Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) hombre[EU] válasza l.skywalker (#7348) üzenetére


hombre[EU]
veterán

rá tudnék kattani,ha mondjuk az idsoftware csinálta volna a doom univerzumban :) az eternal után ez már kicsit kopottas gunplay...vagy ha érdekesebb lenne az ai,mert így nagyon egydimenziós. lehet csak azért,mert az eleje a játéknak, de semmi meglepetés. ránézek a mobra és látom,hogy ez a lagzis (egyet jobbra-egyet balra), ez a kamikaze amelyik belefut az arcomba stb...és a level design is olyan (vertical),hogy nem igazán tudnak vele mit kezdeni az ellenfelek. a kihívás (eddig) kimerült abban,hogy healthbar hossza/shield és ha begliccseltek :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#7352) saen válasza i@lex (#7350) üzenetére


saen
veterán

Ez nem igaz. Minden raid páncél 1360 lesz, régi is, többször leírták és talán már kedden javítják.

(#7353) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bannerezik amúgy valaki, érdemes valamit onnan kifarmolni? Pinneacle gearek miatt toltam most napokban sokat, meg régről is volt nem kevés tokenem szóval most kiszedek onnan amit lehet. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7354) saen válasza oriic (#7353) üzenetére


saen
veterán

Páncélok ügye magas stattal esnek jellemzően, szóval ha kell még új páncél akkor ez jó forrás.

Fegyver oldalról meg minden réginek frissült a power levele és van két új is:
-Forward path: egyetlen random roll-os kinetic 600rpm auto rifle, meta lesz pvp-ben még egy darabig.
-Bite of the Fox: god roll ebből azért elég jó pvp sniper és nagyon sok sniper kimegy most szezon végével és még nem tudjuk mi jön köv szezonban, szóval ha esik jó, érdemes félrerakni
Többi fegyver is lehet szituációsan jó, de olyan kihagyhatatlan nincs. Nekem esett Swarm of the Raven megint spike-kal meg field preppel, de ügye nerfelve lett ez az archetype nemrég, szóval már nem olyan erős. Minden másból csak hulladék jött, pedig mindhárom karakterrel végigtoltam ezt az ib-t és váltottam tokent is bőven. Szerintem lesz még két-három ib ebben a szezonban, majd még lesz lehetőség farmolni.

[ Szerkesztve ]

(#7355) Acélfarkas válasza i@lex (#7350) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ez így eléggé szívatás.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7356) oriic válasza Acélfarkas (#7355) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

saen írta utána, hogy nem így van. Javítják majd, azok is jók lesznek amiket már kiszedtünk.

Live-Die-Respawn

(#7357) sp8787 válasza saen (#7354) üzenetére


sp8787
addikt

Nalam kb annyira sikeres az IB eddig ,hogy 1000+ token-bol 0 db Bite of the Fox.
Legalabb 1 db Spike-os Swarm beesett ha ezt szerencsnek lehet nevezni.

A Side arm az nem rossz de ez a Forward Path hat nem tudom, ennel meg az Ether Doctor-om is jobb erzesre, igaz nem sokat probaltam.

(#7358) Akra_hu válasza oriic (#7356) üzenetére


Akra_hu
tag

Csak gearre vonatkozik vagy fegyverekre is?

(#7359) saen válasza Akra_hu (#7358) üzenetére


saen
veterán

Összes raid páncél és Last Wish + Garden fegyverek.

(#7360) sp8787 válasza oriic (#7353) üzenetére


sp8787
addikt

Ju t eszembe. Ha mind a 3 char-al felveszed a kuldetest akkor a masik kettore is megkapod a 2 fegyvert.

Kozben rajottem mi a bajom a Forward Path-al. 60-as a Recoil c igy kell bele egy Counter Balance. Igy legalabbis nekem sokkal jobban mukszik.

(#7361) saen válasza sp8787 (#7360) üzenetére


saen
veterán

Ha mindhárommal felveszed, akkor minden karakternél megkapod. Ha viszont már egyikkel megcsináltad, nem tudod felvenni másik karakterrel már többet.

(#7362) ldave


ldave
félisten

This ‘Destiny 2’ Shader Is Making Twitch Streamers Hundreds Of Thousands Of Dollars - zseniális húzás volt ez a Bungie részéről.

A Slime draws near! Command?

(#7363) i@lex válasza ldave (#7362) üzenetére


i@lex
őstag

Nem kicsit. A szeptemberi nagy dlc előtt a streamerek lekenyerezve, akik még több játékost becsalogatnak. Tényleg ritka zseniális húzás volt, igazi no risk, high reward.

(#7364) wjbhbdux válasza ldave (#7362) üzenetére


wjbhbdux
veterán

jah Gladd aki 3 hónapja még azt mondta hogy fél évre leteszi a Destinyt mert nem élvezi hogy nincs kihívás :DDD [link] pénzért mindent

"zseniális" de valójában csak egy kiskaput kerestek az amerikai törvényekre, amik szerint fel kéne tüntetniük a fizetett reklám streameket. de így nem ők fizetnek ezért nem kell.
A Riot is kb. ezt csinálta a Valorant streamekhez kötött kulcsosztással.

/s

(#7365) oriic válasza wjbhbdux (#7364) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj hat Gladd eseteben mar akkor tudtuk hogy nem lesz leallas amikor bejelentette. Kb azota is folyamatosan tolja. Ot annyira surun nem kovetem de a Redeem tobbi tagja kozul Ehroar es Sweatcicle videoit surun nezem, azokban meg folyton ott van:D

Live-Die-Respawn

(#7366) maajsz válasza wjbhbdux (#7364) üzenetére


maajsz
senior tag

Így kicsit sarkalatos. Egyrészt mondta, hogy resetenként mindig itt lesz és nem feltelétlen csak akkor. Akkor még nem tudhatta milyen lesz az új dungeon, ahogy azt sem hogy ilyen akció lesz. Ezt meg nyilván hülye lenne nem meglovagolni.

Szvsz tényleg jól kitalált húzás volt, a 2 sub giftből a ~fele lóvé a streameré, a másik feléből meg biztos valamit visszaoszt bungónak a ticcs. Mindenesetre durva, hogy egy Destiny streamer tartja a világrekord subtraint meg mellette 40+k subot, tekintve hanyadik helyen van a játék a directoryban nézettség szerint.

(#7367) ldave válasza wjbhbdux (#7364) üzenetére


ldave
félisten

Lehet, én nem keresem mindenben a rosszat vagy a mögöttes szándékot, tartalmat.

A Slime draws near! Command?

(#7368) wjbhbdux válasza ldave (#7367) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Elég streamet néztem a Starcraftos idők óta, hogy tudjam hogy ott szinte minden mögött van valami hátsó szándék a nagyobb csatornákon, de manapság már a 100 nézős streamek sem túl hitelesek mert már annyinak is megéri reklámozni a cégeknek mivel megy youtubera facebookra stb a tartalom később így még elér sokakakat. Úgy jellemezném, hogy a Twitchen nem reklámok vannak, hanem ma már maga a Twitch a reklám.

pl. múlt héten Reckful halálhírének kikerülése közben a barátai is streamelték a Ubisoft BR játékot, elvileg nem szponzorálva, mégis meglepő módon mindannyian pont 6 órán át ott ültek kussban összetörve amíg lejárt az ubival egyeztetett stream idő..

Interjúkból gyakran kiderül, hogy sok népszerűbb és mostanában feltörő streamerekre az a legjellemzőbb, hogy rögtönző színész tanfolyamokat végeztek, ezzel a képességgel tudnak nagyobb közönségeket csábítani, mintsem a játékbeli teljesítményekkel. Én visszasírom az időket amikor még tényleg a jó játékosok voltak a lista elején, de sajnos a népszerűséggel és a pénzzel ez jár, átalakult a platform és a nézők is szélesebb körből érkeznek.
A szórakoztató faktor miatt azért nézem továbbra is a kedvenceimet, de tudatosan sosem veszem komolyan semelyikük véleményét egy játékról, csak a látottak alapján döntök.

/s

(#7369) i@lex


i@lex
őstag

Ikelos smg 1.0.2 pvp/pve pipa.
A pvp-sen a DSR és a Tap the Trigger együtt ritka gusztustalan. Konzolon lézer, el sem tudom képzelni pc-n mit büntetne.

(#7370) saen válasza i@lex (#7369) üzenetére


saen
veterán

Ezt a Surroundedet sose értettem, hogy miért szeretik az emberek. Nekem ez a god-roll PVE-re:

(#7371) i@lex válasza saen (#7370) üzenetére


i@lex
őstag

Én hunterrel folyamatosan az enemy arcába vagyok, a perk kb folyamatosan aktív, a subsistence miatt pedig tárazni sem sűrűn kell.

Az én játékstílusomhoz nagyon passzol. :)

[ Szerkesztve ]

(#7372) saen válasza i@lex (#7371) üzenetére


saen
veterán

Ha neked jó, használd egészséggel :K

Az enyémmel nagyon elégedett vagyok, számomra jóval konzisztensebb és seraph rounds az op nagyon.

(#7373) i@lex válasza saen (#7372) üzenetére


i@lex
őstag

A számok nem hazudnak. :)

[link]

(#7374) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És akkor a kettőtök keveréke lett nekem :D Death Adder mellé jó lesz. :)

Live-Die-Respawn

(#7375) l.skywalker válasza oriic (#7374) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezt még mindig a heti Escalation Protokollban lehet kifarmolni?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7376) saen válasza l.skywalker (#7375) üzenetére


saen
veterán

Egyeltalán nem. A szezonális engramból eshet ha megfelelően fókuszálod.

(#7377) oriic válasza l.skywalker (#7375) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a V1.0.1 ez már a V1.0.2 :)

Live-Die-Respawn

(#7378) l.skywalker válasza saen (#7376) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jaaa. Az Umbral Engram tényleg. Abba még nem merültem bele túlságosan. De akkor majd utána olvasok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7379) i@lex


i@lex
őstag

Gigz összeállt 5 well-es warlockkal. Mindenhol a pályán well, 110 kill 😀

(#7380) Acélfarkas válasza saen (#7376) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Szia, mit értesz megfelelő fókuszálás alatt?

Van jelenleg 2 Exodus-Focused engramom. Hogy lesz ebből 2 Ikelos SMG 1.0.2?

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7381) sp8787 válasza Acélfarkas (#7380) üzenetére


sp8787
addikt

2? Nagy szerencsevel ,mert a normal fokuszaltnak 1/4 az eselye ,hogy az legyen.
Az egy sorral lejjebbi fokuszolasnal mar 1/2 ,azt kell unlockolni es ott fokuszalgatni.

A 2ik sor utolso az ha jol emlekszem.

[ Szerkesztve ]

(#7382) Acélfarkas válasza sp8787 (#7381) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Köszi, Sajna PC-n az Ikelos helyett a Seventh Seraph SMG van.

+2. sorban nekem nincs az uccsó 2 opció.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7383) ldave válasza Acélfarkas (#7382) üzenetére


ldave
félisten

Lehet meg kell csinálni hozza a múlt héten indul Exodus küldetés sorozatot. Zavalánál indul.

A Slime draws near! Command?

(#7384) oriic válasza Acélfarkas (#7382) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg nincs. Fejbol most nem megy de talan Zavala mission meg a Titan uj public event kell hozza.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7385) sp8787 válasza Acélfarkas (#7382) üzenetére


sp8787
addikt

Na megneztem. Jol emlekeztem az utolsoban van a Shotgun+SMG.
Mult het Keddtol volt vmi bena quest az kell hozza ha jol emlekszem.
Minden helyen amit kivagnak ilyen Weekly bounty-k...blahblah.

Megvan gyorsan, azt csinald meg.

(#7386) Acélfarkas válasza sp8787 (#7385) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Köszi, azon rajta vagyok. Amikor van időm, csinálom.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7387) birorichard


birorichard
őstag

Sziasztok, azt lehet tudni, h a beyond light utan teljesen kikerul a jatekbol a red war meg az ahhoz tartozo elemek vagy csak eldugjak a terkeprol valami menu melyere?

Most olvastam, amit oriic linkelt, hat elmehetnek a picsaba.

[ Szerkesztve ]

(#7388) saen válasza birorichard (#7387) üzenetére


saen
veterán

Kikerül, de csak ideiglenesen. Minden évben variálni fogják, hogy milyen régi tartalom lesz elérhető.

(#7389) ldave válasza birorichard (#7387) üzenetére


ldave
félisten

Azt ígérik, hogy ez az ára annak, hogy több új tartalom legyen. Én egyelőre megszavazom a bizalmat, aztán majd meglátjuk. Nem igazán fognak hiányozni a kikerülő helyszínek, senki nem megy oda, hacsak valami bounty nem küldi.

A Slime draws near! Command?

(#7390) redhunter válasza ldave (#7389) üzenetére


redhunter
senior tag

Sztem ez max azoknak lesz kellemetlen akik az ingyenessel játszanak.Nem tudom azt hogy oldják meg , aki rég óta játszik az már tényleg nem bánja ha a régi helyszinek ujra vannak cserélve.

PSN - RedFoxHun

(#7391) l.skywalker válasza redhunter (#7390) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért én meg fogok könnyezni 2 Public Event helyszínt :D

a "The Rupture"-on és a "The Rig"-en mennyit vártam a zászlóra :P

Az első exoticom is a Rupture-on esett még az első héten :O :O :O

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7392) birorichard válasza ldave (#7389) üzenetére


birorichard
őstag

Hat jo, en ertem, de megis csak egy kampany, resze a tortenetnek. Idonkent en meg neha az elso reszt is vegigporgetem. :/
Hat na mindegy, igy jartam. Valt volna legacy-va vagy lehetne telepiteni kulon csomagkent, de ez igy eleg csicska dolog, hogy egyszer egy single kampanyt megvettem teljes aron, es most eltunik, mert nem sokan jatszanak mar vele es ok nem akarnak mar ezzel foglalkozni. Basszak meg.

[ Szerkesztve ]

(#7393) pulffy


pulffy
őstag

A Forsaken sztorit is kiveszik?

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#7394) birorichard válasza pulffy (#7393) üzenetére


birorichard
őstag

Ugy tudom, hogy azt meg nem, de kesobb sorra kerul az is. Ami szomoru, mert amugy eleg jo volt.

[ Szerkesztve ]

(#7395) oriic válasza l.skywalker (#7391) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk Savathun strike miatt en sem fogok sirni. Te jo eg azt mennyit farmoltuk :D

Live-Die-Respawn

(#7396) l.skywalker válasza oriic (#7395) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem a DFA farm volt (amit azóta sem kaptam meg)

- Where is this Wallace?
- Wait for it.... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7397) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Whisper catalystot valahogy még ki lehet szedni?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7398) saen válasza l.skywalker (#7397) üzenetére


saen
veterán

Persze, őszi DLC-ig biztosan és ugyanúgy ahogy eddig.

(#7399) oriic válasza l.skywalker (#7397) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. Heroicon kell csinalni a kuldit akkor kapod magat catalystot. Aztan heti egyszer ismet heroic kuldi es nyitni a rejtett ladakat kozben meg a vegen a titkos ladat nyitni.

Ezt kell 3 hetig csinalni.

Szerk: ha jol emlekszem a ladanyitas meg a kuldetes teljesites az mehet kulon.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7400) l.skywalker válasza oriic (#7399) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Catalyst megvan, már 36% de egy rohadt ládát sem találtam. Üres az egész bánya.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.