Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85539) Antimatrix válasza Zola007 (#85503) üzenetére


Antimatrix
tag

Az utóbbi idöben sok emberrel beszélgettem erről, így feltennék egy kérdést a publikumnak, nem szeretnék belőle politikai vitát, csak egy számot írjatok.
Szerintetek ma, Mo-on nagyvárosban mi az a nettó havi bevétel, ami biztosítja egy felnőtt elégséges, tisztességes, egészséges életvitelét, ha nincs sem család, sem autó, sem saját lakás?
Tehát ne munkakörtől, végzettségtől, életkoetól, nemtől tegyétek függővé, hanem tisztán költség oldalról.

Akkor nincs család - nincs saját lakás - ergo albérlet
egészséges életvitelét - ez az étkezéssel kezdődik
Debrecen a bázis - normális menű mert ugye dolgozol csak HÉTKÖZNAP-------- 890Ft/nap
a kaja amit főzöl eszel - egészséges napi igényesen ------------ 950ft/nap
zöldség felvágott hús minőség ajánlott SPAR
A hétvégén viszont otthon vagy és többet eszel meghivsz valakit kiteszel magadért hétvége 4000Ft/hétvége

Edzőterem mert sportolni kell - vagy heti foci*/uszás akármi - bérlet mert ugye rendeszeresség oké 5000Ft/hó
Netnékül sem semmi DIGIT leszámitva 7000Ft/hó
Telefon aki "alig beszél csak egy kis net a telón is kell 100/500Mb - cirka 7000Ft/hó
Autód van akkor horror havi 20k/hó benzin + egyéb költségek + havi 5eft biztos - 25k/hó
Bérlet 12eft/hó
Szinház - koncert - mozi havi 1x mert ugye kulturális lények vannak itt a fórumon aki nem az "vegye magára"
havi 5k/hó

Öltözködés: ez tág határok - havi 10eft / hó
ez nem sok főleg amikor teltebb leszel vagy soványodsz
ugye zokni alsógatya atléta póló ami "olcsó az meg kopik
Mosogató és tisztitószerek - fogfekete tusfurdó - parfüm - 10eft

+ az albérlet

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.