Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Macka válasza Tsunami73 (#7988) üzenetére


Macka
veterán

Este felmegyek PH szerverre, oszt rendet teszek a Csunamik között.... :DDD :DD

(#8002) Sirandrish válasza ent (#7999) üzenetére


Sirandrish
legenda

lehet menni más szerora, senkinek sem könyörgök hogy jöjjön erre :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8003) Tsunami73 válasza Macka (#8001) üzenetére


Tsunami73
tag

Addíg megpucolom a fegyót,és megélezem a kést hogy tiszta munkát végezzek :D

(#8004) feka007 válasza Sirandrish (#7974) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem én, tesóm a PSP-jére játékot... De vmi nagyon vacak oldalról, mert ilyen 5-6 kilóval jött neki, de a szar torrentnek ennyi éppen elég, hogy lenullázza a netet...

(#8005) Sirandrish válasza feka007 (#8004) üzenetére


Sirandrish
legenda

legalább te viszont töltés nélkül tudsz gamelni...nekem megint sz*r a pingem..nemértem kmolyan...reggel jó...délutánra játszhatatlan..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8006) fpeter07 válasza ent (#7982) üzenetére


fpeter07
veterán

én legelső cheat élmény: lő előre a hapika, én gondoltam jól megkéselem ;] erre ránt az aim- és meghalok :(
mindig lesznek csiterek

(#8007) CséZé válasza fpeter07 (#8006) üzenetére


CséZé
őstag

Sajna sok lesz a csicska 10 éves szerencsétlen (Tsunami ne vedd a fiadra) akik azt hiszik h ők mekkora ászok h csalással lelövik a másikat :(( Pedig annyira egyértelmű az egész, ha valaki csalt, de nem tudom miért nem hagyják abba a játékot ha nem megy nekik. Az aim-ról meg annyit h aki használja az a legszánalmasabb "gamer" annak mi értelme van h nyomja az iránygombokal meg klikkel? Mert az egeret tuti nem mozgatja.
Nekem olyan "élményem" volt csalással kapcsolatban, hogy itt a PH!-s szerón killcamben néztem végig h fal mögött megyek sniperrel, és bebújtam egy nagy kőtörmelék mögé aztán deepimpacktal elkezte lőni a követ, kicsit fura volt, h nem látszóttam killcambe és úgy haltam meg, de nem is úgy h vaktába lövögette, hanem tudatosan...
Nah kicsiit hosszú lett :)

(#8008) feka007 válasza Sirandrish (#8005) üzenetére


feka007
nagyúr

Ma amikor 100-200-as pingem volt, egész jól tudtam csipázni. Egy olyan gyors játék ekkora értéknél játszhatatlan, mint az UT3, de szerintem CoD-dal ellehet lenni ekkora pinggel is, legfeljebb a neved mellé rakod, hogy laggolsz és akkor mindenki meg fog érteni. :D

(#8009) Sirandrish válasza feka007 (#8008) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért 200as pingel elég ratyi a cod is...főleg mikor szemtől szembe vagyok..benned már lesz 40 glyó mikor a tied még csak elkezd odaérni...meg pl mikor dobom a gránátot futok és én halok meg benne? mert már futok 20 métert mikor elkezd repülni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8010) kircso13


kircso13
senior tag

Ma jó termésem volt :) . Röpke 45 perc alatt meghaltam vagy 50 szer , de 5 embert le tudtam szedni, ez már haladás :)

..,

(#8011) loncos


loncos
csendes tag

Help!!!

mi lehet a baja ????

----- Initializing Renderer ----
----- Client Initialization Complete -----
Attempting 44 kHz 16 bit [Windows default] sound
ERROR: unable to load eq filter.
----- R_Init -----
Getting Direct3D 9 interface...
Pixel shader version is 3.0
Vertex shader version is 3.0
Shader model 2.0 code path is available.
Shader model 3.0 code path is available.
Using Shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.
Attempting 800 x 600 fullscreen with 32 bpp at 60 hz
Game window successfully created.
Using 2x anti-aliasing
Creating Direct3D device...
Com_TouchMemory: 0 msec. Using sum: 0
Loading fastfile code_post_gfx
Loading fastfile ui
Loading fastfile common
Initializing render targets...
Requested frame buffer to be 24-bit color with 8-bit alpha
DirectX returned a frame buffer that is 24-bit color with 8-bit alpha
Initializing static model cache...
Initializing dynamic buffers...
Initializing particle cloud buffer...
Creating Direct3D queries...

Fastfile for zone 'code_post_gfx' is corrupt or unreadable.

(#8012) Sirandrish válasza kircso13 (#8010) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez komoly?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8013) CséZé válasza feka007 (#8008) üzenetére


CséZé
őstag

jut eszembe, megvan már a razer? :D

(#8014) feka007 válasza CséZé (#8013) üzenetére


feka007
nagyúr

dupla

[ Szerkesztve ]

(#8015) feka007 válasza CséZé (#8013) üzenetére


feka007
nagyúr

Sehol sincs, csak a pixmanianál láttam raktáron, de azoknak nem hiszek, és nem is vennék tőlük smemit. :DDD

(#8016) fpeter07 válasza CséZé (#8013) üzenetére


fpeter07
veterán

mér lenne meg neki :D

(#8017) feka007 válasza fpeter07 (#8016) üzenetére


feka007
nagyúr

Majd januárban megveszem vhonnan. Diamondback meg Copperhead van, de azok nem tetszenek...

(#8018) Prof01 válasza Atomgeszi (#7963) üzenetére


Prof01
veterán

Winyó-t a játékmentések és a live-ról letöltött tartalmak(demo-k,videók...) tárolására használhatod. Ugyanannyi eséllyel halhat meg flashelve is, mint néküle. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8019) CséZé válasza feka007 (#8015) üzenetére


CséZé
őstag

Ezt nézted már?

(#8020) Sirandrish válasza feka007 (#8017) üzenetére


Sirandrish
legenda

a nyíregyi MM-ben is van vagy 2 féle de ellfelejtettem milyenek:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8021) feka007 válasza CséZé (#8019) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem, küldtem is pü-t neki. :R

(#8022) feka007 válasza Sirandrish (#8020) üzenetére


feka007
nagyúr

A tiszáig azért nem fogok lemenni vácról, oda-vissza majdnem egy teljes tank bánná, annyit zabál a kocsi. :DDD

(#8023) kircso13 válasza Sirandrish (#8012) üzenetére


kircso13
senior tag

Nem, csak vicceltem :) .

..,

(#8024) Atomgeszi válasza loncos (#8011) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A hang-gal van problémája. Próbáld meg kisebb kHz-re rakni, esetleg ha tudod kérj kölcsön egy hangkártyát.

(#8025) Atomgeszi válasza Prof01 (#8018) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, közbe olvastam hogy mire lehet használni. Ez így elég gáz. :( Na mind1, lassan beszerezek én is egy Xbox 360-at ha találok prémiumot olcsójé! :D

(#8026) Prof01 válasza Atomgeszi (#8025) üzenetére


Prof01
veterán

Vehetsz Arcade-ot is. Az csak 60k.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8027) deedee


deedee
őstag

üdv!

amikor kinyírtam a szálloda tetejéről a kopsz genyát és menekülni kell a társammal együtt...20 perc van kivonásig...,akkor hogyan lehet azt túlélni???Lapultam és írtottam a rengeteg katonát és kutyát,de özönlenek mint az állat....Már kezdem únni az állandó kinyiffanásomat.... :U

(#8028) Atomgeszi válasza deedee (#8027) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez melyik? Amikor egy sniperrel mész a kapitánnyal? És hasalni kell a földön? Meg mondja. Hold up, move up, meg ilyenek? Csernobilba játszódik?:D

(#8029) feka007 válasza Atomgeszi (#8028) üzenetére


feka007
nagyúr

Az.
Éld túl addig, amíg jön a helikopter, ennyi...
Szerk: jelzi alul, hogy hol tart a helikopter

[ Szerkesztve ]

(#8030) Sirandrish válasza feka007 (#8022) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem azt mondtam hogy gyere csak hogy van.:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8031) Sirandrish válasza kircso13 (#8023) üzenetére


Sirandrish
legenda

egyet se öltél mi?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8032) feka007 válasza Sirandrish (#8030) üzenetére


feka007
nagyúr

Nyíregyházai vagy? :)

(#8033) Sirandrish válasza feka007 (#8032) üzenetére


Sirandrish
legenda

bezony bezony:) mé?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8034) dave93


dave93
őstag

Hi all!
Ezt nagyon gyakran kiírja és kidob a szerverről, mit tegyek? [link]
Köszi :R

(#8035) feka007 válasza Sirandrish (#8033) üzenetére


feka007
nagyúr

Nemtom, csak kérdeztem. :D

(#8036) kircso13 válasza Sirandrish (#8031) üzenetére


kircso13
senior tag

Most miért kell beégetni :DDD . Tudod a törvényeket!!! 3x felszólítani, 1 figyelmeztető lövés azt mégegy és így lehet végtagra lőni, de hát mindenki bas*ott rám és még az első felszólítás sem tudtam mondani azt csett lett a vége, de holnap délután máshogyan lesz :DDD

..,

(#8037) deedee válasza feka007 (#8029) üzenetére


deedee
őstag

tudom,hogy túl kell élni 20 percig,de HOGYAN??? :D
Annyian vannak mint az oroszok.... :)

(#8038) feka007 válasza deedee (#8037) üzenetére


feka007
nagyúr

Milyen fokozaton viszed?

(#8039) Atomgeszi válasza deedee (#8037) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Melyik részéénél vagy a pályán??? Amikor elmennek mellettetek a tankok meg az arabok?

(#8040) Sirandrish válasza feka007 (#8035) üzenetére


Sirandrish
legenda

minő értelem:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8041) Sirandrish válasza kircso13 (#8036) üzenetére


Sirandrish
legenda

persze hogy tudom de ezt gyrsan kell csinálni:D én mindig betartom ezeket..magaban elhadarom 3szor a felszólitást aztán tűz..az első ugyis mellé megy azt nevem figyelmeztetőnek:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8042) feka007 válasza Sirandrish (#8041) üzenetére


feka007
nagyúr

Háborúban senki nem ad le figyelmeztető lövéseket szvsz... :D

(#8043) deedee válasza Atomgeszi (#8039) üzenetére


deedee
őstag

azon már túl vagyok,a tankok+katonák megvan,most egy ház tetejéről "letávcsövespuskáztam" egy gonosz kopasz mukit és most 20 percem van míg jön a felmentősereg és rengeteg ellenség van....Lapulok és beválik egy darabig,de aztán kutyák is jönnek és elszabadul a pokol....Talán szerezzek egy géppityut egy hullátol és inkább azzal osszam az ellent,mint a távcsövessel?

asszem normál fokozatban viszem...Pontosabban a 2. szinten...

(#8044) Atomgeszi válasza deedee (#8043) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Értem. Nem kell ezekkel foglalni, fuss mint egy őrült csak vigyázz közbe a kapitányra, útközbe lelősz néhány ellenséget és kész.

(#8045) fpeter07 válasza deedee (#8027) üzenetére


fpeter07
veterán

Hardon allig tudtam megcsinálni :D az óriáskeréknél feladtam, aki megtudja csinálni. .:D
amúgy csak lőni kell :)

(#8046) Sirandrish válasza feka007 (#8042) üzenetére


Sirandrish
legenda

én mindig adok...persze nem látszik deadok.:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8047) fpeter07 válasza Sirandrish (#8041) üzenetére


fpeter07
veterán

magaban elhadarom 3szor a felszólitást aztán tűz én is így csinálom
figyelmeztető lövés? ezek először lőnek aztán kérdeznek, meg amúgyis drága a töltény :D

(#8048) fpeter07 válasza deedee (#8043) üzenetére


fpeter07
veterán

vazze, ha ezt nemcsinálod meg, ezután jő a kemény rész :D

(#8049) deedee válasza fpeter07 (#8048) üzenetére


deedee
őstag

ez sem nehéz,ha tudom a megoldást:nem lődözni,csak iszkiri és védeni a haver seggét... :D

thx a válaszokat mindenkinek.... :R

(#8050) Macka


Macka
veterán

Áh, felkukkantottam, de ma olyan gyökér vagyok, mint egy gyökér..... lennthagytam a kocsiban a reflexeimet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.