Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) pr1mzejEE válasza LamaCube (#18099) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Pista alatt fekete shotokat készít.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18102) pr1mzejEE válasza Attila14 (#18100) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Hát igen, nagy bug. Sokan ki is használják :/

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18103) athomi válasza LamaCube (#18099) üzenetére


athomi
veterán

Igen, Vista alatt hallottam már fekete shotról.

(#18104) pr1mzejEE válasza athomi (#18098) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nem tom van-e cod4ben privát wh, de cod2ben olyasmit hallottam, hogy úgy vannak kitalálva ezek a dolgok, hogy mikor a pb shotot csinál pont akkor kapcsolódik ki vagy laggoltatja át magát rajta, ezáltal nem látható. Néha a privát is lebukik, főleg pb frissítés után

ui.: 200.-dik szakmai hsz :C

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18105) (Doki)


(Doki)
tag

Sziasztok!

Promod kérdésem van, remélem tudja valaki.

Egy olyan promod parancs kellene ami PUB-ra állítja és benne vannak a fragek, itt egy kép róla, és ott írja sarokban a modot.
A custom_public és a comp_public modban sajna nincs frage, a többi modban van frage, de az warhoz való mindig F-et kell nyomni és nem vált mapot :(
Előre is köszönöm a segítséget :)

(#18106) janeko válasza pr1mzejEE (#18104) üzenetére


janeko
őstag

ilyenről már én is halottam.. lehet, hogy igaz..
grat a 200. szakmai hsz-hoz :)

(#18107) pr1mzejEE válasza janeko (#18106) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

köszönöm, mostmár 1-el több :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18108) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Üdv!
Én is belefutottam már a nézd milyen fegyója van rúgjuk ki szituba...
Változatos, hogy mit használok, de sztem ez totál lényegtelen. Ha szerveren ki van írva, hogy ezt meg ezt nem szeretjük, akkor értelemszerűen nem használom, tény, hogy miért? hisz a játék lényegi része a perkek, fegyverek használata, de ha szabály akkor szabály...szomorúbb, hogy az ilyen helyeken viszont szinte nulla az ellenőrzés, és hiába játszok én szabályok szerint ha más szarik rá!
Ha meg nincs feltétel akkor meg minek lámázni, mindenkinek lehetősége, hogy azt állít be amit akar, ha MD akkor az ha LS akkor az!

(#18109) Zin válasza Sirandrish (#18075) üzenetére


Zin
senior tag

hat tudas nem kell a GL-hez.De vegulis sztem is kene mindent engedni, vagy tiltani mindent.Dontse el maga.okt25.-en probalom ki a cod5-öt remelem ;)

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#18110) Sirandrish válasza Zin (#18109) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát igen..de tudás a perkek 85-90%ához nem kell:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18111) athomi válasza Zin (#18109) üzenetére


athomi
veterán

Én pl. kifejezetten nem szeretem a GL-t használni. Kicsit távolabbra nehézkes vele lőni, szóval hamarabb lelövöm az embert a fegyverrel, mint le GL-lel. :)

[ Szerkesztve ]

(#18112) kanmajom


kanmajom
tag

sziazstok!

nemrég kezdtem el a cod 4 et, most a mesterlövészes pályán tartok! nagyon tetszik. régóta nagy cod rajongó vagyok a cod 1-t, uo-t és a 2-t és végigvittem nemegyszer (a 3 kimaradt) és multiztam is ezekkel, mostanában egy kicsit kiestem ebből a világból.
hogy multizni tudjak a cod4-el milyen peccset kell letölteni és milyen szerverkeresőt ajánlotok?

Szeretne ingyen pókerezni? Nem kell mást tennie, csak regisztrálni, befizetni huszonöt dollárt és már kezdheti is!

(#18113) Balinov válasza kanmajom (#18112) üzenetére


Balinov
félisten

1.6 es 1.7 allitolag eleg, a korabbiakat nem kell. Szerverkeresonek az Xfire jobb,meg van meg egy alternativ, amit az elmult napokban ajanlottak

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18114) athomi válasza kanmajom (#18112) üzenetére


athomi
veterán

Csak az 1.6-os és az 1.7-es patch kell.
Cod3-mal nem sokat vesztettél.

(#18115) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah..ujra kell raknom a gamet..a peccseket hogy kell felrakni?
elég az 1.6 és 1.7 igaz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18116) Balinov válasza Sirandrish (#18115) üzenetére


Balinov
félisten

vegulis csak az utolso 3db hozzaszolas szolt errol... :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18117) Sirandrish válasza Balinov (#18116) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem olvastam...nekem az első hszel kezd a topic...beléptem és irtam..majd felraktam a gamet és ittvagyok..
Komplett winreinstall volt..siettem..
bocs..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18118) Balinov válasza Sirandrish (#18117) üzenetére


Balinov
félisten

ne is mondd, nalam is esedekes ma este egy vista reinstall..asszony ugyis ejjeles, raerek vele pocsolni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18119) Sirandrish válasza Balinov (#18118) üzenetére


Sirandrish
legenda

én már tulvagyok rajta..már az 1.6megy is felfele...aztán még pb refresh meg beállitások és cod4 képes vagyok:)
apropó..mi a látószög parancsa?
/cg_fov?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18120) pr1mzejEE válasza Sirandrish (#18119) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

igen

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18121) Boci_83 válasza Sirandrish (#18119) üzenetére


Boci_83
őstag

Mindenki cfg-zik...! :( :DDD

**********

(#18122) Sirandrish


Sirandrish
legenda

közben rájöttem hogy kimentettem a plyers mappát ami eltárolja a cfg-met is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18123) Sirandrish válasza Boci_83 (#18121) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ha még elmondanám hogy azt is beirtam hogy /com_maxfps 125 ..tyüüüü:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18124) janeko válasza Sirandrish (#18123) üzenetére


janeko
őstag

hűűű te konfig hacker... és még be is jelented? :( :))

(#18125) Sirandrish válasza janeko (#18124) üzenetére


Sirandrish
legenda

bárcsak ennyi lenne mindenkinek átirva...ó istenem...de tudnék örülni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18126) janeko válasza Sirandrish (#18125) üzenetére


janeko
őstag

hát igen.. de még egy kezdőnek is több van átírva.. de én továbbra is állítom, hogy valaki csak kitalálta ezt a jobban beadja stb szöveget.. :U

(#18127) Sirandrish válasza janeko (#18126) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemtudom...cod2.ben nagyon sokat számit az fps...cod4ben már annyira nem...tehéát szvsz ha stabil fps-el rendelkezik valaki..legyen az 125, 250 vagy akár 333(aminél már amugyis kivág a legtöb szero) ugyanolyan esélye van..talán a 333sok vannak kis előnyben mert ők néha halkan futnak..azthiszem ezért is van a legtöbb szeron 250es korlát.

vannak akik a 250fps-re esküsznek..állitólag könyebb felugrani bárhová...de mivel én pl 125el is bárhová felugrok ahova más 250el így annyira nem zavar és így legalább még szép is a játék:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18128) janeko válasza Sirandrish (#18127) üzenetére


janeko
őstag

asszem félre érteted, de nem is baj..
én is 125-el nyomom mindegyiket már régóta.. ez attól függ ki melyiket szokja meg :)

(#18129) Sirandrish válasza janeko (#18128) üzenetére


Sirandrish
legenda

én mondjuk nem látom a kül-t 125 és 250között...:)

Mit is értettem félre? mostmár érdekelne:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18130) janeko válasza Sirandrish (#18129) üzenetére


janeko
őstag

jobban beadja stb szöveget keresőbe megtalálhatod.. volt már párszor :U
szerk: nem az fps, hanem, hogy átírnak dolgokat a cfg-be.. elvileg

[ Szerkesztve ]

(#18131) Sirandrish válasza janeko (#18130) üzenetére


Sirandrish
legenda

jaaah...hát elvileg ez valóban igaz..mármint meglehet ugy hackelni a cfg-t hogy "jobban beadja" a lövéseket...pl egy srác a Klánunk topicjában azzal menőzött hogy csinált egy olyan cfg-t amivel a MiniAK-nak nozoomba kilőtt skulók 70%a talál..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18132) janeko válasza Sirandrish (#18131) üzenetére


janeko
őstag

és ezt bizonyította is? :U

(#18133) Sirandrish válasza janeko (#18132) üzenetére


Sirandrish
legenda

elküldte volna akárkinek...de mi meg elküldtük őt az annyába:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18134) janeko válasza Sirandrish (#18133) üzenetére


janeko
őstag

tudod, hogy van... hiszem ha látom :)

(#18135) Sirandrish válasza janeko (#18134) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó persze...nem azt mondtam hogy márpedig van ilyen de szvsz valami van benne..
ezt én nemtudom..nem értek hozzá meg nem is érdekel...lehet hogy nincs ilyen..lehet hogy van...nemtudom

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18136) janeko válasza Sirandrish (#18135) üzenetére


janeko
őstag

engem se érdekel.. +hülyeségnek tartom..

(#18137) athomi válasza janeko (#18126) üzenetére


athomi
veterán

Ezt az "akkora cfg-s, hogy mellélő és beadja" szöveget a lámábbak és az idősebbek találták ki. Főleg mert visszanézik a killcam-et és azon azt látják, hogy valóban mellélőnek, de még is meghalnak. Eszükbe sem jut, hogy a killcam a szar. Persze sárral dobálni könnyebb, mint elfogadni, hogy mások jobban.

[ Szerkesztve ]

(#18138) janeko válasza athomi (#18137) üzenetére


janeko
őstag

igen.. ezért is utálom a killcam-ot ... bugos az egész..

(#18139) kanmajom válasza athomi (#18114) üzenetére


kanmajom
tag

köszi meg Balinovnak is!

olvastam hogy Bna a cod3 meg PC re ki se jött csak konzolra. olyanom meg nincs.
kíváncsi leszek az 5 re. nemsoká kiadják. remélem bírni fogja a konfigom!

Szeretne ingyen pókerezni? Nem kell mást tennie, csak regisztrálni, befizetni huszonöt dollárt és már kezdheti is!

(#18140) athomi válasza kanmajom (#18139) üzenetére


athomi
veterán

Ha az a konfigod, ami az adatlapodon szerepel, akkor még szép hogy fogja bírni...fullon.

(#18141) Sirandrish válasza athomi (#18137) üzenetére


Sirandrish
legenda

én lőttem hamarabb....csiiiiter:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18142) Tálydi


Tálydi
senior tag

Hello mindenki! Cod4-ben van egy oan problémám hogy a pb-s szerókról amikor töltöm be a mapot mindig ledob :S Betölti aztán kidob azzal a szöveggel, hogy server disconnected, ez mitől lehet :F A key code-om eredeti, szal szerintem nem azzal van a baj.A segítséget előre is köszönöm!

Eeeeh, what’s up, doc?

(#18143) Attila14 válasza Tálydi (#18142) üzenetére


Attila14
aktív tag

konzolba: /reconnect :DD
neted mekkora?

[ Szerkesztve ]

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18144) Tálydi válasza Attila14 (#18143) üzenetére


Tálydi
senior tag

thx! a /reconnectedet mikor írjam be? amikor kiíeja h server disconnected?
250kb/s-sel töltök le, 3,6-osMek megnézem a szerótokat! :C :B :DD

Eeeeh, what’s up, doc?

(#18145) Attila14 válasza Tálydi (#18144) üzenetére


Attila14
aktív tag

mikor kiírja a disconnectet rányomsz az ok-ra, és utána írod a konzolba: /reconnect

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18146) Attila14 válasza Tálydi (#18144) üzenetére


Attila14
aktív tag

Sajna a szerónkon nem tudsz játszani mert már csak war szerverként funkcionál, mert sokat warozunk és nem lenne értelme rajt a pubnak!

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18147) kavicssli válasza athomi (#18137) üzenetére


kavicssli
addikt

Erre csak azt tudom mondani vagyis felhozni hogy az AIM meg a többi cucc mi? :U

Gondolom volt olyan időszak amikor a PB nem dobta ki ezeket a csalókat akkor mit gondolt az ember? Akkor is hülyeségnek találták azt ha valaki felvetette hogy vannak olyan emberek akiknek jobban "beadja" a fejest? :U Te mit gondoltál volna!?
és hogy a lámábbak és az idősebbek találták ki

Én nem állok senki oldalán de ez most olyan téma mint a létezik e ufo? :D

és nekem nem fér be a fejembe hogy nincs olyan ember aki tudna ilyen configot csinálni holott ha belegondolunk hogy milyen világban élünk...pont egy ilyen cfg-t ne tudnának csinálni akár a hackerek? :o
Remélem ezt te sem gonolod komolyan! :U

Remélem nem tapostam bele senkinek a lelki világába ;]
és nem tudom hangsúlyozni a NO OFFENSE-t :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18148) athomi válasza kavicssli (#18147) üzenetére


athomi
veterán

Itt most CFG-ről volt szó, és nem a különböző csítekről (AIM, WH, DULL,...).
A jelenlegi PB-k mellett ugyanúgy lehet csítelni, mint a régiek mellett, ha megfelelő csíttel rendelkezel.

A CFG-ben pedig nem tudsz beállítani olyan dolgokat, hogy kétszer erősebbet sebezzen a fegyvered vagy hogy kétszer több életerőd legyen, illetve hogy fél méterrel mellélőhess és beadja. Kicsit olvass utána a neten mi is az a cfg...

[ Szerkesztve ]

(#18149) kavicssli válasza athomi (#18148) üzenetére


kavicssli
addikt

Jólvan! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18150) athomi válasza kavicssli (#18149) üzenetére


athomi
veterán

Azért ezzel nem azt akartam mondani, hogy a cfg-ben nem lehet ügyes trükköket bevetni, amelyekkel nem lehet kisebb előnyöket összekovácsolni.
A grafikát lehet butítani, mely segítségével könnyebb kiszúrni az ellenfelet: Kevesebb tereptárgy, fű, bokor; a talaj színe egyszerűbbé válik, nem lesz tarka melybe bele lehet olvadni. Azt hiszem a legtöbb cfg-s a grafikával bütyköl. Aztán hallottam már rate hax-ról vagy nem is tudom minek lehet nevezni. Kicsit játszanak a cfg-vel játék közben és egy-két bejövő csomag elvész. Tehát nem biztos hogy ő minden golyót megkap, amit te kilősz rá. Lehet még konfigolni a hangon is, és egyéb kis trükköket is be lehet vetni.
Nyilván ezek a trükkök több frag-hez vezetnek, pedig valójában nem lehet csítnek nevezni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.