Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Djuree válasza Sirandrish (#3998) üzenetére


Djuree
félisten

m4 már magas szinteken semmire nem jó...
m60 a legjobb fegyó acoggal...
p90 csak NAGYON profi kezekben jó...
én pl. nem tudtam vele igazán érvényesülni...
viszont az m60-al nagyon megy...távolra is pontos és erős és közelre is...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4002) CséZé válasza Djuree (#4001) üzenetére


CséZé
őstag

na engem meg az ilyen m60 félék húznak fel a legjobbak, olyan mindtha a cod2-es mg-t hordozgatnám és lőnék vele, utálom az olyan lámákat :D akik ezt használják, nem is kell hozzá semmi skill :(

(#4003) Bencus88 válasza Sirandrish (#4000) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is most akarok bejutni valahova

(#4004) Prof01 válasza Sirandrish (#4000) üzenetére


Prof01
veterán

szóljatok már, megyek én is! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4005) X Factor válasza Sirandrish (#3998) üzenetére


X Factor
addikt

Igen, de még csak lvl30 vagyok mert nincs sok időm játszani:) zh-k meg witcher, meg miegymás:D

Make things work

(#4006) fpeter07 válasza Sirandrish (#3999) üzenetére


fpeter07
veterán

egyszer írták hogy dugjam fel ;]

(#4007) Brent válasza Djuree (#4001) üzenetére


Brent
aktív tag

m4 már magas szinteken semmire nem jó...

Ezzel aztán maximálisan nem értek egyet..

M4 szerintem a játék egyik legjobb fegyvere , én az m4 + red dot vagy m4+ silencert szoktam használni és szószerint darálni lehet velük ! Távolra - közelre egyaránt ötöst adnák neki !

P90-hez képest közelharcban természetesen alul marad , de ha nem ér a közelembe akkor p90ezhet :D
M60 meg iszonyat nehéz , lehet hogy kevés golyó kell egy emberbe vele .. de a sík pályákon használhatatlan ahol nincs sok fedezék .. pl ilyen gránátok elől elfutás elég nehézkes vele sztem legalábbis biztosan többször meghalnék..

(#4008) X Factor válasza Brent (#4007) üzenetére


X Factor
addikt

Én is pont ugyanígy vélem

Make things work

(#4009) Sirandrish válasza Djuree (#4001) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nemtudm..én M4el megyek éshibátlan stuki..pl most is a szeron 6v6ban volt olyan kör hogy mind a 6ot én szedtem le.. a kövi körben csak 5öt airstrike-al:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4010) Sirandrish válasza Bencus88 (#4003) üzenetére


Sirandrish
legenda

én már bejutottam...végeztem is:)
LVL 47:)

Prof: már lejöttem:(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4011) Sirandrish válasza X Factor (#4005) üzenetére


Sirandrish
legenda

én mióta megvan csak azt használm...próbáltam mást is de nem jött be:)

fpeter: oda is való:D nem pont a tiedbe de nah:D

Brent: végre valaki védi is azt a remek kis fegyot:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4012) CséZé válasza Sirandrish (#4011) üzenetére


CséZé
őstag

Én is szeretem ám az M4-et, persze egy G3 és egy M14 mellett

(#4013) Djuree válasza Sirandrish (#4009) üzenetére


Djuree
félisten

épp ez a jó hogy mindenkinek más jön be :K
ezért a legjobb ez a gém!
nekem volt olyan hogy 4-en jöttek velem szembe és m60-al bedaráltam mindet :Y

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4014) gege71.hu válasza Kanczy (#3475) üzenetére


gege71.hu
addikt

Stopping Power - Nagyobbat sebez a fegyverünk.

ez igaz, de van olyan kifejezés, a kézi lőfegyverek kapcsán, hogy megállító képesség. Az említett perk ezt növeli. Azaz játék közben ez ugy érzékelhető ha mozgás közben (pl futás) ér a lövés, megtorpansz/kibillensz.A golyó másik képessége egyébiránt az un. átütő képesség.

(1) a rakéta szó hülyén néz ki leírva

...hát hülyén néz ki vagy sem a mi nyelvünkben így híjjjják és írják :)

(2) hogy hívják a fegyver tetején lévő ,,célzót"?

Úgy tudom célzó tüske vagy nézőke

[ Szerkesztve ]

(#4015) Bencus88 válasza Sirandrish (#4011) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Grat én nemsokára 39 :DDD

(#4016) CséZé válasza Bencus88 (#4015) üzenetére


CséZé
őstag

én meg 49 :P Ma még kínlódok addig ha annyi legyek

(#4017) Djuree válasza gege71.hu (#4014) üzenetére


Djuree
félisten

(2) hogy hívják a fegyver tetején lévő ,,célzót"?

irányzék a pontos neve :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4018) Djuree válasza CséZé (#4016) üzenetére


Djuree
félisten

én már egy jó ideje 55.
lassan megyek hardcore-ra...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4019) CséZé válasza Djuree (#4018) üzenetére


CséZé
őstag

na azt én is kipróbálnám, utálom ha valaki nem hal meg x lövéstől...

(#4020) Prof01


Prof01
veterán

De jó volt ez a TDM. ;] Nagyon lehet írtani ezen a kis mapon. :D [link]

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4021) Djuree válasza CséZé (#4019) üzenetére


Djuree
félisten

nem arra a hardcore-ra gondoltam :)

55-ös szint után mehetsz egy olyan játékmódba ahol le is veszik a pontjaidat ha meghalsz (a sima módban nincs minus pont). lenullázódik a szinted és újrakezdődik az egész csak minusz pont is lehet, így igen durva sokáig tart felmenni 55-ig. láttam már ilyenből is 55-ös gyereket, 40k killje volt és 8k halála :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4022) CséZé válasza Prof01 (#4020) üzenetére


CséZé
őstag

Ez a lehető legutálatosabb map, ma is játszottam rajta de voltunk vagy 30-an :DDD
Többet nem játszok rajta az is biztos...röhej az a pálya
Mod:
Djuree: Ja aha, azt hittem a sima CoD4-es mod. És oda 55-ösök mehetnek? Hol lehet találni olyan szerót? :) (egy ideig úgysem megyek)

[ Szerkesztve ]

(#4023) Djuree válasza Prof01 (#4020) üzenetére


Djuree
félisten

pc-n ilyen durván lehet tolni a beállításokat?? :Y
x-boxon a max 1500 pont csak sajnos vagy 20 perc:( :W
egyébként azon a pályán a headquarters a mókás, én majd belegebedtem a végére olyan durva volt :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4024) Djuree válasza CséZé (#4022) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom, xboxon nyomom és ott automatikusan választ szerót szerencsére, nem kell bíbelődni a kereséssel. pc-n nem tudom hogy van ez a szerós dolog :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4025) CséZé válasza Djuree (#4024) üzenetére


CséZé
őstag

Tudsz te még itt meglepetéseket okozni :)
És milyen Box-on? Nem nehéz az irányítás? Ott az fps-sel nincs gond :)
Akkor PC-n lehet nincs is ilyen mod :F

[ Szerkesztve ]

(#4026) Prof01 válasza Djuree (#4023) üzenetére


Prof01
veterán

MIlyen beállításokra gondolsz? :U

Amúgy p90 hangtompítóval és m4 red dot (vagy milyen:D ) célzóval játszok. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4027) Djuree válasza CséZé (#4025) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon jó box-on (is). az irányítást pár hónap alatt teljesen magamévá tettem, már az egérre lenne szar visszaszokni (6 év counter-strike után még azért menne egérrel is :D ).
pc-n lehet nincs is ilyen, nem tudom hogy van megoldva pc-n.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4028) Djuree válasza Prof01 (#4026) üzenetére


Djuree
félisten

hát hogy 3000 killig megy pl. meg gondolom az időt is lehet állítani. box-on max 20 perc (és ezt állítani sem lehet sajnos, mindig 20 perc egy menet) ami soxor kevés :(

hát nekem a p90 nagyon nem jött be. az m4-et meg kapásból rühellem mert rohadt amcsi fos szar. ak amúgy is jobb. double tap meg acog és üt mindent a jó öreg ak.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4029) Prof01 válasza Djuree (#4028) üzenetére


Prof01
veterán

Jah, értem. :K
Szerintem meg az AK elég pontatlan. Nekem most ez a kettő jön be. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4030) MaciG


MaciG
addikt

EZ a heli hogy francba mükxik :F Végre elérem a 7-8 kill-t, megjelenik a helikopter ikon és rányomok a 6-osra de semmi :O

BANZAII

(#4031) Bordoi válasza MaciG (#4030) üzenetére


Bordoi
őstag

A helikoptert, csak behívod és az ténykedik magától .

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#4032) Boci_83 válasza Bordoi (#4031) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát ha ma nem kellett volna jönnöm dolgozni, azt hiszem hogy hajnalig játszottam volna...
Tegnap elég jól ráéreztem a játékra, igaz csak szigorúan magamhoz képest.!
Ma jó lenne ismét lépni néhány szintet! :B Azt hiszem én Level 41 vagyok!?

**********

(#4033) MaciG válasza Bordoi (#4031) üzenetére


MaciG
addikt

Jah jó, akkor nem szóltam, csak feljebb azt olvastam, hogy te röpködsz vele

BANZAII

(#4034) Sirandrish válasza Djuree (#4013) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ha pontosan talál akkor mindegy milyen fegyoval mész lehet darálni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4035) Sirandrish válasza Bencus88 (#4015) üzenetére


Sirandrish
legenda

grat..és hanyadik szintel fejezted be tegnap?:) :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4036) Sirandrish válasza Prof01 (#4020) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah ez a map egy szar...ha vagyunk 30an egyszerüen 10secet sose élsz..granyó hegyek meg shotik...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4037) Prof01 válasza Sirandrish (#4036) üzenetére


Prof01
veterán

Ez nem igaz. Csak pörögni, rohanni kell. :D Nálam volt, hogy több mint 1 percig nem tudtak megölni. :DD

mod.: igaz mi akkor nem voltunk 30an :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4038) Sirandrish válasza Prof01 (#4037) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát akkr próbáld ki majd ugy hogy azon a pályán 36 slotos szero fullon mindenki granyózik meg shoti, gépfegyver meg vakitógránát stb stb:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4039) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

mostanában elég sokat "csittereznek" a szervereken. előfordulhat hogy van már ehhez is csalás??!! :Y :W

(#4040) Sirandrish válasza horvathkrisz (#4039) üzenetére


Sirandrish
legenda

van...legalábbis sokak szerint...bár nekem az olyan statok is furák hogy 55/0 meg ilyesmi olyan szeron ahol 30an vagyunk...

egyébként általában olyan helyre megyek ahl van Killcam ésmég nemláttam semmi furát...tehát kitudja:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4041) Boci_83 válasza horvathkrisz (#4039) üzenetére


Boci_83
őstag

Micsoda?? Bakker van olyan egyed aki azt sem tudja mit kell csinálni 55-ös szinten...! Besz@rás!

**********

(#4042) Sirandrish válasza Boci_83 (#4041) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen azk már nekem is feltüntek..jó mondjuk énis 47es vagyk és van olyan hgy mittomén 6ot ölök 10zer halok de mikor van lyan 55ös aki 0 kill 15 K.O azon meglepődök..meg fura is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4043) polyi


polyi
csendes tag

en mikor kapcsolodni akarok 1 szerverhez azt irja ki h :
"Key Code in use.Please try reconnecting later"
mit csinaljak vele?habar a jatek nem erdeti :)

(#4044) Rx


Rx
aktív tag

vki meg tudná mondani h ha megveszem eredetibe a játékot és a profilom mentését átmásolom akkor ugyanúgy jó lesz vagy lehet elörről kezdeni???

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#4045) néha válasza pilóta (#3929) üzenetére


néha
aktív tag

OK majd ha sikerül annyi kill egymás után akko esetleg!!!! :DD

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#4046) néha


néha
aktív tag

Van má valakinek olyanja ami géppisztoly de ilyen mesterlövész becélzó van rajta????

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#4047) Prof01 válasza néha (#4046) üzenetére


Prof01
veterán

ACOG-ra gondolsz? Mert az van. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4048) Prof01 válasza Rx (#4044) üzenetére


Prof01
veterán

Nem kell semmit se másolnod. Újra sem kell telepítened. Csak átírni a cd kulcsot.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4049) Prof01 válasza polyi (#4043) üzenetére


Prof01
veterán

Próbáld meg kicserélni másikra a cd kulcsod. Ha utána se jó akkor vagy nem mész fel a szerverre vagy megveszed eredetiben. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4050) Neró válasza polyi (#4043) üzenetére


Neró
őstag

Ez azt kéri,hogy valami kódot adj meg.
Valahonnan le kell tölteni a kulcsokat.
Az eggyik haveromnak 6 kulcsa van és
ha nem engedi fel beírja az eggyiket ha
az se jó akkor a másikat. ;]
Tehát szokott ilyen lenni,én ennyit tudok segíteni.
Majd meggérdezem,hogy honnan szedi le... ;)

| www.diablohungary.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.