Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35701) atike


atike
nagyúr

...hát csak én szedek itt Béres cseppet??? :DDD :DDD :DDD :D :P

Jó nagy a csend... :U

(#35702) Zola007 válasza atike (#35701) üzenetére


Zola007
veterán

hijjnye!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#35703) Csöves


Csöves
senior tag

Laptopventi ócsó

Aquila non captat muscas.

(#35704) kungzi


kungzi
veterán

(#35705) Zola007


Zola007
veterán

Kerékpárra eladó egy új, komplett KRESZ szett (LEDes első - hátsó lámpa tartóval, küllőprizma, csengő)
érdeklődni priviben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#35706) Laraxior


Laraxior
titán

A Vodafoneban 1490 ft az autós töltő, microUSB-s, ha akar valaki venni, nem netről rendelgetni.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35707) menalcas válasza Laraxior (#35706) üzenetére


menalcas
őstag

Media Markt-ban pedig 800Huf (én ott vettem) :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#35708) Laraxior válasza menalcas (#35707) üzenetére


Laraxior
titán

A telefonos részlegen a múlt héten 9999ft volt. Másfelé nem nézegettem, lehet volt valahol a másik polcokon is.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35709) mukibuci válasza menalcas (#35707) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

egészségetekre, én a magam részéről inkább nem dugnám a telefonom egy ennyire echte kínai vacakra - igen,tudom, hogy a "márkásak" is kínában készülnek

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#35710) gtamate2 válasza mukibuci (#35709) üzenetére


gtamate2
veterán

Nekem pont egy ismerősöm járt úgy, vett egy ilyen töltőt, kocsiba ezzel töltögette a telefonját, aztán egyszer csak nem akart bekapcsolni. Miután kimérette, kiderült hogy nem a valóságnak megfelelő értékek voltak a töltőre írva, a telefon meg ugye meghalt (gari idő lejárta után), szóval tényleg óvatosan :K

*Sn0w

(#35711) Laraxior


Laraxior
titán

Note III-ig valahogy csak kibírja az S3... ha meg megdöglik, akkor garancia. Amúgy nincsen ráírva semmi, hogy mennyivel tölti, de a telefon szerint 0.5A-el, ami pontosan a fele a sima hálózati töltőének. Azt a heti 20-30 perc nem hiszem, hogy hazavágja.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35712) mukibuci válasza Laraxior (#35711) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

legrosszabb esetben max a kocsid is leég tőle ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#35713) saril


saril
senior tag

keresek 1GB Samsung ramos DDR 400-as memóriát
főleg ilyen sorozatszámmal ellátottat: K4H510838D
de minden ajánlatot meghallgatok :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#35714) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Tudtok ajánlani olcsó bicikli festő helyet? Homokfúvás is kellene!

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#35715) kungzi válasza Laraxior (#35711) üzenetére


kungzi
veterán

En ugy nez ki nexus 5-re fogok váltani s2-rol. Csak jönne már ki.

(#35716) sirály69 válasza Fagyi (#35714) üzenetére


sirály69
őstag

Ez engem is érdekelne...

Szerver Hosting Debrecenben

(#35717) #33253120 válasza Fagyi (#35714) üzenetére


#33253120
törölt tag

Azt hiszem tudok.
De meg kell keresni a névjegykarit.

(#35718) Papaj x


Papaj x
tag

Eladó cuccaim. Vigyétek vigyétek..

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#35719) kiss.a


kiss.a
csendes tag

eladó cd, dvd lemezek

(#35720) Papaj x válasza Fagyi (#35714) üzenetére


Papaj x
tag

Meg tudjuk csinálni. homokfúvás 5k, attól füógg, h menynire évszes, fényezés pedig színfüggő. :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#35721) janes1976


janes1976
őstag

Szeretnék parfümöt venni (eredetit). Olyan hely kéne (online is jó), ami ócsó és tuti hogy nem hamisat adnak, azaz nem csapnak be. Van ilyen? ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#35722) nakrisz


nakrisz
csendes tag

Keresek 2GB DDR2 800 MHz-es memóriát, egy modulban. Kingmax márka előny. Ajánlatokat privátban várok.

(#35723) izee


izee
senior tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem tablet helyett 22"-on menjen az android ;] [link]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#35724) pockhome válasza izee (#35723) üzenetére


pockhome
senior tag

Nemrossz, csak lehetne több mint 2 pontos multitouch, illetve ha már ilyen, hogy rá lehet kötni gépre, akkor tegye lehetővé oda is a kijelző a bevitelt :K úgy már megéri az árát :D

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#35725) vlevi válasza pockhome (#35724) üzenetére


vlevi
nagyúr

Tessék itt van :D

Panasonic tábla húszhüvelykes 4K kijelzővel

Kezünkben a Panasonic brutális OLED tablete

(Igaz, ez nem droid, hanem egy i5-os konfigon futó Win8)

[ Szerkesztve ]

(#35726) XtremLor válasza vlevi (#35725) üzenetére


XtremLor
őstag

Majd ha bejon az otos lotto... ezek se 50-100e kategoriaba esnek:DDD
Nekem a tablet se hianyzik, telefon+laptop+asztali boven kiszolgal :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#35727) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!

Eladó egy MSI R7870 Twin Frozr 2GD5/OC kari!
Érdeklődni pm-ben!

(#35728) Kryczek


Kryczek
tag

valakit érdekel egy samsung n145plus netbook? ha igen privátba jelezze.

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#35729) laszlo168


laszlo168
senior tag

A képen látható wifi kártyát tud valaki szerezni nekem, próbának kellene, de ha jó akkor érdekel.kép
Mármint ha jó a gépbe.

[ Szerkesztve ]

(#35730) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.

Keresek 12V-os motorkürtöt olcsón.

Eladó / cserélhető / rendelhető.
Szemezgessetek bátran.

1.: Tükrös szekrény eladó / cserélhető.

2.: Egyedi kristály ékszer készítés rendelés alapján.

3.: És a kihagyhatatlan ajánlat: GRAVIR készítés megrendelés alapján.

4.: Gesslein Lion babakocsi eladó / cserélhető.

5.: Pince ürítés készletek, porcelánok, könyvek, stb. Friss képek!!! A porcelánok egyben a héten csak 5 K!!!

Az 1., 4. és 5.-ban foglaltak cserélhetők egy jó állapotú 160 x 200 -as matracra.

Ajánlatok priviben.

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#35731) S.Feri


S.Feri
őstag

Sapphire HD7870 és Point of View GTX670 eladó.
Mindkettő kiskerkaris, dobozos, minden lomja benne a dobozban.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#35732) atike


atike
nagyúr

Eladó cuccok:

Jó állapotú Concorde Tab One tablet (fehér. 8 gigás, mindene megvan) billentyűzetes tokkal, év végéig garanciával 20.000 Ft

Buzz Lightyear plüssfigura (70 cm-es) (ajándékba adok hozzá egy 25 cm-es szintén Buzz plüsst - jó állapotú, de a bal szeme lekopott) 5.000 Ft

Fireboy 12" gyerek kerékpár segédkerekkel, szinte új (a gumik még szőrősek)... 6.000 Ft

Vodafone 355 telefon (doboz, papírja, töltő, fejhallgató, adatkábel megvan), karcmentes 5.000 Ft

Törpenyúl ketrec (kompletten felszerelt, szénatartó, itató, "nyuszi-wc :D ", 60 cm hosszú, 40 cm széles, 34 cm magas) újszerű állapotban 7 000 Ft 5.000 Ft

Fali zenegép (mindennel, jó állapotban) 135.000 Ft 110.000 Ft részletesen

Érdeklõdni privátban!

[ Szerkesztve ]

(#35733) hiroki


hiroki
tag

Eladó Dimarson 5.1-es hangfalszett. A felületén használatból eredő karcok láthatóak. A lejátszó már nem működik. A kábelek végéről külön képet csináltam.

Ár: 8000 Ft.

Ha érdekel, privátban jelezz!!

[ Szerkesztve ]

Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

(#35734) RexpecT


RexpecT
addikt

- Karcmentes Nexus 7 16GB , Media-Marktba garanciás 2015.01.09-ig, dobozával, papírjaival együtt, ajándék tokkal és 2 új fóliával 50K
- Huawei Ascend G300 Vodafone függő 2014.06.08 -ig garanciás, dobozával papírjaival együtt. Az egyik sarkán csak a műanyag sérült meg egy leejtés miatt, illetve 2-3 kisebb karc is van a kijelzőn.
17k + ajándék 16GB microSD

(#35735) Zola007


Zola007
veterán

ebike-ról rendelek, aki akar társulni, szóljon!

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#35736) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Elado nexus 7 16gbos wifi modell elolapi matt vagy fenyes foliaval egy bor billentyuzetes tokkal.
Erdeklodni pmben lehet! Karcmentes,tokeletes allapotban!
Garancia:2014 januarig hivatalos asushoz!
Ar:38.000ft
Szemelyes atvetelt reszesitem elonyben!
Erre Nyiregyhazan, Debrecenben van lehetoseg!

(#35737) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Üdw. emberek!

Keresek ma délutáni Debreceni átvétellel Nokia 6233 fekete akksi fedelet.
Kifizetem amit kérsz érte és házhoz is megyek!
Sürgős lenne!

Ennek az akksi fedele kellene:

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#35738) kungzi


kungzi
veterán

Eladó:

- Creaitve CT5803 PCI hangkártya - 1k (kép)
- Enclosure Aluminium CDROM 5.25" Platinum + LG GSA-4167B DVD író

(#35739) kungzi


kungzi
veterán

(#35740) BoSSanCS


BoSSanCS
tag

Sziasztok!

2x 1GB-s Kingmax DDR2-800 memória eladó, nem voltak használva, de gari nincs. - 8k

Keveset használt, jó állapotú D-Link DIR-300 WIFI-s router eladó 16 dBi antennával. Gari nincs. Ha érdekel PM és megegyezünk!

Ha esetleg valakit érdekel 4db 155/80 R13 Kormoran Snowpro téligumi, keveset használtak (5000km), jó állapotúak, ár szintén megegyezés kérdése.

Továbbá eladó egy szintén használt PowerCom BNT-800AP szünetmentes tápegység. - 8k

Tulajdonságai: Teljesítmény: 800VA, Csatlakozók: 1x hálózati csatlakozó, Automatikus feszültségszabályozás, Hidegindítás (DC power on), Villámcsapás és túlfeszültségvédelem, Rövidzárlat és túltöltésvédelem, Telefon/modem internet túlfeszültségvédelem, USB kommunikációs port.

(#35741) arpeen2


arpeen2
senior tag

Van itt valaki, aki egy Galaxy S plus -ra fel tudna tenni egy újabb Androidot a gyárinál ? Olyat keresnék aki ért hozzá, nem most csinálná először. Privi pls

(#35742) pockhome


pockhome
senior tag

Sziasztok!
a múltkor itt (azt hiszem) olvastam hogy valaki csinál keró vázfestést.
Ha a hsz-t be tudná valaki linkelni, mert nem találom, pedig visszalapoztam egy csomót :F
Előre is köszönöm :R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#35743) sirály69 válasza pockhome (#35742) üzenetére


sirály69
őstag

erre gondoltál?

Szerver Hosting Debrecenben

(#35745) pockhome válasza sirály69 (#35743) üzenetére


pockhome
senior tag

igen igen, köszönöm!

más:
A mai apple konferenciát csak apple eszközökről lehet nézni (az apple streamjét.) Valaki nem tudja hogyan lehetne PC-ről, vagy androidos eszközről nézni? :D

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#35746) Laraxior


Laraxior
titán

Munkatársam vette kisfiának, de nem adja a kissrácnak a bakancs, csak párszor volt a virgácson, nem érdekel valakit? Még a hologramos matrica is benne van. Igen, eredeti Lonsdale. 3ezerért adja. Benzinpénzért bárhova elviszem :D
Ja, és a lényeg, hogy 31-es :))

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35747) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!

Eladó videó kártya!
Érdeklődni pm-ben!

(#35748) mackosajt válasza #77081088 (#35747) üzenetére


mackosajt
addikt

1 oldalon belül 2 db 7870 is eladó.

Valaki nem akarja megvenni a 7770-jeimet? :D
Vagy beszámítani?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#35749) kungzi válasza mackosajt (#35748) üzenetére


kungzi
veterán

és az én 7850 karimat valaki nem számítaná be egy 7950 vagy 7970-be? :D

(#35750) Borosz


Borosz
senior tag

Érdekel ilyesmi valakit?

150M, b/g/n
2K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.