Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Csokibácsi válasza CséZé (#13991) üzenetére


Csokibácsi
tag

köszike

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#14002) Balupapa


Balupapa
senior tag

Hali!

Ma tettem fel uj XP-t ( + a legfisebb 8800GT Driver, + Direct X )
Feltettem a COD4-et, a multi simán indul de ha a single playert probalnam el sem indul :(( kijön hogy safe mobda inditsam, ha igen-re megyek villan 1et a kép, ha nemre akkor nemtörténik semmi
pedig azt a biznyos dolgot is megcsináltam... :O
Lebbe vmi 5letetek?

ja és azt a filet is átneveztem ami a miles-ba van.

_-=*WheelWhores*=-_

(#14003) fpeter07 válasza Balupapa (#14002) üzenetére


fpeter07
veterán

kereső
luw2win: adtad volna nekem, nem kellett volna annyit gondolkoznod :D amúgy miért pont cod4-et?

(#14004) X Factor


X Factor
addikt

Nem tudok x-fire be belépni, folyamatosan disconnectolja, idáig ragyogóan műkődőtt. :(

Make things work

(#14005) dui válasza X Factor (#14004) üzenetére


dui
aktív tag

xfire reinstallt próbáltad már?

(#14006) fpeter07 válasza X Factor (#14004) üzenetére


fpeter07
veterán

ctrl+alt+del- folyamatok- xfire.exe- leállít
egy próbát megér :F

(#14007) Balupapa válasza fpeter07 (#14003) üzenetére


Balupapa
senior tag

és mit irjak a keresőbe?

_-=*WheelWhores*=-_

(#14008) Attila14


Attila14
aktív tag

cod4 szerverünk(1.5):78.24.187.11:28981

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#14009) kavicssli válasza luw2win (#13993) üzenetére


kavicssli
addikt

na ezt megnézem majd! nekem nem virágbolti van :D
holnap felveszlek msn en! :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#14010) luw2win válasza fpeter07 (#14003) üzenetére


luw2win
őstag

azézt mert sokat függök :DDD cod2-ztem és most itt a cod4 , wow-ot nem szeretem, tom izgalmas meg minden de nem, ezé cod4
itt ugy is kockák vannak :[link]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#14011) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Helló!!!
Tegnap Ovecs-el és Pyros-al fenn voltunk valami magyar szerveren, először azt hiszem DOM, SAB -Bog ment utána SAB-Strike már az első játékban is gyanús volt pár ember, de mondjuk olyan rosszul nem ment egyikünknek sem, no strike-on elszabadult a pokol ott talán mi hárman nem csíteltünk és még úgy is Ovecs 1, én a 2. helyen végeztünk /Pyros hamarább lelépett/, megnéztem persze nem volt PB, ilyen látványosan csalni még 1x szerveren sem láttam senkit itt akadt minimum 3 az ellenf. akiről biztosan tudtam, hogy csal a mi csapatunkat nem néztem csak a kill camot, mondjuk 1 pár embernek szóvá is tettük Ovecs keményebben én kevésbé már ment az adok kapok a cset-ben és ezt írtam ha annyira jók vagytok /mert az 1 csak tegnap kezdte állítólag 11-es rangja volt de az aim wh működött ezerrel/ gyertek a mi szerónkra ott van PB és ha nem dob le ott játszatok velünk vagy wart de lehet csak sima perkekkel ja és hogy nem kell eredeti sem Ovecs belinkelte az IP-t nem tudom hányszor sokszor. Ilyen olyan kifogással senki nem mert PB -s szeróra jönni az egyik azt írta szarakodik a patch -je azért nem jön :DDD .
Mondjuk mi vagyunk a hülyék mert ilyen szeróra ami PB nélkül megy fel sem szabad menni de mondjuk elején nem is tudtuk. Hát sok éve nyomom a cod-ot még UO kezdtem de még ilyen szerveren nem voltam. Az egészben az a legjobb, hogy az egyiknek aim+wh a statja 43:41 mondjuk volt akinek 40:9 de itt is ment a csít ezerrel és azt is észre vettem, hogy a csíterek nagyon szeretik a nehéz géppityut

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#14012) luw2win válasza gyerpi (#14011) üzenetére


luw2win
őstag

persze h szertik sok a golyo az aim rántja fejre oszt 1 tár 1 hadsereg..
A rang alapján nem kell lebecsülni az embert én lenézek sok 55ös embert me ott veri a nyálát a kis 9 éves h ő mekkora isten h 55 meg ilyenek, és sztem 5ös szintig megvan minden fegyver amivel játszani lehet söt én csak azokkal játszok:
MOD: ott az AK , alap csipa, usp, stopping power , deep impact , perkek több nem kell max még a plusz tár

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#14013) Sirandrish válasza luw2win (#13996) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát olyan nincsen..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14014) fpeter07 válasza luw2win (#14010) üzenetére


fpeter07
veterán

:C
Amúgy tök mind1 milyen konzervek vannak a fegyveren ha nemtudsz vele lőni :D

[ Szerkesztve ]

(#14015) Balinov válasza Svájcinéger (#13977) üzenetére


Balinov
félisten

Szia,ne haragudj,hogy nem irtam vissza tegnap X-en,meg nem mentem játszani,de más,fontosabb dolog miatt kellett a gép.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14016) luw2win válasza fpeter07 (#14014) üzenetére


luw2win
őstag

:R épp erről beszélek
eddig nálam a TOP LOL listát a : P90+ACOG scoop+double tap+last stand+claymore vezeti :DDD :)) de ez most komoly :O

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#14017) Balinov válasza luw2win (#14016) üzenetére


Balinov
félisten

p90-re miazanyámnak ACOG? ém még m4/16-on se használtam soha

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14018) luw2win válasza Balinov (#14017) üzenetére


luw2win
őstag

az a felháborito h annyian mennek vele és ezt én sem értem :U

jah még ennél is jobb: barett+ acog+ double tap :D 1 csipára minek double tap?! de ilyet is már láttam 1 párat

Boci: nagyobb az acog rajta mint a fegyver

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#14019) Boci_83 válasza luw2win (#14016) üzenetére


Boci_83
őstag

Miniuzi + acoghoz mit szólsz? Na az a loool!

[ Szerkesztve ]

**********

(#14020) fpeter07 válasza Boci_83 (#14019) üzenetére


fpeter07
veterán

Ez a jó páros: Scorpion+Acog+double tap+bandoliler; régen írták is hogy milyen fegyvere mvan :D

(#14021) Sirandrish


Sirandrish
legenda

tökmindegy hogy mi...Bármi + ACOG + HC MOD + Last Stand = te vagy a király...
Ugye átlátsz a map másik oldalára és könnyen becélzod az ellent kurvamessziről és mivel 1-2 lövés elég így esélytelen szinte...last stand ha esetleg megölnek visszalőssz egyszer csak eltalálod és fekszik plussz ha arra jár valaki elég egyszer eltalálni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14022) gyerpi válasza luw2win (#14012) üzenetére


gyerpi
aktív tag

nem becsülök én le senkit
én a perkek közül minden fegyveren csak a war-ban megengedett perkeket használom /stopping power és a Bandolier/, mivel a 3 perket nem tudom kivenni oda Eavesdrop-ot használom mert ez nem jó semmire és semmilyen előnyöm nem származik belőle a csipából is a M40A3 -at használom az előbb említett perkekkel

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#14023) csana


csana
senior tag

Engem HC-n a fegyók szórása néha kicsit meglep (itt számít szerintem igazán). Mármint olyan értelemben, hogy meglepően kicsi.. Van hogy uzival kiszednek a pálya másik végéből. Ilyenkor elhiszem hogy felrakján a menő szkópot, miért ne alapon. A BF2-ben meg tudták oldani, hogy pl ha térdelsz, fexel javul a pontosság, itt annyira nem veszem észre ezt a fokozatosságot. Igaz itt is van jónagy szórás ha "csípőből" tüzelünk a stukival, de valahogy mindíg az az érzésem, hogy vállból túlságosan pontos. Mármint kicsit nehezen tudom elképzelni, hogy egy batár LMG-vel a csávó állva, vállból tüzelve szinte csipa pontossággal ad fejest ha csak "módjával" használja a ravaszt..

[ Szerkesztve ]

(#14024) gyiku válasza gyerpi (#14022) üzenetére


gyiku
nagyúr

en is ugy vagyok vele, hogy van 3 perkem, azt jonapot, nem varialok. igy festek: fragx3, stoppin power es deep impact. fragbol meg csak 1et dobok el.

hüllő

(#14025) gyerpi válasza csana (#14023) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát igen mondjuk a HC azzal még ki vagyok békülve 1 lövés 1 halál vagy hogy nincs mini map de az nagyon zavar, hogy uzival, vagy KP-val leszed akár a pálya végéről is és ezért inkább a rendes modot jobban komálom

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#14026) Sirandrish válasza gyerpi (#14025) üzenetére


Sirandrish
legenda

énis:)
egyáltalán nincs a fegyverek között erőkülönbség..és ez nagy baj..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14027) Svájcinéger válasza Balinov (#14015) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

HI ! Nem haragszok. Jó kis zúzzzda volt !
Sirandrish: Sajnos tegnap mikor bekapcsoltam a gépet, már nem volt bejelentkezve a klánleader, akitől megkérdezhettem volna a klánnév beleégetését a fegyverekre, de türelem. Nem felejtettem el !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14028) Boci_83


Boci_83
őstag

Akit érdekel ki lehet próbálni a Zombie modot a ph szerveren!!

**********

(#14029) Boci_83 válasza Boci_83 (#14028) üzenetére


Boci_83
őstag

Persze nem működik jól! :(((

**********

(#14030) kavicssli válasza gyerpi (#14011) üzenetére


kavicssli
addikt

azt hogyan lehet megtudni hogy az adott szerveren amin játzsok van e PB?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#14031) gPoint válasza kavicssli (#14030) üzenetére


gPoint
tag

belépsz a szerverre kiírja, meg asszem a szeró-listában is lehet látni hogy PB-s e vagy sem (szűrni is lehet talán)

(#14032) gyerpi válasza kavicssli (#14030) üzenetére


gyerpi
aktív tag

mondjuk ha xfire-d van jobb oldalt a kis ablakban Display Raw Server Info rakatintasz ott kidob minden infot az adott szerverről

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#14033) Topa00


Topa00
tag

hát gyerekek! már egy jó pár hónapja megvan a game de nem volt kedvem játszani. Aztán tegnap rákattantam! hát ATOM JO! nagyon tetszett! már ki is nyírtam! Hát vége végéről meg ne is beszéljünk! jó játék! üdv
Call Of Duty-Modern warfare ------- * * * * *

[ Szerkesztve ]

(#14034) t-shirt


t-shirt
veterán

Jól látom hogy egyetlen kereső sem képes szűrni a szervereket HC szerint?
Pedig szerintem ez egy elég lényeges szempont lenne...

(#14035) Svájcinéger válasza Sirandrish (#13963) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Sorry srácok, de annyit mondott, hogy nem tudja angolul elmondani. Ezeket a progikat használta:
converts in iwi dds and dds iwi
photoshop
plugins photosof dds
modwarfare in folder mods
pain in windowds open iwi
win rar
edition photo multiple of 4 ......in size
example
256/256
256/128
512/256
ect..
browser in google tuto in english
LOOOOL

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14036) fpeter07


fpeter07
veterán

Ha jó lesz a zombi mod a ph szerón szóljatok :)

(#14037) kavicssli


kavicssli
addikt

Egyik haverom is megvette eredetibe a játékot és lenne egy olyan kérdése hogy ha egyszer fent volt már a játék de virágbolti verzio volt fent de uninstallal leszedte hogy a registrybe benne marad a régi key? :F vagy lehet ez valami kihatással a későbbiekre hogy voltegy tört verzió fent a gépén és most eredeti lesz!
Sajna én nem tudtam tanácsot adni mert én előtte zúztam le az XP-t és utánna raktam fel az eredetit! Előre is köszönöm a válaszokat! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#14038) X Factor


X Factor
addikt

Na sikerült xfire-t műkődésre bírnom (votl vmi update). Viszont most ha beállítom h. my country szervereket dobja ki csak német szerókat ad. Megnéztem xfire profilom ott pedig még mindig Hungary-nek vago titulalva vmi tipp?

Make things work

(#14039) Balinov válasza X Factor (#14038) üzenetére


Balinov
félisten

X az ilyen bugos.esetleg álltsd át a profilodban az országot,aztán meg vissza.hátha meggyaúgyul..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14040) gyerpi válasza X Factor (#14038) üzenetére


gyerpi
aktív tag

mondjuk én a felvidékről vagyok és hiába regiztem az xfire-n mint hungary, mert úgy is általában magyar szerokra járok /a szlovák szerverek nem sokat érnek/ és my country a szlovák szervereket dobja ki úgy hogy ennyit erről

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#14041) gyerpi válasza kavicssli (#14037) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát mondjuk nekem volt olyan problémám, hogy nem eredeti volt fenn az öcsém gépén - 2 dvd-s /szval 2 dvd-re volt felosztva a játék, hogy ne kelljen dupla sávos dvd-t venni/ és mikor telepítettem az origit basszus kérte a második dvd-t :C no már most ugye az eredeti 1dvd-s /dupla sávos/ hogy rakjam be
Pyros tanácsára :R reg clener vagy mivel kiszedtem mindent a win-ből de úgy sem ment úgy hogy ezen már csak új win telepítés segít, de mivel az öcsém nem játszik online és annyira nem fogta meg a játék nem is bánja, hogy nem működik
válaszom próbálja meg veszteni nem fog semmit max az 55-ös szintjét :D

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#14042) Sirandrish válasza Svájcinéger (#14035) üzenetére


Sirandrish
legenda

ebből sokat nem értek de azért köszi:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14043) Sirandrish válasza fpeter07 (#14036) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem lesz Zombi mod mert nem müködik..viszont ahogy láttam tegnap te se nagyon jössz már PH szerora mert Guid Bannt kaptál..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14044) kerlac válasza Svájcinéger (#13977) üzenetére


kerlac
senior tag

hali!
kipróbáltam az ajánlott spanyol szerót, főleg az új mapok miatt, meg a külföldi szervereken jobban szeretek nyomulni, kevesebb a csíter és eredetivel tolják.
viszont: felléptem, letöltötte a sok mod-ot és első szintről indultam. ez oké? nem lehet a rendes szintemmel tolni? és milyen szerepe van a gyógycsomagoknak, mert látom, hogy ha vkit lepuffantok, otthagy szépen egy zöld kis csomagot.

(#14045) csana válasza kerlac (#14044) üzenetére


csana
senior tag

Azthiszem a legtöbb (sőt, lehet hogy mindegyik) mod-nál visszaesik a rankod "1"-es szintűre, és a pontjaid amit megszerzel azok sem növelik a statodat. Ráadásul a classjaidat sem lehet használni (neked kell kiválogatni a fegyót). Természetesen mod nélkül minden visszaáll normálisba (talán csak a "costum class"-okban eltűnik a saját elnevezés, és visszaáll "costum class"-ra..)

(#14046) kerlac válasza csana (#14045) üzenetére


kerlac
senior tag

ja, az alapban elveszett a class-ok elnevezése,de az nem számít. végül is kicsit olyan, mintha vmi kieggel játszanék, mikor más mod-al tolom. zombiet is kipróbáltam, de elég furcsa volt :)

(#14047) csana válasza kavicssli (#14037) üzenetére


csana
senior tag

Gyerpi válaszát még kiegészíteném azzal, hogy ha nálad is előjönne ez a 2 dvd-s dolog, akkor azt ajánlom, hogy rakja fel a "nemeredetit", majd a kulcsnál a multiban írja át az eredeti kulcsára. Annó énis warezzel indítottam, de reinstall helyett csak átírtam a (multiplayer options / enter key) kulcsot, és kész. Igaz a regeditet még nem néztem azóta, hogy felül írta-e az új kulcsal, de mivel origi szerókon nyomulok, és semmi gondom nem volt, gondolom igen..

(#14048) csana válasza kerlac (#14046) üzenetére


csana
senior tag

Én érdekesebb moddal még nem taliztam, és emiatt nemigazán szoktam modokkal tolni (főleg mert nemtudom szinezni a fegyót :) ). Tegnap gondoltam meglesem a PH szerón ezt a zombi modot, de ugye mégsem műxik a mod. Nálam csak warnál van mod belőve, de ha jönne valami érdekes mod, azt meglesném.

(#14049) Sirandrish válasza csana (#14048) üzenetére


Sirandrish
legenda

te DS csana vagy?:)
Akkor te irtad tegnap minden kör végén hogy szép:))
Link voltam tegnap:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14050) kerlac válasza csana (#14048) üzenetére


kerlac
senior tag

állítólag a Pitbullosok szeróján is van vmi mod, csak soha nem látok embert fennt (max 1-2-t). ha origivel tolod, nézd meg a spnyol zombis szervert, ott ki tudod próbálni a zombi mod-ot. pár hsz-el visszáb beírta vki az IP-t.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.