Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) Bordoi


Bordoi
őstag

Megkérlek benneteket, hogy finomabb formában próbáljatok meg fórumozni!

Takarítottam.

pakesz75 a jól megérdemelt pihenőjét tölti.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#19452) SystemRoot válasza SystemRoot (#19442) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát úgy látszik pakesz kollegánk kapott némi időt hogy átgondolja a dolgokat mégegyszer. :U
Köszi Bordoi.

Na vissza ONra már:

Sirandrish: Linkelhetnéd majd azokat a cfgket amiket találtál, én átnézném, hátha találok bennük még valami fincsiséget magamnak.:D

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19453) Sirandrish válasza SystemRoot (#19452) üzenetére


Sirandrish
legenda

X-en majd átküldöm ha kell...akár a linket is..ide nem szívesen tenném be:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19454) SystemRoot válasza Sirandrish (#19453) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem akarod hogy elterjedjen a sok frankó kis cfg mi?:D

Ok, holnap(izé, ma) vizsgázom, utána leszek X-en, addig nem merek felmenni mert elfog a csábítás.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19455) Sirandrish válasza SystemRoot (#19454) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én nemtudom mennyire frankók ezek mert mondom én azon kivül hogy undoritó lesz a grafika semmit nem vettem észre...nah de hátha majd te kisilabizálsz belőle valamit:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19456) AssasinMate válasza feka007 (#19411) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

Éppen gyakoroltuk a mapunkat (igaz én a másik csapatba voltam) de felborítottad demojék előre tervezett taktikáját! (legalábbis demo szerint)
Mivel én a másik csapatba voltam nem láttam az egészet ts en megbeszéltük a dolgot de amikor Lownak mondtad őt az már húzósabb volt mivel ő is begurulha (örülj hogy megmondtuk a passt) Ja és nem kicket Bannt kaptál.

Mivel én a másik csapatba voltam nem láttam semmit de elhiszem demonak hogy felborítottad a taktikájukat.

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#19457) Pitbullos válasza AssasinMate (#19456) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

assasin a temat lezartuk ne irj feleslegesen ami volt elmult megyunk farcry2 ozni.

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#19458) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Beszerzek egy 3870 X2-t, elég olcsó és ahogy elnézem dob majd az fpsen szépen. Remélem így már meglesz a stabil 250, sőt 333.:)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19459) horyk válasza SystemRoot (#19458) üzenetére


horyk
senior tag

Mennyiért vesztegetik ? A 250 az jó már, de szerintem a fix 125-ön is bead mindent. :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#19462) feka007 válasza AssasinMate (#19456) üzenetére


feka007
nagyúr

Ha nem kickeltetek volna akkor se mentem volna fel mégegyszer arra a szerverre, de így csak jobb, mert így még véletlenül se fogok feltévedni...

[ Szerkesztve ]

(#19463) mc-4


mc-4
aktív tag

Sziasztok!

Favorit server beírás közben valahogy beléptem a konsolba, hogy kell kilépni othon?

Köszi!

(#19464) mc-4


mc-4
aktív tag

othon=onnan
:D

(#19465) Undoroid válasza Sirandrish (#19406) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Itt egy link,ahonnan letölthető még néhány napig a videó!(44Mb)

szerk: KÉREM,HOGY NE TÖRÖLJE LE SENKI A VIDEÓT A LINKRŐL!Még egyszer nem akarom feltölteni... :R

Üdv: Undoroid

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#19467) horyk válasza mc-4 (#19463) üzenetére


horyk
senior tag

Alalpbeállításként a "0" gomb a konzol lehívója vagy a Shift+0 a teljeskonzol lehívása.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#19468) horyk válasza Sirandrish (#19466) üzenetére


horyk
senior tag

Cod4-re is van ilyen :F

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#19469) SystemRoot válasza Sirandrish (#19466) üzenetére


SystemRoot
őstag

Senki nem mondta hogy nem jelent előnyt.:)
De amúgy ilyen erővel szidhatnád azokat is akik brutálisan erős gépet vesznek és 333fps-el szaladgálnak, ugyanis az megintcsak hatalmas előnyt jelent.:)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19470) SystemRoot válasza horyk (#19459) üzenetére


SystemRoot
őstag

Megvan az új kari. De nem fix most se Dignitas TDMen a 250. :O
néha 500 is megvan, általában olyan 230. De nem fix. Pedig eléggé tuningolt cfgm van.(mondjuk pár dolog teljesítmény csökkentő állítás is van benne, lehet ez lenne a gond?)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19471) Sirandrish válasza SystemRoot (#19469) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nemtudom..a lehtöbb szeron 250 a max fps amit a szero enged...és 125 és 250között én nem láttam különbséget:)

Egyébként marhára nem ugyanaz:) nézted a videot? elég brutális:)

Horyk: ennyire durvával én még nem taliztam de olyat már láttam hogy 5méternél meszebb semmiféle tereptárgy nincs betöltve..ergo messziről látsz mindent mert nem zavar se fü se bokor...ez is hasonló csak itt nulla a látótávolság..bár gondolom cod4-be is csak beállitás kérdése.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19472) SystemRoot válasza Sirandrish (#19471) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah, megnéztem, de ez téves oltás, ugyanis CBn sem lehet akárhogy beállítani a cfg-t és ebben a régi codos cuccban pedig korlátlan volt. Vannak azért szintek amiken túl nem mehetsz el.

Szóval nem lehet azért mindent ki cfgézni.
Amúgy vicces.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19473) Sirandrish válasza SystemRoot (#19472) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt nemis tudtam hogy ez CB-s cucc...tökmindegy amugy hogy CB-n vagy nem CB-n csinálna ilyet..szerintem pofátlanság..
a Másik..CB-n a lodscareligid vagy mi meg a scanned társa 4-re van engedve gondolom mivel sokakat 4el vág ki...és 4nél már 5méternél meszebb nincs fü..szóval az majdnem ugyanilyen durva :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19474) Undoroid válasza SystemRoot (#19469) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Ez a videós-példa eléggé sarkalatos volt,de volt benne valami! :K

" 333fps-el szaladgálnak, ugyanis az megintcsak hatalmas előnyt jelent "

Ez így van!COD1-ben nem tudom,de a 2.-résznél 500Fps körül(vagy felette) már néma csendben lehetett futni bármilyen terepen! :Y Nem beszélve az ugrások távolságának növekedéséről és a fegyverek tűzgyorsaságról!Igencsak előnytelenül indult az,akinek gyengébb volt a gépe!Ezért is korlátozzák le 125-re vagy 250-re!

***********************************************************************************************************

Ismét találkoztam egy ILYEN anomáliával és egyre nagyobb a gyanúm,hogy ez a légitámadás után " ottmaradt " grafikai hiba-jelenség lehet...Kellemes elsétálni mellette!Aki ilyet lát,próbálja ki... ;)

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#19475) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nálam

CFG-vel

a ház oldalánál pl a kukánál nézzetek körbe..fű ZERO

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19476) Undoroid válasza Sirandrish (#19475) üzenetére


Undoroid
őstag

Szép!

...a másik pozitív hatása,hogy szépen megugrott az FPS-ed! :Y

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#19477) Sirandrish válasza Undoroid (#19476) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen...nem is csodálom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19478) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Találtam valamit amit Athomi kereshetett:

"Higher Cl_MaxPackets will also provide you with better hit "registration", that is, you hit what you're aimin' at! It can work both ways of course - other people can hit you with more accuracy as well. On the opposite end, low values make it harder to be hit and vice-versa. I've played CoD at both ends...and there's no question, if you're a superior player you will score higher at high values of Cl_MaxPackets."

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19479) Pitbullos válasza Sirandrish (#19475) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

hat mar meg par beallitas es mar cod2 sre jobban hasonlit a graf mint cod4 ;] :DDD
en mar nem tudnek ennyire sivar jatekkal jatszani engem soha nem erdekelt az fsp 125 stabil oszt kesz kulfoldon nem annyira nagy divat ez az fsp orulet mind nalunk magyaroknal

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#19480) Attila14 válasza Pitbullos (#19479) üzenetére


Attila14
aktív tag

nem mert az ismertebb külföldi pub szerókon játszóknak nem valószínű hogy ilyesmi problémájuk lenne!

ismert szerókra mint pl a dignitas tdm szerverére nem nagyon megy fel olyan akinek kevés fps-e van mert nagyon nehéz! én is ritkán játszok ilyen szerveren az fps-em miatt ( habár még így is az elsők között szoktam végezni!)

[ Szerkesztve ]

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#19481) athomi válasza Undoroid (#19474) üzenetére


athomi
veterán

Nem véletlen volt minden valamire való szerveren 250-es FPS korlát. :)

(#19482) SystemRoot válasza Pitbullos (#19479) üzenetére


SystemRoot
őstag

"125 stabil oszt kesz kulfoldon nem annyira nagy divat ez az fsp orulet mind nalunk magyaroknal"

Ez egyrészt hülyeség, másrészt mi az hogy külföld? Kissé tág fogalom.
Amúgy meg az "fps őrület" arányos általában azzal hogy ki mennyire fanatikusan codozik.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19483) horyk válasza Sirandrish (#19475) üzenetére


horyk
senior tag

Majdnem dupla fps és nó fű a fele képernyőn ! :C

SystemRoot : A jómúltkor én is próbálgattam a cfgket és német és egyéb nyugateurópai orágokból vadásztam őket.
De hát mind1ik olyan szinten le volt butítva hogy nem nagyon tetszett nembeszélve arrról hogy a PB állandóan kivágott. :DD
Szóval amit Pitbullos állít hogy a Jó konfiggal rendelkezők nem cfgznek az tévhit !

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#19484) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Amúgy gyúrok ezen a cfg-n. Előbb találtam egy olyat amivel megvolt a stabil 333. De most valamiért megint nincs meg. Valami misztikus dolog van ezek mögött.
Legalább a 250 már tutira stabil lesz.

(#19483) horyk

"Majdnem dupla fps "

Számold csak azt át újra.:)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19485) LamaCube


LamaCube
addikt

Hát nem tudom most majdnem minden cod4-es mapon fix 333fps-em van 1280X1024 extra texturákkal,de amikor csak 90-80 volt akkor se buheráltam cfg-el vagyis ami nagyobb az alapnál.Az én meglátásom ez ügyben ,hogy aki profin akar játszani cb,klán,lan-party verseny stb.az igen vegyen megfelelő gépet hozzá ,ha fps huszárkodni kíván,mert ezek a cfg -"baszkurálások" az én szememben csalásnak minősülnek jó példa az a füves dolog hiába van 333 fpsem,ha ő meg hamarabb észrevesz mint én.nekem ezt senki ne magyarázza,hogy nem juttatja előnyhöz.híve vagyok azoknak a szeróknak ahol korlát van,de sajnos a cfg buzerálás akkor sincs kivéve ,mert miért venné ki .Szerintem az fps növelés miatti cfg-k azok csak mellébeszélések.Én általában cod1 -em és a szerónkra csak alappal lehet feljönni éppen ezért jókat röhögünk ,ha kinyitjuk és sorra dobja ki az embereket a pb.Így csak egymás közt toljuk ,mert jó a társaság,de sokszor volt olyan ,hogy a war ezért hiúsult meg ,mert az ellen nem volt hajlandó alappal játszani holott 2008-ban már cod1 igen elavult ,hogy fps növelés legyen a cél.
Hangsúlyozom ez az én véleményem.megértem azokat akik ilyen-olyan cfgket próbálnak ki ,de megnézném őket egy lanpartyn ahol adottak a gépek max az egeret viheti,hogy ott mit muzsikálnának.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19486) Undoroid válasza SystemRoot (#19484) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Milyen vashoz sikerült hozzájutni?Az adatlapodon nincs kint a tényleges géped!

**********************************************************************************************************

pakesz75 meghosszabbította a gondolkozási idejét! Eléggé elszaladt vele a ló tegnap! :U

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#19487) horyk válasza SystemRoot (#19484) üzenetére


horyk
senior tag

119-ről 279-re akkor több mint duplája azaz 2,3445378151260504201680672268908 :C

Jahh, amúgy a cfg-det használom éppen, nem rossz csak lejjebb kellett vennem a fényerőt mert magas volt naygon.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#19488) SystemRoot válasza LamaCube (#19485) üzenetére


SystemRoot
őstag

"de megnézném őket egy lanpartyn ahol adottak a gépek max az egeret viheti,hogy ott mit muzsikálnának."

Jahj, már megint jön ez a dolog. Áruld el kérlek, őszintén, milyen szintű warokon szoktál játszani? high? high+?
Csak mert különben az arcoskodás, az hülyén hat, lásd be. Ugyanis kb minden high körüli és afölötti cod4 palyer, saját egyéni cfg-t használ. Ez tény. Márpedig nagyon high++ nak kell lenned hogy versenyben maradj velük, cfg ide vagy oda. :U

Tényleg a beképzeltség tipikus emberi példája, amikor a nagy cfg ellenesek azt hiszik hogy ők valójában isten skillek és csak a cfg miatt kapnak ki.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19489) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Egyébként én úgy tudom, egy havertól aki cb-zett elég rég óta, hogy ezt a loadscalegridet nem lehet butítani már, ami a környezetre vonatkozik, ha jól tudom, vagy promodba ez engedélyezve lett?

(#19490) SystemRoot válasza Undoroid (#19486) üzenetére


SystemRoot
őstag

Semmi brutálisan extra. Egy szimpla wolfdale cucc(legbutább E5200) 3ghzen, 1333as fsbvel, 4gb mezei 800as ram. Meg ami meglepő hogy egy 3870X2 vganak...:DDD Tudom hogy sokan őrültségnek tartják hogy nem inkább 4850, de józan megfontolásból döntöttem, sztem gyorsabb itt cod alatt.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19491) Attila14 válasza SystemRoot (#19488) üzenetére


Attila14
aktív tag

Engem is nagyon tud dühíteni ha egy-egy vesztes csapat azzal jön hogy "grat a cfg-tekhez, cfg nélkül nem nyertetek volna!" ez nagyon szánalmas viselkedés és persze elég tudatlan emberekre vall!

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#19492) SystemRoot válasza horyk (#19487) üzenetére


SystemRoot
őstag

A fényerő elsőre tényleg brutálisan magasnak tűnhet, de nekem bejött. Jobban látni sztem így a dolgokat. (persze lehet moncsi beállítás befolyásolja ennek a mértékét)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#19493) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

olyan cfgt nem tudtok amivel meg szebb es meg tobb effektet szebb grafikat lehet allitani nekem olyan kellene ;]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#19494) Undoroid válasza SystemRoot (#19490) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Értem!Remek kis gép az! :C

Nézted már a régebbi játékot(PL.: COD1-2) ezzel a géppel?Volt egy kis időm régebben és kipróbáltam az(tuning nélkül azonos graf. beállításoknál) Nvidia 8800Gts-t és pocsék eredményeket hozott az Ati9800Pro(régebbi és gyengébb konfigban)-hoz képest! 8800Gts=kb. max.400 Ati9800Pro 980Fps! :Y Nyilván ez utóbbi eredménybe beszámítható a SM3-támogatás hiánya és a másra optimalizált VGA-driver is!

Üdv: Undoroid

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#19495) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Bepróbáltam azt a cfg-t amit systemroot küldött, így stabil 250 megvan, mondjuk a grafika az ocsmány, tényleg gyengébb még a cod1-nél is. :) Egyébként hogy tudom színezni a consolet, mert itt látom kék? Ugye ha csak simán felülírom a profilomat akkor megmarad a szint minden? csak mert a régimet fogom használni és akkor ugyanúgy felülírom ezt, és megint jó lesz? Lényegében azért kérdeztem mert új profilt hoztam létre és azzal tesztelem ezt a cfg-t, kíváncsi voltam milyen így játszani.

[ Szerkesztve ]

(#19496) horyk válasza BalaNce87 (#19495) üzenetére


horyk
senior tag

Elég ha csak a régi config_mp.cfg fájlt átnevezed és ha már nem kell amivel lecserélted, felülírod a régivel.
A szintedet nem veszélyezteti hogy cseréled a cfg fájlokat.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#19497) BalaNce87 válasza horyk (#19496) üzenetére


BalaNce87
addikt

Thanks.

(#19498) horyk válasza SystemRoot (#19492) üzenetére


horyk
senior tag

Jaja, kicsit még belőttem a monitort és faxa lett ! :K
A blindeléseid meg tök jók ! :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#19499) LamaCube válasza SystemRoot (#19488) üzenetére


LamaCube
addikt

Én nem írtam 1 szóval se,hogy hűdepró vagyok.Egyszerűen leírtam a cfg-ről a véleményemet.(nem az alapról).Természetesen mindenkinek egyéni cfg-je van ,mert ha benne van egy "Hi all!" stb az már egy módosított.Engem az ilyen fps növelő meg stb. cfg -k bosszantanak.Én a lanpartyt azért hoztam fel,hogy ott mindenki egyenlő eséllyel indul és tényleg a skill számít.Ez olyan mint pl. az úszás felteszem akik ott vannak mindenki képes úszni ki jól ki jobban csak az a nem mindeggy,hogy vki doppingal vagy annélkül.és pl. akinél nem látszanak dolgok a mapon az igen előnyhöz jut.Ja ,hogy az über prók mind ezt csinálják ,hát nekem ezek nem high+ meg ++++++ stb.hanem egyszerű inkább nem jellemezném.Ez a szomorú ,hogy az ilyeneket highnek hívják.Akkor inkább maradok láma :K Kitalálna vki egy olyat,hogy ne lehessen csalni stb.nagy koppanások lennének a high-klánoknál meg másnál is szerintem,de hát a 1 lépéssel mindig előrébb vannak a trükközők...

"Csak mert különben az arcoskodás, az hülyén hat, lásd be"-nem tudom hol olvastál a hsz-ben arcoskodást,ha azt akartam volna azt írom ,hogy kiállok bárkivel alap cfg-el warozni,és nyerek mindig,de nem ezt mondtam és mondom.

"Tényleg a beképzeltség tipikus emberi példája, amikor a nagy cfg ellenesek azt hiszik hogy ők valójában isten skillek és csak a cfg miatt kapnak ki."-te az én hsz-et olvastad?
Mint írtam azok a warok nem is jöttek össze ,mert nem álltak ki alap cfg-el holott biztos kikaptunk volna úgy is mivel fun -klán vagyunk és nagyon nem érdekel ,hogy nyerünk-ev agy sem a lényeg a tiszta játék ennyi...nem off-ok tovább.
Cod 4 -re visszatérve mi különbség van a 125 250 333 fps beállításokon vagy a lényeg,hogy fixálva legyenek és ne ugráljon össze-vissza?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19500) SystemRoot válasza LamaCube (#19499) üzenetére


SystemRoot
őstag

Először válaszolok erre: "Cod 4 -re visszatérve mi különbség van a 125 250 333 fps beállításokon vagy a lényeg,hogy fixálva legyenek és ne ugráljon össze-vissza?"

Hát röviden: Sokminden.:D Olyan mintha az eseménytered gyorsulna, nagyobbat tudsz ugrani. Megszűnik teljesen az olyan jelenség hogy nem ad be egy lövést, ami sokszor az fps lag miatt van. Pl rárántasz valakire snipeal és pont a bal szélső pixelt lövöd meg, ezt kisebb fpsen nem adná, be de itt olyan gyorsan reagál a cucc hogy beadja. A mozgást is megváltoztatja én úgy vettem észre. Pl egyik haverom aki 333al tolja, ugrik egyet, elkezd sprintelni és csak 2sec után kezded el hallani hogy fut. Meg olyan érzésed van mintha gyorsabban is futna.
A fix fps a játék változatlan folyamatossága miatt fontos, a változó sebességből adódhat megint az hogy valami lövést nem ad be. Plusz régi codoknál az ugrásbónuszok csak pont ezeknél a fix fpsszámoknál jött elő. Ezt nem tudom hogy itt is így van e, de vlszeg igen.

Egyébként pedig az arcoskodást a részedről arra értettem, hogy azt hiszed legyőznéd alap cfg-vel azokat akik high körüli szinten játszanak, pedig te magad mondod hogy csak funwarokat játszol, ami jó szívvel is csak low+. A különbség óriási, remélem ezt sejted.:) Esélyed nem lenne, akármilyen egyező feltételek mellett sem. Az hogy mi a véleményed a cfg-ről az teljesen más kérdés, mint az hogy jogosan oltod e azokat akik használják.
Elmondom neked, hogy én sem szeretem a grafikát így, meg ezt a sok cfg-s moddolós hülyeséget, de mivel én manapság high szinten warozok, és nekem a fő élvezet a győzelem illetve pub szervereken hogy szétalázzak mindenkit, ezért nekem max fps kell, minden zavaró tényező nélkül. Ráadásul high szinten ez alapvető, mindenki használja és hátrányban lennék ha én nem tenném. Tehát high szinten kb ez a beugró. Ezzel te az egész komoly Cod coomunityt próbálod oltani hogy cfgnoobozol csak fel sem fogod hogy miről beszélsz. Ezen a szinten mindenki leszarja hogyan néz ki a játék, a lényeg hogy koncentrálni tudj, hozd a fragedet, működjön a taktik, és meglegyenek a körök. És nincs benne semmi unfairség amit Ti itt hangoztattok ugyanis elmondom mégegyszer: ezen a szinten mindenki profi cfgket használ tehát totálisan ki van egyenlítve a verseny és kénytelen vagy skillből hozni. Mi a fenét nem értetek ezen?

Amikor én felmegyek pubolni, akkor lehet hogy előnyben vagyok a sok átlagemberrel szemben cfg miatt, de ha kikapcsolnám a cfgmet akkor is szétaláznék mindenkit, és néha meg is teszem mert szeretek rácsodálkozni hogy ennek a Codnak van grafikája is.:D

Szóval erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.