Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123888) Zola007 válasza bobace (#123886) üzenetére


Zola007
veterán

Mindenki úgy áll hozzá, hogy "én tuti nem vagyok benne a 10/7, az ingatlanos pedig biztosan egy senkiházi"
Nyilván van olyan is.

Ugyanez a helyzet más téren, egyszerűen beképzelt az emberek nagy része.

Mindenki szidja a gázszerelőt, orvost, esküvőszervezőt, könyvelőt, stb, hogy milyen pofátlan drágán dolgozik és nem is csinál semmit, mert "csak meghúzott 3 csavart, felírt egy receptet, felhívta a templomot, kitöltötte a bevallást online"

Aztán mikor magának kezdi el megcsinálni, akkor az értelmesebb rájön, hogy minél fejlettebb a világ, annál több a probléma, a butábbja meg büszkén ül fel még a szopórollerre is
Mindeközben észre sem veszi, hogy a büszkesége/beképzeltsége okán pont magát szívatta meg.

Nyilván intelligens, jó önismerettel rendelkező ember sokmindent meg tud magának oldani, de nem véletlenek szüleménye egyik szakma sem. Ahogyan PH-n is látok elég sok példát arra, hogy lehetne jobban csinálni valamit, de inkább megy helyette az "én úgyis jobban tudom, mint aki ebből él"

Részemről csak ennyit fűznék hozzá, nem vagyok se ingatlanos, se eladó.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.