Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) Balinov válasza athomi (#18750) üzenetére


Balinov
félisten

ezer' veszek en majd simai MS intellimouse-t vagy valami szimpla lezeres egert

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18752) Casanova* válasza Balinov (#18748) üzenetére


Casanova*
veterán

mai napig is megnézem a jó játékosokat specbe. van egy játékos Double Warning,a haverom, mindig olyan gyanus. sok kills,kevés halál. nagyon jól nyomja. érdemes őt megnézni specbe. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18753) horyk válasza athomi (#18750) üzenetére


horyk
senior tag

A 3x-os gombot én sem értem minek rakták rá, mire lő hármat addigra 10x klikkelek :DD
Nekem az oldalsó gombra van állítva a kés meg a taktikai granyó.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18754) Balinov válasza athomi (#18750) üzenetére


Balinov
félisten

-Kisfiam, eriggy ki a spajzba, hozzal a kezedbe 5 kilo krumplit.
-Miert apu, ne hozzam tele? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18755) Casanova* válasza Balinov (#18754) üzenetére


Casanova*
veterán

LooooL!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18756) SystemRoot válasza athomi (#18742) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ha belépsz az adott teambe ahol van és nem választasz fegyvert akkor esc után lehet nézni őket mintha spectben lennél asszem, bár már rég voltam sima pub-on, amióta rászoktam a Promodos szerverekre csak oda járok mert ott van színvonal és nincs szánalmaskodás, egymás utáni airstrike, stb, stb.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18757) horyk válasza Balinov (#18754) üzenetére


horyk
senior tag

BAZZ ! :DD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18758) SystemRoot válasza Talib (#18743) üzenetére


SystemRoot
őstag

A HC egy szánalmas vicc, teljesen elveszíti a játék a minimális balanct a fegyverek között ami volt. Hülyülni persze jó, de skill mérésre sztem nem. Amúgy én nem mondom rád hogy csíter meg kemper, mert nekem vannak ennél durvább pub eredményeim is, és én pl rohangálok össze vissza mint egy idióta.:)
Csak ha már dicsekvés van, akkor egy vicces fffa eredményem:
kattints rá és akkor jobban látszik.
[link]

szerk:
vamiért szar ez a Ph-s képlinkelgetés... :(
szerk: nah asszem most jó.
szerk3: athomi kattints rá:)
Amúgy én úgy emlékeztem hogy azt meg lehet csinálni sima szervereken is. Namind1. Akkor tényleg idegesítő hiányosság

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18759) athomi válasza SystemRoot (#18756) üzenetére


athomi
veterán

Ez csak a promódban működik.

szerk.: A shot-ból nem sok látszik. :U

[ Szerkesztve ]

(#18760) SystemRoot válasza kanmajom (#18737) üzenetére


SystemRoot
őstag

Menyél fel a Dignitas vagy a fnatic Promod-os szerverér. Brutálisan negatív statod lesz valaszeg, de idővel meszokod a dörgést, csak legyen türelmed. Ha ott belejössz és vissza jössz egy sima pub szerverre, akkor kb Isten leszel halandók között. ;)

szerk:

athomi mostmár látod?

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18761) Talib válasza athomi (#18747) üzenetére


Talib
tag

Nem elsősorban büszkélkedésnek szántam a dolgot, csak ellenpéldaként, hogy nem kell cheat a jó stathoz. A másik, nem kéne lenézni, mert pubolok... a 6 hónapos kisfiam mellett akkor játszok, amikor van egy szabad fél órám, nem tudok előre betervezni warokat. Gyorsan bemegyek egy TDM szerverre, hogy lőjek, pörögjön a játék, aszt kész. :D Majd egyszer Te is megtudod, remélem.

(#18762) Talib válasza SystemRoot (#18758) üzenetére


Talib
tag

Ebben nem egyezünk, de ezen nem fogunk összeveszni :) Ízlések, és pofonok :) Nekem a nem-HC irreálisan kicsit sebez.

(#18763) athomi válasza Talib (#18761) üzenetére


athomi
veterán

Ok, már látom, hogy csak kunmajomnak a csíterező hozzászólására reagáltál.
Egyébként gusztustalannak tartom a kunmajom féle sárdobálós viselkedést a szervereken. Pont úgy nincs helyük az ilyeneknek a szervereken, mint a csítereknek.

SystemRoot: Igen, már jó.

[ Szerkesztve ]

(#18764) SystemRoot válasza Talib (#18762) üzenetére


SystemRoot
őstag

Az tény hogy irreális. Sztem még a HC is az, mert asszem M4A1 ott sem öl egy lövésből, pedig a valóságban az egy autómatizált puska (M16 utódja) kegyetlen erős lőszerrel.

Viszont ez egy játék, és így fontos hogy ne lehessen undorítóskodni, össze vissza rohangál egy ballábbal játszó vak skilltelen barom egy machinegunnal és lelő mindenkit aki ügyeskedve célozva puskázna... :(
És ezt most nem sértődésből mondom, mert ha felmegyek ilyen szerverre akkor nekem is előnyöm van persze(és első is vagyok :P), csak elveszik a játékból a balance és fairplay.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18765) kanmajom válasza SystemRoot (#18758) üzenetére


kanmajom
tag

"én pl rohangálok össze vissza mint egy idióta"

van egy gémer az erdész a nickneve, egy bazi nagy sörétes puskával rohangál mint egy állat, ugrál stb. ha nem sörétessel lő szemből hátba akor megkésel, hihetetlen és mindig kurva jó eredménnyel zár.

ja valaki írta hogy lecsítereztem, csak szólok hogy nem én voltam, cod multiba JagerMeiSter a nickem már vagy 3 éve, a további féreértések elkerülése végett.

[ Szerkesztve ]

Szeretne ingyen pókerezni? Nem kell mást tennie, csak regisztrálni, befizetni huszonöt dollárt és már kezdheti is!

(#18766) SystemRoot válasza kanmajom (#18765) üzenetére


SystemRoot
őstag

Én csak akkor megyek shotival ha nagyon vicces kedvem van. Vicc fegyver eléggé.

Részemről a jól bevált Ak47 vagy 74.:)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18767) Talib válasza SystemRoot (#18764) üzenetére


Talib
tag

Ezért jó a Red Orchestra :) Lábonlőnek lesántulsz, kézenlőnek elejted a fegyvert stb...

[ Szerkesztve ]

(#18768) Balinov válasza SystemRoot (#18766) üzenetére


Balinov
félisten

Crash-en en szerettem, szuk kis fordulokban elegge hatasos volt sokszor

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18769) Balinov válasza Talib (#18767) üzenetére


Balinov
félisten

Ennek a RO-nak milyen a gepigenye?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18770) Talib válasza Balinov (#18769) üzenetére


Talib
tag

Nem kell neki erőmű, viszonylag egyszerű grafikája van, és nem mai gyerek. Teljesen más játékstílust igényel, sokkal taktikusabb, mint a COD. El lehet felejteni a rusholást, rohangászást, jó nagy mapok vannak, ha lelőnek, megint gyalogolhatsz kilométereket, mire találkozol valakivel. Nincs azonnali respawn, bizonyos időközönként hullámokban éled újra a csapat. Élethűség is rendben van, egy találattól meghalás, semmi célkereszt, csak egy gyűrött térképed van, amin csak az látható, hogy mely pontot melyik csapat birtokolja. A csapatban ki vannak osztva a szerepek, tehát van rifleman, machine gunner, tank crew, stb

1990 Ft-ért vettem, Cora, Tesco, Media árulja. Steam kell neki.

[ Szerkesztve ]

(#18771) Balinov válasza Talib (#18770) üzenetére


Balinov
félisten

Jolhangzik, mitagadas! Koszi az infot! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18772) SystemRoot válasza Talib (#18770) üzenetére


SystemRoot
őstag

Tényleg nem tűnik rossznak elmondottak alapján, meglesem én is.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18773) forceberg válasza Talib (#18762) üzenetére


forceberg
veterán

A legnagyobb LOL, hogy csípán kívül csak az M14 halálos egy fejlövéssel(promod, de PAM-ban is így volt?). Ez sztem eszméletlenül xar! Csak azért nyomom a CoD4-et, mert nem találtam jobbat... :))
Pubon én is csak HC-t nyomtam, miután lettek HC szerverek. Csak aztán már a pub egyáltalán nem érdekel, kb. júliban puboltam utoljára.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#18774) Undoroid válasza Pitbullos (#18730) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nem engem bannolt!Néhol/néha szokott kivágni a PB a 125-ös Maxfps-miatt! Szerverfüggő!Nem is @nyáztam,csak megkértem,hogy kapcsolja ki a "témát",de nem tette meg!Alig fél másodperc alatt kiosztott 4fejest(Nekem is egyet,pedig akkor születtem meg és a közelemben sem volt senki) és csak dicsérte a saját 'tudását' és ,hogy 25$-ért vette ezt a csítet!F@sza csatár...Az Admin kickelte de visszajött más néven...Tudom,hogy vissza is lehetne vele élni,de itt jól jött volna a Global HW-Ban!

************************************************************************************************************

Jó játékos vs. erős konfig:A véleményem az,hogy igenis sokat "segít" az ütős gép/szuper rágcsáló párosítás!Próbálátok már >30FPS-en akadozó gémmel egy vacak egérrel a játékot?Nekem régen elég volt a görgős egerentyű is...azután egy egyszerűbb optikai,de csak addig,míg ki nem próbáltam egy komolyabbat(R...R-Diamondback)!Nem kell mondanom,hogy Ég és Föld volt a kettő közt a különbség!Beszereztem egy példányt és azóta azzal tolom... :DDD

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18775) SystemRoot válasza Undoroid (#18774) üzenetére


SystemRoot
őstag

Persze hogy számít a jobb egér és a több fps. A teszt nagyon egyszerű, kiadod parancsba hogy mondjuk 50 lehet a maxfpsed és megnézed hogy roszabb e úgy játszani, aztán átkötsz még pluszba egy gagyi egeret és megnézed hátha jobban megy úgy. :DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18776) Attila14 válasza SystemRoot (#18775) üzenetére


Attila14
aktív tag

ne 50 maxfps-el próbáld mert ha az megvan fixen akkor az még elmegy, hanem próbáld meg az én konfigommal a pubot :DD

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18777) Casanova* válasza kanmajom (#18765) üzenetére


Casanova*
veterán

ok,elnézést! valaki játszik ilyen néven kunmajom vagy kanmajom... :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18778) csana válasza Talib (#18770) üzenetére


csana
senior tag

LoL, hogy ráharaptak a Red Orchestra-ra páran :) Persze az teljesen más tészta, majdnem mint a BF, csak épp a realisztikusságra gyúr. A tankcsaták nagyon jók szoktak lenni. Igaz kicsit nehézkes a game, és vannak hibái, de valóban nem kell erőmű alá. Nekem is megvan, és azért van élet a szerókon/communitin. 1700 a cdgalaxisban

Nekiálltam összegyűjteni az inteleket: a slow motion-ra kiváncsi vok.. Egyenlőre még csak a "mókás ölés"-nél tartok, mikor gumiabroncsokká pottyannak szétt a lelőtt ellenek :).. Ja meg a banánbomba szerű kézigránátok kegyetlenek.. Belekóstoltam a cod5-be is kicsit, de azthiszem maradok a 4. rész, és a modern környezet mellett.

(#18779) kavicssli válasza Casanova* (#18777) üzenetére


kavicssli
addikt

Én tuti nem! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18780) Motaba78


Motaba78
őstag

sziasztok,

szivessen csatlakoznék egy kis mai játékhoz ha lesz ilyen.
:K

(#18781) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

talan a cod5 igy jobb lesz egy kicsit :DDD :DDD
nemsokara megjeleno death race modunkba ilyen tunning autokkal fogunk versenyezni termeszetesen egy 2 fegyverel felszereljuk az autokat :DDD



[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18782) horyk válasza Pitbullos (#18781) üzenetére


horyk
senior tag

COD 5 speed racing :F :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18783) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18784) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! azt hogy tom megcsinálni? pl. mikor lelövök valakit,akkor chatba automatikusan kiírja XD.. :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18785) Casanova* válasza Pitbullos (#18783) üzenetére


Casanova*
veterán

tetszik! IP?? mikor lesz kész a szeró,eza game mód?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18786) Attila14 válasza Casanova* (#18784) üzenetére


Attila14
aktív tag

SIBOT :DD

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18787) Casanova* válasza Attila14 (#18786) üzenetére


Casanova*
veterán

sibot-al?? na ne! csit progit nem szedek le.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18788) Pitbullos válasza Casanova* (#18785) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

nincs meg szero csak keszul a pitbull mod

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18789) Undoroid válasza Pitbullos (#18783) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Jól néz ki az autó! :C ...de nem túl feltűnő a piros színű "álcázott" fegyver? :DDD

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18790) Pitbullos válasza Undoroid (#18789) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

az nem lesz a pitbull modba azok a fegyver skinek a zombi modokra keszulnek ugy mint a cod4 be is oda is kiadtam egy ilyen zombi skin packot
a pitbullba mas skineket csinalok

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18791) Attila14 válasza Casanova* (#18787) üzenetére


Attila14
aktív tag

én csak a sibotról tudom hogy bebindeli a killeket, láttam csitereknél :D
am nem tudom hogy belehet-e bindelni az öléseket.

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18792) Casanova* válasza Pitbullos (#18788) üzenetére


Casanova*
veterán

ok! majd szólsz!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18793) Casanova* válasza Attila14 (#18791) üzenetére


Casanova*
veterán

ok,köszi!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18794) Honda Power


Honda Power
tag

Szevasztok.

Én magamról kb. azt állítom, hogy olyan low+, és med- között vagyok játékszinten. Mivel lehetne javulni? Milyen szervereken lehet több tapasztalatot gyűjteni? HardCore, vagy simán? Én végülis nem azért játszok, hogy meg legyenek az arany fegyvere, mert attól, hogy arany, attól még nem tudod jobban kezelni. Több embernél is láttam ezt. Megvan az arany AK-ja, csak játszani nem tud. Egyenlőre klánban sem vagyok, szóval waron sem tudok tapasztalatot gyűjteni. Nagy részben ezen a szervereken játszok:

=P.S=* klán szervere: 87.229.109.49:28989
PS#1 Szerver: 62.112.193.25:28991

Egy szó, ti mit ajánlotok, hogy tudnék fejlődni?

Honda 4 Life. The Power Of Dreams...

(#18795) Sirandrish válasza Honda Power (#18794) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem fejlődni WAR-on perkek nélkül lehet...én így gondolom...
De ha már mindenáron PUB akkor próbálj meg csak WAR perkekkel játszani és sima szerveren..a HC nem fejlődésre való..ot csak lősz..valakit elkap egy golyó és rotty..

De mondom...ha fejlődni akarsz akkor azt WARon és csapatba próbáld szerintem...X-re kiirod hogy "beugranák" vagy valami és lesz meghivás dögivel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18796) Honda Power válasza Sirandrish (#18795) üzenetére


Honda Power
tag

Mik a War perkek?

Honda 4 Life. The Power Of Dreams...

(#18797) Sirandrish válasza Honda Power (#18796) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát most megfogtál mert a nevüket nemtudom (adódóan abból hogy waron nem kell válogatni)
azthiszem az egyik a Stopping Power a másik meg amitől kétszer annyi skuló lesz nálad..talá valami Baildiner vagy mi:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18798) Honda Power válasza Sirandrish (#18797) üzenetére


Honda Power
tag

Stopping Power, meg Bandoiler. Ja, mostmár tudom. Párszor én is voltam beugróként waron. Promodban. Kicsit más úgy játszani, mint pubon. Promodban olyan, mintha nem sétálnál, hanem csúsznál.

Honda 4 Life. The Power Of Dreams...

(#18799) Sirandrish válasza Honda Power (#18798) üzenetére


Sirandrish
legenda

van pár modositás az igaz de a sok hülye perk hiánya miatt jobban támaszkodhatsz a valódi Skilledre...szerintem zsir:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18800) SystemRoot válasza Honda Power (#18794) üzenetére


SystemRoot
őstag

Sima pub szervereken nem fogsz nagyon low+ fölé fejlődni mert ott inkonzisztens emberek vannak akik idiótán játszanak. Ritka hogy skilles ellenfelekkel találkozol. Ezzel pedig az a baj hogy pl nem lőnek le amikor hülyeséget csinálsz. Azt hiheted hogy pl berohanhatsz csak úgy valahova, továbbá nem szokod meg hogy mindig minden nagyobb helyen ráaimelj, sőt hogy kb mindig ráaimelj.:D

Csak warperkeket használj és csak AK-val menj. De a legjobb ha promodos szerverekre mész.
Ahova én járok: Dignitas és fnatic
Ezek tele vannak nagyon ügyes játékosokkal, elég gyakori a highskill. Szal ne keseredj el ha negatív lesz a statod.
Itt tutira megszokod hogyan kell mozogni és mit kell csinálni.(persze a war, az egy mástészta, de oda is kell a skill amit itt tanulsz)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.