Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) Pitbullos válasza kavicssli (#18899) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

Probáld ezt -

- töröld az egész pb könyvtárat (jobb klikk es válaszd a delete-tet)
- ujrainditod a számitogépet
- elinditod a pbsetup.exe-t a pbsetup könyvtárbol

Mod: ki probáltam még ezt azt és megtaláltam a lehetséges megoldást:

Ideiglenesen zárj be minden antivirus programot(McAfeet föleg) es probáld meg hátha ez megoldja a problémádot.Ha ez se oldja meg, ellenörizd a tuzfalat ies engedélyezd mindkét PnkBstrA es a PnkBstrB internet hozzáférését.

sajat szavaimal forditottam remélem ez segit mindenkinek
nekem nem volt ilyen problemám én norton antivirust használok de soha nincs kikapcsolva
tüzfalam kivan kapcsolva a pc be és a routerbe is

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18914) 7


7
addikt

Legyetek oly' kedvesek befejezni az OFFot!

(#18915) Fuzz válasza Undoroid (#18888) üzenetére


Fuzz
csendes tag

Üdv!

Megint volt táskabentragadós esetem. Akkor van, ha elfutsz a táskával fél másodperccel azelőtt, hogy letennéd. Fegyverváltással kijött :)) :R

(#18916) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok vki tud vmi "klánt" szolgáltatni :D csak néha szeretnék komolyabban is játszani kipróbálni milyen egy war, 2-ben sokat waroztam és jobb volt mint pub :), szóval néha menni fun warra akár v vmi, érdekel milyen ha vmivel komolyabb a játék. Nem vok az a nagy klános ember, (5-el tolnék ilyet csak ott még nincsen se pam se promod anélkül meg idegesítő) Origi az nincsen, azthittem ennek is lefog menni az ára, mert cod2 is elég sokáig 10rongy volt, azt miután kijött a 4, lement 2000-re. Annyira nem fontos/lényeges.

Üdv: Balázs

(#18917) Usul


Usul
tag

kössz a tippeket!

végigcsináltam egyiket a másik után (pb törlés restart reinstall) de semmi ugyan úgy kidob. szerintem windows reinstall majd megoldja a dolgot

Commodor 64-en nem így volt???

(#18918) Casanova*


Casanova*
veterán

:W

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18919) Gy3pm3st3r


Gy3pm3st3r
tag

Sziasztok

Valaki ha tudna valahol a Cod4-ben tgf-et akkor az megirná nekem? elore is köszönöm,én is ki szeretném probalni magam, warokban van tapasztalatom mivel sokáig a Public Enemy klánban nyomtam csak feloszlott nagy bánatomra :DDD
üüüü valaki talán ismerte ? :B

Le tudom írni a hóra a nevem sárgával! :P

(#18920) horyk válasza Casanova* (#18918) üzenetére


horyk
senior tag

Akarsz róla beszélni ? :DD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18921) Casanova* válasza horyk (#18920) üzenetére


Casanova*
veterán

nem! cod5-ről akartam valamit kérdezni, még időbe ki tudtam szedni a szöveget,áttenni a cod5 topicba. és így az üres mezőbe ezt tudtam berakni, a fejelőset :DDD :W

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18922) kavicssli válasza Gy3pm3st3r (#18919) üzenetére


kavicssli
addikt

Origi van? :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18923) Gy3pm3st3r válasza kavicssli (#18922) üzenetére


Gy3pm3st3r
tag

őőőőő nem igazán :F :B Csak néhány külföldi szerora tok bemenni :U meg persze az összes magyarra :B

Le tudom írni a hóra a nevem sárgával! :P

(#18924) kavicssli válasza Gy3pm3st3r (#18923) üzenetére


kavicssli
addikt

Sorry csak origivel rendelkező játékost tudunk felvenni! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18925) harylmu


harylmu
őstag

Csá.
A játékban többször ilyen bugot hoz ki nekem. És mikor belemgyek akkor lemegy az fpsem 10-re! Gondolom valami VGA bug.

(#18926) enjoy018


enjoy018
tag

Sziasztok! Nekem olyan kérésem lenne, hogy akinek fut a multi rész, az segítsen már pls elindítani, mert nekem nem nagyon akar menni! Patchek fent vannak, PB frissítve, minden fasza... XFiret használok, megkeresek egy szervert, rá akarok csatlakozni, elkezdi betölteni a szerot, visszaszámol, kiírja, hogy Setting up game és kidob az asztalra egy hibaüzenettel, de a hibaüzenet-panelre nincs írva semmi, csak egy OK gomb és kész! Aki találkozott már eme problémával, legyen szíves írjon egy privit, mert már kb 2 hete próbálom elindítani, de nem sikerül! Nagyon szeretnék már játszani a játékkal! Segítségét előre is köszönöm! Üdv. mindenkinek, Zsolt

(#18927) kavicssli válasza harylmu (#18925) üzenetére


kavicssli
addikt

Én már találkoztam ilyen "hibával" Mondjuk nekem akkoe HD2900Pro kártyám volt és egy friss driver csere megoldotta a problémám!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18928) Usul


Usul
tag

Sziasztok!

Megkérnék egy jószándékú játékostársat, hogy küldje el nekem a Működő teljes pb könyvtárát becsomagolva a megadott e-mail címre!

Köszönöm!
U.

Commodor 64-en nem így volt???

(#18929) Undoroid válasza harylmu (#18925) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Tegnap Én is belefutottam egy ilyen anomáliába!Az addigi stabil 125Fps valóban leesett 10Fps-re!Nem tudom,hogy mi okozza! ... nálam "zöld" VGA van!

Viszont volt egy másik érdekes hiba a megjelenítésben:

Ez akkor jött elő,amikor céloztam a fegyverrel!Előtte minden rendben volt!Bármelyik fegyverrel próbálkoztam ez volt...Érdekes! :DDD

Minden alapon,VGA húzva nem volt!Grafikai és CFG. "ügyeskedés" sem...egyszer csak előjött!VGA-Driver és DirectX újratelepítés megoldotta a gondomat

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18930) henesa


henesa
aktív tag

Hi problem!! Meg szeretném magam ajándékozni origi game-el DE!!!! már valahol olvastam csak nem találom e pár hsz között hogy kéne átvinnem a rangomat ha valaki tudja vagy linket dobna megköszönném :( :( :( :(

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18931) Talib válasza henesa (#18930) üzenetére


Talib
tag

Szerintem sehogy, mivel az CD kulcshoz van kötve, gondolom az így változni fog ... :(

[ Szerkesztve ]

(#18932) henesa válasza Talib (#18931) üzenetére


henesa
aktív tag

azt tom hogy ahhoz van kötve de valahol olvastam hogy van rá megoldás valahogy igy hogy multi beéllításoknál új kód bei aztán go szerverre ott meghalni valami ilyesmi dereng csak nem találom de az is lehet hogy az valami máshoz volt :F :F :F :F

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18933) Attila14 válasza henesa (#18932) üzenetére


Attila14
aktív tag

Ígyvan ahogy leírtad! Beírod a kódot a multiplayer optinsban utána nem lépsz ki a játékból hanem felmész egy szerverre ahol játszol kicsit és már jó is!

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18934) horyk


horyk
senior tag

De kihalt ez a topik :Y

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18935) SystemRoot válasza horyk (#18934) üzenetére


SystemRoot
őstag

mindenki cod5özik úgy néz ki. :U

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18936) horyk válasza SystemRoot (#18935) üzenetére


horyk
senior tag

Nekem az egyátalán nem jött be. :(

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18937) Casanova* válasza horyk (#18936) üzenetére


Casanova*
veterán

ilyet ne mondj! cod5 is nagyon jó game! :DDD tessék sokat wawozni! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18938) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Szerintem, ha le kéne írnom milyen lett a waw, jó nagy bannot kapnék innen :D

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18939) Casanova* válasza pr1mzejEE (#18938) üzenetére


Casanova*
veterán

na mégis milyen a waw??? megöl a kiváncsiság! :DDD ne aggódj,nem kapsz bannt!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18940) horyk válasza Casanova* (#18937) üzenetére


horyk
senior tag

waw helyett inkább warozok. :DD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18941) dunc


dunc
nagyúr

Kiváncsi vagyok áttért-e innen valaki cod 5-re mert az én szájízemnek nem jött be,végre nem a 2 . világháborus rerágott csont ..erre tesék csinálnak egy szar részt a szigeteken.......COD4 forever.....a szervertámogatotság nem csökkent a cod 5 miatt?

(#18942) Casanova* válasza horyk (#18940) üzenetére


Casanova*
veterán

menjél warozni. én megyek wawozni. :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18943) horyk válasza dunc (#18941) üzenetére


horyk
senior tag

COD 4 Forever ! Legalábbis a COD6-ig, remélem az IW kitesz magáért !

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18944) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Szerintem meg mindenki játszon azzal, ami tetszik neki.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18945) Myers


Myers
senior tag

Hi!

Melyiket éri meg jobban megvenni?

Cod4 steam acc-ot vagy original CD keyt? Mert vannak ilyen hirdetések.
Mit jelent az, hogy a CD key nem regelt? Hova kéne egyáltalán beregelni? :F
És ez a Cleanbase mit jelent?

http://www.muszaj.hu/

(#18946) horyk válasza Myers (#18945) üzenetére


horyk
senior tag

Ha már veszel akkor vedd meg dobozosban vagy ha mindenképpen használtat akarsz jól nézd meg kitől veszed, mert ha már bannolták a kulcsot az cumi.
Ime a ClanBase egy közössségi oldal ahol megmérettheted tudásodat vagy a klánodét.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18947) Balinov válasza horyk (#18946) üzenetére


Balinov
félisten

de ha a steamrol,steames uj acc-al veszed a COD4-et,akkor 0 a rizikoja, hogy mar bannolva lett volna a key, vagy akar hasznalva is,nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18948) horyk válasza Balinov (#18947) üzenetére


horyk
senior tag

Azt nem tom, de biztos. :DD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18949) SystemRoot válasza dunc (#18941) üzenetére


SystemRoot
őstag

Én még nem. Egyelőre kidolgozatlan komolyabb szinten a Cod5.
Pl utánaolvastam és a puskák között nincs különbség. De még a pisztolyok is majdnem mind ugyanolyanok, csak reload timeban van difi. Az egyetlen más pisztoly az a magnum. Egyszerűen szánalmas a kidolgozatlansága egyelőre.
Scope nélkül a puskák kevesebbet sebeznek ráadásul. Így csak nagy szerencsével ölsz egy lövésből sima puskával, ergo marad a nullskill gépfegyver tunkolás mint legerősebb alternatíva. Állítólag jön majd hozzá (vagy már van?) Promod, de így még csak a pályák azok amik jók benne sajna.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18950) BalaNce87 válasza henesa (#18932) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hello érdekelne hogy sikerült e megjegyeznie az 55-ös szintedet, ezzel a megoldással amit kaptál, meg az is hogy ha szimplán újrarakod a játékot, és a legközelebbi installnál azt a kulcsot használod amit régen, és így megmarad e az akkori szinted.
Előre is kösz!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.