Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19456) AssasinMate válasza feka007 (#19411) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

Éppen gyakoroltuk a mapunkat (igaz én a másik csapatba voltam) de felborítottad demojék előre tervezett taktikáját! (legalábbis demo szerint)
Mivel én a másik csapatba voltam nem láttam az egészet ts en megbeszéltük a dolgot de amikor Lownak mondtad őt az már húzósabb volt mivel ő is begurulha (örülj hogy megmondtuk a passt) Ja és nem kicket Bannt kaptál.

Mivel én a másik csapatba voltam nem láttam semmit de elhiszem demonak hogy felborítottad a taktikájukat.

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.