Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) oriic válasza l.skywalker (#7149) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ruhákat én is. Egyedül legutóbbi RAID szettet hagytam meg mert az tetszik továbbra is.

Live-Die-Respawn

(#7152) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy tök jó h Exo Stranger felbukkan újra de ezzel megint itt vagyunk h egy korábbi sztori szálat meg offolnak továbbra is (Uldren? A királynő? )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7153) Batawanga válasza oriic (#7152) üzenetére


Batawanga
tag

Az Uldren-sztorinak annyi és Marának is, amit azért nem értek, mert még egy kiszivárgott spoileres videó is volt. De ezeket már a Shadowkeep megjelenéséig kellett volna rendezni.
Úgy értettem, hogy az új gonosz Oryx lánya, Savathun lesz. De akkor ki lesz a Witch Queen 2021-ben, elhúzódik addig a lerendezése?

(#7154) l.skywalker válasza Batawanga (#7153) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A szimbólum amit Erin mutatott Zavalának ugyanaz volt, mint ami a Witch Queen DLC borítója is volt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7155) quasarus


quasarus
tag

Sziasztok.
Tudnátok segíteni, mi a leggyorsabb megoldás felhuzni a light szintem 960-1050ig? Nincs nagyon időm játszani, így minden óra fontos. Köszi előre is a segítségetek. :R

(#7156) oriic válasza Batawanga (#7153) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oryx testvére nem a lánya. :D Amúgy Savathun a Witch Queen, nyilván mostani szezonban nem megyünk ellene direktben.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7157) Batawanga válasza quasarus (#7155) üzenetére


Batawanga
tag

1000-ig bármilyen tevékenységgel el tudsz menni, public eventekkel a leggyorsabb (aztán egy életre megutálod őket). Utána a szokásos challenge-ekkel haladhatsz előre, ha lesz Iron Banner, azt mindenképpen maxold ki, azon a héten sokat lehet fejlődni.

oriic: Bonyolult egy família. :D Látványos, hogy a taken/hive-okon kívül a többi fajjal nem tudnak mit kezdeni, hozzájuk kapcsolódnak a legjobb sztorik, dlc-k.

(#7158) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az új gránát vető atom broken. :DDD [link]

Live-Die-Respawn

(#7159) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azért valahol ironikus és kissé vicces hogy miután Rasputin segítségével leszedték az Almighty-t, jön Zavala és felteszi ugye a kérdést hogy ezek után ki állíthat meg minket...aztán egyből offoljak a Warmindot a szezon indításával. ;]

Live-Die-Respawn

(#7160) sp8787 válasza oriic (#7159) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk ez ezt kb ....

Na de a sunsetting-rol arrol van velemenyem megpedig ,hogy elmehetnek a sunyibubanatba.
Mekkora alja gamedesing/fail mar ez!

(#7161) saen válasza sp8787 (#7160) üzenetére


saen
veterán

Az a legjobb, hogy egy csomó fegyver/páncél változtatás nélkül újra ki lett adva. Pl Zavala dob új Long Shadow snipert, vagyis nem új, csak magasabbra lehet infusolni. Totál hülyeség az egész. :W

(#7162) sp8787 válasza saen (#7161) üzenetére


sp8787
addikt

Vagy a masik vicc ,hogy meg kell venni full tokugyanazt a fegyvert ujra csak azert ,hogy majd magasabbra tudd infuse-olni. Mi a fck!

(#7163) Batawanga válasza oriic (#7158) üzenetére


Batawanga
tag

Láttam, hogy a Last Wish-en is működik az ogrénál és Rivennél. Szuperhez (bubi, tether, well) kapcsolódó glitch, de nem egyértelmű, hogy miért van és nem mindig fordul elő.
Ezt nem lesz egyszerű javítani, remélem nem jut a Telesto sorsára, bár tény hogy így eléggé OP.

(#7164) l.skywalker válasza Batawanga (#7163) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Meg kérdés, hogy ez csak PC-n van-e így vagy mondjuk konzolon is, mert ha csak az előbbi akkor megint olyan fps-hez kötött dolog lesz, volt már ilyen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7165) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Megvan milyen lesz az új map:
Image :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7166) ldave


ldave
félisten

Arról volt amúgy szó, marad-e a mostani rendszer, hogy minden platformra külön kell megvenni a kiegészítőket?

A Slime draws near! Command?

(#7167) maajsz válasza ldave (#7166) üzenetére


maajsz
senior tag

Annyiról volt szó, hogy ha a következő generációs konzolra lépsz fel "családon" belül akkor oda nem kell megvenned újra semmit. Viszont eltérő platformokra valószínűleg ugyanúgy mindent külön.

(#7168) ldave


ldave
félisten

Vicces a játék :) A karakterem 750-en áll, egész Shadowkeep (és Forsaken vége) kimaradt. Tegnap este picit játszottam, elmentem megcsinálni a küldetéshez egy Contact event-et, erre ott mindenki 900+, senkit nem tudtam sebezni :) Szerencsére voltak még páran és lehozták az egészet, így be tudtam végül váltani az új engramot.

A Slime draws near! Command?

(#7169) ldave


ldave
félisten

Azért eléggé el vagyok veszve így egy kiegészítő kihagyás után :)

A Slime draws near! Command?

(#7170) saen


saen
veterán

Ez a dungeon nekem nagyon bejött, bár még kicsi light-on elég nehéz. Ha meglesz a max-os szint, akkor megpróbálom a solo flawless-t is :K

(#7171) ldave


ldave
félisten

Tegnap végül ~860-ig jutottam, de eléggé szívás ennyire lemaradva most becsatlakozni.

A Slime draws near! Command?

(#7172) oriic válasza ldave (#7171) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, kicsit sokat kell gürizni, de nyilván már erre is kitaláltak megoldást. AFK farmolással már ki lehet maxolni karaktereket. (Bugos az új engram és mindig powerfulokat állítólag, nem néztem jobban utána...)

Live-Die-Respawn

(#7173) ldave válasza oriic (#7172) üzenetére


ldave
félisten

Nekem úgy tűnik, hogy hasonló upgrade most egy random kék és az új umbral engram, ami esik, de lehet az utóbbi pár ponttal többet ad. Strike-okat játszottam és Gambitet főleg, de utóbbiban ugye számít a gear, így az invadernek elég csak rám néznie, hogy összeessek :)

900-ig remélem ma eljutok.

A Slime draws near! Command?

(#7174) saen válasza oriic (#7172) üzenetére


saen
veterán

Kb 50%-ban ad powerfult, nem mindig.

(#7175) oriic válasza saen (#7174) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Most csak ennyit találtam hirtelen, csak haver mondta, hogy tele vannak Forge-ok afk userekkel. Engem annyira nem izgat, szépen lassan kimaxolom magam a szezon végéig heti egy két óra játékkal. Nem sietek. :R

Live-Die-Respawn

(#7176) saen válasza oriic (#7175) üzenetére


saen
veterán

Éjjel Charlemagne bot mondta, hogy az utolsó 10 órában (szóval kb tegnap délutáni időszak), a játékban az activity-k 63%-a bukott forge volt, szóval az emberek több, mint fele farmol.

Én legit csinálom, így lassú vagyok a fejlődésben... De reset előtt jó lenne a másik két karakterrel is megcsinálni a dungeont.

(#7177) oriic válasza saen (#7176) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondanám hogy jövök, de csak 1004-es vagyok most Warlcokkal. :D

Live-Die-Respawn

(#7178) sp8787 válasza oriic (#7175) üzenetére


sp8787
addikt

Kiprobaltam bar olyan 1030 vagyok ugyhogy nem igazan kell.
Es tenyleg olyan 750 kornyekiek afk-zzak.

De ez egy vicc! Marmint ,hogy ez igy mukszik.
Azt se irigyelem aki most akar forge-olni vmit.

(#7179) saen válasza sp8787 (#7178) üzenetére


saen
veterán

Az értelmesebbje lemegy 750 light alá és akkor nem zavar senkit.

(#7180) sp8787 válasza saen (#7179) üzenetére


sp8787
addikt

Ugy latom te kepben vagy.

Van barmilyen kinetic 600-as AR aminek nem 1060 a vege?
Az energy az ok meg Gnawing Hunger hullik az egbol is.
Mondjuk az vicces ,hogy az elozokhoz annyiszor leb*tak a bridge-rol mint allat most meg hullik mindenhonnan.
Az Ether Doctor-t neztem de annak 1060 a vege.

(#7181) ldave


ldave
félisten

Flashpoint már nincs?

A Slime draws near! Command?

(#7182) sp8787 válasza ldave (#7181) üzenetére


sp8787
addikt

Tangled Shore

(#7183) i@lex válasza saen (#7176) üzenetére


i@lex
őstag

A legviccesebb, hogy a heti dominus ghaul nightmare hunt sokkal effektívebb...

Minden körben kapsz vagy umbral engramot, vagy altered elementet, sőt van hogy 2 engram is esik, és egy run 3 perc...(se)

(#7184) saen válasza sp8787 (#7180) üzenetére


saen
veterán

Iron Bannerben lesz most a The Forward Path ami kinetic és 600rpm, az a 1360-ig jó lesz.

(#7185) ldave válasza sp8787 (#7182) üzenetére


ldave
félisten

Lehet béna vagyok, de ezt nem látom most. Kell hozzá Shadowkeep?

A Slime draws near! Command?

(#7186) saen válasza ldave (#7185) üzenetére


saen
veterán

Nem hiszem, Tangled Shore as Forsakennel jött, gondolom az kell hozzá.

(#7187) sp8787 válasza ldave (#7185) üzenetére


sp8787
addikt

^^^^

(#7188) sp8787 válasza saen (#7179) üzenetére


sp8787
addikt

Amugy nem ertettem ,hogy lehet 750 ala menni de megtalaltam a collectionban ,hogy van lvl21 gear amivel pikk pakk 700 alatt vagy.

Lehet kikotom forgasra a kontrollert reggelig. :DDD

(#7189) saen válasza sp8787 (#7188) üzenetére


saen
veterán

Nem kell kikötni, ha 750 alatt vagy, akkor bárkivel matchel, farmolni fog és nem tud kidobni inaktivitás miatt.

(#7190) ldave válasza saen (#7186) üzenetére


ldave
félisten

Mármint nem látom a Flashpoint számlálót vagy akármit, ami mutatja hol tartok. Forsaken van.

A Slime draws near! Command?

(#7191) saen válasza ldave (#7190) üzenetére


saen
veterán

Térképen a pókra viszed a kurzort és mutatja. Ha már nincs ott akkor megcsináltad.

(#7192) ldave válasza saen (#7191) üzenetére


ldave
félisten

Nincs ott semmi, meg biztos nem csináltam, mert pénteken kezdtem el újra játszani és ma mentem először oda le megnézni hogy mi van. Na mindegy. Majd a reset után.

A Slime draws near! Command?

(#7193) saen válasza ldave (#7192) üzenetére


saen
veterán

Akkor az lehet még, hogy amikor befejezted a játékot, azon a héten megcsináltad ott ahol akkor volt és nem vetted fel a jutalmat. Érdemes végignézni az összes bolygót, hátha megvan valahol.

(#7194) ldave válasza saen (#7193) üzenetére


ldave
félisten

Lehet, majd holnap megnézem. Ma sikerült 900 fölé jutnom picivel, szóval haladgatok.

Letöltöttem újra PC-re is a játékot és jajj de mennyivel jobb az ssd/60fps kombó... Nagyon megingott az ujjam a vásárlás gomb felett, tök jó lenne, ha elég lenne egyszer megvenni a kiegészítőket és az aztán elérhető lenne mindenhol... Mire a PS4 betölt a towerbe, itt PC-n már végeztem is mindennel, amit ott akartam csinálni. Szerencsére a Season Pass az közös.

A Slime draws near! Command?

(#7195) sp8787 válasza ldave (#7194) üzenetére


sp8787
addikt

A PS-en is eleg egyertelmuen latszik kinek van SSD-je.

OFF
A BB-t befejezted?
Na ott van egy rakat farmolas ahol ha nincs SSD-d akkor iszonyatos bukta idoben ha osszeszadnad.

(#7196) ldave válasza sp8787 (#7195) üzenetére


ldave
félisten

Az alapjáték sztoriját igen, elkezdtem a chalice részt is, a cursed and defiled jön. Az Old Hunters nincs meg, majd ha akciós lesz, lehet megveszem.

A Slime draws near! Command?

(#7197) sp8787 válasza ldave (#7196) üzenetére


sp8787
addikt

A Defiled az egy igazi vizvalaszto. Van 2 boss ahol szinte mindenki elakad.
A Watchdog of the Old Lords meg Amygdala.

Egy jotanacs ,ha behivsz segitseget akkor Amygdala-nal semmikeppen ne hivj be egy 3ik embert mert egyreszt iszonyatosat ugrik a boss HPja masreszt szerencsetlen boss AI nem tudja mit kedzjen azzal ,hogy 3 fele kellene figyelni es csak forgolodik ossze visssza, es ez itt komoly problema annak aki meg tudja egyaltalan csinalni mert nem tud igazan segiteni.Raadasul meg akkor se biztos ,hogy meg lesz par probalkozasbol.

(#7198) pulffy válasza ldave (#7194) üzenetére


pulffy
őstag

Ne Dave ... Légy erős, lassan itt a ps5 :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#7199) i@lex


i@lex
őstag

Pár nagy D2 streamer forge afk farminggal bojkottálják a játékot. Gladd is elkezdte.

Valamiért zavarja őket most.

(#7200) saen válasza i@lex (#7199) üzenetére


saen
veterán

Ez mondjuk röhejes. Egyrészt Bungie már mondta, hogy dolgoznak a javításon, másrészt pont ők azok akik minden kicsi bugot/exploitot kihasználnak arra, hogy előrébb jussanak. Most van ez a farm, és szidják azokat akik nem a több éves kontentet akarják tolni, hanem az új dungeont pl. Hát nem tudom, szerintem most nagyon mellélőttek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.