Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) Undoroid válasza horyk (#18435) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Köszi a tippet! :R

Ma már itt volt a PH!-n,de nem válaszolt!

Xfire nincs,marad a privi! :DDD

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18452) SystemRoot válasza BalaNce87 (#18450) üzenetére


SystemRoot
őstag

Az ASE az meghalt/megölték nem?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18453) horyk válasza SystemRoot (#18452) üzenetére


horyk
senior tag

Már egy jó ideje nem fejlesztik vagyis "meghalt" a szavaiddal élve. :((( :O

mod: Balance87: megy az csak akarni kell, de könnyen feladod ! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18454) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

cod5 fegyverek[link]
cod5 nazizombie video [link]

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18455) horyk válasza Pitbullos (#18454) üzenetére


horyk
senior tag

Asszem a COD5 überel ismét !!! :K :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18456) csana


csana
senior tag

Nah gondoltam tolok egy kis szinglit, hogy kinyissam az extra cuccost, erre most vettem észre, hogy az origy korongot otthon hagytam. Indításnál meg szeretné felpörgetni a dvd-t.. Igaz nem értem, miért kell neki mindenáron hogy bennt legyen, mikor engem idegesít, hogy néha tök fölöslegesen felpörög a cucc. Valakinek esetleg nincs valami tippje, mivel küszöbölhetném ki ezt a hiányt? (Hírtelen felindulásból meglestem warezek között hátha van valami 1.7-es exe, de nem találtam) Ha netán warez témát érintene a válasz, akkor pls privibe jöjjön inkább a reakció!

Köszi!

(#18457) Makaveli


Makaveli
senior tag

Miféle cheat ez a: nem mozdul a csipám, közbe nem is tartom vissza a levegőt?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#18458) Makaveli


Makaveli
senior tag

Hupsz, sorry, 2× :U

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#18459) horyk válasza Makaveli (#18457) üzenetére


horyk
senior tag

:F

Promod?

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18460) Makaveli válasza horyk (#18459) üzenetére


Makaveli
senior tag

Nem promod.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#18461) Pitbullos válasza Makaveli (#18460) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

a legtobb mod ba vannak igy beallitva a fegyverek
ez nem csalas csak egy beallitas

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18462) Makaveli válasza Pitbullos (#18461) üzenetére


Makaveli
senior tag

De nekem vissza kell tartani a levegőt, neki meg nem? Akkor az milyen mod? Amúgy: nem moddolt szerver.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#18463) Pitbullos válasza Makaveli (#18462) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

hat azt nem tom
vagy cfg be irnak at valamitvagy console beallitas
normal jatekkal nem jatszom csak modokon
ott tudom beallitani szetszedem a fegyver fajlt is atirom a fegyver adataiba a beallitasokat
az jo dolog mert a modunkba sniper palyak is vannak es nem jo ha mozog a sniper

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18464) horyk válasza Makaveli (#18462) üzenetére


horyk
senior tag

Lehet hogy vastüdeje van ??? :DDD

De szerintem, .cfg be ilyet nem lehet beállítani.

mod: kicsit keresgéltem a neten, valószínűleg ez bizony Cheat : [link]
Sajnos sokan csak ilyenekkel tudnak "játszani" ! Szánalom.

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18465) kavicssli válasza Makaveli (#18457) üzenetére


kavicssli
addikt

csipa fix

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18466) kavicssli válasza horyk (#18464) üzenetére


kavicssli
addikt

ezt a linket szerintem jobb lenne kivetetni egy modival ;) :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18467) henesa válasza horyk (#18464) üzenetére


henesa
aktív tag

Bazz ezzel a linkel most sok haragost szereztél :(( :(( :((

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18468) dnelb válasza henesa (#18467) üzenetére


dnelb
veterán

Ugyanmé? Fizetni kell a whért nem lehet csak úgy leszedni.. Haggyátok már békén :(

(#18469) Sirandrish válasza henesa (#18467) üzenetére


Sirandrish
legenda

me mit tett? elárult egy olyan dolgot amit amugyis mindenki tudott?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18470) Sirandrish


Sirandrish
legenda

- Aimbot Prediction - PING alapú távolság becslés, beállításával bármilyen ping mellett talál a lövedék.

egy ilyen kell nekem:DDD
150ping powaa:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18471) kavicssli válasza Sirandrish (#18470) üzenetére


kavicssli
addikt

CB-n hasznos lenne! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18472) horyk válasza henesa (#18467) üzenetére


horyk
senior tag

Miért is :F

Jajj, csak neem ???

Te is ezt használod?

Ejnye-bejnye !

Gyorsan mondjál el 100 miatyánkot és feloldozlak bűneid alól.

ÁMEN ! :R

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18473) Sirandrish válasza kavicssli (#18471) üzenetére


Sirandrish
legenda

cb-re eltudnék jobbat is képzelni:)
Pl nemtudlelőnisenkimertvégetelenazéletemplussz1lövéstemetéshalövökakárkpval-
ismertfalonátisannyitsebezmintegyatombomba csit:DDD

gyengébbek kedvéért:)

(nemtud lelőni senki mert végtelen az életem plussz 1lövés, temetés ha lövök akár kp-val is mert falon át is annyit sebez mint egy atombomba) csit

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18474) kavicssli válasza Sirandrish (#18473) üzenetére


kavicssli
addikt

mondjuk elég lenne ha csak egyszerűen láthatatlan lennék! :DDD LooL

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18475) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! cod 5-be lesz air,meg heli? remélem nem!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18476) horyk válasza Casanova* (#18475) üzenetére


horyk
senior tag

Lesz B-52, meg Kamikaze is. :DDD :DDD

mod: Sirandrish : AZAZ ! :DD :C

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18477) athomi válasza Casanova* (#18475) üzenetére


athomi
veterán

Helikopter gondolhatod hogy nem lesz, mivel a II. VH-ban a katonaság még nem használt helikoptereket harcászati célra.

Harcászati célból először a vietnámi háborúban jelentek meg helikopterek. Az első működőképes helikoptert az Osztrák-Magyar Monarchia magyar mérnök csapata készítette. :)

[ Szerkesztve ]

(#18478) Sirandrish válasza kavicssli (#18474) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor eltudnának makkolni azaz meghalnál..pfff:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18479) Sirandrish válasza horyk (#18476) üzenetére


Sirandrish
legenda

megyek és csinálok is egyet..kell majd?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18483) Casanova*


Casanova*
veterán

B-52? Kamikaze?? tudtok mutatni videót erről? 5 kills-b-52 7kills-kamikaze... így lesz? :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18484) kavicssli válasza Casanova* (#18483) üzenetére


kavicssli
addikt

Elsőként a Recon Plane névre hallgató őrület lesz, amit valószínű a legtöbben igénybe tudnak venni a hatalmas multis csaták keretein belül, hiszen csak három ellenséggel kell végeznünk, hogy megkapjuk. Ha bevillant, máris indíthatjuk a felderítő gépeket, amikkel könnyebb lesz megtalálni majd az ellenséget és aljas módon szépen hátba támadni őket.

A második ilyen kill streak (Artillery Strike) már 5 ellenség elhalálozása után jár és kereszttüzet lövethetünk az ellenség feneke alá. Ezzel az opcióval már tényleg rendesen meg lehet keseríteni az éppen aktuális másik oldalt. Na de a legdurvább csak most jön!

Ha megölünk nem kevesebb, mint hét embert úgy, hogy nem halunk meg, elénk tárul az Unleash The Dogs opció, amivel ugye vérszomjas ebeket uszíthatunk neki az ellenségnek. Nagyon remélem, hogy a németeknél igazi német juhászokkal harapdálhatjuk majd meg az ellenség orcáját és akkor a realizmus is tovább fog növekedni. Ezeknek a kis plusz dolgoknak hála a CoD 5 multiplayer opciója is ismét felkapott lesz, ezt elég valószínűnek tartom...

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18487) athomi válasza Sirandrish (#18470) üzenetére


athomi
veterán

Találkoztam már nem egy olyan játékossal, akik 200-300-as pinggel úgy lőttek, mintha 30-as pingjük lett volna.

(#18488) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok,a következő lenne a problémám: cod4,felraktam az 1.7es patchet,és még ezt a két cuccot: Call of Duty 4 v1.7 [MULTI] No-DVD/Fixed EXE; Call of Duty 4 v1.7 PRIVATE WINDOWS SERVER & NO-WAIT PATCH #1.
A single megy rendesen,viszont a multiban(és ez a patchek felrakása elött is így ment)beírok innen servert: http://www.epcgaming.com/epcgaming_v2/servers2.php?gameid=16&filter=online ; a játék csatlakozik,kiír mindeféle ilyenkor szokásos dolgot,majd error hang,kifagy az egész,fekete képernyő kerettel és alul látom,hogy megjelent egy error nevű ablak amire nem tudok váltani,és feladatkezelőből tudom csak lezárni a cod4 multit..
Megoldás?
Köszke..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18489) kavicssli válasza Zirowe (#18488) üzenetére


kavicssli
addikt

1.6-1.7 patch!
Xfire
Pb frissítés és kész!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18490) henesa


henesa
aktív tag

Hát eljutottuk ide is eddig ha itt valaki wh-s aimos vagy warezos témát említett ja meg 'nem eredeti a gamed ???' :F :F elhajtották mint a magzatot most ez megfordult ijet nem kéne linkelni mondatért én vok a k...csög hát akkor ezer bocs :R :R :R :R :R

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18491) Zirowe válasza kavicssli (#18489) üzenetére


Zirowe
nagyúr

1.7 patch fent van,akkor rakjam fel az xfire-t és újra a pb-t?
És mit csinál az xfire?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18492) horyk válasza Zirowe (#18491) üzenetére


horyk
senior tag

Az X-el tudsz majd szervereket keresni és csatlakozni hozzájuk, + még egy-két jó dolgot lehet vele csinálni. :K

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18494) athomi válasza henesa (#18490) üzenetére


athomi
veterán

Igazad volt, tényleg nem kéne ide ilyet linkelgetni. :((( Ezzel horyk csak reklámozza az oldalt, főleg, hogy a PH!-nak elég nagy olvasótábora van.

Mindenesetre 3 tucattal megrendeltem a hardcore skillből. :D
megj.: Természetesen csak vicc!

(#18495) Zirowe válasza horyk (#18492) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tényleg nem reklámozás céljából írtam ki az oldalakat,hanem azért,hogy milyen kombinációkat próbáltam eddig..
Annyiban változott a helyzetem,hogy ha aktív az xfire,és onnan indítom a multit,akkor ip cím írás közben fagy le a cod4 multi,de elő tudom hívni a feladatkezelőt a bezárásra,illetve kikapcsolt xfire-el az onnan szedett ipre való csatlakozásnál pedig minden marad a régiben,leáll az egész,megint error,de legalább kidob az asztalra,és megintcsak feladatkezelővel be tudom zárni.
Mit rontottam el?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18497) horyk válasza Zirowe (#18495) üzenetére


horyk
senior tag

"ha aktív az xfire,és onnan indítom a multit,akkor ip cím írás közben fagy le a cod4 multi" ez nekem egy kicsit kínai, lécci fordítsd :U

Sztem szedd le teljesen a cod4-et a ProgramFiles- alól is töröld ki ami marad Uninstall után. (GY.K. csak az Activision mappát :DDD ) ha ezzel megvagy telepítsed újra PBvel együtt, majd az 1.6-os és 1.7-es patchot szúrjad fel.

Amúgy, milyen hibát ír ki?

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18498) horyk válasza athomi (#18494) üzenetére


horyk
senior tag

Kell is (mármint amit megrendeltél), hogy a tegnapi teljesítményedet felülmúljad. :DDD :DD :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18499) Zirowe válasza horyk (#18497) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Aktív az xfire és a join gameben(cod4ben) írnám be konzolon keresztül a szerver ip címét,akkor még írás közben fagy le és semmilyen hiba üzenetet nem ír ki.
Azt csak akkor,amikor xfire nincs bekapcsolva,de akkor se tudom megjeneíteni a hibaüzenetet,mert az egész lefagy,csak látom lent a tálcán,hogy van egy olyan,hogy error.
Uninstall nélkül nem lehet megoldani?Mert a single megy rendesen.
De a patchet ilyen sorrendben raktam fel--> először 1.6 utána 1.7

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18500) horyk válasza Zirowe (#18499) üzenetére


horyk
senior tag

Próbáld ki, hogy X-en keresztül csatlakozol nem konzolban.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.