Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) Undoroid válasza Sirandrish (#18795) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" a HC nem fejlődésre való..ot csak lősz..valakit elkap egy golyó és rotty.. "

Ez fordítva is igaz!Ha nem figyelsz eléggé...annyi Neked! :DDD Ezen kívül észnél kell lenni a lőszerrel,mert nem látod,hogy mennyi van még belőle!Radar sincs,csak ha valaki a csapatodból(vagy Te magad) nem hívtál!Így azért lehet fejlődni!A PERK-ek pedig mindenkinek elérhetőek.(1-2 nap alatt simán el lehet érni az 55.szintet!)Azt használsz,amit akarsz!

...szerintem! :)

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18802) SystemRoot válasza Undoroid (#18801) üzenetére


SystemRoot
őstag

Áh, a HC abszolút nem jó fejlődésre. Megszokod hogy meghal egy pöttyintsétől, így nagyon pofára esel ha pl waron M4et fogsz és az istennek sem hal meg mert az ellen mert az annyira egy puding fegyver. De így még az AK helyes pötyögtető használatát sem tanulod meg, mert így eltalálod egyszer a lábujját és meghal kb. :DDD
Szal HC funolni jó, de fejlődésre totál alkalmatlan.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18803) Attila14 válasza Undoroid (#18801) üzenetére


Attila14
aktív tag

Kezdjük azzal hogy a HC-nál nagyobb lowság nincs! azzal aztán nem fogsz fejlődni az 100% ! 55 szint meg kit érdekel, nem a szinten múlik hogy játszol! HC-ban nem tudsz reagálni az ellenfélre! miaz hogy a lowgyerek tunkol valami lmg-vel elkap egy golyó és halott vagy, mondjuk én a nagy HC fan embereket felvinném egy promodos szeróra warozni, kíváncsi lennék ki mit alkotna! (persze tudom hogy ott is vannak jó játékosok, de az kb 15%)

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18804) Undoroid válasza SystemRoot (#18802) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" ...szerintem :) "

Mindkét módnak megvan az előnye és hátránya,ezt nem is vitatom!Valaki így,valaki úgy játszik!Rohan az ellenfél,belelövök fél tár lőszert(talál is) és simán elszalad(+Jugger-PERK)vagy még Ő szed le! "puding" -Ez jó volt! :DDD Van pro és kontra!Részemről a HC jön be!Jól érzed a helyzetet!Eddig egyszer Waroztam beugróként 5v5-ben,de az első kör után kickelték a csapatot,amiben játszottam(az 5-ből 4-et Én szedtem le,mázlim volt...Nem HC-mód volt.)Nincs klánom,origim van,de annyira nem köt le a játék.(Azóta hívtak már beugrónak,de meló után túl fáradt vagyok,hogy még warozzak is.)

************************************************************************************************************

Szia Attila14!

" HC-nál nagyobb lowság nincs! " és " lowgyerek " :F Remek és tartalmas HSZ. :DDD Nem tudod megkerülni és oldalba lőni,ha tudod,látod/hallod,hogy ott tunkol?Látod,hogy jönnek a lövések és belesétálsz? :F Félretéve a viccelődést!Nem értetted a mondanivalómat! (1-2nap és 55.szint)<--Itt arra utaltam,hogy ennyi idő alatt elérheted az összes fegyvert és PERK-et!Ezután kitapasztalhatod,hogy melyik milyen helyzetben jön jól!Ha már itt tartunk,akkor megkérdezném tőled(mert Te nyilván sokat Warozol és nálam jóval tapasztaltabb vagy),hogy mi a viszonyítási alap a med,med+...stb skillnél?Mihez/kihez képest ennyi/ilyen? :D Písz! :)

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18805) Casanova* válasza SystemRoot (#18800) üzenetére


Casanova*
veterán

csá! adnál pár promodos szeró ip-t? azt se tudom milyen az. megnézném! :DDD köszi

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18806) SystemRoot válasza Casanova* (#18805) üzenetére


SystemRoot
őstag

Tessék:

Dignitas: 85.236.101.99:29360
Fnatic: 80.239.200.196:32960

ffa:
212.224.69.129:1337

Az ffa-n elég sok a camp, és a színvonal is alacsonyabb sztem, de azért jó.

szerk:
Undoroid
a skill szinteket a warok előtt szokás egyeztetni hogy kb azonos súlycsoport legyen, mindenki maga határozza meg az alapján hogy milyen szintű warokat tudott nyerni és milyen szint az ahol megrépálták keményen.:DDD
Amúgy gyakori az összevisszaság. Sok low, mednek mondja magát mert megjön az önbizalma mert szerencsés egy két waron, és sok high amikor pihenni akar vagy kicsit kikapcsolódni, akkor mednek mondja magát...na olyankor van gáz.:DDD

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18807) Honda Power válasza SystemRoot (#18800) üzenetére


Honda Power
tag

Tudsz adni ip-t mert így nem találja az xFire.

Közben megláttam, thx.

[ Szerkesztve ]

Honda 4 Life. The Power Of Dreams...

(#18808) Casanova* válasza SystemRoot (#18806) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18809) Undoroid válasza SystemRoot (#18806) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Értem és köszi! :R

" és sok high amikor pihenni akar vagy kicsit kikapcsolódni, akkor mednek mondja magát...na olyankor van gáz. "

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18810) feka007


feka007
nagyúr

Vki ajánlana egy normális klánt, ahol van TGF? Most próbálok egyet, de hát nemtom... :U

(#18811) Pitbullos válasza feka007 (#18810) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

szerintem a hc kozelebb all a valosaghoz mint a normal
war az nem az en mufajom elore elkezdtem warozni de belefuttunk par csalo meg anyazos klanba es elegem lett inkabb szorakozasbol jatszok modolt szervereken mint hogy idegeljem magam par hulye gyerek miatt a warokon
nalunk nincsenek low med pro k csak normalis kulturalt jatekosok mindenki egy forma

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18812) feka007 válasza Pitbullos (#18811) üzenetére


feka007
nagyúr

Okés, akkor majd tehetek egy próbát nálatok?
XF-re vegyél fel: gery576

(#18813) keIdor válasza Pitbullos (#18811) üzenetére


keIdor
titán

Én is ilyen okok miatt hagytam abba a warozást. Egyedűl a CB-nek van értelme kultúrált külföldi klánokkal.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18814) feka007 válasza Pitbullos (#18811) üzenetére


feka007
nagyúr

Am a war mód nagyon szar szvsz, most miért jó, hogy kiveszik a normálisan megcsinált mozgást, olyan mintha úsznék a fegyverrel, tök szar...

(#18815) Boci_83 válasza feka007 (#18814) üzenetére


Boci_83
őstag

Elsőre furcsa, aztán megszokja az ember, és ha hosszabb ideig nem pubol az ember, akkor igen el is szokik tőle, és az ottani mozgás lesz olyan mintha egy ágyút cipelnél lassú medve mozgással... :DDD

**********

(#18816) Attila14 válasza Boci_83 (#18815) üzenetére


Attila14
aktív tag

így van! :D
én se nagyon pubolok, általában úgyis kick a vége! :D
max ismerős klánok szerverén! :)

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18817) forceberg válasza Attila14 (#18803) üzenetére


forceberg
veterán

OK, de a Promodos 2 fejes ér egy halált játék sem jobb, legalább a fejes lenne egyből felfordulás. Meg Promodban milyen gáz már, hogy elkezd valaki lőni, erre térkép alaplán tudja lőni a másik falon át... Meg a csípafix?
Az LMG tunk és a pumpa meg csak pubra való.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#18818) BalaNce87 válasza forceberg (#18817) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igen ezek így elég nevetséges dolgok a sebzés meg még mindig lehetne jobb egy golyó fej stb, haverom pl mondta (ő elég komolyan játszott a kettővel meg 4-el is igaz az már nem ment vmi jól a 6600GT-jével, azóta már abbahagyták, a klán eXclamat!on) hogy a desertel lősz fejre az olyan 115-öt sebez AK-val meg olyan 95-öt, szóval úgy ahogy van elcseszett a sebzés, én egy olyan sebzésrendszert szeretnék végre látni, ami a HC és a normal mod között helyezkedne el, az korrekt lenne.

(#18819) kavicssli válasza forceberg (#18817) üzenetére


kavicssli
addikt

Na a csipafix egy okádék! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18820) kanmajom válasza Attila14 (#18803) üzenetére


kanmajom
tag

heló!
én hétvégén hc-n nyomtam és sokkal jobb eredményeim voltak mint sima tdm-en. ami tetszik a hc-ben: nem kell féltárat egy ellenbe pumpálni, nincs radar, van tk ezektől valósághűbb vsz. ami nem tetszik hogy sok mindent tiltanak, pl géppuska, gránátvető stb. inkább a bombázást meg a helit tilthatnák. baromi idegesítő mind2

Szeretne ingyen pókerezni? Nem kell mást tennie, csak regisztrálni, befizetni huszonöt dollárt és már kezdheti is!

(#18821) kavicssli válasza kanmajom (#18820) üzenetére


kavicssli
addikt

Főleg amikor a sok láma a saját csapattársait kezdi el ölni! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18822) Sirandrish válasza BalaNce87 (#18818) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fejre 1 lövés csak a csipából és az M14ből elég..a Desert nem üt annyit...

Kanmajom: hát HC SD-be nekem is jobb eredményeim voltak mindig de mégse szeretem...idegesitő hogy pl majdnem minden mapon van olyan hely ahol a kör elején átkéne futni (ha van) csipás előtt...nah oda belehet álni akár AK-val vagy M4el és csak darálni kell..ha van füst ha nincs...így pl nem nehéz jó eredményeket elérni...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18823) kanmajom válasza Sirandrish (#18822) üzenetére


kanmajom
tag

na én nem az a kempelős vagyok, inkább az elmebetek rohangálós. jelszó "fegyver a kézben, fejjel a falnak!" a kemperek engem is idegesítenek...

kavicssli: jobb helyeken az ilyen lúzereket kidobják... cod 2-n van olyan server hogy az hal meg aki a a csapattársat öli. cod 4 en még nem láttam ilyet.

[ Szerkesztve ]

Szeretne ingyen pókerezni? Nem kell mást tennie, csak regisztrálni, befizetni huszonöt dollárt és már kezdheti is!

(#18824) Sirandrish válasza kanmajom (#18823) üzenetére


Sirandrish
legenda

az nem kepelés hogy átfutókat nézed...minden mapon kb az első 10-20 secbe ottvan az ellen..általában a támadók...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18825) athomi válasza forceberg (#18817) üzenetére


athomi
veterán

A csipafix és a nogunsway a promod legnagyobb hibája. :(
Ráadásul még a final promodban is van egy nagy bug: időkérésnél a táskát leteszi a gép a támadókhoz és ha ők elviszik plantolni, akkor ugyanúgy lehet kört hozni, mintha élesben menne a játék.

[ Szerkesztve ]

(#18826) Sirandrish válasza athomi (#18825) üzenetére


Sirandrish
legenda

de ez nagyon ritka..én egyszer taliztam ilyennel..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18827) athomi válasza Sirandrish (#18826) üzenetére


athomi
veterán

Csak nem lehet olyan ritka, ha én kb. 6 időkérésből már kétszer találkoztam vele.
Mindenesetre nem szabadna előjönnie egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

(#18828) Sirandrish válasza athomi (#18827) üzenetére


Sirandrish
legenda

én eddig összvissz 1szer taliztam ilyennel...de az tény hogy nem lenne szabad neki..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18829) Gergello válasza keIdor (#18813) üzenetére


Gergello
addikt

CB-n is ugyanúgy bele lehet futni mindenféle klánba...

Valamelyik nap waroztunk egyet. 1v2 mi támadtunk, leraktuk, erre írják hogy afk. A srác pont úgy ért vissza, hogy lelőtte mindkét kiszaladt játékosunkat. Lett volna idő, de nem szedte le. Ilyennel sem találkoztam még. Fair play ftw.

(#18830) Gergello válasza athomi (#18825) üzenetére


Gergello
addikt

Pam4-ben ha jól emlékszem olyan van, hogy menet közben ha a védő csapat időt kér (ugye ettől az aktuális kör még megy tovább) és a támadók leteszik, akkor nem lehet felszedni. :DDD

(#18831) athomi válasza Gergello (#18829) üzenetére


athomi
veterán

Ohh, vkik a CB ellenére ugyanúgy flamelnek a közösbe, stb. Különböző csíteket meg ugyanúgy használnak CB-n is, mint pcw warokon vagy pubon.

[ Szerkesztve ]

(#18832) kavicssli válasza Gergello (#18829) üzenetére


kavicssli
addikt

De minek lőtte le mégis azt a 2 embert? :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18833) Sirandrish válasza kavicssli (#18832) üzenetére


Sirandrish
legenda

szoltak hogy AFK--gondolom időközben visszajött és nem tudta hogy a csapattársai szoltak nekünk...gyorsan megirták ugyan hogy már nem afk de mi 2en rászaladtunk..és lezuzott minket..ideje volt..el is kezdte leszedni csak gondolom a társai szoltak hogy héj..ne szedd mert aztmondtuk afk vagy és ezért mentek rád..erre ott is hagyta..nagyon korrektek voltak..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18834) tomi_mod válasza kanmajom (#18823) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

100-ból talán ha egy ilyen...de van, meg is lepődtem hirtelen, hogy lövés és én patkolok. Na mindegy olyan egyformák voltak :DD

(#18835) kavicssli válasza Sirandrish (#18833) üzenetére


kavicssli
addikt

Ja így már világos! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18836) feka007 válasza Sirandrish (#18822) üzenetére


feka007
nagyúr

Én mostanában találkoztam olyannal, hogy ugye van a két spawn hely Districten az egyik ahol a házban kezdesz, a másik meg a benzinkútnál, és mikor elkezdődik akkor a benzinkútnál kezdők lelőttek midnenkit a házon át ami a lépcsők között van, mert ugye ott ablak van és ha tudod hol kell lőni, hogy eltaláld a lépcsőn lövőket, akkor nem nehéz 4-5 fraget összeszedni...

(#18837) Sirandrish válasza feka007 (#18836) üzenetére


Sirandrish
legenda

huu az már elég régi..pubon anno rengetegszer találkoztam ezzel..amugy WARon is bejön:)

MEg amugy 10v10es Puboknál sokan ilyen bugok miatt vették fel a nagy LMG-ket..komplett pályát átlőttek vele..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18838) athomi válasza feka007 (#18836) üzenetére


athomi
veterán

Ez egy bug, de egyébként csak HC szerveren lehet vele eredményesnek lenni. Waron pam módban még csipával sem esélyes az ölés, mert a fal nagyon meggyengíti a golyót (kivéve ha fejest kapsz).

[ Szerkesztve ]

(#18839) Gergello válasza athomi (#18838) üzenetére


Gergello
addikt

Szerintem lehet ölni azon keresztül.

(#18840) SystemRoot válasza Gergello (#18839) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát lehet, de azért eléggé valószínűtlen egy waron hogy pont eltalálja a golyó elégszer hogy meghaljon.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18841) SystemRoot válasza athomi (#18825) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ami engem még dühít, az amikor automatikusan felveszi a lőszert és meghallják hogy hol vagyok. Na ez irdatlan idegesítő. Miért nem lehet berakni hogy csak a "use" gomb lenyomásával vegye fel? :(

szerk:
jah és még az autoclimb is nagyon dühítő, de erre nemtom mi lenne a megoldás.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18842) Attila14 válasza forceberg (#18817) üzenetére


Attila14
aktív tag

Azért csipafix nélkül vicces lenne warozni! nem véletlenül találták ki! aki warozik komolyabb szinten az érti miért, aki nem az meg lowságnak tartja !
Fejes az viszont tényleg jó lenne ha bármilyen fegyverrel is halált érne!

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18843) kavicssli válasza Attila14 (#18842) üzenetére


kavicssli
addikt

Lehet én vagyok hülye de ezt most nem értem!
Miért jó a csipafix?

:R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18844) Attila14 válasza kavicssli (#18843) üzenetére


Attila14
aktív tag

Ha tudod használni akkor a hasznodra van, nélküle túlságosan kileng a csipa és csak makkolgatsz, kérdezz meg bármilyen jó csipást !
például ha az ellenfél egy kis résen néz rád és neked hírtelen oda kell rántanod a csipát akkor csipafix nélkül kevés az esélyed hogy ellődd!

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18845) kavicssli válasza Attila14 (#18844) üzenetére


kavicssli
addikt

például ha az ellenfél egy kis résen néz rád és neked hírtelen oda kell rántanod a csipát akkor csipafix nélkül kevés az esélyed hogy ellődd!

De ez fordítva is igaz! :D

Nem akarok én vitát de mintha ezzel a csipafixel könyebb lenne a csipázás!Vagy nem így van!?

Szerintem meg pont az a csipás "skillesebb" aki csipafix nélkül nyomja profi módon!

Abban igazad van hogy nem leng ki a csipa és így könyebb de ezt akkor sem értem minek kellett kivenni a fejlesztőknek!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18846) athomi válasza Attila14 (#18844) üzenetére


athomi
veterán

Pont ahhoz kellett a skill, hogy csipafix nélkül is tudjál rántani. ;)
Cod2-ben sem volt fix és nem is hiányzott senkinek.
Persze gondolom a nogunsway-t is azért vezették be, mert nem lehetett nélküle rántani. :)

(#18847) Attila14 válasza athomi (#18846) üzenetére


Attila14
aktív tag

Ha itt is olyan lenne a csipa mint a cod2-ben akkor semmi gond nem lenne!
Itt azért jóval nagyobb a kilengés!

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18848) SystemRoot válasza athomi (#18846) üzenetére


SystemRoot
őstag

Szerintem underpowered volt alapból a csipa a 4ben. a 2 az más tészta. Sztem kellett ez, és így is bőven kell a skill hozzá szvsz. Legalábbis nekem még így is nehezen megy.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18849) SystemRoot válasza athomi (#18846) üzenetére


SystemRoot
őstag

duplázott... :U

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18850) Undoroid válasza athomi (#18825) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Azzal a BUG-al még nem találkoztam! ...De nekem volt egy sokkal érdekesebb esetem!!!Normal mod,SD...1 Vs.1 maradt...és letettem a táskát a célpontra...ketyegett is a cucc,de az Én kezemben ott maradt a táska,mintha még nem tettem volna le!!!Miközben az ellenfél a célpontról simán leszedte a táskát!Én se lőni,se semmit nem tudtam csinálni,mert még ott volt a kezemben a táska :F és csak pötyögtettem! :Y Eddig egyszer "sikerült" ezt összehozni! :DDD Akkorát röhögtem rajta!

Ez még az első javítás(patch) előtti állapotban volt!

Vannak érdekes dolgok! :P

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.