Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) fpeter07 válasza BalaNce87 (#18047) üzenetére


fpeter07
veterán

vagy aki ugyanazzal a key-el cheatelt :)

(#18052) BalaNce87 válasza pr1mzejEE (#18050) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az ideiglenes a temporarily, amit meg kapott az permanently ami véglegest jelenthet ebben az esetben.

(#18053) janeko válasza BalaNce87 (#18052) üzenetére


janeko
őstag

igen a permanently az a végleges ban

(#18054) nova001 válasza nova001 (#18048) üzenetére


nova001
senior tag

kep

kaptam egy ilyen üzit most mikor inditottam :S
beiratam egy uj kulcsot de most se jo :S nem tok lanba nyomni :( win reinstall után nem raktam uj a codot nem tom baj e

[ Szerkesztve ]

(#18055) pr1mzejEE válasza BalaNce87 (#18052) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

:D:D összekevertem :B

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18056) Sirandrish válasza mc-4 (#18049) üzenetére


Sirandrish
legenda

ennyi origi gamed van hogy így cserélgeted a kulcsot? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18057) janeko válasza nova001 (#18054) üzenetére


janeko
őstag

win reinstall után nem raktam uj a codot nem tom baj e
rakd újra a codot

(#18058) nova001 válasza janeko (#18057) üzenetére


nova001
senior tag

megtörtént felpatceheltem ujra...de lanba nem megy :S tört szervereen jo xfirerrel

(#18059) janeko válasza nova001 (#18058) üzenetére


janeko
őstag

mert gondolom nem eredeti a játékod :W

(#18060) RexpecT


RexpecT
addikt

Ase és X-fire helyett milyen szerver keresőt lehet használni?Elég jó kis progi volt csak elfelejtettem a nevét :F .

(#18061) pr1mzejEE válasza RexpecT (#18060) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

HLSW?

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18062) RexpecT válasza pr1mzejEE (#18061) üzenetére


RexpecT
addikt

Igen az.Köszi :R .

(#18063) pr1mzejEE válasza RexpecT (#18062) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

nincs mit

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18064) nova001 válasza janeko (#18059) üzenetére


nova001
senior tag

értelem szerüen :D

(#18065) janeko válasza nova001 (#18064) üzenetére


janeko
őstag

ha ismered aki csinálja.. pl. haverod egy sima gépről, akkor beállíthatja, hogy a server tört azaz dedicated legyen

(#18066) nova001 válasza janeko (#18065) üzenetére


nova001
senior tag

akkor nyomja be a dedicatedet lanra ?? de akkor kilép egy consolba és ugye akkor nemtud játszani

(#18067) janeko válasza nova001 (#18066) üzenetére


janeko
őstag

nem tudom, hogy-hogy van.. de van egy dedicated exe is elvileg, vagy a konfigba is átlehet írni dedicatedre és akkor tört lesz

(#18068) Zin válasza Talib (#17863) üzenetére


Zin
senior tag

amit nem szerettek?mien alairas ez?a perk azert van hogy hasznaljuk.GL az valoban lama dolog.Ennyi erovel air,meg a heli is minek.pl SD HC-n...szanalom azis.csak nem lehet kivenni:( megtiltod a fel beallitast a szerotokon?akkor minek van a cod4 jatek kitalálva.istenem... :(((

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#18069) Talib válasza Zin (#18068) üzenetére


Talib
tag

Hát martyrdommal, meg last standdel összehozni frageket, k.va nagy skill :F Ha nem teszik, ne gyere, erre mást nem tudok mondani... Korábban szó volt arról is, hogy a helit is kivesszük, mivel a kör végén a stat így nem feltétlenül tükrözi a valós tudás alapján a játékosok rangsorát. De mint mondtam, ahogy érzed... Azt meg végképp nem értem, hogy feljön az emberke a szerverre, és végig sír hogy milyen sz.r szerver ez, de eszébe nem jut lelépni...

(#18070) Talib válasza Zin (#18068) üzenetére


Talib
tag

...és tudtommal a SD szerverünk nem HC...

(#18071) Zin válasza Talib (#18070) üzenetére


Zin
senior tag

Aha...Na mind1 megyek SD-zni mashova:)

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#18072) Balinov válasza Talib (#18070) üzenetére


Balinov
félisten

en sem maradok olyan helyen, ahol ezek a ficsorok valaszthatoak. szoval abszolut meg tudlak erteni, hogy ki van nalatok kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18073) Talib válasza Balinov (#18072) üzenetére


Talib
tag

Csak kevesen értik meg, hogy mindezek azért vannak beállítva, hogy lehetőleg mindenki körülbelül ugyanakkora eséllyel induljon harcba. :)

(#18074) Balinov válasza Talib (#18073) üzenetére


Balinov
félisten

ugy, ahogy mondod. Azt hiszem, nalunk is ki vannak ezek tobbsegeben veve a pubrol

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18075) Sirandrish válasza Zin (#18068) üzenetére


Sirandrish
legenda

a GL akkor miért láma dolog?...azért van hogy használják ahogy a perkek is...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18076) athomi válasza Sirandrish (#18075) üzenetére


athomi
veterán

Jaj, a marty-ra is mindig mondják, hogy láma dolog, pedig a hangtalan futás meg a többi sokkal nagyobb lámaság.
Én pubon nem korlátoznék senkit semmiben, ugyanolyan lámaság az összes perk. Vagy lehessen mindent használni, vagy játszák war módban.

(#18077) Balinov válasza athomi (#18076) üzenetére


Balinov
félisten

ooo...Tomi, nem arrol beszelgettunk honapokkal korabban, hogy te is perk nelkul (vagy csak valos elonyt okozo perk nelkul) tolod?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18078) Balinov válasza athomi (#18076) üzenetére


Balinov
félisten

2x ment el,bocsanat

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18079) janeko válasza athomi (#18076) üzenetére


janeko
őstag

ezaz szerintem is... pubon minek kapcsolják ki? azért pub, hogy minden választható legyen

(#18080) athomi válasza Balinov (#18077) üzenetére


athomi
veterán

De, én csak a warperkekkel tolom ha pub-on vagyok (ami ritka).

(#18081) Balinov válasza athomi (#18080) üzenetére


Balinov
félisten

errol beszelek.. :)) sokan vagyunk ugy vele, mint te es en ilyenkor bizony jogosulatlan elonynek erzem a fent nevezett cumok hasznalatat. Persze teljessegel jogos az a hozzaszolas, hogy akkor keressen az ember olyan szervert, ahol ezek ki vannak kapcsolva. ordogi kor..

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18082) hu öcsi


hu öcsi
tag

:R [error] nem tudjátok mi ez ?

a legjobbb hogy ki találták a számítógépet meg a nőt xD

(#18083) Sirandrish válasza hu öcsi (#18082) üzenetére


Sirandrish
legenda

de...az hogy egy csaló vagy:D
vagy ha nem te akkor ugyanazzal a seriallal más...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18084) athomi válasza hu öcsi (#18082) üzenetére


athomi
veterán

Bannolva van a key-ed.

(#18085) Sirandrish válasza athomi (#18076) üzenetére


Sirandrish
legenda

a martyt pofonyegyszerü kikerülni...annál a LS,Gránávető,Sonic Bomb, Double Tap stb stb sokkal nagyobb gyökérség...vagy minden vagy semmi...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18086) janeko válasza hu öcsi (#18082) üzenetére


janeko
őstag

a nem eredeti cd kulcsnak ez a hátránya, valaki csalt ezzel a key-el és banolták

(#18087) hu öcsi válasza Sirandrish (#18083) üzenetére


hu öcsi
tag

hú de vicces :W
kössz

a legjobbb hogy ki találták a számítógépet meg a nőt xD

(#18088) janeko válasza hu öcsi (#18087) üzenetére


janeko
őstag

pedig ez az igazság.. ez a 2ő lehet

(#18089) Sirandrish válasza hu öcsi (#18087) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahj be ne szarjak... megsértettem a lelki világod?
akkor vedd meg origiba és nem kell majd ilyen "poénokat" olvasnod...

beszarok hogy még neki áll feljebb...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18090) athomi válasza hu öcsi (#18087) üzenetére


athomi
veterán

Pedig ez a két lehetséges válasz. Vagy te csíteltél és bannolták a kulcsod, vagy a kulcsoddal más csítelt és bannolták a guid-ot. Nyilván ő sem arra gondolt, hogy te csítelsz, nem véletlen tette a smiley-t. ;)
Ha pedig veszel egy originál játékot nem lesz ilyen problémád.

[ Szerkesztve ]

(#18091) Talib válasza athomi (#18076) üzenetére


Talib
tag

Ízlések és pofonok, ki így szeret játszani, ki úgy. A választás lehetősége adott, szerverinfoba ki van írva, mi van tiltva. Ha valakinek ez nem tetszik, nem kell rányomni a connect gombra. Visszajáró vendégeink száma viszont arra enged következtetni, hogy létezik egy kör, akinek így jó, ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#18092) t-shirt


t-shirt
veterán

(#18093) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Mondjuk én azt nem értem hogy P90-et minek kiszedni meg hogy láma aki azzal van (megjegyzem, hogy nem szoktam vele lenni, de mi az hogy ha kipróbálom hogy milyen, már kickelnek meg parázik a szájuk hogy ne használd, mert baj lesz...) én inkább úgy mondanám hogy szarul lett megcsinálva a fegyver, messzire is ellehet vele lőni, ami egy ilyen fegyvernél pontatlan lenne normális esetben, de ennyi erővel a scorpiont és az összes olyan fegyvert ki lehetne szedni, ami ebbe a kategóriába tartozik. Semmi rossz szándék nem volt abba amit írtam, de miért pont azt a fegyvert vegyük k? igaz vhol meg a p90 lehet és a scorpion nem. Szerintem egyszerűen közösen meghozzák azt a döntést ami alapján szerintük túl jó a p90 v a scorpion v nem szeretik és akkor betiltják a szerverükön.

(#18094) Sirandrish válasza BalaNce87 (#18093) üzenetére


Sirandrish
legenda

PAM-ból illetve PROMOD-ból a P90 és a Skorpió is hiányzik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18095) kavicssli válasza Sirandrish (#18094) üzenetére


kavicssli
addikt

Skorpio+silencer a legnagyobb lámaság! :W :(((

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18096) BalaNce87 válasza kavicssli (#18095) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ak + silencer is nagy hülyeség, azt a fegyvert ezen a játékon kivül nem nagyon látod hangtompítóval felszerelve, mondjuk én azt hiányoltam belőle hogy miért nem rakhatod fel bármikor a silencert és veheted le, persze a tipik olyan fegyverekre amikre használni is szokták hangtompítót.

(#18097) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok !
Tudna valaki segíteni miért csinál a pb fekete shotot.Mindenkiről csináltam a war alatt ,de csak 1 emberé volt fekete.8-at készítettem róla és mind a 8 fekete volt.
Válaszotokat előre is köszönöm!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18098) athomi válasza LamaCube (#18097) üzenetére


athomi
veterán

Előfordulhat egy-két fekete shot, de 8-nak nem szabadna ugyanarról az emberről. Lehet csalt és blokkolta a shotokat, hogy ne látszódjon. :F

(#18099) LamaCube válasza athomi (#18098) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszönöm a választ!
És mivel blokkolja ilyet lehet?Hallottam,hogy akinek vistája van annak fekete a shotja van benne igazság szerintetek vagy csak mellébeszélés?
Előre is köszönöm a válaszokat!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18100) Attila14 válasza BalaNce87 (#18096) üzenetére


Attila14
aktív tag

Tudod hogy miért mondta hogy a skorpio+ silencer lámaság?
mert a skorpio bugos a játékban és silencerrel akkora lesz a hatótáva mint a csipának! :D

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.