Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) BalaNce87 válasza Pubszon (#18299) üzenetére


BalaNce87
addikt

2

[ Szerkesztve ]

(#18302) Pubszon válasza BalaNce87 (#18300) üzenetére


Pubszon
veterán

Sokan azt a tudatot szeretnék magukévá tenni, hogy van saját szerverük. :D
Csak mivel oda nem jár a kutya se, ezért nem fognak 2-3-an játszani... :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#18303) Tibord


Tibord
senior tag

helló
Azt szeretném kérdezni hogy a cod4-ben hogyan lehet kikapcsolni az FPS korlátot?
előre is köszi

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#18304) athomi válasza Tibord (#18303) üzenetére


athomi
veterán

Megnyitod a konzolt játék közben a "0" gombbal és beírod a következőt: /com_maxfps 250
A kétszázötven végén a nullát a numerikus billentyűvel írd!!!
Ha megvan leütöd az entert és így már a max. FPS-ed 250 lehet.

[ Szerkesztve ]

(#18305) Tibord válasza athomi (#18304) üzenetére


Tibord
senior tag

:R

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#18306) janeko válasza Undoroid (#18290) üzenetére


janeko
őstag

nem tudom, én szeretem először a játék értelmét, történetét, megismerni, és ezt csak az SP-be lehet :)

(#18307) RidDiCh


RidDiCh
tag

nemtudjátok cod4-ben botokat be lehet rakni , vagy valamilyen patch kell hozzá ??

(#18308) fpeter07 válasza Undoroid (#18290) üzenetére


fpeter07
veterán

én a cod2-t vagy 6x végigjátszottam, amíg nem lett internetem :)

(#18309) Undoroid válasza janeko (#18306) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Számtalan videót láthattunk már a történetről az bőven elég volt... :DDD Az SP-meg sem közelíti a Multi-t!SP-ben mindig ugyanúgy/ugyanonnan jönnek,de MP-ben?Próbálj csak meg kétszer ugyanonnan lelőni valakit! :DDD Lényegtelen,nem vagyunk egyformák! :DDD

************************************************************************************************************

fpeter07! Szintén!Ha nem lenne NET-em,akkor biztos,hogy elkezdtem volna a COD4-et is SP-ben! :))

************************************************************************************************************

Erre a kérdésre Én is választ várok!Nyilván van egy szerver oldali adatcsomag és van egy kliens oldali is!Érdekes ez a mod,de egy idő után ki lehet tapasztalni,hogy mikor-merre és mit fognak csinálni!Néha igen érdekes dolgokat művelnek(simán átsétálnak kerítéseken & falakon,sértetlenül tudnak átmenni a Claymore előtt és az fel sem robban,igen gyorsan váltanak fegyvert és piszok jól céloznak !!)Szemtől szemben,ha csak egyet látsz(az valójában 20!)lelövöd és a többi szitává lő! :DDD

Kb. 2 nap összjáték idő alatt megszereztem minden GOLD-fegyvert,mert annyira buta az összes BOT

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18310) Pubszon válasza Undoroid (#18309) üzenetére


Pubszon
veterán

És honnan tudom megszerezni ezt a BOT-os MOD-ot? :B :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#18311) Pitbullos válasza Pubszon (#18310) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

tolunk
bot mod legujabb verzioja letoltheto a honlapunkrol

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18312) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

CODUO-hoz készítek fragmovie-t.
Miért van az,ha beírom konzolba a "cg_draw2d 0"parancsot(ami eltüntet mindent a képernyőről),akkor a FRAPS nem hajlandó felvenni...???

pls help

(#18313) pr1mzejEE válasza Skyhunter (#18312) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Lehet mert nincs mit felvennie :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18314) Fuzz


Fuzz
csendes tag

Hi!

Játszik vki olyan fps-hez való controller-rel, amin csak wasd + reload, ugrás, stb. sűrűn használatos gombok vannak? Esetleg tippek, típusok? :R

(#18315) Skyhunter válasza pr1mzejEE (#18313) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Jah,igazad van,mert pontatlanul fogalmaztam.Tehát nem minden tűnik el (kép van :) ),csak a HUD,a célkereszt és egyéb infók....vki tud segíteni?

(#18316) tittititti válasza Fuzz (#18314) üzenetére


tittititti
csendes tag

Ajánlhatom ezt:[link]
Egész jó,szokni kell.FPS-hez minden van rajta,kényelmes.

[ Szerkesztve ]

Nem szégyen kérdezni!

(#18317) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Sziasztok!

A következő ügyben fordulnék hozzátok:
Szeretnék játékszervereket készíteni (először is COD4).
Nem egyetlen szerverről lenne szó, hanem olyat, ahol lehet bérelni is ( mint pl. az FGCKlan). Ehhez kellene egy kis segítség, hogy hol is induljak el.

Válaszokat előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#18318) Attila14 válasza <Lacy85> (#18317) üzenetére


Attila14
aktív tag

Hello!
Játékszervert szeretnél kiadni ugye?
ahhoz szükséged lesz egy szervergépre! ami nem lesz egy olcsó mulatság, plusz még ugye az internet hozzáférést is elkell intézned!

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18319) tikadani


tikadani
csendes tag

Sziasztok!
Interneten szeretnék cod4-ezni de miközben játszok kidob egy olyan hibaüzenettel,hogy :,,No packet flow"
Ilyenkor mit kell tenni?

(#18320) Attila14 válasza tikadani (#18319) üzenetére


Attila14
aktív tag

Hello!
pontos megoldásban nem vagyok biztos de próbáld meg ezt a konzolba: /cl_maxpackets 100

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18321) Undoroid válasza <Lacy85> (#18317) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Így igaz!Ahogy Attila14 is írta!Egy normális szervergépet 500K alatt nem kapsz!Ha ez már meg lenne,akkor a megfelelő sávszéllel lesznek gondok!Említetted a COD4-et.Ahhoz például minimum 14Kb/sec -es kapcsolat játékosonként,de ez a CS-nél minimum 134Kb/sec -et igényel.Megnézheted,hogy egy 15 vs.15 -ös szerverhez mekkora sávszélességre lenne szükséged!...szerintem eléggé felejtős a téma!

a többiről szó sem esett,mint például a fenntartási költségek,szoftverek,vírusirtók,tűzfal,energiaigény...stb...

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18322) <Lacy85> válasza Undoroid (#18321) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szóval :)

A szeróval nem lesz gond, és a szerverteremben, ahová kerülni fog, 1Gbps net lesz alá rakva.
Ez talán megfelel :)
Már csak az érdekelne, hogy a szervert hogyan tudnám beállítani. Konfigurálás, stb.

Ehhez kellene valami kiindulópont.

ui.: Nem P3-as géppel akartam nekiállni, és 1Mbit-es ADSL-el :D

(#18323) attos71


attos71
tag

Hali! Segítsen valaki, ha tud, mert már kifolyt a szemem annyit keresgéltem a fórumokban, de megoldásra még nem leltem. Alaplap csere után újra húztam a vistát, feltelepítettem a cod4+a patch-eket sorba, mint régen, de a multiplayer-es része nem indul a játéknak. A betöltésnél megszakad, egy olyan hibaüzivel, hogy az 'iw3mp program hibás műkédse, miatt a rendszer leállította a programot' ... :W :F :F :F

bera

(#18324) Pitbullos válasza attos71 (#18323) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

vista szar tegyel xp t
sokan panaszkodtak a vistara h nem indul a cod4 xp vel nincs gond

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18325) Undoroid válasza Pitbullos (#18324) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Ez azért így nem egészen igaz!
Nálam XP SP2-vel is csinálta ugyanezt a hibát!Játék közben egyszer csak meg akadt és néhány másodperc után jött a hibaüzenet!Én az összes MOD-ot töröltem a COD4-mappából,akkor valamennyit javult a dolog,de néha így is "előjött"!A hangkártya és a DirectX(játékhoz kapott!) újratelepítése végül megoldotta a problémát!

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18326) Sirandrish válasza Pitbullos (#18324) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez nem a Vista hibája...én is XP párti vagyok de XP-n ugyanug előfordul ez a jelenség...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18327) Sirandrish válasza <Lacy85> (#18322) üzenetére


Sirandrish
legenda

1Giga sávszél is elég hamar elfogy ha beindul a biznisz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18328) tikadani


tikadani
csendes tag

Sajnos nemjó!
Még mindig kidob ugyanezzel a hibaüzenettel!
Valaki ha tud lécci segítsen!

(#18329) athomi válasza tikadani (#18328) üzenetére


athomi
veterán

Valószínűleg vmi nincs rendben a PunkBustereddel. Próbálkozz PB frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#18330) Pecc


Pecc
őstag

Valahogy ki lehetne venni azokat jól hangzó szövegeket a játékból?
Gondolok itt a multi részben hangzó "capture the HQ" és hasonlókra.
:R

(#18331) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

No látom itt sem lettem okosabb :)

(#18332) attos71 válasza attos71 (#18323) üzenetére


attos71
tag

Hát úgy döntöttem, hogy vista letakarít... :)) xp freedom2 fel, és láss csodát: :Y cod4mp megy, mint állat! :DD Érdekes kitérő volt a vista...1-2 dolog még tetszett is benne (sok más meg nem ;] ), de szerintem akinek nem muszáj ne adja fel az xp-t érte... :U

bera

(#18333) kavicssli válasza Pitbullos (#18324) üzenetére


kavicssli
addikt

Vista nem szar max a User! :K

Nekem Vista van fent és tökéletesen megy

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18334) Sirandrish


Sirandrish
legenda

a -=BlizZarD=- Klán csipást keres!!!

Szóval ha lenne itt valaki aki magát elég jó csipásnak tartja illetve van origi game plussz TS képes és érdekli is a klánosdi az irjon egy PÜ-t nekem vagy Ide a Topicunkba!!!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18335) Sirandrish válasza kavicssli (#18333) üzenetére


Sirandrish
legenda

az a hiba tényleg nem a Vista hibája de attól még kaki a vista ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18336) Balinov válasza attos71 (#18323) üzenetére


Balinov
félisten

ha vista es realtek alaplapi hangkartya van, akkor probald meg ezt

a Vista nem szar, csak mas, mint az XP, nem kell fikazni.csak ha tenyleg szar ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18337) attos71 válasza Balinov (#18336) üzenetére


attos71
tag

Hát jöhetett volna ez a megoldás hamarabb is... :W De köszönet érte így is... :R :R :R Én is valami hangkaris gebaszra gyanakodtam, de erre az egyszerű megoldásra tuti nem jöttem volna rá... :O Most megint xp van feltelepítve, mert végül azzal nem volt gondom régen sem ...csak 1-2 haver fikázott, hogy még miért xp van a gépemen... :B Hát akkor gondoltam vista kipróbál...ennyi a történet... :K

bera

(#18338) Balinov válasza attos71 (#18337) üzenetére


Balinov
félisten

Nincs mit, kesobb meg visszapakolhatod a Vistat..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18339) kerlac


kerlac
őstag

Valaki azt mondta, hgy a COD 5 csak vistán fut majd, gondolom ez nagy marhaság, tévedek? :U

(#18340) kavicssli válasza kerlac (#18339) üzenetére


kavicssli
addikt

XP & Vista :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18341) frame>24


frame>24
addikt

Belekeresgettem a topikba, és látszólag senki sem írta, hogy a nevezetes "death from above"-pálya (AC-130-as obatás FLIR-módban) valójában egy megtörtént eseményen alapszik, mintegy szó szerint beépítve a játékba az elhangzottakat, történteket! Én e videót jóval a game előtt láttam, így a single missionhoz érve jól ledöbbentem az ismerős mondatoktól, helyzettől. Sajnos a videót nem linkelhetem be, mert nyílt mészárlás az afganisztáni háborúból, de játékban nagyon élethűen adták vissza! :Y

de lehet, hogy csak rég moderálták a hasonló posztokat

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18342) kerlac válasza frame>24 (#18341) üzenetére


kerlac
őstag

privben egy link?

(#18343) Sirandrish válasza kerlac (#18342) üzenetére


Sirandrish
legenda

ennyire érdekel hogy mészárolják le az embertársaid?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18344) Balinov válasza Sirandrish (#18343) üzenetére


Balinov
félisten

neem,csak osszehasonlitana az adott jelenet COD4-es megvalositasaval..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18345) Sirandrish válasza Balinov (#18344) üzenetére


Sirandrish
legenda

értem...vagyis nem de mindegy..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18346) Balinov válasza Sirandrish (#18345) üzenetére


Balinov
félisten

nembajaz.. ;)

Johet PM-be, nem vagyok en sertodos.. :)

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18347) Sirandrish válasza Balinov (#18346) üzenetére


Sirandrish
legenda

most tudnék egy két nagyon durva példát mondani erre de inkább nem teszem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18348) kerlac válasza Sirandrish (#18343) üzenetére


kerlac
őstag

nem kell álszenteskedni, ez piskóta ahhoz képest, amiket a tv-ben bármelyik este látni lehet, de igen, valóban kíváncsi voltam a technikára.

(#18349) Sirandrish válasza kerlac (#18348) üzenetére


Sirandrish
legenda

a TV-ben lévő filmek és a valóság között van némi kül szvsz.
és a hiradókban sem mutatnak be mészárlásokat max beszélnek róla..semi álszenteskedés nincs ebben...ha egy terroristát kinoznak meg én akkor sem vagyok rá kiváncsi hogy ki milyen beteg elmével rendelkezik...egy kutyát sem tudnék ilyen szinten bántani nemhogy egy embert...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18350) kerlac válasza Sirandrish (#18349) üzenetére


kerlac
őstag

azért ezt kihozni a link kérésemből, kicsit erős. természetesen nem a rambo filmekre gondotlam, hanem a dokumentumokra, amikben ennél "a semmi nem látszik, csak rohangáló fehér pacák" videoóban, sokkal többet is mutatnak. namindegy, jóhogynem magyarázkodonom kell.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.