Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) #49155328 válasza aram01 (#22000) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ultra iso, Nero stb....

(#22002) Casanova* válasza BullKoxa (#21993) üzenetére


Casanova*
veterán

full felbontás és minden off! low vagy model az mindegy, azok nem zabálnak fpst.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22003) Casanova* válasza aram01 (#21995) üzenetére


Casanova*
veterán

egyik srácnak E8500 4,1 ghz procival,GTX260 vga-val égre nézve simán megvan neki az 1000 fps. és 4-szeres antival fix 250 fpse van. nekem Q6600 3,4 ghz procival 600 fps körül van. 4-szeres antival közel sincs fix 250 fps. :((( és arra lennék kiváncsi,hogy akinek ilyen Q6600 procija van,annak hogy teljesít cod4 multiba.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22004) Casanova*


Casanova*
veterán

[link] ez nagyon LoL! mik vannak cod4-be. XD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22005) Bocaa válasza Undoroid (#21997) üzenetére


Bocaa
senior tag

Ezt a másoltal adja ki csak kiv voltam ,h ez IP-ban n-e :C :C de akk nem akkor bevetem magam a cod4be :C :C :C

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#22006) Casanova* válasza Bocaa (#22005) üzenetére


Casanova*
veterán

üdv. katona a cod4-ben! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22007) Casanova* válasza Bocaa (#22005) üzenetére


Casanova*
veterán

kopasz :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22008) aram01 válasza Casanova* (#22003) üzenetére


aram01
nagyúr

4x-es antival nekem stabil a 250fps

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22009) Bocaa válasza Casanova* (#22007) üzenetére


Bocaa
senior tag

:DDD :DDD kössz a bíztatást

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#22010) Casanova* válasza aram01 (#22008) üzenetére


Casanova*
veterán

szép! fps meddig esik le általában? felbontás?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22011) Casanova* válasza Bocaa (#22009) üzenetére


Casanova*
veterán

ámen :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22012) aram01 válasza Casanova* (#22010) üzenetére


aram01
nagyúr

1152x864 190-200 az alja procim nincs huzva

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22013) Casanova* válasza aram01 (#22012) üzenetére


Casanova*
veterán

ok,köszi!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22014) aram01 válasza #49155328 (#22001) üzenetére


aram01
nagyúr

köszi,közben leeset nekem is :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22015) attos71


attos71
tag

Valaki esetleg nincs köztetek, aki HUN [ASF] SD COD4 szerver admin?

bera

(#22016) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! akinek Q6600 procija és GTX260 VGA-ja van, az legyen szíves írjon rám privibe! pls! előre is köszi!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22017) Raeper01


Raeper01
csendes tag

Fps Lagg multyban/Singlében!!!!! HELLPPP!!!
Űdv nekteg kenne egy ksi gondom ami mostmár naggyon ba...a a csőrőmet.
A gond a kővetkező ha cod 4 multyba le esig az fpses csunyán és be lagolok ez szintén ugy van az újj xmen Wolverine játékkal is egy naggyobb box előtt beszaggat utána megy és ezt mindig eljácca low settinget is probálltam 4 fajta op rendszert végső soron felhivtama pcs boltom hátha tudnak seggiten faszi azt mondta lehet alaplap próbléma mert nem rossza konfigom.
Tehát a konfigom:
Alaplap: Gigabyte Ga-m65s-s3
Cpu:Amd athlon x2 64 dual core 6000+
Vga:Sapphire ati radeon Hd 4870 512mb
Ram:Kingmax 2x2G 800mhz
Os:Windovs 64 bit
Seggicségeteket kérem!!! :( :(
Minen a gépben zsir újj tehát nem ment semmi benne tőnkre.

(#22018) Casanova* válasza Raeper01 (#22017) üzenetére


Casanova*
veterán

lehet a procid túl melegszik. vagy a lapod. vagy a vga-d. progikkal nézzed a hőfokokat. egyik haverom is mindig laggol. fps laggja van. rossz a procija,túl melegszik. vagy a procid nem hajtja ki rendesen a vga-dat.tudja a fene! :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22019) aram01 válasza Raeper01 (#22017) üzenetére


aram01
nagyúr

everestet lökd be nekem a régi vgám-mal csinálta ugyaezt (9800gt) bár neke az néha 80fok fölé is ment :Y lag fagyás stb volt a jelenség

vagy a másik hogy,szar valamelyik drivered

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22020) Raeper01


Raeper01
csendes tag

Mit toljak everesten belűl be???:S amúgy hőfokka túti nincsen gond mert 55% megy a hűtő game kőzben olyan 60 fokos a vga proci meg kb olyan 50 fok..
De monyad meik részről csinálljak screent.

(#22021) Chosen válasza Raeper01 (#22020) üzenetére


Chosen
addikt

Kingmax-ot csekkold Memtest-el, nekem is volt kingmax , 2x1gb , kapásból szar volt mindkét modul , azóta van OCZ-m :U

(#22022) Raeper01


Raeper01
csendes tag

ÉS hogy csinállok memori testet?
:DDD
Nobb vok hozzá.

(#22023) SipiBcs válasza Raeper01 (#22022) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nekem nem Kingmaxjaim vannak és dettó ugyanez a hibajelenség. Az alaplapom MSI, itt sincs összefüggés. A Wolwarine-ről nem tudok nyilatkozni, még nem játszottam
Ismerős azt mondta driver hiba. Kicseréltem nem lett jó. Most gondolkodtam, hogy lecserélem a Catalist-et ATT-re..... hátha...

Egy másik fórumban arra tippeltek, hogy a vírusirtó scannel. Nálam Symantech Endpoint kocog a gépen, ha teljesen kikapcsoltam, akkor is jelentkezett az fps lagg.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22024) Tomko78 válasza SipiBcs (#22023) üzenetére


Tomko78
őstag

Nekem is ezt csinálta és egyszer csak eltünt ugyhogy tuti driver vagy valami program csinálja és nem memoria nem vga nem proci alaplap sem én mindent kicseréltem és ugyan azt csinálta de feltetem az avg virus irtot meg egy csomo progit letöröltem és jo lett de hogy mivolt a ludas azt nem tudom :F

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#22025) Tomko78 válasza SipiBcs (#22023) üzenetére


Tomko78
őstag

Adobe Readert pl én egy az egybe letöröltem csak a Foxit reader van fent

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#22026) Casanova* válasza Tomko78 (#22025) üzenetére


Casanova*
veterán

szerintem a cod4-et is töröld egy az egybe :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22027) Balinov


Balinov
félisten

Valaki jatszik multiban Cod4-el Windows7 alatt? PB mukodik mar vajon?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22028) oxox válasza Casanova* (#22026) üzenetére


oxox
addikt

cimbi keveset látlak fent mostanában... egyedül nem jó "csalni"

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22029) Casanova* válasza oxox (#22028) üzenetére


Casanova*
veterán

sega cimbi! balcsin voltam dolgozni. most megint sokat leszek fent. szóval ,,csalhatunk,, együtt :DDD . te a wh-t kapcsold be én az aimot. oszt alázzuk a népet :DD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22030) Tomko78 válasza Casanova* (#22026) üzenetére


Tomko78
őstag

Nem kell ennyire félni tölem nova :C

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#22031) Casanova* válasza Tomko78 (#22030) üzenetére


Casanova*
veterán

ajánlom figyelmedbe a super mariot. ugyanis a cod4 game nem neked való :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22032) Chosen válasza Balinov (#22027) üzenetére


Chosen
addikt

Még mindig nincs pb, és nem is lesz , kijelentették, hogy amíg nem jön kia teljes verzió, addig szarnak a win7-esekre , mert ők bétára nem fejlesztenek :W

(#22033) aram01 válasza Chosen (#22032) üzenetére


aram01
nagyúr

én ezért vagyok ovatos vistára is csak a napokban váltottam :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22034) aram01


aram01
nagyúr

HET-HArdcore Elite Team zombi mod] Server
Szerver IP 80.249.169.1:28966

speciális fegyok

gyertek este fel,tegnap hajnalban 800zombit pörköltem ki egyedül,a felét r700-al :DDD

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22035) Kobe


Kobe
veterán

hali

valakinek van valami tippje, a játék mért nem enged 640x480 nál magasabb beállítást ? A demo anno elég szépen ment a gépemen, nem kell csillivili grafika de egy 1024es felbontásban elfutkosott ésszerű textúrabeállításokkal, a 640 viszont bűnronda

(#22036) dnelb válasza Kobe (#22035) üzenetére


dnelb
veterán

Ha sehogy sem engedi a menüben, akkor írd át a configban.
Szerk..: Másik lehetőség hogy beírod konzolba : seta r_mode "1024x768"

[ Szerkesztve ]

(#22037) Casanova*


Casanova*
veterán

srácok! nem tudja valaki,hogy a modern warfare 2 gém, 2 vagy 4 magos procit igényel...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22038) dnelb válasza Casanova* (#22037) üzenetére


dnelb
veterán

Remélem csak 1-et :DDD

(#22039) Casanova* válasza dnelb (#22038) üzenetére


Casanova*
veterán

biztos nem 4 magot fog igényelni,mint a GTA4.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22040) aram01 válasza Casanova* (#22039) üzenetére


aram01
nagyúr

töllem jöhet én már beszereztem a 4magot :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22041) Attila14 válasza Casanova* (#22039) üzenetére


Attila14
aktív tag

Szerintem 2-nél több magot nem fog kihasználni.

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#22042) Casanova*


Casanova*
veterán

remélem is 2 magot.....4 magos procimat eladom. (Q6600) :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22043) Casanova*


Casanova*
veterán

MW2-nek olyan szép a grafja,hogy csak na! mégis,lehet 4 magot fog igényelni ;] vagy eladjam a procit vagy ne..... ezt mikor tudni meg,hogy 2 vagy 4 magot fog igényelni a gém????????????????????

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22044) #49155328 válasza Casanova* (#22043) üzenetére


#49155328
törölt tag

Szvsz. idTech engine-t fog használni ami még nem támogat 4 magot.
Elvileg ma jön ki a teljes trailer lehet dobnak hozzá valami infot is.

(#22045) aram01


aram01
nagyúr

jó lenne már egy kicsivel többet látni a gémből mert eddig nemvolt túl meggyözö

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22046) Balinov válasza Chosen (#22032) üzenetére


Balinov
félisten

hogy a medve olelje meg oket, akkor zekszerint honapok ota semmi nem valtozott

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22047) jegenye77


jegenye77
addikt

Sziasztok!
Nem régóta játszok a cod4-el multiban.
Hogy lehet az hogy valakire kétszer annyit kell rálőni mint másra?Tudom a perket be lehet állítani hogy növelje az életet de úgy tűnik hogy ez sokkal több annál!Vagy csak nekem tűnik úgy vagy van valami okosság amit rá lehet rakni pluszba?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#22048) Casanova* válasza #49155328 (#22044) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi szépen!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22049) aram01 válasza jegenye77 (#22047) üzenetére


aram01
nagyúr

ez függ az ő perkjeitől meg a te tűzerődtöl is meg van aki rá is "segit" egy kicsit
mondjuk én is mikor hc utánátmegyek egy sima szeróra meglepödök hogy mennyit kell adni hogy kidöljön az ellen

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22050) Casanova* válasza #49155328 (#22044) üzenetére


Casanova*
veterán

Elvileg ma jön ki a teljes trailer lehet dobnak hozzá valami infot is. majd küldd már a linket! pls! köszi

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.