Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1901) Qru válasza Vigneau (#1872) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nálam csak a 2.0 és a 3.0 van fent, de nem vacakol így sem.

#nincsbennetarcsi

(#1902) mikk2000 válasza eziskamu (#1900) üzenetére


mikk2000
őstag

Nem muszáj mintafájlt letölteni, végülis bármilyen lejátszandó fájl jó hozzá... :) Ha meg nincs ilyen, akkor hol a probléma? :)

(#1903) Vigneau válasza Qru (#1901) üzenetére


Vigneau
félisten

És CCC-t használsz? Nálam kellett. Amíg a 2.0/3.0 van fent, a CLI mindig hibával kilépett. Amint utólag feltettem az 1.1-et, helyreállt a rend.
Természetesen CP-hez nem kell, ha jól emlékszem. De az is lehet a gond forrása, hogy Neked X1950XT-d, míg nekem csak egy X300SE-em van. Ki tudja...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1904) Qru válasza Vigneau (#1903) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen a fullos 6.10es CCC-t használom. Fent volt mind a három mikor feltettem a 6.10-est, aztán leszedtem az 1.1-et. Maradt a 2.0-+3.0. 2.0-át is leakartam szedni. Gondoltam ők is hallottak már a felülrőlkompatibilitás elvéről de csalatkoznom kellett. De így pöpecül megy, főleg, hogy CCC-ből tuningoltam (ATi Try Tools vmiért kifagy auto detect-nél, a Rivát még nem próbáltam).

mod: sajnálom, hogy nem lesz X1900XT-d, de a X1950PRO is nagyon jó lesz.

[Szerkesztve]

#nincsbennetarcsi

(#1905) Qru válasza Vigneau (#1903) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Érdekes, most megnéztem a CCC névjegyénél azt írja ki, hogy a 2.0-a van fent, közben a telepített komponensek listájában meg ott van a 3.0-ás is! :F

#nincsbennetarcsi

(#1906) eziskamu válasza mikk2000 (#1902) üzenetére


eziskamu
addikt

Én mégiscsak letöltenék mintafájlt, mert amim van az egy 16 megabites saját kódolás Nero Recode-val, a T2 wmv-s ajánlója hdtv felbontásban.

(#1907) Vigneau válasza Qru (#1904) üzenetére


Vigneau
félisten

De simán feltéve csak a 3.0-t a CCC nem megy akkor Nálad sem, ugye? Csak úgy, ha felrakod, majd leszeded az 1.1-et?

Én is nagyon remélem, hogy jó választás lesz az X1950PRO. :)

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1908) Qru válasza Vigneau (#1907) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csak a 3-al nem próbáltam. Fentvolt az 1.1, meg rádobtam a 2.0-át és 3.0-t is rátoltam. Aztán megnéztem az telepített komponeneseket a Vezérlőpultban és akkor láttam, hogy mind a 3 ott van. Aztán leszedtem az 1.1-et, a 2-t már nem engedte. Úgy tűnik, mintha nem full új lenne ez a 3-as ver. csak vmi kiegészítője lenne a 2-nek.

#nincsbennetarcsi

(#1909) Vigneau válasza Qru (#1908) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, az a fura, hogy tartalmazza a 3.0 a 2.0-t. Ez nekem is feltűnt.
Elvileg ha leszedném az 1.1-et, továbbra is működne a CCC? Kissé trükkös megoldás. Bár nekem a Nod32 mintha 1.1 nélkül beleszólna a CLI.EXE indulásába és hibaüzenettel le is áll a kis piros. :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1910) Qru válasza Vigneau (#1909) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nálam működik, bár igaz én nem Nod32-t használok, hanem Avast-ot. Annak semmi hasfájása nincs 1.1 nélkül. De a pundig próbája, az evés... ;)

#nincsbennetarcsi

(#1911) Vigneau válasza Qru (#1910) üzenetére


Vigneau
félisten

Így van. Van, amit sosem fogunk felérni ésszel. :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1912) Komplikato


Komplikato
veterán

ATI (AMD?) Catalyst 6.12 beta build 8.320 - [link]
Nem tudom meddig fog működni a link ... Csak saját felelősségre, mert béta!

[Szerkesztve]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#1913) Komplikato


Komplikato
veterán

ATI (AMD?) Catalyst 6.12 beta build 8.320 - [link]
Nem tudom meddig fog működni a link ... Csak saját felelősségre, mert béta!

(Mire előzőt beírtam, megváltozott a file neve, ez már 32/64 bites W2K/XP driver, kemény 117MB)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#1914) Komplikato válasza Komplikato (#1913) üzenetére


Komplikato
veterán

Érdekes kártyák vannak benne. Például van Radeon 9600 TX. (Igen TX, nem, nem XT!) ami R300-as maggal (Radeon 9700) készült. Vicces, ezt régen Radeon 9500pronak hívták ;)

Aztán van X550-es kártya RV410-es (X700!) GPU-val, ez meg azért vicces, mert ellentétben az RV370-nel, ez Shader 2.0b-t kéne, hogy támogasson, de ugyan az a neve, mint kistesónak?

És a legszebb: Radeon X1050 RV370-es GPU-val (X300/X550!), most már tutira mindenkit összefog keverni, hogy melyik GPU milyen DirectX verziót és shader modelt kezel. Grrr. :W

[Szerkesztve]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#1916) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

sziasztok!ne nevessetek ki a kéréséseimért,de bajban vok:
adott egy szélesvásznű monitor,amit néha 4:3 aránbyan is meg akarok hajtani.
jelenleg egy X700 van a gépben.a driverben van ilyen lehetőség,hogy fixálni a képarányt,de nem történik semmi.DVIn van összekötve(csak ilyenkor jelenik meg a fixálás)
nvidia kártyákkal próbálva sikerül fixálni.
az X700 ilyen driverrel megy most: 8.301.0.0

TV kimenetét nemtom átállitani compositra,mint Nvidiánál,ezért fekete fehér a képe.

namost mivel az X700 csak ideiglenes jószág,és vagy 7900GS vagy x1950 lesz helyette,egyre több szól az ATI ellen.ATI hangos,bugos a drivere,TV kimenete sem lehet az igazi...

szerintetek??

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#1917) ftc


ftc
nagyúr

VPU recovery gond.....

kari X1650Pro mindig kidob game közben....

most kikapcs,de tuti volt mivel 800x600-ra visszarakta a monitort...

(#1918) ftc válasza Komplikato (#1914) üzenetére


ftc
nagyúr

tuti,hogy ez beta? mert azért betaban már pontossak szoktak lenni...és visszamenőleg nem hiszem,hogy szórakoznak vele...mondván az uj Catalystok csak a X... sorozatot támogatják

(#1919) God Vazzeg válasza bajnokpityu (#1916) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Őőő ehhez csak annyit fűznék, hogy az Ati TV kimenete az egyik legkorrektebb amit eddig láttam, bár ezt a fixálás dolgot nem próbáltam még, lévén 4:3-as a moncsim :D Szerintem beállítás probléma lesz, vagy próbálj másik drivert felrakni ;) Esetleg ha filmről van szó, akkor próbáld meg a lejátszó softon belül fixálni, ott is kell lennie ilyennek :U ;)

Ja, és a TV kimenetet állítsd át Pal-ra, akkor színes lesz, NTSC asszem alapból, és némely TV hibásan kezeli le..

(#1920) Jimmike


Jimmike
tag

Szevasztok!

Tegnap raktam fel magamnak a 6.9-est, és a telepítés után ki írt valamit a 2.0-s NetFramework-ről (ha jól emlékeszem). Nekem ilyenből csak 1.1-es van a gépen. Ennek ellenére felment a driver.

Mihez kell a 2-es framework?
Most nem jó a driverem?

Előre is kösz!

Túl fiatalon születtem, még egy éves sem voltam ...

(#1921) Qru válasza Jimmike (#1920) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A hiánya okozhat insatabilitási hibákat. Tedd fel a 2.0-ás verziót. (Sőtt már 3.0-ás is megjelent)

#nincsbennetarcsi

(#1922) Komplikato


Komplikato
veterán

Tegnap éjjel ezt leltem fel:

http://ati.amd.com/support/drivers/xp/radeon-prer300-xp.html - [link]

ATI Catalyst 6.11 ''régi'' Dx7-Dx8 Radeonokhoz! - [link] :Y

Persze CCC-s, tehát kell hozzá DotNet (1.1, 2.0), de aki ügyes az visszaműti a CP-t vagy használ ''geyébb'' lehetőségeket. Mivel elvileg hónapok óta ''nincs'' régi radeonokhoz új Catalyst, eléggé meglepődtem ezen. Aztán lehet csak átneveztek valami régebbit? : :F

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#1923) mikk2000 válasza Qru (#1921) üzenetére


mikk2000
őstag

Nofene már itt tartunk? Eddig az volt a poén hogy a 2-es nem jó, az 1.1 kell. Most meg már a 2-es (is) kell? :) Jó nekem lelki szegénynek, aki a csupasz driverrel és az ati tray tools-al csodálatosan elvan.

(#1924) Dictator^ válasza Komplikato (#1922) üzenetére


Dictator^
veterán

[link]

ittvan az oldalon cp-vel és ccc-vel a catalyst 6.11 , bár nem tudom, hogy kell e hozzá igy .NET framework

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1925) Komplikato válasza Dictator^ (#1924) üzenetére


Komplikato
veterán

Ööö, és ez most DX9 karikhoz van, vagy a régiekhez, mert két külön driver. Amúgy valahol le lehet szedni a CP-t külön a CCC-t meg nem kötelező feltenni.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#1926) Dictator^ válasza Komplikato (#1925) üzenetére


Dictator^
veterán

hijnye, sztem ez az alap driver amit kodbnak az ati.com-ra csak alapbol cp-vel vagy ccc-vel :\ de dx8-as karihoz is müködnie kéne nem?

igen külön le lehet szedni a drivert, de külön a cp-t meg külön a ccc-t még nem láttam, persze biztos vhol fent, van, ati oldalán még nem böngésztem ezt..én ezzel a packkal rakom fel mindig cp-vel az uj drivert egy 9600xt-hez

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1927) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Helo!

Volna egy kérdésem. Van egy ati 9600- osom és rákötöttem a tv-re de úgy szeretnék filmet nézni, hogy másvalaki pedig tudjon dolgozni a gépen és ne zavarják egymást. Lehetságes? ás persze hogyan?
Köszi gyerpi :R

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1928) isamisa válasza Dictator^ (#1926) üzenetére


isamisa
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is lenne egy kis probléma a Catalystal.
Ujranyomta a WinFo**t és fel akartam teni a legujabbat.
Felraktama a .NetFramework 1.1-et az 1.1.1-javítást a 2.0-át és próbáltam felteni a sima drivert , a driverté+a Cotrol Panelt. De mikor ujraindítom a gépet a win bejelentkezik, betölt majd kikapcsolja a monitort.
Kivágja készenléti módba. És hiába nyomom a Space-t akkor is csak annyi idöre kapcsol be a monitor hogy kiirja felkészülés készenléti módba.

Egy Conect 3D 9550-esem van. ami még régebben biosflasheltem 9600-ba.

Lehet ez lenne a probléma? Mert a driver amikor leszedem csökkentet módba kiirja hogy 9550 meg secondary 9550. Már olyan rég csináltam a biosflasht... :U

Mostanában nem vagyok képbe az uj kártyákkal.( már azon is meglepődtem hogy az Ati az AMD alatt fut, te jó ég miótta???? :B ) Szal valaki felhomályosítana mit is jelent a CCC? Mega a CP? ( ez a Control Panelt jelentené?)

Kösz ha valkinek van valami jó ötlete...
Isa

Üdv

(#1929) mikk2000 válasza gyerpi (#1927) üzenetére


mikk2000
őstag

Pont nem nekem kéne válaszolni, mert CCC nincs fönn, és tv-t is rég használtam, de igen meg lehet, van olyan mód hogy ha a gépen simán ablakban megy a videólejátszás, akkor a driver ki tudja tenni a tv kimenetre teljes ablakban. Igy lehet használni a gépet, igaz, kicsit lassabb lesz. Viszont ha a lejátszó érzékeny, akkor túl erős dolgot nem lehet a gépen csinálni mert beszaggathat. Ajánlott a lejátszónak magasabb prioritást adni.

Én azt a módot egyébként sose szerettem, mert nem lehetett pl. benne széthúzni a 16:9, vagy ne adj isten 1:2.35-ös filmet + nem jut eszembe, de nem volt szimpi az tény :)

Ha a magyar nyelvű CCC-t szeded le, szerintem megtalálod a megfelelő beállítást...

(#1930) Dictator^ válasza isamisa (#1928) üzenetére


Dictator^
veterán

hát, én .netframework 1.1 után rakom a 2.0-t és utána rá a CP-s ATI drivert... CP sima Control Paneles [vezérlőpult/megjelenités/beállitások/speciális/] ide rakja a plusz füleket a a finomhangolásra, a CCC meg a Catalyst Control Panel, ami külön progiból nyilik bövebbet erről nem tudok mert sztem elég gány, nem is tudom mi miatt utáltam meg.

ATI nem is tudom mennyi ideje fut az AMD alatt, pár honap talán?!..nem tutira mondom (elég gyorsan telik nálam most az idő...)

a biosflashelés után maradnia kéne ugy amire biosflashelted.
ami videókártya drivert leszedtél ATi.com ról, mit választottál ki videókártyának? mert már az 6.11-es drivernél felteszi a kérdést hogy melyik videókarihoz akarod... 9500series, 9550series, 9600series... lehet ezzel van a gond...nézz körül itt [link]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1931) gyerpi válasza mikk2000 (#1929) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Szia!

Lehet hogy hülye a kérdés de mi az a CCC. :F

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1932) mikk2000 válasza gyerpi (#1931) üzenetére


mikk2000
őstag

Catalyst Control Center, az ATI driverének csicsás beállító programja

(#1933) Qru


Qru
MODERÁTOR

Hogy lehet kikapcsolni, hogy az AltGr és C re ne a CCC jöjjön be hanem az & jel. Wordben nem tudok & jelet írni. Elég idegesítő... :W

#nincsbennetarcsi

(#1934) Dictator^ válasza Qru (#1933) üzenetére


Dictator^
veterán

ja igen ez volt az egyik amiért utáltam a ccc-t , ccc-ben beállitások és vhol shortcuts vagymi gyorsbillentyük...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1935) isamisa válasza Dictator^ (#1930) üzenetére


isamisa
csendes tag

Hi
Nem. Ugyan azt a linket adja be hiába változtatom azt hogy 9550- vagy 9600 driverét akarom tölteni.
És ugyan ugy 9550-nek ismeri fel a Windózos driver telepítö amikor hagyom hogy saját maga szedje le a drivert... :O
Szóval ez nem mükszik....
Isa

Üdv

(#1936) mattheus


mattheus
őstag

Szisztok!

Azt szeretném kérdeni, hogy valamelyikőtöknek a Net 3.0 keretrendszer nem okozott-e fura lefagyásokat? A gépemet most raktam újra (új proci került bele) és hétvégén többször is lefagyott (nem kékhalállal), kimerevedett a kép és csak a RESET segített.
Mivel néhány programból új verziót tettem fel, így valamelyik új memória rezidens program fagyaszthatta le. A Problémám leírását lást itt: [link]

Köszönöm előre is!


UI: a linkben található probléma leírásba elfelejtettem beleírni a Net 3.0......ez is új volt a korábbihoz képest

[Szerkesztve]

(#1937) mikk2000 válasza mattheus (#1936) üzenetére


mikk2000
őstag

Nem látok említeni a probléma leírásában több órás memória, illetve egyéb teszteket (pl orthos mindegyik tesztjét...) Igy nem csoda, ha zűr van. Miért nem kértél meg inkább valami hozzáértőt hogy rakja össze?

A prociban van a memóriavezérlő A64-nél mielőtt ellenkeznél...

(#1938) mattheus válasza mikk2000 (#1937) üzenetére


mattheus
őstag

Kb 13 éve én rakom össze a gépeket és eddig sohasem volt zűr. Sőt nem csak magamnak, hanem másnak is. Orthossal teszteltem fél órán keresztül. Ott semmiféle gond nem volt.
Miben kellett volna elővigyázatosnak lennem?
A memóriáim jók, hiszen az előző processzoromnál 1 éve nem volt gond. Csak a processzor új. Azt pedig nem lehet rá ilyen hatással sztem. Egyébként meg nem is tuningolom.....

(#1939) mattheus válasza mikk2000 (#1937) üzenetére


mattheus
őstag

memóriavezérlőt meg nem tudom, hogy miért említetted, hogy a prociban van. A windows alatt futó memóriarezidens programokra gondoltam.


[Szerkesztve]

(#1940) Vigneau válasza mattheus (#1938) üzenetére


Vigneau
félisten

Az Orthos érdekes dolog. Nemrégiben 46 perc után mondta be az unalmast nálam a CPU/RAM teszt.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1941) mikk2000 válasza mattheus (#1939) üzenetére


mikk2000
őstag

Azért mondom hogy a memóriavezérlő a prociban van, mert mivel procit cseréltél, azt gondolhatnád a memóriával nem lehet gond. Pedig pont emiatt lehet.
Fel kéne fogni, hogy nem a memória ''rossz'' sok esetben, hanem a gondot az okozza, hogy inkompatibilis a memóriavezérlővel. Az pedig a felhasználó szempontjából pont olyan, mintha a memória lenne rossz fizikailag.

Fél órát maxmimum a gyerekek tesztelnek homokozás után, 8 óra a minimum (neked se fél óránként fagyott a gép ügye?). Dosos memteszttel minimum 8 óra, az orthos tesztjei minimum 8 óra (mindegyik teszt). Ha ezek nem jeleznek hibát, akkor lehet tovább lépni...mert az isten szerelmére, egy új, leteszteletlen, nem hozzáértő által összrakott gépról van szó! Rossz belegondolni hány rosszul össszerakott gép került ki eddig a kezeid közül, én ezzel messze nem dicsekednék, találkozom is a hozzád hasonlóak munkájának eredményével - mikor már nagy a baj.

Ez amúgy nem a catalyst topic része, ha gépösszreakást akarsz tanulni, szerintem specifikusabb topikot is találsz.

(#1942) Qru válasza mattheus (#1939) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az a baj, hogy a kétmagos procik memevezérlője finnyásabb mint az egymagosoké. Nem csak arról van szó, hogy nem mennek annyira tuningban, mint az egymagosokkal de nem is mindig stabilak, még alapórajelen sem mindig. :( Esetleg ha van lehetőséged próbáld ki másik ramokkal is, hogy akkor is produkálja-e a hibát, ha nem sikerül kiszűrni melyik progi okoza az instabilitást.

#nincsbennetarcsi

(#1943) mattheus válasza mikk2000 (#1941) üzenetére


mattheus
őstag

Kedves Mikk2000!

Köszönöm szépen a válaszodat. Lehet, hogy lámer vagyok a témában, bár
13 éve IT emberektől tanulom hobbiszinten a dolgokat. Eddig 60 gépet raktam össze minimum, ''százmillió'' Fórumot (kül és belföldi oldalakat egyaránt) újságot, szakértőt kérdeztem ki és beszéltem. Be kell, hogy valljam, hogy jártam már oylan PC boltban, ahol hardweres kérdéseimmel sarokba szorítottam őket, mert egyszerűen nem tudtak mi is van.
Most van egy problémám, ami megoldódni látszik, pedig lehet, hogy szar mindaz, amit csinálok, legalábbis, hogy ha hozzászólásodból kéne képet alkotnom magamról.
Nem tudom, hogy ki vagy és mit csinálsz, de nem kéne ilyen magasröptűen véleményezni a dolgokat. Szerintem mindenképpen értékelendő, hogy legalább utánanézek, érdeklődök és keresem a megoldást a dolgokra. Az, hogy Te egy sokkal komolyabb tudást képviselsz, azt max. tisztelni tudom és fogom is, ha emberileg úgy állsz majd a dolgokhoz, de nem így.





[Szerkesztve]

(#1944) mattheus válasza mikk2000 (#1941) üzenetére


mattheus
őstag

Segíthetnél, hogy hogyan kell jól összerakni egy gépet.

A programok telepítése a rendszer felrakása után is kell ,hogy valami logika szerint történjen.
Én ugyanígy csinálom, bár nem tőle hallottam: [link]

DE a gép összerakás az már fogósabb kérdés. Konfigom alapján mi az, ami szted rosszul lett beleválogatva ?

[Szerkesztve]

(#1945) Vigneau válasza mattheus (#1944) üzenetére


Vigneau
félisten

A sorrend jó, viszont néha az alaplapi chipset driver és a DirectX helyet cserélnek, mert egyes alaplapi driverek már csak a DirectX feltelepítése után hajlandóak felmászni a rendszerre.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1946) mattheus válasza Vigneau (#1945) üzenetére


mattheus
őstag

Csak a gépem összeállításában vagyok bizonytalan, utalva korábbi hozzászólásomban Mikk írására.......

(#1947) Vigneau válasza mattheus (#1946) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálam ez izlés kérdése, de nem rajongom az MSI lapok és a KingMax RAM-ok iránt. :B
Inkább Abit, vagy DFI a lapok terén és G.Skill a RAM-oknál.
Nálad azonban szerintem csak a biosban levő beállításokat kellene tüzetesebben átfutni a nagyobb stabilitás érdekében. Ettől függetlenül viszont jónak kellene lennie mindennek.

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1948) Komplikato válasza Vigneau (#1947) üzenetére


Komplikato
veterán

''Nálam ez izlés kérdése, de nem rajongom az MSI lapok és a KingMax RAM-ok iránt.''
Mint fentebb írta valaki, inkább procifüggő ... volt pl. pár A64 revizió ami NEM ment pont Kingmax ramokkal.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#1949) gyerpi válasza mikk2000 (#1932) üzenetére


gyerpi
aktív tag

szia!

ok ok köszi

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1950) Vigneau válasza Komplikato (#1948) üzenetére


Vigneau
félisten

Igaz, azt elfelejtettem hozzáírni - meg közben beállt a PH! nálam -, hogy A64-hez a KingMax, Corsair nem mindig szerencsés választás.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.