Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) mettek válasza cyberkind (#3550) üzenetére


mettek
addikt

Anno Columbus elindult megnézni hogy létezik e Amerika, most el kéne indulni megnézni hogy a többi létezik e.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3552) Wesder válasza mettek (#3551) üzenetére


Wesder
félisten

Nem igazàn azért indult, de ja sokaknak US a vilàg meg minden.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3553) Maxxy10 válasza Fitzgerald (#3544) üzenetére


Maxxy10
addikt

Hát én nagyon remélem, hogy egy 3600 elég lesz neki, nekem most bőven elég egy 3080at venni...

(#3554) mettek


mettek
addikt

Én megpróbálom a 2080 superemmel megoldani a CP-t, mert idén egy ps5-ös van tervben, nem a vga csere.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3555) BoneDragon válasza mettek (#3554) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem bőven elég lesz 2k 60fps-hez, 4k necces. Aztán kitudja, lehet olyan optimalizálást tesznek le az asztalra, hogy besz*runk. :D

(#3556) mettek válasza BoneDragon (#3555) üzenetére


mettek
addikt

Lesz dlss is ami sokat tud hozni. Most a Controlban pl 1440p-ben RT-vel 40-50 körüli fps-em van, dlss-sel meg 70-80

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3557) Cifu válasza BoneDragon (#3555) üzenetére


Cifu
Topikgazda

A DLSS elég sokat nyomhat a latba. A konzoloknál jó ideje az ilyen és hasonló megoldások játszanak, azért tudnak relatíve gyenge hardverből elég szép grafikát kicsiholni.

De ez az az optimalizáció, amire én számítok.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3558) zkxdn


zkxdn
őstag

Sneak Peak az új Karakter Kreálós screenre (igazi magyarosan :DDD )

Többi:

(#3559) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Nekem meg közben kipostázták végül a World of CP77 könyvet, miközben amazon azt írta hogy nem tudják szállítani és visszakapom a pénzemet. Lehet nulla forint lesz :DDD

CSomag kb mintha a 2. világháborút járta volna meg, de szerencsére a könyv sértetlen.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#3560) m0h0senator válasza [Prolixus] (#3559) üzenetére


m0h0senator
őstag

A lore könyv?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#3561) [Prolixus] válasza m0h0senator (#3560) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Yep. :K

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#3562) tomazin válasza [Prolixus] (#3559) üzenetére


tomazin
veterán

fuu ez nagyon csunya dolog, szegeny jeffnek lehet pont ez fog hianyozni a kovetkezo marsi telek vasarlasabol ;]

(#3563) Wesder válasza tomazin (#3562) üzenetére


Wesder
félisten

A marsi telek hidegebbek mint a földiek?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3564) tomazin


tomazin
veterán

(#3565) Chalez válasza Wesder (#3563) üzenetére


Chalez
őstag

Összesen hány hold föld van a Marson? :F

(#3566) LK válasza tomazin (#3564) üzenetére


LK
addikt

12K ???

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#3567) tomazin válasza LK (#3566) üzenetére


tomazin
veterán

Eddig is ennyi volt. Max atvaltassal tudsz belole faragni. Ill. ebben benne van a shipping.

(#3568) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Unatkoznak az emberek. :DDD

(#3569) gyimger válasza [Prolixus] (#3559) üzenetére


gyimger
őstag

Szemeztem vele magyar weblapon, a megjelenést a játékkal egyidőben írták.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3570) [Prolixus] válasza gyimger (#3569) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Egen az a magyar verzió amit asszem a FUMAX fog megjelentetni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#3571) gyimger válasza [Prolixus] (#3570) üzenetére


gyimger
őstag

Szívesen megvenném, csak nehogy úgy járjak, mint a Fallout 4 könyvvel, hogy aztán a játék meg nem tetszett. De már bizalmat szavaztam a GoG-os előrendelős cuccokkal.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3572) zkxdn


zkxdn
őstag

Nem akarom elkiabálni, de ha már ilyenekkel készülnek ez November lesz boys and girls :))

(#3573) zkxdn


zkxdn
őstag

Mégtöbb infó...érdekes :))

(#3575) Carlos Padre válasza BoneDragon (#3538) üzenetére


Carlos Padre
veterán

720p--ben :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3576) zkxdn


zkxdn
őstag

Két új szobor :))

Female V

Jackie

Dark Horse previously revealed that the male version of V will be released on October 28th of this year, and as for female V, she will release alongside Welles on February 17th, 2021. Welles stands 9.75 inches tall and features his samurai base, jacket, and golden guns. Female V stands at 8.5 inches tall.

(#3577) Wesder


Wesder
félisten

Minden CP2077-es Rockstar Energy Drink tartalmazni fog egy 1$-os Xbox Giftcardot, accountonként 60 a maximum, ami bevàltható. Nem csodàlom hogy US only.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3578) Chalez válasza Wesder (#3577) üzenetére


Chalez
őstag

LOL. Akkor itt hamar meglenne minden 15 évesnek a game :(((

(#3579) oriic válasza Wesder (#3577) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2-3 dollár a cucc emlékeim szerint ott, de vegyük csak 2-vel (Az szinte biztos, hogy 1 dollár felett van az ára). Ha 60 darab váltható be, akkor az azt jelenti, hogy az edrinkekért ki kell fizetni 120 dollárt összesen, hogy meglegyen a 60 dolláros játék ára gift card-ként.

Bomba üzlet. ;]

szerk: 1,5-1,99 dollár az edrink ára. :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3580) BoneDragon válasza oriic (#3579) üzenetére


BoneDragon
veterán

De amennyi ilyen szart isznak a mai fiatalok, ez náluk 2 heti adag.

(#3581) oriic válasza BoneDragon (#3580) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát így is nézhetjük, tök jogos. :D :R

Live-Die-Respawn

(#3582) Carlos Padre válasza BoneDragon (#3580) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Meg gyakorlatilag ingyen játék, mert úgyis meginnák azt a mennyiséget.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3583) Cifu


Cifu
Topikgazda

Szeptember 26-án várható a következő Night City Wire. Japánból, Magyar idő szerint reggel 7 órakor.

Még egy érdekesség: a CDPR pénzügyi beszámolójából kiderül, hogy 2020 első félévében kb. 111 millió zloty-t, vagyis közel 30 millió dollárt (más szóval csaknem 9 milliárd forintot) költöttek a játékok fejlesztésére, aminek az oroszlánrészét természetesen a CP2077 fejlesztése teszi ki.

A játékfejlesztésre (nem lezárt projektek) összesen cirka 448 millió zloty-t, vagyis 119 millió dollárt (~36,2 milliárd forintot) fektettek be, ez is első sorban a CP2077-et takarhatja.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3584) Vesa válasza Cifu (#3583) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Akkor nagyon úgy tűnik, hogy mident egy lapra tettek fel. Ha bukna a CP (amire az esély szinte nulla, de nem nulla), akkor végük van. Jól értem?

A tudomány a valóság költészete!

(#3585) cyberkind válasza Vesa (#3584) üzenetére


cyberkind
félisten

Nyilván jól nem esne a cégnek, de ha a The Witcher 1-nél nem kaszálták be őket, ami kb a csodával határos, akkor kétlem, hogy ezután jönne ilyen, pláne, hogy ha másért nem, egy tartalmas single játékért rengeteg embernek megéri a vétel.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#3586) duvi válasza Vesa (#3584) üzenetére


duvi
nagyúr

Én se hiszem, hogy gond lenne a CP 2077-el, de ettől függetlenül:
"A cégcsoport anyagi helyzete továbbra is stabil, erről árulkodik, hogy az elmúlt hat hónapban 364 millió zloty (kb.96.983.000 USD) folyt be a kasszába, közel 70 százalékkal több, mint tavaly ilyenkor, az adózás utáni eredmény 147 millió (kb.39.166.375 USD) volt, a 2019-es háromszorosa."

(#3587) Vesa válasza duvi (#3586) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ez így jól hangzik! Köszi az infót!

A tudomány a valóság költészete!

(#3588) eL Geri válasza Vesa (#3587) üzenetére


eL Geri
őstag

Lökött rajtuk egyet a Netflixes sorozat! Gondolom!

(#3589) velizare válasza eL Geri (#3588) üzenetére


velizare
nagyúr

:N előrendelések.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3591) jonnyjoker01 válasza velizare (#3589) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:N


(December 2019)
És ez csak a steam. Rekordot döntött, megjelenéskor se volt ennyi. Azóta elég erősen tartja a számokat.

Üdv. Johnny

(#3592) Wesder válasza jonnyjoker01 (#3591) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem én vagyok az egyetlen, akit nem érdekel a W3, viszont a W3 miatt vàrom mindennél jobban a CP2077-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3593) FoxiestFox válasza Wesder (#3592) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én is így voltam, aztám nemrégiben kipróbáltam a W3-at, és.. háát.. maradjunk annyiban, hogy remélem, összeszedik magukat. :DDD

(#3594) BoneDragon válasza FoxiestFox (#3593) üzenetére


BoneDragon
veterán

:U

(#3595) eL Geri válasza Wesder (#3592) üzenetére


eL Geri
őstag

Furán én is nagyon várom a CP-t, de a Witcher-ek engem nem fogtak meg. GP-ben kipróbáltam a W3-at, de idő hiányában hamar hagytam is, annyira nem nekem való volt.

(#3596) Wesder válasza FoxiestFox (#3593) üzenetére


Wesder
félisten

Elindítottam, kinéztem az erkélyről és letöröltem, mondvàn, hogy ezt én nem akarom. Aztàn volt egy màsodik próba, ott eljutottam a kocsmàba, utàna megint ment a törlés. A téma valahogy nem adja, de amiért ennyire àradoznak róla, jó előjel lehet a CP2077-hez.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3597) FoxiestFox válasza Wesder (#3596) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én is tűnődtem közben, hogy velem van a baj, vagy azzal, hogy nem igazán szeretem a fantasyt (játékban legalábbis), vagy meglehetősen középszar a cucc, de én sem bírtam végigjátszani.
Fantasy rpg-k közül régen szerettem pl a Morrowindet, Obliviont, és a Skyrim sem volt túl szar, úgyhogy asszem befogadó vagyok, de ez valahogy nem. :(
Sosem fogom megtudni, milyen tök jó a sztori, hacsak nem szánom el magam a jövőben, hogy megnézzem tecsőn.
Mondjuk az eddig látottak alapján úgy tűnik, nem kell attól tartani, hogy Witcheres lesz a CP.

(#3598) jonnyjoker01 válasza Wesder (#3596) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem piszkálódásból, de azt megkérdezhetem őszintén, hogy akkor miért vetted meg? :D

Nekem amúgy nagyon tetszett a játék, a sztori, a mellékküldetések mind nagyon erősek, viszont az irányitással én nem tudtam megbarátkozni, csak azért nem vettem elő azóta, hogy eljutottam a fő sztori végére (kb 120 óra játék után :D ).

Üdv. Johnny

(#3599) cyberkind válasza FoxiestFox (#3597) üzenetére


cyberkind
félisten

Na látod, ez egy jó meglátás, én a totál másik oldal vagyok, aki egyik TES játékot se tolta, amikor hallottam is a Skyrim-ről, akkor se hozott lázba, azóta pedig ha vevő is vagyok rá, nem jutok el, hogy toljam, persze fogom egyszer, de nincs úgy beiktatva mint mondjuk a CP, pedig valszeg tetszene. De mondok egy még jobbat, engem a The Witcher 3 úgy taglózott le, hogy fogalmam se volt még a CDPR-ről se, nemhogy bármi olyanról, amihez közük van mint alkotó, most meg... :D

Paranormal Cocktivity

(#3600) Wesder válasza jonnyjoker01 (#3598) üzenetére


Wesder
félisten

Nem vettem meg. Home tàrsamnak megvolt a GOTY, aztàn meg ugye beraktàk Pass-ba is, így nekem egy forintomba sem került a két próba.
Egyébként meg az a 3-4k huf nem tétel érte főleg hogy az SX/PS5 verziót is ingyen adjàk hozzá.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.