Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123851) bul07 válasza depe95 (#123849) üzenetére


bul07
nagyúr

7e Ft egy új 120GB-os

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#123852) Papaj x válasza bul07 (#123851) üzenetére


Papaj x
tag

Kingstone-ék nem muzsikálnak fényesen.. :((
Memet még most sem találom.. :W

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#123853) bul07 válasza Papaj x (#123852) üzenetére


bul07
nagyúr

Van Adata meg millió egy márka 6800 és 7500 között, 3év garanciával
Persze nem ezeken tároljuk a fényképeket de egy OP rendszernek simán jók, vagy csak játék tárolásra

Mikkor már egy 240GB-os 13-15e Ft

Ilyen árak mellet a használt SSD piac bedőlt szerintem, talán még a garanciás SSD-nek van kis értéke, de garancia nélkül eladhatatlan
Értve ez alatt hogy egy jó de használt 120GB-ost nem fog az ember odaadni 2-3e Ft-ért, ennyiért még az is jó a fiókban van tartaléknak
Persze nem azokról van szó akiknek tízesével húszasával van :DDD

Előbb utóbb majd meglesz :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#123854) Papaj x válasza bul07 (#123853) üzenetére


Papaj x
tag

Azokat még nem teszteltem, (a data is egy cipő nekem) de az ezer éves intel érzésre másabb volt mint az új kingstone.
Most a circual lett volna tesztelve, ha az alaplapom nem esett volna el.. :))

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#123855) depe95 válasza bul07 (#123851) üzenetére


depe95
tag

Az a baj, hogy 11 körül meg már 240es van, ha már újat vennék akkor olyat vennék.

(#123856) bul07 válasza Papaj x (#123854) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem az asztaliba egy KINGSTON V300 van még a jófajta szériából
2013 november elején vettem és üzemeltem be, százaléka csökkent kicsit de tökéletesen működik

Meg van egy 250GB-os Samu 850 EVO csak játék tárolásra

Meg egy régi 2TB-os HDD (DT01ACA200), hú most rákerestem 2012. nov. 14 vettem, na ez már nem semmi azt hittem fiatalabb
Rajta tárolt képeket mostanában gondoltam felhőbe tenni, csak van vagy 30-40Gb kép meg minden, ennyi ingyen felhő ami biztos nem igen van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#123857) #33253120 válasza bul07 (#123853) üzenetére


#33253120
törölt tag

Így rendesen nem emlékszem mikor vettem az SX900-at. :) Teljesen elégedett vagyok vele.

(#123858) Winner_hun válasza Papaj x (#123841) üzenetére


Winner_hun
félisten

Te Jani! Ez már kaka!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#123859) szimeonov


szimeonov
tag

Fekete színű SMSL X4 USB DAC és fejhallgató erősítő eladó. Ár: 8 500 Ft

(#123860) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Eladó dolgok

H11 Led izzó Dobozában, csak tesztelve volt, 5000ft [link]

Fitbit Flex aktivitásméro/okoskarköto ÚJ, dobozában minden tartozékkal, 0 perces, 9000ft

TrackR Bravo bluetooth nyomköveto iOS/Android Új, 0 perces, 4000ft [link]

12V szivargyújtós autós huto/futo Dobozában, új, tesztelve volt, 3000ft [link]

PS4 Dualshock controller - fehér Új, tesztelve volt csak. Dobozában (12000ft)

CURREN férfi óra Új, tesztelve volt csak. 3000ft Minta kép

NAVIFORCE férfi óra Új, tesztelve volt csak. 4000ft Minta kép

(#123861) Fagyi válasza simonzé (#123840) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Pm akart lenni.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#123862) adorjant


adorjant
senior tag

(#123863) ViragL


ViragL
tag

Felkeltette az érdeklődésem ez az ingatlan Józsán. Szeretném tudni hol van, de ingatlanossal nem akarok beszélni, vélhetően úgyis zsákutca lenne a beszélgetés. Aki ismerős Józsán, ránézne, van a hirdetésben egy külső fénykép is, bár az sem árul el sokat. Bármi érdemi jöhet privátban. Köszönöm!
:R

(#123864) bukottangyal


bukottangyal
csendes tag

Procit keresek:i5 8600k! PÜ

(#123865) Zola007 válasza ViragL (#123863) üzenetére


Zola007
veterán

ha ingatlanos árulja, akkor úgysem tudtok a megkerülésével megegyezni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123866) copass válasza ViragL (#123863) üzenetére


copass
veterán

ismerősöd (aki nem akar venni ingatlant) felhívja az ingatlanost, az kiviszi a helyszínre, aláíratja vele a nemmondomelmásnaknemkeresemmegatulajtpapírt.majd te másnap felkeresed a tulajt.
szájhagyomány teljesen legális. a tulajdonos meg az ingatlanossal köt szerződést X százalékért, azt meg a tulaj se akarja hogy fizessen az ingatlanosnak. kivétel ha kizárólagosság van.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#123867) xuldar válasza Zola007 (#123865) üzenetére


xuldar
őstag

Ez nem így van. Csak akkor nem lehet kikerülni, ha kizárólagos szerződést kötött a tulaj az ingatlanossal, vagyis akkor is jár a jutalék, ha nem rajta keresztül megy el az ingatlan. Mondanánk, hogy épeszű ember ilyet nem ír alá, viszont a kizárólagos szerződéseknek általában alacsonyabb a jutaléka, ami akár több százezer Ft-ot is jelenthet.
Ettől függetlenül ha van az embernek helyismerete, és árulkodó fotók is vannak, ki lehet találni, merre lehet egy ház.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#123868) atike válasza xuldar (#123867) üzenetére


atike
nagyúr

Amúgy annyira szánalom, hogy felraknak egy rakat belső képet, de külsőt meg nem nehogy megtalálják. Én azért szeretném látni kívülről is, a kertet is vagy épp az utcát... :U

Amúgy a konkrét ingatlan elég rendben lévőnek tűnik, de az ára is.... :)

(#123869) Cs1csó válasza atike (#123868) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pedig kellene kép az udvarról, kertről stb. ez így egy panel lakásnál még okés, de egy családi háznál, ikerháznál?

A 7. kép az mutatja a kert egy részét a kinti főzőhelyet és látszik távolabb egy ház. elég jellemző a kerítése google földel megtalálható.

[ Szerkesztve ]

(#123870) Zola007 válasza xuldar (#123867) üzenetére


Zola007
veterán

40 milliós házra Google térkép, 3D utcakép, Facebook korában amelyik ingatlanos nem kizárólagost köt, az hülye.
Ha mindenképpen meg akarja keresni az ingatlant, akkor a legegyszerűbb kiírni a Józsai adok-veszek FB csoportba a hirdetés linkjével és odaírni, hogy adok 5 ezer forintot annak, aki megmondja a címet.
1 órán belül már a kapuban állhatsz.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123871) zsolti1debre válasza copass (#123866) üzenetére


zsolti1debre
tag

így kell, sokan így csinálják! :C :C :C

a topikban szerintem van ingatlanos, szerintem ő ennek nem nagyon örül, dehát ez van.

(#123872) Laraxior


Laraxior
titán

Tudtok valami olyan listát európai országokról, hogy hol kell pályamatrica és hol nem? :R
(Konkrétan Franciaország és Belgium érdekelne, de a többi is jól jön)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#123873) Papaj x válasza Winner_hun (#123858) üzenetére


Papaj x
tag

Jó meglátás.. :(

bul07: Én ezt a V400-at használtam pár napot, de nem jött át.

T_chris: Ezt még nem próbáltam, de ami késik nem múlik. Most egy Crucialt rendeltem 240-esbe, nem teszteltem még, de érzése jó. (bár azóta más konfig van, mert az előző alaplap kicsit darabos)

dewil666: Én adriát szerettem..

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#123874) dewil666


dewil666
őstag

Gyrost honnan érdemes rendelni ahol jó adagot adnak elfogadható áron és van is kiszállítas?

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#123875) Shokkolo válasza Zola007 (#123870) üzenetére


Shokkolo
addikt

"40 milliós házra Google térkép, 3D utcakép, Facebook korában amelyik ingatlanos nem kizárólagost köt, az hülye."

Másik oldalról viszont pontosan ezek miatt eladóként ki az a hülye aki még aláír egy kizárólagosságot tartalmazó szerződést?
Kb senki, és ezt már az ingatlanosok zöme is tudja.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#123876) #33253120 válasza Cs1csó (#123869) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hát....
A ház 2011-es.
A Google térkép utcaképe 2011 novemberi.
Azaz ha utcaképen nézzük, akkor egy majdnem kész ikerházat keresünk, aminek vagy van kerítése, vagy nincs. Ami sokat segíthet a szemközti ház, és a két fa mellett a villanyoszlopok elhelyezkedése. Ez azt mutatja, hogy vagy T elágazáshoz, vagy kereszteződéshez közeli az ingatlan. Természetesen az ingatlanosok néha tükrözve teszik fel a képeket, hogy nehezebb legyen megtalálni, tehát ezt is figyelembe kell venni.
Alsó-Józsán kb két területen volt nagyobb építkezési hullám akkoriban. A Telek-Október 6 környékétől a Platán utcáig, illetve a másik végén az Oskola utca-Ispán ilyesmi térségben. Utóbbin olyan ritkák még az épületek, hogy végig lehet futni másfél perc alatt rajta, első körben hasonló kerítést láttam, de az nem ikerház volt. Illetve a szemközti ház is új, de balra és jobbra a háttérben lévők idősebbek.
Így marad az első verzió. Az Okt 6, és telek környékén túl sok a fa szerintem, lentebb kell menni, és a Kastély-(Kiserdő+Bocskai) utcák közötti rész kereszteződéseit kellene megvizsgálni.
És akkor még ott van az, hogy területileg lehet nem "divatkövető" építkezés volt, hanem ledúrtak egy házat, és oda húzták ezt fel, de én akkor is kizárással keresnék.

(#123877) bambano válasza dewil666 (#123874) üzenetére


bambano
titán

[link] nem mostanában ettem itt, akkor még jó volt :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#123878) #33253120 válasza bambano (#123877) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ja, a tál jó közepes minőség, és a szósz rondán néz ki rajta, de szerintem sem rosszak.
Adriáról meg:
1
2

[ Szerkesztve ]

(#123879) Papaj x válasza #33253120 (#123878) üzenetére


Papaj x
tag

Én mindig gyrost ettem, bár az nem mostanában volt, mikor én Debrecenben laktam, mostanság nem gondoltam, hogy így leadták. :F

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#123880) bambano válasza #33253120 (#123878) üzenetére


bambano
titán

egyébként csak én vettem észre, hogy mostanában egyre több helyen szűnik meg a házhoz szállítás? főleg az ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#123881) iscsu válasza Laraxior (#123872) üzenetére


iscsu
tag

Belgium, Hollandia, Luxemburg free. A francoknál kapu van mindenhol, bankkártyával nyugodtan lehet fizetni. Sokat. :D

(#123882) szasanyi válasza bambano (#123880) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem. Épp tegnap rendeltem meg egy 261k-s RTX280-at és még ilyen értékű megrendelésnél is +1,3k a futáros kiszállítás, PickPackPont nem lehetséges, díjmentes személyes átvétel Bp. :U Vicc...

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#123883) wwhy válasza Laraxior (#123872) üzenetére


wwhy
veterán

Románia kötelező.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#123884) bambano válasza szasanyi (#123882) üzenetére


bambano
titán

oké, úgy gondoltam, hogy a threadból kiderül a hiányos mondatban a hiány.

ingyenes kajakiszállítás.
a két pizzéria, akiktől gyakrabban rendelni szoktam, mindkettő erősen megkavarta a témát mostanában. régen mindkettő ingyenes volt, megrendelted a pizzát, kifizetted az árát, kihozták. utána kezdték a "csomagolási díjat" (=burkolt áremelés), majd volt, ahol konkrétan megszűnt, majd úgy látszik, nagy lehetett a balhé, mert most visszahozták, de 5km-en túl már nem ingyenes. a másiknál 10 rugó alatt nem hozzák ki.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#123885) Zola007 válasza Shokkolo (#123875) üzenetére


Zola007
veterán

igen, tudjuk, hogy Magyarországon minden háztulajdonos profi a házeladásban, mint fociban, politikában, informatikában, stb.
nem is értem, hogy nem mennek tönkre az ingatlanirodák, mikor semmit hozzá nem tesznek egy 40-50 milliós üzlethez
vagy talán mégis :U

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123886) bobace válasza Zola007 (#123885) üzenetére


bobace
őstag

A semmit nem érő ingatlanos rátája a 10/9-ről 10/6-7-re csökkent mostanság hála a sok éhenhaltnak, pályaelhagyónak. Szóval jobb a helyzet mint régen, de még mindig sok olyan van, aki nem tesz többet mintha te hirdetnéd.
Akinek van türelme a telefonokra válaszolgatni (+kiszűrni az idiótákat, túristákat) és jó képeket készíteni és szöveget írni, az megoldhatja magának, és igen sok pénzt spórolhat. Itt is van egy 10/7-es arány, ezért nem megy sokaknak az eladás :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#123887) Papaj x válasza bobace (#123886) üzenetére


Papaj x
tag

Mivel most volt nemrégiben tervben a házvétel, sikerül nekik 10 képet és leírást elkészíteni egy 3.5 millás háznál 4.7-re alakítani. Szakmát kell váltsak.

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#123888) Zola007 válasza bobace (#123886) üzenetére


Zola007
veterán

Mindenki úgy áll hozzá, hogy "én tuti nem vagyok benne a 10/7, az ingatlanos pedig biztosan egy senkiházi"
Nyilván van olyan is.

Ugyanez a helyzet más téren, egyszerűen beképzelt az emberek nagy része.

Mindenki szidja a gázszerelőt, orvost, esküvőszervezőt, könyvelőt, stb, hogy milyen pofátlan drágán dolgozik és nem is csinál semmit, mert "csak meghúzott 3 csavart, felírt egy receptet, felhívta a templomot, kitöltötte a bevallást online"

Aztán mikor magának kezdi el megcsinálni, akkor az értelmesebb rájön, hogy minél fejlettebb a világ, annál több a probléma, a butábbja meg büszkén ül fel még a szopórollerre is
Mindeközben észre sem veszi, hogy a büszkesége/beképzeltsége okán pont magát szívatta meg.

Nyilván intelligens, jó önismerettel rendelkező ember sokmindent meg tud magának oldani, de nem véletlenek szüleménye egyik szakma sem. Ahogyan PH-n is látok elég sok példát arra, hogy lehetne jobban csinálni valamit, de inkább megy helyette az "én úgyis jobban tudom, mint aki ebből él"

Részemről csak ennyit fűznék hozzá, nem vagyok se ingatlanos, se eladó.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123889) Aryes válasza Zola007 (#123888) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ennek a hozzáállásnak a szöges ellentéte Japán. Ott, ha egy irodában kiég egy izzó, senki nem áll neki kicserélni, mert majd jön Villanyszerelő San, ez az ő dolga, ő ért hozzá a legjobban, és majd ő kicseréli. Senki nem üti az orrát más szakmájába.

[ Szerkesztve ]

(#123890) depe95


depe95
tag

Kossuth utca környékén nem tud valaki ingyenes parkolót? Ahogy nézem a templomnál van pár ingyenes, de van olyan sejtésem hogy 9 óra körül holnap tele lesz.

[ Szerkesztve ]

(#123891) bobace válasza depe95 (#123890) üzenetére


bobace
őstag

Ami fehér, ott keresgess helyet:

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#123892) Papaj x


Papaj x
tag

Ez normális, 4 óra üzemidővel? Avagy mi lehet a baj?

Szerk.: Korábbi verzióval már csak 80/0%.. :DD Kezdem unni..

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#123893) mezis válasza Papaj x (#123892) üzenetére


mezis
nagyúr

Elspórolták a tartalék memória cellákat ? :F

mezis

(#123894) HANDO88 válasza Papaj x (#123892) üzenetére


HANDO88
senior tag

Keresd meg a legújabb Sentinelt és az sztem normális adatokat Ír majd. :K

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#123895) Papaj x válasza mezis (#123893) üzenetére


Papaj x
tag

Nem tudom, de lassan úgy érzem kár felkelni..

HANDO88: Új sentinel igen, 100/0%.

Lassan ott vagyok, hogy mobilról fogok netezni, s mindent felgyújtok.
Még bántam, hogy 1 nap után a kingstone 100/99 lett.. A 40Tbot írt intel SSD köszöni, jól van. Amit sajnos már eladtam.. :W

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#123896) HANDO88 válasza Papaj x (#123895) üzenetére


HANDO88
senior tag

530.3 béta

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#123897) sirály69 válasza Papaj x (#123892) üzenetére


sirály69
őstag

Crucial Storage Executive (version 3.6) programot próbáltad?

Szerver Hosting Debrecenben

(#123898) Shokkolo válasza Zola007 (#123885) üzenetére


Shokkolo
addikt

Azért az ingatlaneladás "kicsit" más téma, mint az általad említett gázszerelő.

Vannak jó ingatlanosok ez tény, DE:
Én pl garantáltan nem írnék alá kizárólagosságot.
Nem azért mert sajnálnám a jutalékot (ha megdolgozik érte), de b@sszus,
ha a szomszéd hoz egy vevőt had adjam már el nyugodt szívvel neki.
Sőt, mivel ha el akarom adni, feltehetőleg fontos...
Akkor ha én találok plusz felületet, ahol fel lehet kínálni, a saját esélyeimet had növeljem már.

Az meg h. miért nem mennek tönkre az ingatlanirodák?
Tévedés, vastagon van, amelyik lehúzza a rolót.
Persze, vannak nagyon és normálisak elég erőteljes teljesítménykényszerrel az alkalmazottak felé...

Én sem vagyok ingatlanos, de a közvetlen közelemben több is.
Egészen jól képben vagyok róla, hogy mit csinálnak.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#123899) mezis válasza Zola007 (#123888) üzenetére


mezis
nagyúr

+1
Mostanában csak részt vevő (több szem többet lát) alapon egy kisvárosban néztem meg sok-sok ingatlant a vevő szemével. Időpont egyeztetés, ismertetés, körbe nézés, padlásra mászás,...
Eredmény: Hát ezen még gondolkodunk.
Hányszor kell egy ingatlant bemutatni, míg végre eladásra kerül ?
A közvetítők középkategóriás, sok éves autókkal érkeztek és nem hiszem, hogy csak üzleti megfontolásból tartották.

mezis

(#123900) Papaj x válasza HANDO88 (#123896) üzenetére


Papaj x
tag

4.71 proval 80/0.

sirály69: Nem, de nézem is. :R Itt mit, s hol kell nézzek? :DD

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.