Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) MaTTeS válasza MaTTeS (#5988) üzenetére


MaTTeS
senior tag

valaki válaszolna erre? :D
"argh:S fennvan agépen az xp és a vista is külön partición, eddig az xp-t használtam mondván ha ez beszarik akkor nemkell telepitgetnem mert ott a vista.
Ma befosott az ikszpé és átmentem vistára de ugye ujra kellett rakni a cod4-et, azonban kimentettem az egész player/profil mappát a játék könyvtárábol hogy a rangom meg a fegyók amit összegyilkoltam azért ne vesszenek el. Na mármost felrakom a cod4 et profilt betöltöm megyek fel szerverre erre hibával kidob hogy sorry de resetelve lettek a statjaid :S nem lehetne megoldani valahogy hogy visszakapjam a szintem?"

(#6002) Sirandrish válasza frankoxD (#5998) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem egy bye-t lehet irni..én nemszoktam köszönés nélkül lelépni sehonnan...és szerencsére sokak nem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6003) pilóta válasza Sirandrish (#6002) üzenetére


pilóta
nagyúr

Én általában kiírom, hogy "sziasztok, köszi a játszódást", de van, amikor elkezdem írni, és közben beadja az elért xp-t, aztán mire újra beírom meg elkezdi tölteni a köv pályát :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6004) Sirandrish válasza pilóta (#6003) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen ilye nekem is van..olyankor megvárom mig bejön a kövi map...:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6005) MaTTeS


MaTTeS
senior tag

ááá hát ez nem igaz :@ vistát feltoltam, uj cod4, és a régi és az új felupdatelt punkbusterrel is ezt irja ki :S
kép
mi lehet a probléma? :((( :(( :W :(

[ Szerkesztve ]

(#6006) vzsolo2225 válasza MaTTeS (#6005) üzenetére


vzsolo2225
tag

Az, hogy nem vetted meg a COD-ot. :D

(#6007) VW_Beetle válasza vzsolo2225 (#6006) üzenetére


VW_Beetle
tag

Igen vagy az hogy csunya modon nem enged fel a szerver mert nem szeret :D

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#6008) fpeter07 válasza MaTTeS (#6005) üzenetére


fpeter07
veterán

nem eredeti

(#6009) Soak válasza Sirandrish (#6004) üzenetére


Soak
veterán

en nem mindig irom mert mikor 3.szor sem akarja elküldeni akkor hagyom ... :)

(#6010) VW_Beetle válasza Soak (#6009) üzenetére


VW_Beetle
tag

:D ja hát van ilyen :D

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#6011) MaTTeS válasza fpeter07 (#6008) üzenetére


MaTTeS
senior tag

gondolom nekedse, ellenben ez cracked server és páran ugyanezzel tolják és nekik müxik
én a vinfos pistára gondolok

(#6012) vzsolo2225 válasza MaTTeS (#6011) üzenetére


vzsolo2225
tag

Nehogy azt hidd! Nekem is kiírja néhány helyen, de máshol meg szó nélkül játszom... :U

(#6013) Sirandrish válasza MaTTeS (#6011) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor próbáld ki XP-n..mondjuk nekem most Pistán megy.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6014) Sirandrish válasza Soak (#6009) üzenetére


Sirandrish
legenda

az amugy mé van hogy nem küldi el?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6015) fpeter07 válasza Sirandrish (#6014) üzenetére


fpeter07
veterán

nemtom, a végén amikor a stat táblázatot adja ki van amikor 3.szorra se akarja elküldeni :F ilyenkor t -> space -> írás -> ált. jó sokott lenni.
hogy hogy ilyen sokan vannak a szerón? :F :)

(#6016) feka007 válasza Sirandrish (#5989) üzenetére


feka007
nagyúr

Lehet, hogy lejárt a crack, mert ezt írja ki: [link] :D

(#6017) MaTTeS


MaTTeS
senior tag

érdekes, feltoltam xp-t ezen müxik :@
microsoft hogy az ég szakadna rád

(#6018) fpeter07 válasza feka007 (#6016) üzenetére


fpeter07
veterán

mai világban még a crekk-ek is időre mennek :D

(#6019) BandiHUN


BandiHUN
veterán

no,megy végre a COD4!!! csak nem volt kidobott pénz,nagyon jónak tűnik...viszont van egy gondom:néztem volna magyar szervert,erre sehova nem enged be a server is a different version 1.0 dumával....mi a megoldás?itt mintha azt olvastam volna,hogy megy a warezban is az 1.3 vagy mi....ja mi a ph! cod4 szerver adatai?beugranék kipróbálni,ha van,aki jáccik...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6020) CséZé válasza BandiHUN (#6019) üzenetére


CséZé
őstag

ip: 62.112.194.111:29049
Ebbena pillanatban 11-en vannak fenn :DDD

(#6021) MaciG válasza CséZé (#6020) üzenetére


MaciG
addikt

wazzeg tele van :DD ahogy lesz hely ,megyek :C

BANZAII

(#6022) fpeter07 válasza MaciG (#6021) üzenetére


fpeter07
veterán

ma elég népszerű volt a szeró
szép kis statom volt :B :))

(#6023) MaciG


MaciG
addikt

Mikor többen játszatok akkor fenn szoktatok lenni ventrin vagy ts-en? :)

BANZAII

(#6024) BandiHUN válasza CséZé (#6020) üzenetére


BandiHUN
veterán

thx,közben meglett :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6025) CséZé


CséZé
őstag

Jó kis game volt, fpeter CoD2-be is így nyomod? :)

(#6026) Sirandrish válasza fpeter07 (#6015) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen nekem is akkor nem szokta elküldeni:)
nemtudom hogy miért de én örültem hogy ennyien vannak:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6027) Sirandrish válasza feka007 (#6016) üzenetére


Sirandrish
legenda

már össze is sz*rnám magam ha időre menne:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6028) Sirandrish


Sirandrish
legenda

amugy mst jöttem le szerorol..elég zsir game volt most is...holnap is ilyet akarok:)

amugy érdekes hogy most hogy lesz*rom a szintet egyszerübben lépem mint mikor érdekelt:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6029) pilóta válasza Sirandrish (#6028) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem azért lépsz most gyorsabban, mint első körben, mert már nem mindíg tökutolsó vagy, és több pontot kapsz... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6030) Sirandrish válasza pilóta (#6029) üzenetére


Sirandrish
legenda

LOL akkor se mindig tökutolsó voltam:DD

Monjduk az tény hgy mióta ujrakezdtem 2.nál nem tudok roszabb lenni..max3. akármit is játszunk akárhol is:)
ennek örülök:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6031) szabozeee válasza Sirandrish (#6030) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Hi!

Ismét munka. Jó volt az a fél óra gama pénteken, csak nagyon kikaptam.. :O
De van egy észrevételem, erősítsetek meg ha igazam van..
Vasárnap összehoztunk egy kis LAN partit 12-en voltunk a COD4 péntekhez képest egész jól ment (sokkal jobban).
Ez mitől lehet?

1. Ennyivel jobbak vagytok a haveroknál??
2. LAN-on a saját gépemmel nyomultam (lsd. adataimnál) 1280x1024 stb.. pénteken pedig a muter gépénél 640x480 stb.

Lehet ekkora külömbség ha másik géppel játszol??

Hala Madrid :)

(#6032) pilóta válasza szabozeee (#6031) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát azért 1280-ban nem ugyanazt látod, mint 640-ben. Távoli ellenséget lehet észre se veszel kicsi felbontással, mert 2 pixel a szürke álcaruhás katona a szürke fűben.

Na meg nyilván sokkal jobbak vagyunk a haverjaidnál :D

Mod.: egyébként ez nálam is így volt COD2-ben. Játszottunk hétvégenként lanon haverokkal, egész jól ment, de nem voltam sokkal jobb. Aztán elkezdtem neten tolni aktívan, és egy hónap múlva nem akartak velem játszani, mert mindíg lealáztam őket. De olyan szinten, hogy direkt egylövetűztem, hogy ezzel is hátrányba legyek. 1v4 játszottunk ctf-et, és folyamatosan nullára vertem őket, de legtöbbször úgy, hogy még lelőni se tudtak.
Szóval nagyon sokat számít a netes rutin.

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6033) -conrad- válasza fpeter07 (#6022) üzenetére


-conrad-
addikt

Csíter. :)
Jó volt tegnap, tetszett nagyon.

Mod: Nekem olyan gondom van, hogy 20mp-ként felvillan a conn. interrupted felirat, és várok 1-2 mp-t, aztán utána beröccen megint. Az a gond, természetesen az esetek 99%-ban akkor van, mikor fightolok... Murphy. Már cod2-ben is volt, másik nettel, szóval nem igazán tudom, hogy mi miatt lehet.. Akkor más net, vezetékes hálókari, más game volt, most wireless hálókari, cod4, és más szolgltató, és ugyanúgy laggol, tehát valami a gépemmel lesz. Ötlet esetleg, hogy mi okozhatja?

[ Szerkesztve ]

(#6034) szabozeee válasza pilóta (#6032) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ezt tegnap a COD2-nél vettem észre, azt szoktam szombatonként neten játszani. Eddig a LAN-on egy szinten voltunk a haverokkal, tegnap ilyen 125:30 -as statom volt áltagban, anyáztak is rendesen :D :D

Hala Madrid :)

(#6035) Sirandrish válasza szabozeee (#6031) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. egyértelmü hogy jobbak vagyunk a haverjaidnál...ez kérdés?:DD
2. szerintem a felbontás sokat nem számit mert Petyka is 640*480ba nymja és igencsak profi a kis k*csög:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6036) Sirandrish válasza pilóta (#6032) üzenetére


Sirandrish
legenda

jóhogy..én is összesezdném a haverkat azt se tudnák mivan..de felmegyek egy külföldi szerora oszt én nem tudom hogy mivan:DD
rengeteget számit hogy valaki csak lanon játszik heti egyszer vagy online napi 5-6 órát..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6037) Sirandrish


Sirandrish
legenda

hé..most nézem hogy töküres a szero..én meg játszanék..valaki kusszon má fel:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6038) Boci_83


Boci_83
őstag

Gyertek játszani!! :B

**********

(#6039) Sirandrish válasza Boci_83 (#6038) üzenetére


Sirandrish
legenda

megyek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6040) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Jó nektek én itt csücsülök a suliban:)

(#6041) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah ismét nyomattunk két FFA-t...mindkettőt nyertem ugyhogy ma már nemkéne többet játszanom mert ugye a csucson kell abbahagyni:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6042) Sirandrish válasza Bencus88 (#6040) üzenetére


Sirandrish
legenda

rakd fel a COD-t és gyere:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6043) germanh válasza Sirandrish (#6042) üzenetére


germanh
senior tag

felmentem, erre te pont mész :D , majd este talán ;)

Enjoy the pain!

(#6044) gyiku


gyiku
nagyúr

mely fajdalommal tudatom veletek, hogy az alaplapom tegnap beadta a kulcsot. :(
ma visszavittem gariba, csavokam ha nem tudja meghegeszteni, akkor megy a nagykernek, ami kb 3 het. :(
remelem iden lesz meg gepem, es tolhatom megint lvl 1rol :)

hüllő

(#6045) szabozeee válasza gyiku (#6044) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Részvétem. :R
Nálam hasonló a helyzet, gép van net nincs... :(((
Úgyhogy talán januártól kezdhetem IvI 1-ről....

Hala Madrid :)

(#6046) Bencus88 válasza Sirandrish (#6042) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nincs elég helyem, de úgy néz ki ma el lestük a jelszót módosítjuk a lemezterületet és mehet a cod:D

(#6047) gyiku


gyiku
nagyúr

tenyleg. kinek van itt eredetije? ha nem csitel, megveszem a serialjat 5ert :) en nem csitelek, az zihher. aztan toljuk 2en 1 seriallal :D

hüllő

(#6048) Bencus88 válasza gyiku (#6047) üzenetére


Bencus88
nagyúr

2-en egy seriallal azt meg hogy gondoltad :F

(#6049) gyiku válasza gyiku (#6044) üzenetére


gyiku
nagyúr

faszikam megcsinalta :)
van gepem.

hüllő

(#6050) gyiku válasza Bencus88 (#6048) üzenetére


gyiku
nagyúr

ahogy a nem gyariakkal. egy seriallal vannak vagy ezren. teccikerteni? :)
de csak vicceltem, nem vagyok ennyire fogtechnikus, majd megveszem rendesen :D

hüllő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.