Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123151) dewil666 válasza bambano (#123150) üzenetére


dewil666
őstag

De gondolm ez nem évszak függő mikor mire cserélek hanem megtett km inkább?! Vagy tévedek?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#123152) Zola007 válasza dewil666 (#123149) üzenetére


Zola007
veterán

minden kereket legalább évente, de inkább futásfüggően 10-15-20e kilométerenként útviszonyoktól függően
aki pályázik, annak ráér ritkábban, aki vidékre, románba jár vele, annak akár évi 2x is
ez a négyévszakosra is vonatkozik
amennyiben behatás éri (vészfékezés, padkázás, baleset, kátyú), akár év közben is

Jegyezd meg, hogy gumin sosem spórolunk, akár autóról, akár szexről van szó

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123153) gps76 válasza bambano (#123145) üzenetére


gps76
őstag

Pár éve voltam a mogyoródi tanpályán busszal vezetéstechnikán, Boros Gábor instruktor azt mondta, hogy ha a lelked megnyugtatására, de inkább a saját biztonságodra nagy hangsúlyt akarsz fektetni, használj jó minőségű téli gumit télen-nyáron amit kb. 4 évente cserélsz, mert elkopott. Így nem lesz az, hogy kirepedezett gumival akár 70-nél is durrdefektet kapsz és nem tudod megfogni a kocsit. Muszály lesz ennyi időnként cserélni, és mindig fiatal gumival jársz.
Ráadásul most készülök új kocsit venni, filózom hogy lenne jó ez a gumi téma, mert a TPMS szelep miatt is van egy plusz költség, szarakodás, ha 2 garnitúra gumit tartasz. Hát nem tudom mi lenne a jó, hogy kellene, mert a párom vidékre jár dolgozni, fő a biztonság.

(#123154) dewil666 válasza Zola007 (#123152) üzenetére


dewil666
őstag

Persze így már világosabb. Csak bambano így megtévesztő
"namost vagy csináld rendesen, vagy sehogy. amikor felteszik a kocsira a kerekeket, akkor ajánlott kicentríroztatni. nem korrekt spórolást hányni a másik szemére, mikor te ugyanúgy spórolsz és hibát vétesz."
ezzel a kijelentéssel, mert fogalma sincs mennyit használom, megyek az autóval. 2017.08-án vettem és még ~7500km mentem vele. Tavaj tavasszal kapott új nyári gumikat és most ősszel fog új télit is kapni. Így szerintem nincs értelme minden kerék cserénél cenríroztatni. 80% itt helyben használom.

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#123155) Mikulásbá válasza gps76 (#123153) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

"használj jó minőségű téli gumit télen-nyáron amit kb. 4 évente cserélsz"

Ez azt jelenti,hogy nyáron is hagyd fenn a téli gumit,ne is cserélgesd?Mert akkor meg van a véleményem az ilyen "instruktorról".

(#123156) atike válasza dewil666 (#123154) üzenetére


atike
nagyúr

Centírozás infó (itt 15 000 km-enként javasolják amúgy)

Kb havi 500 km-et használod...? Az tényleg nem sok amúgy. Az enyém havi 2000-et megy.... :O

[ Szerkesztve ]

(#123157) gps76 válasza Mikulásbá (#123155) üzenetére


gps76
őstag

Lehet én értettem félre és négy évszakosra gondolt, csak nagyon minőségűre, mert az logikusabb lenne, csak egész nap vezettünk ki voltunk fáradva már. De hát ezek meg télen se az igazi, nyáron se. Mondjuk mostani fejlesztésű gumival nem volt dolgom még.

[ Szerkesztve ]

(#123158) dewil666 válasza atike (#123156) üzenetére


dewil666
őstag

Igen keveset van használva. vagyis télen többet nyáron kevesebbet (nyáron kerékpárral járok).
Autót akkor használjuk amikor a gyerekeket visszük valahová( egyik 3.5 hónapos másik 2.5 éves. Ezt csak azért írom le ne hogy az legyen miért nem viszem a gyerkőcöket sehova), bevásárlás, illetve rossz idő esetén mikor bringázni nem lehet. Hozzá teszem hogy múlt héten is 2x is inkább bringára űltem, mert volt egy kis dolgom a városban (katasztrófális a közlekedés 4-4+ keréken a városban).

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#123159) bambano válasza atike (#123156) üzenetére


bambano
titán

akkor álljon itt a korrekt név is: centRÍRozás.

nem centírozás, nem cenrírozás.

a nyárra téli gumit nem jó, mert túlmelegszik és nyúlik, meg kopik.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#123160) Fagyi válasza atike (#123135) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Az lehet, de Én garanciát vállalok a munkámra! Ha összetöri valaki az autóját, ne az Én felelősségem legyen!
A Hörmann kapu tudja és üzembiztos, a többire nem mernék megesküdni és alá állni!
Nem feltétlenül szekcionált kapura gondolok, de azok sem mind megbízható!
Egy társasháznál, pedig alap a fotocella! Ki a felelős, ha a kapu rázár valakire és megsérül valaki/valami?
Tuti, hogy a beszerelőt kerítik elő, nem azt aki nyomta a gombot!
Szeretem az olyan cégeket is akik ethenet kábellel kötnek be fotocellát! :Y Nem az átfolyt áram a szűk keresztmetszet, hanem a strapabírás. Nyáron az előre bevezetékelt tápkábel (3*1,5mm-es volt) helyett is kellet másikat húznom, 40 méter szidtam is aki elvágta valahol, vagy csak megsérült és nem ethernet kábel volt.
Sok cég telepítői leírása 0,5 és akár 1,5 mm2 közöttit ír a fotocellákra. Aztán majd lehet magyarázkodni, ha baj van.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#123161) Fagyi válasza bambano (#123145) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Nem a californiai karácsonyról beszélek! :D De itt azért az átlag hőmérséklet novembertől alacsonyabb, mint 20 fok. Inkább legyen fenn mindenkinek a téli gumija karácsonykor és legyen 20 fok, mint -2-ben nyárival ne tudjon megállni mögötted! Van annyira szeszélyes a hőingadozás, hogy reggelente meglepjen egy kis jegesedéssel, vagy csak egy kis ködpárával az úton. A víznek meg van egy rossz szokása, hogy képes 4 fokban is jegesedni. Esetleg ne csak a városi forgalomra gondolj, külterületeken, városon kívül simán van akár 5 fok differencia mínuszban a (nagy)városokhoz képest.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#123162) dewil666 válasza bambano (#123159) üzenetére


dewil666
őstag

Mondatot meg nagy betűvel! Ha már szőrszálat hasogatunk.. ;]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#123163) Fagyi válasza bambano (#123159) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Szerk: Bocs azt hittem eldöntendő kérdés, nem hibajavítás. Centírozás! Nekem olcsón megy, ajánlani is tudom, 15 éve járok oda. Sokáig 2000 volt a kerékcsere centírozással, most 3000 a négy gumira (két garniturám van minden autóhoz, külön felnin)!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#123164) atike válasza bambano (#123159) üzenetére


atike
nagyúr

Na igen, tény az. :)

(#123165) lamiki válasza bambano (#123145) üzenetére


lamiki
senior tag

Öcsémék kint élnek Finnországban, a Mikulástól vagy 300 km-re délre. Ott novembertől-áprilisig kötelező a szeges gumi. Kérdeztem tőle mi van ha nincs hó, mert a klíma változás miatt olyan is előfordul már ott is sokszor. Mi lenne, mi lenne, hát csattog a gumi az aszfalton :DDD .-Mondta erre öcsém. Persze ez biztos jót tesz a kocsinak és az aszfaltnak is.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#123166) bobace


bobace
őstag

Egy kis offtopik a gumishoz képest:
Használ valaki PCI-os Wifi kártyát vagy USB-s vevőt asztali PC-vel? Milyet érdemes venni? (egy emelettel lejjebbről is jól vegye a jelet)
Köszi!

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#123167) erik365 válasza dewil666 (#123149) üzenetére


erik365
aktív tag

Minden ősszel, és tavasszal kap 1 centrírt mind a 4 gumi.(4évszakos)

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#123168) lamiki válasza bobace (#123166) üzenetére


lamiki
senior tag

Én ilyet használok. Levehető antennás, akár nagyobb 5 dBi antenna is rárakható, vagy külső antenna is.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#123169) Cs1csó válasza bobace (#123166) üzenetére


Cs1csó
félisten

USB-s:
- egyszerű
- nekem nem tűnik elég stabilnak
- aktív hűtés hiánya az adapter melegedik
- elég ormótlannak is tud kinézni

PCI-E:
- kicsit bonyolultabb be kell építeni
- ezáltal stabilabb mivel beépített
- a ház ventilátorok tudják hűteni (kap a ház belső légáramlatából, rendesen tudnak melegedni)
- elegánsabb megoldás

Valami ilyet vennék: TP-Link TL-WN881ND

[ Szerkesztve ]

(#123170) Aryes


Aryes
nagyúr

Elég nagy hülyeség, hogy félévente vigyem centríroztatni a kocsit, mert "úgy illik"... Én kb 2 évente viszem - az nagyjából 10-12e km. Városban olyan az út, hogy meg sem érzem, ha kiegyensúlyozatlan a kerék. :DDD Akkor szoktam elvinni, ha kimegyek a városból és érzem, hogy ráz a kormány. :DDD

Na sikerült jó kis flamewar-t provokálnom a 4 évszakos kérdésemmel. ;]

(#123171) bobace válasza Cs1csó (#123169) üzenetére


bobace
őstag

Sajnos csak sima PCI-os kellene, és ahogy olvastam ott a win10 driver hiánya már okozhat gondokat és szokásos szopogatást..
Így most elindulok az USB-s felé, szétnézek azok mit tudnak.

Köszönöm az alis-l linket is, nem is lenne rossz, ha nem a héten kéne :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#123172) Cs1csó válasza bobace (#123171) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ahogy nézem van ami Windows 10 kompatibilitási gondokkal küzd (kicsit abszurd aktuálisan is forgalmazott terméknél ami nem támogat egy lassan 4 éves oprendszert)

Nézegettem a PCI-osokat és mindegyiket kb. 2010 óta forgalmazzák ergo lehet nincs hozzájuk rendes Windows 10 driver. Akkor egyértelműen USB-s, azok közül meg olyat nézz aminek van antennája és sok pozitív vélemény van róla.

[ Szerkesztve ]

(#123173) atike válasza bobace (#123166) üzenetére


atike
nagyúr

Mi ilyet használunk több helyen is. Egy USB hosszabbító kábellel bárhová el lehet helyezni a gép környezetében, a külső antenna meg elég jótékony hatással van a jel erősségére... :)

De mondjuk ez a típus már 300 Mbps-t tud, de "csak" belső antennás.

(#123174) lamiki válasza bobace (#123171) üzenetére


lamiki
senior tag

Itthon is kapsz ugyan ilyet 3000 Ft körül, ez normális minőség, stabilan, szorosan illeszkedik az USB portba, a jelerősség 1 csíkkal erősebb a kisebb testű változatokhoz képest ugyan azzal az antennával, és azokat azért sem vedd meg, mert olyan lazán illeszkednek az USB portra, hogy egy idő után kontakt hibás lesz, olyat már 2-őt dobtam ki.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#123175) atike válasza lamiki (#123174) üzenetére


atike
nagyúr

...miért nem használtál USB hosszabbító kábelt...? Akár csak egy rövidet is...? :U

(#123176) bobace válasza atike (#123173) üzenetére


bobace
őstag

Aha, zsír! Ezt néztem, nem tudom megéri e a felárat a tiedhez képest. Két antenna és 300mbps-nek van mondva. De csak kábellel megy, ha jól látom, bár adják hozzá.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#123177) fuwiradis


fuwiradis
tag

volna egy hipochonder kerdesem. kicsit szetszedtem a csaptelepem, mert meg kellett huzni itt-ott es maskulonben nem lehet hozzaferni (igy se nagyon, utalok is hozzanyulni).

Az egyes csatlakozasoknal (gegecso zuhanyhoz, zuhanyvalto) hasznaltam nemi teflonszalagot, anno. Erdemes lett volna most ujrahuzni teflonszalaggal, mert elegge ganyul nezett ki, viszont ezt most megsporoltam. Mennyire gaz ha a teflonszalag belemosodik vizbe? Elegge ramatyul nezett ki, meg talan kitelne tole, utolag meggondolva.

(#123178) schulc99


schulc99
tag

2 magos AMD-s gép monitorral együtt eladó [link]

Alaplap: Gigabyte GA-MA78GM-US2H (AM2+)
CPU: AMD 7750
RAM: 4 x 1 GB Kingmax
VGA: ATI Radeon HD 3200 (alaplapi)
HDD: WD 1600AAJS (100/100)
DVD: Pioneer DVR-217F
Táp: Codegen 400W
Ház: noname szürke/fekete
Monitor: Samsung 172V (17", 1280x1024)

Érdeklődi privátban lehet.

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#123179) diablo1984 válasza bobace (#123171) üzenetére


diablo1984
veterán

ne félj tőle, a chip határozza meg a drivert hozzá, az meg valami népszerű gyár terméke általában, így a win10 rátalál hamar! Én is egy tp-link-et használok pci-os, van vagy 5-6 éves is, win 10 magától felismeri, eddig nem volt vele gondom!

(#123180) Papaj x


Papaj x
tag

Minden eladó 1

Minden eladó 2

Topikosoknak kedvezmény!!

Beszámolok asztali gép cuccokat.

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#123181) Cs1csó válasza atike (#123173) üzenetére


Cs1csó
félisten

Bakker, hogy ez nem jutott eszembe így jobb helyre is lehet tenni stb. :R

(#123182) kugli válasza fuwiradis (#123177) üzenetére


kugli
aktív tag

Amennyire én tudom a csaptelepnél sehol nem kell teflonszalagot pluszba alkalmazni. Zuhanyváltónál O gyűrű tömít,a gégecsőnél meg sima gumi alátét.

(#123183) Zola007 válasza fuwiradis (#123177) üzenetére


Zola007
veterán

semennyire
szilárd halmazállapotban a teflon inert anyag, áthalad az emésztőrendszeren

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123184) wiggen123


wiggen123
aktív tag

RJ45 Krimpelő fogót hol kapok olcsón a városban? pcx.hu-n láttam 1400 körül, nekem az jó is lenne ha lehetne itt is kapni Debrecenben.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#123185) Zsoleszhun válasza wiggen123 (#123184) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Elektronikai szaküzlet Szent Anna u 39-41 több fajta közül választhatsz, olyat vegyél amelyik nem keresztbe présel hanem felfelé.

¯\_(ツ)_/¯

(#123186) fuwiradis válasza Zola007 (#123183) üzenetére


fuwiradis
tag

koszi, ez nemileg megnyugtato. gondolom beleoldodni sem fog a vizbe, mert akkor lenne meg csak rossz valasztas tomiteshez :DDD

kugli kolleganak is koszonom :R , lehet akkor le is vakarom rola

(#123187) Cs1csó válasza Zsoleszhun (#123185) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tudnál nekem konkrétan olyat linkelni ami a "jobbfajta" ehhez nem értek de lehet nekem is lesz szükségem rá.

JANIKAKA

MI van emigrálsz? :D

[ Szerkesztve ]

(#123188) Zola007 válasza fuwiradis (#123186) üzenetére


Zola007
veterán

ha zavar, akkor használj kenderkócot helyette
attól garantáltan nem lesz bajod, maximum beakad a fogad közé

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123189) Zola007 válasza wiggen123 (#123184) üzenetére


Zola007
veterán

ilyen kivitelt keress [link]
Szent Anna 3800 Ft

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123190) Aryes válasza Zola007 (#123188) üzenetére


Aryes
nagyúr

...vadkenderből... :DDD

(#123191) Zola007


Zola007
veterán

lehet kapni valahol nem-standard szélességű folpack fóliát? (pl. 20cm széles vagy 60cm széles)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123192) Papaj x válasza Cs1csó (#123187) üzenetére


Papaj x
tag

Miért? :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#123193) Cs1csó válasza Papaj x (#123192) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mert mindentől - is - megszabadulsz.

(#123194) mongo


mongo
csendes tag

Valaki tud róla, hogy van-e itt pH!-n lehetőség a véletlen törölt privát üzenetek visszaállítására?

(#123196) Zola007 válasza mongo (#123194) üzenetére


Zola007
veterán

nincs

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123197) Zola007 válasza #05304832 (#123195) üzenetére


Zola007
veterán

pendrive probléma megoldódott?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#123199) Fagyi válasza Zola007 (#123191) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Metro. Bár nem ugyanolyan.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.