Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) kavicssli válasza Makaveli (#18642) üzenetére


kavicssli
addikt

1.6-1.7 szerintem elég! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18656) athomi válasza Makaveli (#18642) üzenetére


athomi
veterán

Az 1.5-ös nem kell, csak az 1.6-os és az 1.7-es szükséges!

megj.: 1.5-öt amúgy sem tudsz 1.4 nélkül feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#18657) 7


7
addikt

Takarítottam az OFFokat. Ez egy szakmai topic, maradjunk a témánál!

(#18658) kerlac válasza 7 (#18657) üzenetére


kerlac
őstag

Szakmai? Azt hittem közösségi. minden játékfórum szakmainak minősül?

(#18659) kavicssli válasza kerlac (#18658) üzenetére


kavicssli
addikt

Igen szakmai! Volt már erről "vita" hogy miért szakmainak szerepel a játék! :B

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18660) Sirandrish válasza kavicssli (#18659) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom azért hogy ne csak a HW szerelmesei irjanak szakmai topicokba..de ez megen off...

Hogy ON is legyen!

a CoD4es BlizZarD Klán még mindig TGF-t hírdet..1 csipás és 2 gépfegyos emberke kéne még nekünk...Origi kell!!!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18661) feka007


feka007
nagyúr

Tegnap végigtoltam a singlet megint, tök jó volt. :))

(#18662) kavicssli válasza Sirandrish (#18660) üzenetére


kavicssli
addikt

Skill?! :D :U

Ja és rosszul írtad! Támogató fegyvert elég képzetten kezelő egyént keresünk! :DD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18663) Sirandrish válasza kavicssli (#18662) üzenetére


Sirandrish
legenda

Low+ - MED skillesek jelentkezését várjuk...nagy elvárásaink nincsenek de az ellent tudja lelőni ha az háttal áll neki:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18664) feka007 válasza Sirandrish (#18663) üzenetére


feka007
nagyúr

Mindig War mód megy? Mert azt nem szeretem... Nem HC kell, de ne kelljen low grafon nézni...

(#18665) Sirandrish válasza feka007 (#18664) üzenetére


Sirandrish
legenda

mivel mi warozunk ezért war mod megy igen:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18666) horyk válasza Sirandrish (#18660) üzenetére


horyk
senior tag

Azt hiszem megtaláltam az embereiteket ! első második

a két gépfegyveres, ha az első 2 nem felelne meg :DDD

Ő pedig a sniperes ;)

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18667) Sirandrish válasza horyk (#18666) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszike..már csak elérhetőségek kellenének:) :R :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18669) Makaveli válasza Neil Watts (#18668) üzenetére


Makaveli
senior tag

De őt nem lehet felvenni a klánba. Ő egy Klán.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#18670) horyk válasza Neil Watts (#18668) üzenetére


horyk
senior tag

Hiszen Ő Sirandrish maga ! :P

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18671) csimav


csimav
senior tag

Hali! Egyik haveromnak ezt írja a CoD4-e:
Global Punkbuster GUID BAN 50a15a0a

Mi lehet a baj?
:R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#18672) horyk válasza csimav (#18671) üzenetére


horyk
senior tag

LOL ! Meg kell venni eredetiben és meg is van oldva a probláma ! :K

De ha beírod gugliba máris megkapod a választ ! ;)

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18673) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! a hangokat be lehe úgy állítani,hogy a lépteket halljam leginkább? mindennek a hangját lejjebb venni kicsit,a léptek hangját feljebb venni.. van ilyesmi beállítás a console-ba? :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18674) horyk válasza Casanova* (#18673) üzenetére


horyk
senior tag

Nagy valószínűséggel nem :( , de ha nem trappolsz akkor hallod az ellent.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18675) Makaveli


Makaveli
senior tag

Hogy lehet minden szöveget eltűntetni a játékból? Chat, auto balancing team... stb. játék kiírásokat?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#18676) Sirandrish


Sirandrish
legenda

köszönjük a =MOH= klánnak a wart...azért nem erre számitottunk:((

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18677) horyk válasza Sirandrish (#18676) üzenetére


horyk
senior tag

Mi volt velük a gond? Mi már játszottunk velük de semmi gond nem volt ! :(

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18678) csana válasza feka007 (#18661) üzenetére


csana
senior tag

Énis elkezdtem megint, és feltűnt, hogy mennyi pálya van a multiban ami a single gameben is szerepel picit módosítva. Annó fel sem tűnt..

(#18679) janeko válasza Makaveli (#18675) üzenetére


janeko
őstag

configba át kell írni ezeket 0-ra és már ki is van kapcsolva

(#18680) Sirandrish válasza horyk (#18677) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát az hogy előbb azt mondták Broadcast a mapjuk...átkelett mennünk az ő szerojukra mert a miénken rossz volt a pingjük..erre kiderül hogy az övéken nem is Promod van hanem még pam..mondjuk hogy promod pls erre letudták annyival hogy nincs más mod...ennyi...
aztán mondtuk hogy az ő mapjukat a mi szeronkon nyomjuk..természetesen erre válasz nem jött így az ő mapjukat is az ő szerverükön nyomattuk ami nem is Broadcast volt hanem District...most érted tökmindegy de minek kell hazudni...
Jó ok.
nyomjuk..8:3nál volt 21 nekünk szépen megköszöntük a játékot majd a GG BB irományok stb..erre "???" mondom hogy nyertünk..maradjunk? jah..jó hát akkor maradunk...erre lehozunk még egy kört és lelépnek...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18681) kavicssli válasza Sirandrish (#18676) üzenetére


kavicssli
addikt

Azért én is csodálkoztam hogy addig nem volt gond semmivel és hirtelen lelép! :F

ez a PAM4 meg egy okádék volt BOGon! :F vagyis szokatlan! :B

Andrish! Akikkel hétvégén nyomtuk a 3v3-at azoknak kellene szólni megint! :K

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18682) horyk válasza Sirandrish (#18680) üzenetére


horyk
senior tag

Nem foci meccs ez hogy otthon jobb játszani mert több a drukker, vazze. :DD
Lehet nagyon lerambóztátok őket azt megijedtek ! :DDD

mod: de ahogy mondod ezt a szerver mizériát asszem nálunk is eljátszották. :U

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18683) Sirandrish válasza horyk (#18682) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem az volt a baj hogy az ő szerverükön toltuk hanem az hogy azt elfelejtették megemliteni hogy azon pam mod fut...már szabályosan rosszul voltam a mminden kör elején történő pofázástól:DDD

amugy mittomén 21:11ig semmi bajuk még ők akarják hogy maradjuk 22:11nél meg besokaltak?

Kavics: azokkal majd mindenképp beszélek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18684) horyk válasza Sirandrish (#18683) üzenetére


horyk
senior tag

Azért ez elég gáz rájuk nézve, hogy csak így leléptek. :(
Még jó hogy nem Kick/Bann-al távoztak :DDD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18685) Sirandrish válasza horyk (#18684) üzenetére


Sirandrish
legenda

de direkt elbucsuztunk gondolván hogy nem akarják vélgigjátszani erre "maradjatok" meg mittomén..és akkor a kövi kör után ők lépnek le:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18686) horyk válasza Sirandrish (#18685) üzenetére


horyk
senior tag

No Comment ! :(

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18687) Makaveli válasza janeko (#18679) üzenetére


Makaveli
senior tag

Hol bírom exact beállítani?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#18688) csana


csana
senior tag

Kellene egy kis help a single player rész "akadásmentesítéséhez"! Az lenne a problema, hogy bár az én konfigomon minden szép és jó 45 fölötti fps értékekkel, néha valamiért mindíg bedöcög egy két pillanatra (vagy többre). Nem is az a durva lagg, hanem inkább "nem folyamatos". Úgy vettem észre, hogy ha mondjuk kinézek egy dolgot (emberkét), és körbrejárom oldalazással, akkor jön néha elő. Persze az fps lehet 50 is akár, mégis van ez a jelenség. A vsync nincs belőve, de nem hiszem, hogy az tehet róla.. Nincs valakinek valamilyen tippje, miként lehetne kiküszöbölni a dolgot? :R

(#18689) forceberg válasza horyk (#18682) üzenetére


forceberg
veterán

"Nem foci meccs ez hogy otthon jobb játszani mert több a drukker, vazze. "

Ez nem igazán igaz. Hisz egy saját szervert, saját cfg-hez lehet beállítani... :)) :((( :O

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#18690) chungee


chungee
addikt

Akarok csatizni egy seróhoz, ami 8152km-re van tőlem. Kb. 300-400 az xfire ping. És nem enged be nagy ping miatt. Van megoldás:F

(#18691) horyk válasza chungee (#18690) üzenetére


horyk
senior tag

Vegyél repülőjegyet ! :DD

Forceberg : na ezt sem tudtam. :o

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18692) kavicssli válasza chungee (#18690) üzenetére


kavicssli
addikt

nagyobb net! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18693) horyk válasza kavicssli (#18692) üzenetére


horyk
senior tag

Nézd már a kis 20Mbit-est ! :DD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18694) kavicssli válasza horyk (#18693) üzenetére


kavicssli
addikt

;] 30/30! +Seed Server :D

Am de tényleg a nagyobb sávszélesség fogja megoldani a problémát! :K
Hétvégén valaki WAR?

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18695) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! mikor vége a mapnak,jön a kövi map. mindig én vok az első,aki már fent is van a mapon egyedül :DDD . nyomom a tabot és látom,hogy a többiek még csatlakoznak,töltik a mapot. pikk-pakk felcsatlakozok.. :D és általában mindig nekem van a legjobb pingem :DDD , még külföldi szerókon is. ezt nem nagyképűségből mondtam. sokan nem hiszik el,hogy nekem 2,5/1 megás fibernet netem van,elég gyenge net. hogy van ez srácok?? szerintem nem az számít,hogy milyen gyors a net,hanem hogy milyen stabil vagy mi.. majd csinálok egy videót,hogy milyen gyorsan csatlakozok fel egy szeróra,mapra...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18696) kavicssli válasza Casanova* (#18695) üzenetére


kavicssli
addikt

... milyen felbontásba és részletességbe nyomod!? Szerintem a map betöltésnek a net kapcsolathoz semmi köze! :U (szerintem) én is fent vagyok 5-6mp alatt! ...és még megvárom a szerón a visszaszámlálást is! :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18697) Casanova* válasza kavicssli (#18696) üzenetére


Casanova*
veterán

egyik mapról a másik mapra csatlakozok. ott nem számít a net? 2-3 másodperc alatt vok fent.de majd megnézem,mégis mennyi idő alatt. 1680-1050 felbontás és minden fullon,kivéve a secular map kikapcsolva.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18698) Sirandrish válasza kavicssli (#18694) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah most akkor mivan?
30/30as aztmondtad mé nincs..vagy már van? a seed server meg kisebb?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18699) Casanova* válasza Sirandrish (#18698) üzenetére


Casanova*
veterán

csá! szoktál far cry 2 multizni? most milyen? javított sokat a patch? nem kell annyit beléjük lőni? :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18700) kavicssli válasza Sirandrish (#18698) üzenetére


kavicssli
addikt

Debibe vagyok! :)) a héten költöztem be :D

Igen a seed szerver kisebb mert 5megával le és 30megával fel tolom a cuccot! :DDD ;] de ugye ezen nem tudok gammálni! Pedig lenne vagy 5-6os pingem! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.