Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90031) _seth_ válasza #05304832 (#90020) üzenetére


_seth_
veterán

Szerintem igenis igénytelen a wp menüje, kezdőképernyője, és ezen az sem segít, hogy már lehet pl hátteret beállítani (nagy extra, de erre is sokat kellett várni, ez kb olyan mint amikor képeken mutatták, hogy sem az iphone sem a kő nem tud mms-t küldeni).

Maguk a WP készülékek jók, a nokia sem a készülékek minőségén bukott meg, maga az OS az ami miatt bukta, és szerintem még csak nem is az appok száma ami probléma, én sem használok droidon sokat. Jah, a droid sem csúcs, mint ahogy az ios sem. De mintha pl olyan ma már alap appra is várni kellett volna mint az fb messenger.

Lehet írni saját véleményeket, de a számok nem hazudnak:


WP: 2,6%, mondjuk úgy, hogy létezik, de csak mert akad néhány fanatikus.

Az pedig, hogy ki meddig használ egy telót ismét egy másik dolog... nem azért használ sok szerencsétlen butafont mert az annyira jó lenne, valamint nem azért cserélnek itt is sokan (de a butafon tulajoknál lényegesen kevesebben) s6-ról s7-re mert az s6 nem lenne elég... működik a fogyasztói társadalom ami nem az ésszerű döntéseken alapul.

Egyébként szerintem is gyros ;]

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.