Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) gyiku válasza Sirandrish (#9000) üzenetére


gyiku
nagyúr

aki epp beszel, annak eg a lampaja

hüllő

(#9002) Sirandrish válasza gyiku (#9001) üzenetére


Sirandrish
legenda

de nekem néha villog nem flyamatos

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9003) Haart


Haart
addikt

Ez igy cinkelés mert megmondjátok havernak hogy ki hol van ;]

(#9004) SpyBOy válasza Sirandrish (#8998) üzenetére


SpyBOy
csendes tag

Andrish Quick connectel menj.aza . a legördülő ablaknál amit írtam pü-ben.

(#9005) Vis Major


Vis Major
tag

Ha kicserélem a nickemet a játékban, akkor veszik az addig elért szint, vagy marad, mert az profilhoz van kötve?

(#9006) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah végülis sikerült beállitani.
Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek Aki Segitett!!! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9007) Sirandrish válasza Vis Major (#9005) üzenetére


Sirandrish
legenda

marad...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9008) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amugy kicsit toltam így is..hatalmas game:)
Sokkal nagyobb élmény:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9009) gyiku válasza Sirandrish (#9008) üzenetére


gyiku
nagyúr

ugye :)

hüllő

(#9010) Tsunami73 válasza gyiku (#9009) üzenetére


Tsunami73
tag

Kipróbálnám szívesen én is azt a ts-t,csak kellene hozzá 1 jelszó :D

[ Szerkesztve ]

(#9011) Napster01 válasza Tsunami73 (#9010) üzenetére


Napster01
tag

nem vagy elég szemfüles :DDD [Link] :)

_.(-.-)._

(#9012) Tsunami73 válasza Napster01 (#9011) üzenetére


Tsunami73
tag

thx :R

(#9013) CséZé válasza Napster01 (#9011) üzenetére


CséZé
őstag

na mostmár így én is tom! :D

(#9014) BandiHUN


BandiHUN
veterán

nem semmi azért...itt a 7vége,erre éjfélre feladja mindenki... :( kicsit többre számoltam,igyis már fél12-kor csak 3an voltunk,annyira nem volt nagy élmény...no,hátha holnap!:) egyébként jól megszivtam a ts-t,valamiért összeakadt a billem driverével,és nem működött az esc,enter,nem kezelt egyszerre 2 gombot nyomva,az egerem meg úgy kezdett ugrálni,mintha 200dpi-ra fokoztam volna le:F pedig a legújabb ts .lehet nem ártana hangkártyadrivert frissiteni...még a laphoz adott dvd-n levő van fent,nem egy mai darab,de hát edig nem volt gondom vele...másnak nem volt a ts-el gondja?ahogy bezártam a ts-t,megjavult minden... :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9015) Boci_83 válasza Sirandrish (#9006) üzenetére


Boci_83
őstag

Mikorofont vettél kígyó helyett avgy mi?

**********

(#9016) Boci_83


Boci_83
őstag

Persze aludjatok délig, én meg itt tetvedek munkában megint... :( Grrr.!! :O

**********

(#9017) Sirandrish válasza Boci_83 (#9015) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kigyót havernak vettünk:)
Nekem elég 1 Kutya,20hal,meg vagy 15 hörcsög:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9018) Sirandrish válasza gyiku (#9009) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja...csak az a baj hogy alig értitek amit vakerálok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9019) Boci_83 válasza Sirandrish (#9017) üzenetére


Boci_83
őstag

Nekem hullámos papagájaim voltak, de már feladtam a tenyésztésüket. Az amikor hetven akárhány papagáj volt, azok csaptak néha egy kis zajt, a halak gondolom halkabbak.. :D Hörcsögöm nekem is volt egy pár db, de azok meg büdösek tudnak lenni, ha nem takaritja rendesen az ember fia. :F
Mod: OFF

[ Szerkesztve ]

**********

(#9020) Sirandrish válasza Boci_83 (#9019) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Hörik az asszonyé ő takartija és nem büdi...ez törpehöri az meg valamiért nem olyan büdi mint a arany.

Amugy majd ird meg PÜ-be az esti Passt amit majd elküldhetek mindenkinek...
Ugylátm már sokan nem fognak jelentkezni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9021) Boci_83 válasza Sirandrish (#9020) üzenetére


Boci_83
őstag

Ok! Vedd elő a bézból sapid és tedd bele a neveket, sorsold ki, ki-kivel lesz, tedd ide közzé, én pedig délután küldöm a jelszót, de este ide is ki lehet majd irni szerintem, a fórumra, hátha valaki jönne még játszani, aki véletlenül nem jelentkezett, de mégis olvassa a topicot.!

**********

(#9022) Sirandrish válasza Boci_83 (#9021) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vettem főnök ..vége:)
Nemsoká közlöm a csapatfelosztást:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9023) Macka


Macka
veterán

Ahogy nézem, egyes szervereken ( nem PH!) nagy divat lett a kemperkedés... :((( :((

(#9024) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah...megvan!
Időpont: Ma 19:00
Mód: SD
Csapatok: 6v6 (ez nagyon képlékeny)

Csapatok:

egyik:
***************
-=PH!=- Andrish
$pyboy
Oxox
[KLT]N@PsTeR***
Egonyolc
szabozeee

Másik:
**************
-=PH!=- Kiflee
CséZé
Ent
Gyík
Kisa8800
Napster01

**************
TS-t nemtudm használjunk-e mert 12en nem férünk be viszont szinte mindenkinek van
Ezt még el kell dönteni:)

A csapatfelállásért köszönet az ezer éves Csikagó Bullsz-s Bézbol sapimnak:DD

Megfelel mindenkinek minden???

a Pass később megy PÜ-ben...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9025) chungee


chungee
addikt

Szívesség, fontos!

El tudna vki küldeni egy reg fájlt nekem:F És az útvonalat is léccí, hogy regeditben hol találhatom, mert át kell írnom a cd kulcsot, útvonalat stb...

Ezehálám, azért fontos, mert rangomat akarom visszahozni.

(#9026) Napster válasza chungee (#9025) üzenetére


Napster
tag

HKEY_LOCAL_MACHINE -> Software -> Activision -> Call of Duty 4 > cdkey

...N@PsTeR***

(#9027) Napster01 válasza Sirandrish (#9024) üzenetére


Napster01
tag

ajjjajjj :):) de még azért 2-2 ember elfér a csapatokban nem? am. nekem megfelel :)

_.(-.-)._

(#9028) Sirandrish válasza Napster01 (#9027) üzenetére


Sirandrish
legenda

elfér(írtam is hgy képlékeny) de ha nincs jelentkező akkor mit csináljak? menjek fel 4szer?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9029) chungee válasza Napster (#9026) üzenetére


chungee
addikt

És elküldene vki a reg fájlt:F Újból felraktam win-t oszt nincs ott.

(#9030) Napster01 válasza Sirandrish (#9028) üzenetére


Napster01
tag

belőled 1 is elég lesz nekünk... :)

Nekem 18:00-kor F1 Tesztem lesz, de 18:55-kor abbahagyom csak h tuti felérek, szal ha elkezd a gémer társulat szaporodni 18:45 körül és má csak én kellek akkor még várjatok rám 19.00-ig :)

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#9031) Sirandrish válasza Napster01 (#9030) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezt hgy kell értelmezni? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9032) Napster01 válasza Sirandrish (#9031) üzenetére


Napster01
tag

egyszerű, a feladat, hogy téged megsemmisítsünk nem szokott egyszerű lenni :)

_.(-.-)._

(#9033) Sirandrish válasza Napster01 (#9032) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ez nálam mindentől függ:D
van olyan mikor 20/2es aránnyal zárok de van mikr 5/7es...nálam ezt nem lehet tudni..plussz még ugye a Pingem is elég képlékeny:)..nah majd kiderül:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9034) chungee


chungee
addikt

Megoldódott. Köszi azért mindenkinek!

(#9035) Napster01 válasza Sirandrish (#9033) üzenetére


Napster01
tag

nálam se mind1 milyen passzban vok, pl. ha most F1-be felidegesítenek vmin, mondjuk itt nem vszínű, akkor ha háttal állsz elém se tudlak lelőni, ha viszont estére észhez térek akkor egész jó leszek, csak az a baj, hogy az FPS-emet egyik állapot sem befolyásolja :) -no de mind1 majd lesz vmi :)

_.(-.-)._

(#9036) Sirandrish válasza Napster01 (#9035) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah nekem az az egy dolog amivel nincs gond...az FPS:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9037) Sirandrish válasza Sirandrish (#9024) üzenetére


Sirandrish
legenda

!!!!!!!IDŐPONTVÁLTOZÁÁÁS!!!!!!
Mivel családos emberek is vannak így 19:00ról az időpont 21:00ra változott...
a Többi egyenlőre ugyanaz..remélem senkit sem befolyásol:)

Tehát így néz ki a dolog!

Időpont: Ma 21:00
Mód: SD
Csapatok: 6v6 (ez nagyon képlékeny)

Csapatok:

egyik:
***************
-=PH!=- Andrish
$pyboy
Oxox
[KLT]N@PsTeR***
Egonyolc
szabozeee

Másik:
**************
-=PH!=- Kiflee
CséZé
Ent
Gyík
Kisa8800
Napster01

TS-t nemtudm használjunk-e mert 12en nem férünk be viszont szinte mindenkinek van
Ezt még el kell dönteni:)

A csapatfelállásért köszönet az ezer éves Csikagó Bullsz-s Bézbol sapimnak:DD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9038) SpyBOy válasza Sirandrish (#9036) üzenetére


SpyBOy
csendes tag

Ez így lesz fasza sztem.Én tuti megyek, remélem nem jön közbe semmi se!

(#9039) Boci_83 válasza Sirandrish (#9024) üzenetére


Boci_83
őstag

Azt hiszem felköthetjük a gatyát...! :B

**********

(#9040) Sirandrish válasza Boci_83 (#9039) üzenetére


Sirandrish
legenda

Reméljük azért jó kis party lesz és 23:00előtt senki nem lép le:)..én ugyanis adig tudok maradni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9041) Sirandrish válasza SpyBOy (#9038) üzenetére


Sirandrish
legenda

énis ezért imádkozom...vagyis inkább a pingemért:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9042) Napster01 válasza Sirandrish (#9040) üzenetére


Napster01
tag

én szintén tudok jönni 9-kor is, így pedig főleg, többet tesztelek és ki tom pihenni :DDD aztán cod, egész jó lesz a ma esti program :DD még lesz fennt ember én le nem lépek :P --- HardCore mod lesz v. nem? - jó lenne ha lenne, de ígyis-úgyis meek

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#9043) Csyppa válasza Sirandrish (#9037) üzenetére


Csyppa
senior tag

Nézelődőnek lehet menni? :DDD

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#9044) gyiku válasza Sirandrish (#9024) üzenetére


gyiku
nagyúr

höhö, gyoztes csapatba kerultem :))

hüllő

(#9045) gyiku


gyiku
nagyúr

boci a ts-en nem tudod allitani hany slotos legyen? valahogy weben keresztul lehet allitgatni, foleg ha megvan az admin pass. olyat is lehet csinalni, hogy ts latszodik weben, hogy ki van epp benn, es webrol is be lehet menni. szal vannak jo dolgok :)

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#9046) Napster01 válasza Csyppa (#9043) üzenetére


Napster01
tag

nem hogy jelentkeznél csyppa, annyival is többen lennénk :)

_.(-.-)._

(#9047) Boci_83 válasza Csyppa (#9043) üzenetére


Boci_83
őstag

De miért nézelődnél? Lőni is lehet..
GYiku: 10 slotos a szerver, igy ennyi a max férőhely.

**********

(#9048) Napster01 válasza Boci_83 (#9047) üzenetére


Napster01
tag

esetleg ha akarjátok a saját 50 slotos serveremen átírom a jelszót, csinálok csatornát és akkor mindenki fel tud jönni TS-re :) - pingek nem nagyok 40-60 között szokot mozogni

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#9049) ent válasza Sirandrish (#9037) üzenetére


ent
őstag

Zsír, 21 óra és fent vagyok szerveren.
TS-t szentem most hanyagóljuk, sokkal izglamassabb úgy játszani, hogy senkinek egy étkézlább taktikája. Mapokat megszavazhatnánk, nem? min 2 map remélem.

Boci: túl erősek vagyunk, könyvelheted a győzelmet. Remélem a mi cspatunkban lévő napster az a napster :DD

Gyík: aludj sokat addig!

Szentem mi is válasszunk mapot és ők is egyet, ez a fer. Mienk legyen az aminek a terén vagy egy darabokra tört helikopter, nem jut eszembe neve.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#9050) Sirandrish válasza Napster01 (#9042) üzenetére


Sirandrish
legenda

remélem hgy nem:)

Csyppa: ne nézelődj küggyed neki:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.