Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Boci_83 válasza BandiHUN (#9999) üzenetére


Boci_83
őstag

Akkor meg enyém a 10000!! :C :Y
Jó kis mecs volt ez a mai! :K

Szerk: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ lecsúztam!

[ Szerkesztve ]

**********

(#10002) BandiHUN válasza Boci_83 (#10001) üzenetére


BandiHUN
veterán

háááát....hoztad a formád....sajnos :DDD nem 1-2szer sikerült mit kezdenem veled.az a fura,hogy megszoktam a "rosszat" ha fentvagy,aztán meg külföldi szerón átlagos embereket sz....á késelek :O túl jó emberek járnak a PH!-ra... :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10003) gabx76 válasza BandiHUN (#9999) üzenetére


gabx76
senior tag

...lekéstem...

[ Szerkesztve ]

(#10004) BandiHUN válasza gabx76 (#10003) üzenetére


BandiHUN
veterán

lesz ez még... :D meghát máskor is fent van az emberek nagy része a szerón :D én örültem,hogy ott lehettem,és a 990ft-os egerem is szépen dolgozott,bár igényel némi finomhangolást :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10005) BandiHUN


BandiHUN
veterán

esetleg annyit kérnék,hogy lehetne SD-n kivül más gém is,mondjuk sabotage,HQ....:) vagy hamár zárt,pl.pisztoly-kés SD,mondjuk se granyó,se mártir,se c4,az vinne egy kis érdekességet a meccsekbe,tübb taktikázást.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10006) Napster01


Napster01
tag

Szerintem jó volt ez a mai találkozó, amennyire az elején féltem h el leszünk verve annyira jók lettünk a végére... :):) A legelső és legfontosabb szabály: ha kiflee él, NÉZZ A HÁTAD MÖGÉ :DDD lámultam is, makkoltam is, néha meg még ügyes is voltam, szal jó volt....

A TS-re majd mindenki aki részt vesz az ilyen buliban az regeljen be, holnap át fogom írni a jelszót estefele vagy nem tom mikor, hogy sok "ember" (Speedy féle) ne jöjjön fel szórakozni, ha esetleg olvasgatja a topicot... bár sztem azt sem tudja mi az a PH!, nah mind1 majd lesz egy új jelszó, amit az újonnan csatlakozó embereknek meg lesz adva, de mindenkinek be kell reggelnie, mert különben semmit nem tud majd csinálni... :):):)

nah nem regélek tovább, ígyis alig látom már a billentyűket ;)

A késelés egyre jobban megy, na és hát persze lassan C4 másztör leszek ;]

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#10007) Atomgeszi válasza BandiHUN (#10002) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én meg a hülye claymore-aidba :((( :D Ember látom ott van kettő is, egyik kilógott, mondom kilövöm, kihajolok megnézzem van-e mégegy. Hát bazz nem ott volt mégegy és belelógtam a sugárba. :Y :D Meg a másik, futok fel a lépcsőn, látom ottvagy, izombó lőlek, te meg csak egy gomb és páff fejes. Na mondom. :DDD csiter :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10008) Atomgeszi válasza BandiHUN (#10005) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ilyet sajna nem lehet beállítani. Akkor már a GL is tiltva lenne. :(

(#10009) Atomgeszi válasza baluhell (#10000) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem. Ilyen nincs. Itt nincs külön high med low. Itt magad kapcsolod be a cuccokat amik kellenek. szép víz, szép ég csúnya vízz, csunya ég. Meg ilyenek.

(#10010) athomi válasza baluhell (#10000) üzenetére


athomi
veterán

Komoly dolgok ezek! :DDD

(#10011) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Valaki tegyen fel egy mentést az orosz pálya utánról v egy pályaugrás kódot, mert a kapitány akit követnem kell mindig lefagy és nem mozdul még félóra után sem... :(((

(#10012) Sirandrish válasza Napster (#9992) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmi probléma...megtörtént kész..ennyi.
Mondtam...majd legközelebb másképp lesz..de mivel irtad hogy nem lesz mégegyszer ilyen nem lesz gond..nem akarok én senkit se kivágni de ez a dolog tényleg arról szól hogy aki akar az jön és szórakzik egy jót egy jó társasággal...nem arról hogy mindenki hív mindenkit hgy gyertek lehet jönni van hely...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10013) Sirandrish válasza Napster01 (#10006) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..valóban jó volt...de végülis ismét jobbak vltunk szerintem:)
Pontos adatokat nemtudk de én ugyemlékszem hogy ha picivel is de jobbak voltunk:)

Amugymeg Kiflee-nek élezni kell a kését mert tegnapolyan luftokat szurt hogy még énis elszégyeltem magam:DDD
Mondjuk néha laggolt is rendesen :O

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10014) baluhell válasza Atomgeszi (#10009) üzenetére


baluhell
tag

Jó-jó persze magam kapcsolom ez rendben, de csak med és low közül tudok válsztani high nincs ez a furcsa. :F :U

(#10015) baluhell válasza athomi (#10010) üzenetére


baluhell
tag

:B :B nem arra való a CoD4 topity, hogy CoD4 es dolgokat beszéljünk meg :F :) :R

(#10016) mr.saint


mr.saint
tag

Jók voltunk tegnap este!!! :K Az eredményt én se tudom de sokáig emberhátrányban játszottunk :K

(#10017) Sirandrish válasza BandiHUN (#10005) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem SD a legjobb...sokan szeretik nem csak a mészárlásról szól stb..
Meg ami a legfontsabb kicsit magas pingel is játszható...de pl a SAB már nemigazán:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10018) Sirandrish válasza mr.saint (#10016) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahjah...én arra emlékszem hogy az első 2-t ők nyerték...akkor még hátrányban vltunk aztán hozzánk is jött egy ember (ATOM) és aztán mi nyertünk kettőt...meg arra is emlékszem hogy ők egyszer minket 9:10-re vetek elmi őket viszont 10:6ra...csakamásik két eredmény nem ugrik be:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10019) Norbi14


Norbi14
senior tag

Valaki tud egy kicsit segíteni? Tegnap este lett meg a szerverünk de nem tudom h kell rajta frissíteni a PB-t mindig kidobál h régi verzió fut a seron.evenbalance.com ról szedtem le pbsvnew.so fáljt fel is másoltam PB mappába tovább nem tudom mit kell csinálni :F előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#10020) Tsunami73


Tsunami73
tag

Hali!
Bekapcsolva maradt tegnapról a jelszó a szerón?

(#10021) Sirandrish válasza Tsunami73 (#10020) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemhiszem..de ha mégis akkor megy pü-ben a pass

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10022) szabozeee válasza Sirandrish (#10018) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Király volt tegnap este, főleg az elején..
Én csak erre a két meccsre emlékszem: [link] [link]
Azt hiszem többet nem is játszottunk.. :DD
Csak az a baj Andrish, hogy a baseball sapid mont nem jól működött.. Egy csapatban Te és Boci :( ...

Hala Madrid :)

(#10023) Tsunami73 válasza Sirandrish (#10021) üzenetére


Tsunami73
tag

:R

(#10024) fiftyke


fiftyke
tag

A játékról belinkelt képeket nézegetve hát nem pub moddal kellene egy wart lejátszani, hanem cb moddal;) csak egy jó tanács: /rcon set pam_mode cb

http://own-age.com/vids/14082

(#10025) Sirandrish válasza szabozeee (#10022) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszi..akkor mostmár tuti hogy mi nyertünk:)
10:7
10:9
ezeket nyertétek ti és mi pedig egyet 10:6-ra..tehát ha amásik 10:9 is lett akkor is mi nyertünk:)

nah mostmár akkor tuti...köszi a képeket:)

amugymeg egy csapatba vltunk de ti többen voltatok...ennél igazságosabban nehezen tudtam volna...de monstam már..legközelebb sorsolhat más..ne én legyek már mindig a célszemély akit szidni kell:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10026) mr.saint


mr.saint
tag

Hát igen még mindig az van a képeket elnézve hogy ha az lenne az első ki töbször hal meg akkor nagyon ott lennék a szeren!! :(( Föleg a gyik szenzoros kamerás meg szerintem hőkövetős gránátai boritottak ki :O De már nálam is folyik a kutatás a specgránátra!!

(#10027) danilla


danilla
őstag

Hello Adminok valaki PLZ eszközöljön valami irányomban a szerveren mertmég mindíg fentáll a bann esete :(
Jó lenne játszani a PH szerveren, de így nemmegy :(

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#10028) Sirandrish válasza mr.saint (#10026) üzenetére


Sirandrish
legenda

énis annyit haltam mint te nemtudm mibajod van azzal...amugymeg jók voltunk és nyertünk..ez a lényeg.
még mikor emberhátrányban voltunk is nagyon kitettünk magunkért:)

amugymeg az első mapon (crash) nagyon ottvoltam az első 4 körbe:)
első körbe mindet én szedtem le kaptam is Airstriket aztán a 4. kör végére 14/1v2 voltam..utánna szépen lassan fáradtam:DD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10029) Sirandrish válasza danilla (#10027) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nemtudom ki vágott ki téged és hogy hogy de az ideiglenes bann kb egy óráig tart...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10030) mr.saint válasza Sirandrish (#10028) üzenetére


mr.saint
tag

Igen azt vettem észre na mondom ez az andris egy terminátor!!! Valamit ott nagyon elszurtúnk mert az első kört hozni kellet volna! Na de mindegy ha nyertünk akkor nyertünk mindenkinek gratula :C Az ellenek is!

(#10031) csabyka666


csabyka666
addikt

Na mégegyszer...
Gépigénnyel kapcsolatban kérdés...
Miért nem képes normálisan menni a CoD4 a gépemen? Már nagyon kezdi húzni az agyam, hogy akárhogyam butítom a grafikát, állandóan lassul a játék. Igaz, 25 fps alán sohasem esik, de nagyon zavaró, amikor hirtelen 60-ról 25-re zuhan.
Konfig: AMD Athlon64 3000+, GeForce 7900gt, 2 giga ddr400 (4*512).
Azért bosszant, mert gyengébb vga-n tökéletesen fut (havernak 7600gt-je van, másiknak 7900gs-e). Egyszerűen nevetséges...tényleg!
Valaki pls segítsen, van valami titka ennek a játéknak? Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#10032) danilla válasza Sirandrish (#10029) üzenetére


danilla
őstag

Boci volt, és egy órás bann már napok óta tart.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#10033) chungee


chungee
addikt

Mit kell csinálni ennél a bootcamp challenge/backdraft-nél :F
Ezt írja: destroy 15 enemy explosive devices.
Köszi előre!

(#10034) fpeter07 válasza chungee (#10033) üzenetére


fpeter07
veterán

felrobbantani 15 ellenfél claymore-t, vagy c4-et, ha jól tudom

(#10035) chungee válasza fpeter07 (#10034) üzenetére


chungee
addikt

Annyit robbantottam már, de meg sem mozdul a számáló :(

(#10036) csana válasza chungee (#10035) üzenetére


csana
senior tag

Úgy, hogy szétlőtted őket?

(#10037) Norbi14 válasza Norbi14 (#10019) üzenetére


Norbi14
senior tag

erre valaki? :F

(#10038) icons válasza pilóta (#9982) üzenetére


icons
addikt

Na thx, a szerót már felismerte, elvileg az rcon kódot is beírtam, de ha rámegyek egy játékosra jobb gombbal, minden opció szürke. Mit ellenőrizzek?

(#10039) chungee válasza csana (#10036) üzenetére


chungee
addikt

Olyan is volt már.

(#10040) Sirandrish válasza mr.saint (#10030) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jahjah..nagyon jó kis meccsek voltak:)
az első kört én se tudm hol rontottuk el de a végkimenetelben nem számit ugyhogy jó az így:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10041) Sirandrish válasza danilla (#10032) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt mondja hogy nemtudja hogy hgyan bannolt de a bann.txt-be (vagy mibe) nem vagy benne...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10042) danilla válasza Sirandrish (#10041) üzenetére


danilla
őstag

Hát ez nójó hír :( :(((

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#10043) Sirandrish válasza danilla (#10042) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nemtudm mi lehet a gnd de a bann ezekszerint már lejárt...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10044) Kanczy


Kanczy
veterán

mit szólnátok egy olyasmi ötlethez,hogy felmennénk a szerverre valamikor,és egymás challenge-inek megcsinálásában segítenénk?

mert pl. megvan a stun-nal leölős,de a vakítóval még sosem sikerül homlokon vágnom valakit,hogy bele is haljon...vagy az ötször felgyógyulós,nem meghalós challenge,vagy a két embert RPG-vel lelövős,vagy counter-claymore :))

szerintem mindenkinek van olyan,amit nehezen tud elképzelni,hogy megcsinálna rendesen...ha mindenki élesben akarja,akkor bocs az ötletért,de azért ne késeljetek meg!

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10045) baluhell


baluhell
tag

Nekem miért nincs high beállítás az options-ba :F :Y :Y :Y :Y :Y

(#10046) fpeter07 válasza baluhell (#10045) üzenetére


fpeter07
veterán

dupla..

[ Szerkesztve ]

(#10047) fpeter07 válasza baluhell (#10045) üzenetére


fpeter07
veterán

met nincs high beállítás a játékban.. :K

(#10048) baluhell válasza fpeter07 (#10047) üzenetére


baluhell
tag

:DDD én még nem láttam akkor ilyen gamet, hogy csak low és med. beállítás van. vagy ez is olyan mint a crysis-ban a very high, hogy csak vista alatt beállítható? vagy egyáltalán ne lenne high benne?

(#10049) Atomgeszi válasza baluhell (#10048) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10050) baluhell válasza Atomgeszi (#10049) üzenetére


baluhell
tag

botsi akkor én nem értem, magam állítom be azt mondod, de az options-ba csak low és medium beállítási lehetőség van. ezek szerint high egyáltalán nincs?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.