Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) Sirandrish válasza Balinov (#18250) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem őt néztem hülyének hanem aki ilyet irt...de figyi most ha én azt mondom hogy csináltam egy Crysis DX11et XP alá CSAK NEM müködik akkor csináltam valamit? akkor nem csináltam semmit...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18252) Balinov válasza Sirandrish (#18251) üzenetére


Balinov
félisten

egy fake releaset, amiert jobbhelyeken pofanvagas jar egy 10kilos tukorponttyal.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18253) Casanova* válasza Sirandrish (#18251) üzenetére


Casanova*
veterán

nem vettem be. csak kiváncsiságból megkérdeztem. ha bevettem volna,akkor leszedtem volna a házi directx10-t és rakom fel. gondoltam ez hülyeség....[link] a képek közt ekkora különbséget. áááááááá

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18254) Attila14 válasza Casanova* (#18253) üzenetére


Attila14
aktív tag

ez volt az első kép ami megjelent a direcX10-ről, de ha jól tudom akkor ez kamu:DD

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18255) janeko válasza Casanova* (#18253) üzenetére


janeko
őstag

egyszerű, töltsd le és próbáld ki :K ;]

(#18256) Casanova* válasza janeko (#18255) üzenetére


Casanova*
veterán

dehogy próbálom ki! kamu ez! szerintem az...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18257) Sirandrish válasza Balinov (#18252) üzenetére


Sirandrish
legenda

mehet az 15 kilóssal is:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18258) Sirandrish válasza Casanova* (#18253) üzenetére


Sirandrish
legenda

kemény is lenne...és még a gipégiényt is csökkentené :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18259) Casanova* válasza Sirandrish (#18258) üzenetére


Casanova*
veterán

az biztos,ja!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18260) janeko válasza Casanova* (#18256) üzenetére


janeko
őstag

épp ezért mondtam :))

(#18261) Casanova* válasza janeko (#18260) üzenetére


Casanova*
veterán

te rafinált nigger :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18262) janeko válasza Casanova* (#18261) üzenetére


janeko
őstag

haha ;]

(#18263) klambi


klambi
addikt

szevasztok!
meik patch-et tegyem fel, hol jáccanak a legtöbben, mert1.7 van fent, ami behoz 1 rakás szervert, de alig van olyan amin jáccanak... :Y :W

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#18264) Attila14 válasza klambi (#18263) üzenetére


Attila14
aktív tag

1.7 a legújabb patch! Használd az x-firet látod vele hogy a szervereken mennyien vannak fenn!

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18265) klambi válasza Attila14 (#18264) üzenetére


klambi
addikt

az van fent...de talán 3 magyar szerver van amin csapják....amit én találtam :Y :C
lehet ez?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#18266) janeko válasza klambi (#18265) üzenetére


janeko
őstag

a külföldiek is jók, német, holland jó ping és viszonylag jobb színvonal, mint a magyar szerokon :)

(#18267) Sirandrish válasza klambi (#18265) üzenetére


Sirandrish
legenda

lehet me az x-fire szarik a magar szerokba bele..minden frissitésnél lát vagy 200at 3 napig aztán annyi...békélj meg valami német szeroval..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18268) Undoroid válasza kanmajom (#18223) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Még a "legelején" vettem meg a COD4-et,de azóta se kezdem neki Single-Playerben! :DDD Nem vicc!Csak a DEMO-t nyomtam végig 3-4x,azután megvettem és 'csak' a Multi!

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18269) Sirandrish válasza Undoroid (#18268) üzenetére


Sirandrish
legenda

klánba nyomod? esetleg weboldal vagy valami?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18270) fpeter07 válasza t-shirt (#18248) üzenetére


fpeter07
veterán

nem biztos az, ha baírod az uj keyt felmész egy szerora kilépésnélkül és marad a rangod :)

(#18271) fpeter07 válasza Undoroid (#18268) üzenetére


fpeter07
veterán

olyan vagy mint az utesóm :D ő se vitt még egy codot se végig :) majd az 5 coopra rábeszélem ;]

(#18272) janeko válasza Undoroid (#18268) üzenetére


janeko
őstag

én mindig SP-vel kezdek, aztán a multi :)

(#18273) Attila14 válasza klambi (#18265) üzenetére


Attila14
aktív tag

[link]
[link]
a linkek alatt találsz pár szervert!

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18274) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Nagyon le vagyok maradva játékok terén. Az érdekelne lesz-e folytatás vagy kiegészítő, ha igen akkor mikor?

(#18275) janeko válasza spyduck (#18274) üzenetére


janeko
őstag

következő rész lesz, még az évbe :)

(#18276) spyduck válasza janeko (#18275) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ez marha jó, de ugye PC-re is. Hol tudok erről bővebben olvasni?

(#18277) spyduck válasza spyduck (#18276) üzenetére


spyduck
nagyúr

Call of Duty: World at War :DDD

(#18278) athomi válasza spyduck (#18276) üzenetére


athomi
veterán

Call of Duty: Wolrd at War
Megjelenés: November 11.
Megjelenik PC-re is.

(#18279) kavicssli válasza athomi (#18278) üzenetére


kavicssli
addikt

én november 14-ről tudok! De legalább okosabb lettem! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18280) Pitbullos válasza kavicssli (#18279) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

en is ugy tudom h november 14 en lesz a varhato megjelenes de ne legyen igazam en mar elorendeltem angliabol

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18281) athomi válasza kavicssli (#18279) üzenetére


athomi
veterán

Az Activision Blizzard bejelentette, hogy a Treyarch fejlesztésében készülő ötödik rész november tizenegyedikén fog megjelenni. [link]

Nem mindegy, hogy tizenegyedikén, vagy tizennegyedikén.

[ Szerkesztve ]

(#18282) athomi válasza athomi (#18281) üzenetére


athomi
veterán

Utánanéztem neten és én is 14-ét látok mindenfele, ezek szerint a cikk írója elírta egy "n" betűvel.

(#18283) kavicssli válasza Pitbullos (#18280) üzenetére


kavicssli
addikt

Tök mindegy hogy honnan rendeled! :D 576-tól rendeltem és az amerikai megjelenés napján kapod meg te is! :D Legalább is nekem ezt mondta a csóka! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18284) kavicssli válasza athomi (#18282) üzenetére


kavicssli
addikt

Akkor jól emléxem!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18285) tomi_mod válasza kavicssli (#18283) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Üdv!
Nekem is 576-tól jön majd :))

Azt ugye tudni, hogy az előrendelők elvileg kapnak bétás multi key-t...gondolom ez a közvetlen a kiadótól megrendelt példányokra vonatkozik, kérdésem csak annyi, hogy külföldről mennyibe kerül az ideút? Megéri-e a plusz pénz, vagy a végén egálban vannak, mert külföldön olcsóbb a cucc?
-ha így van akkor inkább ráállok a kint rendelős megoldásra, az esetek többségében jár valami plusz...mint itt a beta

[ Szerkesztve ]

(#18286) kavicssli válasza tomi_mod (#18285) üzenetére


kavicssli
addikt

ezt passzolom! Szerintem max de tényleg nagyon max 1 nap különbség lehet az amerikai és az itthoni előrendelt WAW érkezés között!

Én még a GTA4et is megrendeltem mert az a játék nem kicsit fog ütni! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18287) plus44


plus44
veterán

boccs de nem találtam megfelelő topicot. Cod 3-nak van demója? és ha van akkor azt honnan tudom letölteni??

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18288) Balinov válasza plus44 (#18287) üzenetére


Balinov
félisten

a COD3 csak konzolra jelent meg, nem hiszem, hogy lenne belole demo

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18289) plus44 válasza Balinov (#18288) üzenetére


plus44
veterán

áhháá akkor azért nem találtam sehol.:D:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18290) Undoroid válasza Sirandrish (#18269) üzenetére


Undoroid
őstag

Sziasztok!

Nem,van két ismerősöm(Ők egy klánban vannak évek óta,CB-n is nyomták),velük szoktam lövöldözni(több,mint egy éve már) és "beengedtek" a saját Ventrillo szobájukba is!Ők a COD1 megjelenése-óta nyomulnak együtt,de most a klán többi tagja egyéb okok miatt nem játszik!(értsd:karcsú gép,WoW,Origi hiánya,stb...)Van Weboldaluk is,de gondolom nem arra voltál kíváncsi?!... :))

************************************************************************************************************

fpeter07 ! Teljesen félreértettél!...csak ezt a részt nem kezdtem el SP-ben!Az előző részeket többször is végigküzdöttem! :DDD

***********************************************************************************************************

janeko ! Nem győzött meg a DEMO és bele sem kezdtem...nem szeretem a "védd meg ezt a valakit...ettől" vagy a "maradj észrevétlen"-feladat!Nekem a "menj és darálj" :DDD jön be!

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18291) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok én azt nem értem hogy xfire az miért talál kevés magyar sd szervert, vagyis ha talál is 100-at mondjuk abból jó ha 7-en vannak 8-20 körül többin meg 0 mindig, néhol vannak egyedül de hát oda nyilván nem megyek fel.

(#18292) Pubszon válasza BalaNce87 (#18291) üzenetére


Pubszon
veterán

Mert mindenkinek ennyit talál. :F
Nekem is 96-ot talál...

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#18293) henesa válasza Pubszon (#18292) üzenetére


henesa
aktív tag

elsőre nekem is 96 ot talál de még egy kattt és máris hoz 357 db ot az már alég nagy választék

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18294) Pubszon válasza henesa (#18293) üzenetére


Pubszon
veterán

Te csúnyán benéztél valamit, mert én ha 10-szer frissítem, akkor is 96 magyar Search & Destroy szervert talál. :K
Ami neked 357, az az összes magyar szerver. ;)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#18295) RidDiCh


RidDiCh
tag

jó kis sd szeró a reddot klán szervere is , anno alapítótag voltam , csak utánna barátnő meg minden és kiszáltam :( , de nagyon jó és sokan vannak : ip: 62.112.194.111:29045

(#18296) zsid


zsid
senior tag

Üdv!
Egy kis segítséget szeretnék kérni szerver beállításhoz ,meg ilyesmikhez. Ha valakinek vannak ilyen perverziója, és esetleg segítene egy legyen kedves keressem meg .
Xfire : dugesbatyja
msn: a profilomban a mailcím.

Előre is köszi a segítséget.

<tRucKdriFteR>

(#18297) henesa válasza Pubszon (#18294) üzenetére


henesa
aktív tag

Bocsesz igazad van télleg nem kuksiztam hogy sd-t irtál ugy már nekem is annyi

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18298) BalaNce87 válasza Pubszon (#18294) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én csak azt nem értem hogy akkor mi a lóf...nak van 100 sd szerver ha abből kb a nap 24 órájában 90 kb mindig üres, nem értem ezeket az embereket minek csináltatnak szervert poén ha van egy nekik de komolyan?

(#18299) Pubszon válasza BalaNce87 (#18298) üzenetére


Pubszon
veterán

Mert a 100 szerverre, egyidejűben 250-300 ember jut(ennyinek van kedve SD-t játszani), illetve sokan csak WAR miatt bérelnek szervert. :K :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#18300) BalaNce87 válasza Pubszon (#18299) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezzel is tisztába vok hogy war miatt, de amikor wart látok akkor is csak azon ahol szoktam pubolni ,a többi még mindig üres, látni nem lárok egy lelket se azokon a szervereken.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.