Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) hector faub válasza feka007 (#4998) üzenetére


hector faub
csendes tag

attól függ hogy mennyit játszunk ;)

nem vagyok profi az lehet de azért értek ehez nem chatelni jöttem hanem kérdezni tőletek

(#5002) hector faub válasza hector faub (#5001) üzenetére


hector faub
csendes tag

például az én apukám csak egy órát enged meg :K

nem vagyok profi az lehet de azért értek ehez nem chatelni jöttem hanem kérdezni tőletek

(#5003) Sirandrish válasza hector faub (#5002) üzenetére


Sirandrish
legenda

MOD gomb...ááá javithatatlan...

amugy ha rangra hajtol akkor idő is kell nem csak hsz..de ha így viselkedsz mire meglenne a napod a lelkes ujonchz addigra BANN lesz..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5004) szabozeee válasza hector faub (#5002) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Most te saját magadnak válaszolgatsz??
Használd például a (mod) gombot.... :D

Sirandrish: megelőztél ;]

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#5005) néha válasza hector faub (#5002) üzenetére


néha
aktív tag

1 óra cod 4 csak ki is az apád..... :F
:D

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#5006) Boci_83 válasza Sirandrish (#5000) üzenetére


Boci_83
őstag

Oda van irva mit kell tenned! Frissíteni a pb-t, még az is le van irva hol kell...!?
Bár én rohadtul nem értem, mert cod2nél is szinte kivétel nélkül szarakodott a pb egy csomó embernél, én egy fél éve nem is frissítettem, de még nem tett ki sehonnan sem, én cod4el sem frissítettem még egyszer sem, sőt patchet sem tettem fel, és nem volt még gondom, sehonnan sem dobott le. De le is kopogom.....

Néha: akkor különösen jó az aláírásod, napi 1 óra játékkal én sem unnám meg soha... ;] :DDD
Sirandrish: Azért téged sem kell félteni....

[ Szerkesztve ]

**********

(#5007) néha válasza Boci_83 (#5006) üzenetére


néha
aktív tag

ÉN a cod 2-ben ajánlották hogy irjam be a consolba ezt /pb_security 0
és után amár semmi bajom se volt a pb-vel és kise dobbot semien serórol se!! :)
de most néha kivág a pb a cod 4-ben ...

BOCI:amugy én naponta nem 1 órát játszom mert nem is minden nap nyomatom de ha van időm akko el se lehet engem onnan vinni.... :DD

[ Szerkesztve ]

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#5008) Sirandrish válasza Boci_83 (#5006) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nekem eddig jó volt..mostmeg 2 sec game után kidob...
PB-t frissitettem..legalábbis azthiszem...1.2es peccs is fenntvan de ugyanazt irja...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5009) CséZé


CséZé
őstag

Na 55-ös lettem :B Megvan már így a Gold Desert Eagle is. De az a csík alul tovváb fog menni vagy mi?

(#5010) snoopzkaaa


snoopzkaaa
csendes tag

Szasztok
Szeretném kérdezni, hogy nektek, gamereknek, mekkora fps áll rendelkezésetekre a játékban, esetembe 800x600-as felb. és minumumon, mert nekem egy 1950 prom van es igencsak szaggat, gondolok itt átlag 40-50 fpsre, de ha sok dolog tortenik(én is naon mozgok es tobb ellenfel is a képbe kerül) akkor vészes 20 fpsre és alá is leesik, szeretnék érdeklödni h ez szoftver hiba-e (bar mar csereltem tobbfele drivert, atihonlap, asushonlap), de mégis fentmaradt a probléma, netén már télleg gyenge lenne az atim a gamehez??
Hardvereim: 2,3 dual amd, 3 giga ram, 4 megas net(pingem kicsi: 50 atlag), xp 32 bit(de nem regi)
Köszönöm elöre is a válaszotokat, és perce további jo gamet:))))
:DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#5011) pilóta válasza snoopzkaaa (#5010) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem neked a proci lesz a kevés, mert nekem 1024x768-ban közepes beállításokkal, 2x-es símítással 60-90 fps, 50 alá csak akkor megy le, ha sok a füst. Nekem is 1950 pro a VGA, 2 giga ram, XP prof 32 bit, viszont a proci 2 darab 3,2-es xeon...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5012) Neró válasza szabozeee (#4999) üzenetére


Neró
őstag

Igazad van.Ha nem lenne multi akkor már rég meguntam vólna.
Multi nélkül nem igazi játék a játék!!! :)

| www.diablohungary.hu

(#5013) Sirandrish válasza pilóta (#5011) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez hülyeség..nekem Multiban kzepes beállitások melett 70-90FPS...és X1950GT-m van..ráadásul a procim egy 3500ös Athlon...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5014) ricsy888 válasza pilóta (#5011) üzenetére


ricsy888
senior tag

nem hiszem, hogy a proci a kevés neki, hiszen ha jól látom akkor az egy AMD X2(2,3GHzen)
Simán kihajtaj a VGA-t. Nekem egy 2400+@2600+(2200mhz) AMD-m van és egy 7300Gt tuningolva meg 1gb ram. És simán megy 1024-be és mediumon.. megy high-on is csak úgy már 20 FPS alá is csökken :(
Szal nem tom mi lehet a hiba, de nem hinném, hogy hardver lenne..

[ Szerkesztve ]

(#5015) pilóta válasza Sirandrish (#5013) üzenetére


pilóta
nagyúr

Lehet, de más különbség nem nagyon van, ugyanaz a VGA, oprendszer, még ram is neki van több, csak a proci más, és nálam nagyobb felbontásban, jobb grafbeállításokkal több az fps. Lehet, hogy nem a proci kevés, AMD-ben nem vagyok otthon, de akkor meg mi?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5016) Neró válasza pilóta (#5011) üzenetére


Neró
őstag

Minimum rendszer:

Processzor: Intel Pentium 4 2,8 GHz vagy AMD Athlon 64 2800+ vagy bármilyen 1,8 GHz-es kétmagos processzor
Memória: 512 MB (768 MB Vista esetén)
Merevlemez: 8 GB szabad hely
Videokártya: NVIDIA GeForce 6600 GT vagy ATI Radeon 9800 Pro.

Ajánott rendszer :

Processzor: 2,4 GHz-es kétmagos vagy jobb processzor
Memória: 1 GB (2 GB Vista esetén)
Merevlemez: 8 GB szabad hely
Videokártya: Shader Modell 3.0 az ajánlott; NVIDIA GeForce 7800 vagy jobb, ATI Radeon X1800 vagy jobb.

Egyszer már belinkeltem de itt van mégegyszer.
Ezen egyszerübb kiigazodni. :)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#5017) Sirandrish válasza pilóta (#5015) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nemtudm de nekem is kb ugyanaz a VGA csak a procim gyengéb meg ugye nálam is csak 2 giga ram van viszont nekem megy normálisan...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5018) pilóta válasza Neró (#5016) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi, de ezt miért nekem írtad? Most épp senkinek nem volt kérdés, hogy mi a minimum meg az ajánlott, hanem az ő konkrét konfigján nem megy rendesen...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5019) pilóta válasza Sirandrish (#5017) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát nem tudom. Lehet, hogy a procija hiába kétmagos, ha alacsony a freki és a játék úgy van megírva, hogy inkább az kell neki. A te procidnak mennyi a valós frekije?

(bár mondjuk 800x600-ban akkor is hasítani kellene neki...)

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5020) Neró válasza pilóta (#5018) üzenetére


Neró
őstag

Sorry. :D

| www.diablohungary.hu

(#5021) Sirandrish válasza pilóta (#5019) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én azt meg honnan tudjam?:DD

hát ezaz..nekem is 1024*768ban megy..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5022) gyiku


gyiku
nagyúr

hogy lehet 1024be tenni? nekem csak 800x600, vagy 1280x1024be engedi.
masik jofej dolog:

nagyban

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#5023) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ezt miért írja ki? "directX encountered an unrecoverable error. Check the readme for possible solutions." tegnap játszottam vele most elindítom azt ezt dobja ki ezzel csak probléma van, legújabb pb van fenn minden, banolt már a pb guiddal megoldottam azt most jön ez, igaz ez lehet megoldható lenne ha eredetit megveszed v nem is számít semmit hogy megveszed ezzel kapcsolatban, a hibák sorozata azóta van mióta 1.2-es patch is fenn van.

[ Szerkesztve ]

(#5024) fpeter07 válasza CséZé (#5009) üzenetére


fpeter07
veterán

amíg végig nem ér

(#5025) Boci_83 válasza pilóta (#5019) üzenetére


Boci_83
őstag

Ejjj! nem jösz játszani!? most 10 perc pihi van, mi nagyon jó sabotage meccset nyomtunk haverral! Tisztára kikészült. Egyébként én is elértem ma az 55-ös szintet.... :C

**********

(#5026) Sirandrish válasza gyiku (#5022) üzenetére


Sirandrish
legenda

ugyanez a hiba üzi van nekem is 3 sec game után...ami érdekessé teszi hogy mielőtt elszállt a mentésem 24órát toltam vele és egy ilyen hibát sem kaptam...

jah bocsi csak az előbb nem láttam az egész képet..nekem nem ez a hibám:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5027) fpeter07 válasza BalaNce87 (#5023) üzenetére


fpeter07
veterán

ezt nekem akkor szokta kiírni ha felbontést szeretnél váltani, x-fie bevan kapcsolva

(#5028) BalaNce87 válasza fpeter07 (#5027) üzenetére


BalaNce87
addikt

Xfire?! :F hát onnan próbáltam csatlakozni, akárcsak tegnap akkor nem írta ki ,most kiírta nem értem én ezt

(#5029) pilóta válasza Boci_83 (#5025) üzenetére


pilóta
nagyúr

Még megy a meló, de nemsoká megyek :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5030) Kanczy


Kanczy
veterán

#4995 by Hector Faub :

-hagyjuk már elment a kedvem inkább játszok mással van elég jatek

#4997 by Hector Faub :

-már indulok.

Csak én látom úgy,vagy ez a srác tényleg teljesen illogikus? :))
Ja meg azért a 2 perces ,,Miért nem segítetek már?" hsz-t is elég érdekesnek tartom!

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5031) Prof01 válasza CséZé (#5009) üzenetére


Prof01
veterán

Nem fog. Elmegy a végéig(ha most nincs ott) és úgy marad. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5032) gyiku


gyiku
nagyúr

felnyomtam pbsetuppal aktualis verziora pb-t, megis kidob. serialcsere?

hüllő

(#5033) fpeter07


fpeter07
veterán

zászlórablás van? :F

(#5034) gege71.hu válasza Boci_83 (#5025) üzenetére


gege71.hu
addikt

estéére felnézek majd énis. tdm meg s&d is jáccik?
Ez a 2 mod a kedvencem :)

(#5035) pilóta válasza fpeter07 (#5033) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az nincs.
Amik vannak:

Free-for-all (cod2-ben deathmatch)
TDM
Search & destroy
Sabotage
Domination (ez a cod1-ben volt)
Hq

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5036) fpeter07 válasza pilóta (#5035) üzenetére


fpeter07
veterán

tom de mintha olvastam volna

(#5037) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Az én problémámra vmi megoldás?! ilyet ma csinál először és már totálisan fel.... ez a játék csak baj van vele egyszer pb ban egyszer meg ez, azt se tudom ez mi, mióta játszok egyszer v kétszer írta ki azt utána reconnect azt jó volt, most meg akárhányszor csatlakoznék a kép fekete marad és utána jön ez, érthetetlen hogy mi ez csak úgy gondol egyet és jön ezzel a hibaüzenettel :(((

(#5038) Neró válasza BalaNce87 (#5037) üzenetére


Neró
őstag

Nincs evvel a játékkal semmi baj.
Csak érteni kell hozzá. :)
Ennyi. :U

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#5039) snoopzkaaa


snoopzkaaa
csendes tag

Hy all :C
Köszönöm válaszotokat, felrakom ujra a gamet,
megnézzük mit mutat ugy, ha ugy se igazi akkor
hozzanyulok finoman a frekihez, nem tom mennyin
van, aztán utána csak reménykedek, de nem
aggodok sokáig, mert egy hét és szerzek egy
gt-t, ha minden igaz :DD :DD
Szal még1x thx,
cod4 nickname: ||v||/A||))
bye alllllll :))

(#5040) fpeter07


fpeter07
veterán

"Még szinte be se porosodott a Call of Duty 4 DVD az asztalokon, az Activision már a Call of Duty 5. verzióján dolgozik. Ebben a részben nagy valószínűséggel visszakanyarodunk sokak örömére a 2. világháborús témához. Az Infinity Ward nem vesz részt a fejlesztésekben, helyét a Treyarch veszi át. A játék elkészítéséhez scriptereket, és mappereket keresnek. A játék legkésőbb jövőév karácsony tájékán jelenik meg."
Kinek jó, kinek rossz hír :)

(#5041) janos80


janos80
senior tag

sziasztok

a segitsegeteket szeretnem kerni. van egy palya ahol raketaval kellene kiloni egy helikopteert. ok hogy azt irja ki,hogy bekell fogni a helit,de az istenert nem tudom. nem tudja megmondani valaki ,,hogy mit csinaljak? mar 1-2 napja szarakodok vele,de sehogysem sikerul

valaszotokat elore is koszonom

udv
Janos

(#5042) BalaNce87 válasza Neró (#5038) üzenetére


BalaNce87
addikt

Most nem kell oltani inkább annak örülnék ha vmi megoldást kapnék de igen is a játékkal van a baj mivel tegnap óta semmit nem csináltam vele ma nyomnám és ezzel jön egyből és nem most tettem fel hanem már 1 hónapja van fenn és azóta ilyennel nem jött, de ebből kifolyólag azt gondolom hogy te értesz hozzá akkor megtudnád mondani mi a baja?

(#5043) pilóta válasza BalaNce87 (#5042) üzenetére


pilóta
nagyúr

És mikor írja ki? Állandóan, vagy csak ha állítasz valamit? Mert ha az utóbbi, akkor ne állíts semmit a játék menüjében, hanem a config fájlban írd át szövegesen.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5044) pilóta válasza janos80 (#5041) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát ilyenre nem emlékszem, hogy helikoptert kellett volna lelőni. Melyik részen van?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5045) janos80 válasza pilóta (#5044) üzenetére


janos80
senior tag

Hunted

(#5046) BalaNce87 válasza pilóta (#5043) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ha csatlakozok akkor jön a safe modos cucc és utána fekete képernyő és utána rá pár másodpercre jön ez tényleg láttam hogy panaszkodtak rá anno amikor én tettem fel de nekem ilyennel nem volt gond most meg 1 hónap múltán lett gond

(#5047) Bordoi válasza Neró (#5038) üzenetére


Bordoi
őstag

Neró miért nem segitel BalaNce87-nak, ha te tudod a megoldást ?

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#5048) Sirandrish válasza gyiku (#5032) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha megoldod értesits:) mert nálam is ez a gnd:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5049) pilóta válasza janos80 (#5045) üzenetére


pilóta
nagyúr

Azmiaz? :D Valami olyat mondj, hogy mittomén csernobil után vagy valami jobban beazonosíthatót. Esküszöm nem emlékszem ilyenre, hogy helikoptert kellett volna lelőni rakétával. Csak harckocsikat...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5050) pilóta válasza BalaNce87 (#5046) üzenetére


pilóta
nagyúr

Újratelepítés volt?

Aki él és nem boldog, az téved!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.