Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) fpeter07 válasza Boci_83 (#15999) üzenetére


fpeter07
veterán

mi értelme görgővel nyomni? :F

Tegnap este voltam egy killer nevű tdm szerón, ahol volt pár cheater, egyiket telibe találtam rpg-vel :DDD
Kedvenc fegyverem m4, uzi, rpd- mondjuk 10-en valahány szinten vagyok csak, múltkor 18-as voltam, de újra rakták a gépet és elfelejtettem elmenteni.. :)

(#16002) kavicssli válasza fpeter07 (#16001) üzenetére


kavicssli
addikt

ezzel most mi mondani valód eltt volna? :DDD :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#16003) fpeter07 válasza kavicssli (#16002) üzenetére


fpeter07
veterán

nem csak gondoltam a kérdés után írok vmit ;]

(#16004) CséZé válasza kavicssli (#16000) üzenetére


CséZé
őstag

tuti nem...

(#16005) kavicssli


kavicssli
addikt

Ma olvasgattam 1 kicsit a http://www.callofduty.hu/ oldalt és érdekes cikket olvastam!
RSM Mod v1.5: A puskák visszatérnek!

Video a MODról

Választható fegyverek:

* Karabiner 98 + Scoped
* Gewehr 43 + Scoped
* M1 Garand
* M1903 Springfield
* Mosin-Nagant + Scoped
* Lee Enfield + Scoped
* Tokarev SVT40

A mod pillanatnyilag csak Windows alapú szerverekre érhető el. Ezen felül még pár AWE-ból ismert funkciót is tartalmaz a mod:

- A puskák külön osztályokba sorolhatók melyet ki és be kapcsolhatsz
- Spawn Protection (AWE4-ből)
- Healthbar (AWE4-ből)
- Health regeneration option (régi AWE)
- Változtatható Hardpoints Streak
- Pár HUD-ot kikapcsolhatunk
- Modolt HardPoints üzenetek
- Modolt üdvözlő üzenet "Welcome message" (AWE4-ből)
- Modolt Menük/Zene
- Rotációs üzenetek

Találtam szervert is hozzá akit érdekel nyomja mert nagyon feelinges és tényleg egy igényesre sikeredett Modról van szó

89.234.66.114:28964

:R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#16006) CséZé


CséZé
őstag

A minap hivatalosan is bejelentették, hogy a Call of Duty 6 ténylegesen is science-fiction alapú fps játék lesz. WaW után jön a CoD: WoW? Mivel a Treyarch sem húzta a mézesmadzagot és minél hamarabb szeretné, hogy kijöjjön a CoD5, ezzel a CoD:4 eddig is óriási bevételeit fogják visszahúzni, várhatóan az Infinity-Ward sem ül karba tett kézzel, így előreláthatólag a játék kiadási határideje valamikor 2009 végére 2010 elejére tehető. Sokak már most is kétkedve fogadják a hivatalos bejelentést, rámutatva a Battlefield 2142 példájára(köztudott hogy nem sokan játszanak vele).

by: callofduty.hu

ezzel sem fogok játszani valószínüleg :(

(#16007) fpeter07 válasza CséZé (#16006) üzenetére


fpeter07
veterán

Az biztos hogy azt nem fogom megvenni, nekem jó lesz a cod:waw :)

(#16008) kavicssli válasza CséZé (#16006) üzenetére


kavicssli
addikt

egy összecsapott k@k@ lesz! :DDD :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#16009) CséZé válasza kavicssli (#16008) üzenetére


CséZé
őstag

Összecsapott biztos nem lesz, az IW nem szokott öszacsapott játékot csinálni, a hsz-ed második felével inkább egyetértek.

(#16010) Macei


Macei
tag

1 kérdés Kvázi-tagnak álcázott amatőrtöl::: Aláirást meg a többi szerkeszthető adatot hol tudom megadni??? THX

(#16011) CséZé válasza Macei (#16010) üzenetére


CséZé
őstag

felül a fekete sávban: adataim

(#16012) Macei válasza CséZé (#16011) üzenetére


Macei
tag

THX hogy a fenébe nem vettem észre??? :DDD

(#16013) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Bocs ha volt már, de nem tudom, hogy miért dobál ki az összes szerverről ezzel az üzenettel: [link]

Frissítettem a PB-t, de nem tudom mi a baja. :F

fpeter07: Köszönöm, tervben van.

[ Szerkesztve ]

(#16014) fpeter07 válasza C4mp3r (#16013) üzenetére


fpeter07
veterán

bannolták a serial-od a szerverről,meogldás keresel újat vagy veszel eredetit

(#16015) henesa


henesa
aktív tag

Leírom hogy jártam hátha valakit érdekel és ezt a hibát nem követi el Na gépet fejlesztetttem Új alaplap proci memó meg vid kártya de a vinyóóóó maradt rajta két partíció a kedvenc cod uo meg a cod 2 ezt nem lett volna szabad most mindenféle hibaüzi a régebbi codokkal a cod 4 mert ez volt a fejlesztés oka meg fél óránál több multi után de csak multi után megfagyassza az egeret a görgőt meg csak negybetüt hajlandó írni na ez az én bánatom ugyhogy újratelepít most már minden törléssel remélem a profilom kimentése sikerül a cod 4 böl mert ezt még nem csináltam :O :O :O :O :O :O

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#16016) Boci_83 válasza henesa (#16015) üzenetére


Boci_83
őstag

Köszönjük szépen hogy megosztottad ezt velünk. :R
Külön örülök neki hogy szépen, tagoltan, csokorba szedve, de a részletekre is ügyelve irtad le! ;] :P

[ Szerkesztve ]

**********

(#16017) Sirandrish válasza Boci_83 (#16016) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem a kedvenc részem:DDD

"

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16018) Sirandrish válasza Boci_83 (#16016) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem a kedvenc részem:DDD

"ezt nem lett volna szabad most mindenféle hibaüzi a régebbi codokkal a cod 4 mert ez volt a fejlesztés oka meg fél óránál több multi után de csak multi után megfagyassza az egeret a görgőt'

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16019) pc-eye


pc-eye
tag

Üdv. mindenkinek!!

Annyi kérdésem lenne h mit csináljak ha engem ledob a COD4 corrupted file memoryval mi okozhatja??mert én nem csalok az tuti rossz lehet a dvd key??v a játék lehet hibás?? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#16020) Boci_83 válasza pc-eye (#16019) üzenetére


Boci_83
őstag

Ezt már kérdezted korábban is... [link]

De szóval...
0-val lehozod a konzolt, kitörlöd a 0-át, majd beirod hogy --> /com_hunkmegs (ide meg a ramod számának 3/4 ed részét)
Mondjuk ha 91 nap alatt kitöltötted volna a configodra vonatkozó részt, akkor esetleg azt is meg tudnám mondani milyen számot irj utánna...

[ Szerkesztve ]

**********

(#16021) kavicssli


kavicssli
addikt

Valaki innen a .:HES# szeróra szokott járni?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#16022) pc-eye válasza Boci_83 (#16020) üzenetére


pc-eye
tag

am 2gb-s a ramom annak a 3/4 része 1536 ha én azt beirom akkorvmi aimot ir ki pedig nemis használom az aimot szal nemtom mi baja lehet

(#16023) fpeter07 válasza pc-eye (#16022) üzenetére


fpeter07
veterán

3/4-ét, vagy 1/2-ét írd be, akkor prószáld meg az 1024-et

(#16024) Macei válasza Sirandrish (#16018) üzenetére


Macei
tag

Nemsemmi a gyerek :DDD :DDD

(#16025) pc-eye


pc-eye
tag

tudnátok adni nem pb-s tört szerókat??ja és az 1024-el se müxik

[ Szerkesztve ]

(#16026) Sirandrish válasza pc-eye (#16025) üzenetére


Sirandrish
legenda

necsajjááá...he

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16027) pc-eye válasza Sirandrish (#16026) üzenetére


pc-eye
tag

am nem csalok de nem birok semmilyen szerora felmenni csak azokra és eskü h nem csalok asse tom honnan lehet leszedni olyan wh meg aim izéket

(#16028) Sirandrish válasza pc-eye (#16027) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha nem csalsz és nincs a CFG-d se durván átheggesztve akkor felkéne tudnod menni PB-s szerokra is.

A másik az hogy sejtéseim szerint nem origi a gamed..ezesetben másik serialt javasolnék..
ha PB mentes szerora mész és VALÓBAN nem csalsz akkor hamar elmegy majd a kedved az egésztől mert kb az olyan szerokon gyülekeznek az Online társadalom szégyenei ala csalói..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16029) pc-eye válasza Sirandrish (#16028) üzenetére


pc-eye
tag

értem és télleg nem origi a gamem de akár milyen cd kulcsal probálkozok mind1ik corrupted file memory meg ilyen generatorral se jo :W :W :W :W :F :F :F nemtudsz vmit javasolni h felmenjek pb-s szerokra is?me a játékot nem non akarom megvenn az a fura h haverom is másoltan tolja és neki tökéletesen fut 1 cd keyyel én meg akármiet rakok be corrupted file memory sztem rosszul szedtem le a játékot vagy nemtom lécci javasolj vmit mert én nem birok cod 4 nélkül élni :(

(#16030) csana


csana
senior tag

Üdv!
Help kellene hogy elinduljon 64bites vista alatt a cod4 multi. Szóval mindent okosan felpatch-eltem, és jött a "iw3mp.exe" hiba. Persze a single működik faján. Az első hszben van szó valami Analóg Mixer vagy mifene engedélyezéséről, de még hasonlót sem találtam a vistán.. Valaki ajánlotta hogy nevezzük át az "mssmp3.asi" file-t, hátha.. De úgytűnik semmi köze a problémához a file-nak.. Szóval ha valaki tud valamit erről a jelenségről, az pls tájékoztasson a megoldásról. A game origy. -Drivereket addig nem akarok telepítgetni, amíg ki nem derül, hogy ott lehet a bibi, hiszen a single mint említettem tökéletesen működik.-
:F :R

(#16031) csana válasza pc-eye (#16029) üzenetére


csana
senior tag

:D "mert én nem birok cod 4 nélkül élni " Más étellel meg itallal van így.. Ők megveszik :))
Ha a single műxik, akkor nem a game-ben van a hiba, hanem az is lehet hogy egyéb, általad még nem észlelt szenny van a gépen valahol megbújva a cod-os fájlok soraiban..

(#16032) pc-eye válasza csana (#16031) üzenetére


pc-eye
tag

biztos nincs most lett ujraformázva azt game- közt csak a cod4 van fönn csak az van a d meghajtón

(#16033) Sirandrish válasza pc-eye (#16029) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemtudok mit javasolni mert
1. nekem origi a gamem és semmi problémám nincs vele
2. mikor még nem volt meg origibe akkor se volt sose problémám vele

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16034) pc-eye válasza Sirandrish (#16033) üzenetére


pc-eye
tag

értem akkor sztem maradok a nem pb-s szeroknál

(#16035) pc-eye


pc-eye
tag

PB-t hol lehet frissiteni?????, talán megoldja a problémát monnyuk még az a fura akitől másoltam a játékot ugyanez a hibája h corupted file memory a másik havernak pedig a más a game és azis másolt game ott meg fut ez tűnik nekem furának h akitől kaptam a gamet ugyaneza baja

(#16036) csana válasza csana (#16030) üzenetére


csana
senior tag

Közben megoldottam :) Az IW honlapján valaki részletesebben leírta mi a sz*r az az analóg bigyesz, és hogy lehet behozni, engedélyezni vista alatt (én xp-s vagyok, csak a haverom megkért, hogy nézzek már rá hogy miért nem indul neki a cod4). Szóval ha valaki nem vágná egyből, hogy mit is kell csinálni az első hsz alapján a vistával hogy ne iw3mp.exe hiba legyen az elején, annak itt részletesebben leírom:

Control Panel/Hardware & Sound/Sound/Record Tab/Right click/Show disabled devices /Activate Stereo Mix

Magyarul: Vezérlő pult/Hardver és hang/Hang/Felvétel fülecske/Jobb klikk majd itt "letiltott eszközök megjelenítése"/Stereo Mix/engedélyezés

(#16037) Sirandrish válasza pc-eye (#16035) üzenetére


Sirandrish
legenda

a PB frissités ebben a topicban szerintem legalább ezerszer el lett mondva..amugy guglibva beirod hogy PB vagy cod4 pb aztán leszedsz egy exet amit felraksz...ennyi

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16038) Gergello válasza pc-eye (#16035) üzenetére


Gergello
addikt

Vegyétek meg eredetiben omg, ezzel a warez tört szarral meg ne írogasd már tele a topicot.

(#16039) Boci_83 válasza pc-eye (#16035) üzenetére


Boci_83
őstag

Próbálj meg egy config_mp.cfg file-t szerezni attól a csókától akinek meg rendesen...!

**********

(#16040) Boci_83 válasza csana (#16036) üzenetére


Boci_83
őstag

Berakattam az első hsz-be. Köszi a segítséget! :C :R

**********

(#16041) csana válasza Boci_83 (#16040) üzenetére


csana
senior tag

N.M.!
Igaz eddig is ott volt, csak vista-n még nem dolgoztam, és mivel nem volt szájbarágósan leírva, így csak néztem ki a fejemből mikor elolvastam hogy ilyenkor mit is kell csinálni :)).

(#16042) kavicssli


kavicssli
addikt

na ez a .:HES# klán is (volt COTD) klán is egy nagy rakás gyökérből áll!Tényleg azt kivánom hogy sose lássa az X fire a szerójukat! :((( :W :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#16043) Richter36 válasza kavicssli (#16042) üzenetére


Richter36
őstag

Bővebben?

(#16044) kavicssli válasza Richter36 (#16043) üzenetére


kavicssli
addikt

Az egyik admin elkezdett sírni hogy miért védjük annyira a HQ-t :F miért csipázunk miért csináljuk így meg úgy! Ügyet sem vetettem rá amig az admin oldalán lévő egyik egyén elnem kezdett anyázni meg stb stb! erre megkérdeztem hogy mi ez hogy anyáztok meg hasonlók..nem jött válasz! rá pár percre meg kaptam egy figyelmeztetést jó lenne takarodnom a szeróról ha nem tudok normálisan játszani! :F :((
Mondom mi van ember! Pont a te oldaladon kezdtek el anyázni!

De hát akkor is úgy bevéditek a HQ-t nem leeht elfoglani meg jött hogy ő itt admin meg mindent megtehet stb stb stb :F :W na mondom rohadjatok keresztbe!
Miközben ott ecsetelte este hogy mekkora sz@r vagyok mert így nem élvezetes a HQ hogy bevédjük mint atom! :F :W

Legalább van miért átpártolom mostmár az SD oldalára! :D :C

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#16045) Richter36 válasza kavicssli (#16044) üzenetére


Richter36
őstag

Hát igen! Érdekes amikor HQ játék közben kemperezik a védőket ;]
Az ilyenek miért nem játszanak TDM-et vagy FFA-t :F

(#16046) kavicssli válasza Richter36 (#16045) üzenetére


kavicssli
addikt

esetleg SD-t! :F

Na nekem meg van egy kis bajom! :DDD
Vista Ultimate van fent de sehogy nem tudok hangot előcsalogatni a TS-ből! Tudna valaki segiteni nekem? Milyen beállításokat állítsak mert már az ég világon mindent elállítottam de semmi! :O

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#16047) Sirandrish válasza kavicssli (#16044) üzenetére


Sirandrish
legenda

LOOOOL

Hát jó mondjuk az tény hogy nagy pofátlanság jól játszani de azért nah:D

ÁÁ nah ezt majd waron elnyomom..."Faszé nem hagytok Plantelni? Én vagyok az Admin:DDD"

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16048) Boci_83 válasza Sirandrish (#16047) üzenetére


Boci_83
őstag

Én szoktam irni hogy... Ne lőjjetek le, mert elb@sszátok a statom! :DDD

Egyébként pont tegnap volt az egyik waron, hogy leplantelt valaki, és bevédtük, mire jött a szöveg hogy kemper vagy valami hasonló! Azért az is odab@sz.

Na meg 2v2 war, és jön a csóka hogy lowok, meg lámák vagyunk hogy nincs csipafix. Biztos tisztában volt azzal is, hogy eleve 2v2-ben nincs csipa sem..! :W
Na mindegy. Több száz ilyen ember kellene, de szvsz több tízezer van! :Y :DDD :( ;]

**********

(#16049) Sirandrish válasza Boci_83 (#16048) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah az mekkora volt..mi vagyunk a szar lowok meg a szeronk egy fos mert nincs rajta a csipafix..az micucc...
majdnem olyan szintü mintha azt mondta volna hogy milyen lámák vagyunk a PB-nk nem engedi a wh-t:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16050) fpeter07 válasza kavicssli (#16044) üzenetére


fpeter07
veterán

nem értem mi a baj amikor hq-ban kempelünk :D legközelebb akkor végigsprintelem a mapot, úgy is hiányzik még a marathon challange :D

én általában itt szoktam lenni: 195.70.62.122:29015 HC hq és sab szerver, csak most nincs ott senki
meg esetleg itt: 193.221.95.21:28991 csak ez egy kicsit meredek mert nincs pb és néha felszokott tévedni egy-két cheater :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.