Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) SystemRoot válasza kavicssli (#18694) üzenetére


SystemRoot
őstag

"Hétvégén valaki WAR?"

Egy 3v3 hétvégén?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18702) kavicssli válasza SystemRoot (#18701) üzenetére


kavicssli
addikt

Megy privi! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18703) Sirandrish válasza Casanova* (#18699) üzenetére


Sirandrish
legenda

FC2-t nem nyomatom multiba mert nincs kivel:)
de amgyis van pár online game amit tolok így ez már nem fér be:)

Kavics: nyugi annyit nem dob a pingen(sajnos)...de mindenképp kevesebb:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18704) Casanova* válasza Sirandrish (#18703) üzenetére


Casanova*
veterán

vannak multi szerverek,sokan játszanak. próbáld ki!! elég jó!!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18705) Sirandrish válasza Casanova* (#18704) üzenetére


Sirandrish
legenda

majd megnézem egyszer csak mondom..esténként multizok és van CoD4 ugye meg most CoD5 zombin aztán azokat küldöm..nem nagyon fér bele egy 3. game:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18706) Casanova* válasza Sirandrish (#18705) üzenetére


Casanova*
veterán

ok! :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18707) SystemRoot válasza kavicssli (#18702) üzenetére


SystemRoot
őstag

re,

SirAndrish-nak pü.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18708) Boci_83 válasza kavicssli (#18702) üzenetére


Boci_83
őstag

Hagyd a fenébe. Zombik lettek teljesen! Nem hiszem hogy összejönne 3 ember.. :(((

**********

(#18709) feka007


feka007
nagyúr

Xfirere vegyetek már fel akik sokat játszanak, mert soha nemtom hogy hova menjek gamelni, csak pubolok össze-vissza, és így unalmas. :D
->> gery576 <<-

(#18710) Zsubi


Zsubi
őstag

Helló All!

Azt vettem észre hogy max. grafikán(1440x900) mintha nem menne fentebb 75fps-nél :F
Valaki tapasztalt már ilyet?

(#18711) Sirandrish válasza Boci_83 (#18708) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahj mert 2szer elmentem zombizni bakker...ne nekem mondjad már te is..pl most is megyek zombizni..miről is maradok le..várjál nézem TS-t...huu...hmm..ááá...SENKI!!!
Erről ennyit...a béke legyen veled tezsvir :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18712) crysis18


crysis18
tag

sziasztok
lenne egy kérdésem
az lenne a bajom hogy nem tudom hogy lehet hamachin szervert csinálni cod4be
valaki seggítsen pls
előre is köszönöm :R :R

(#18713) Casanova* válasza crysis18 (#18712) üzenetére


Casanova*
veterán

csá! csak a hamachi 1.0.1.5 verzióval müxik- kell hozzá a lanfix

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18714) horyk válasza Zsubi (#18710) üzenetére


horyk
senior tag

Vsync-et kikapcsoltad :F

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18715) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

na skacok a pbbann nem figyeli tobbe a szerokat egy uj fejlesztes kerult fel a honlapjukra kiszuri az eredeti szerokat es csak azokat figyeli a tobbit kitiltja a listarol(cdkeyoffosokat)
:W :W
pedig nagyon jo volt sok aim,wh meg cfgst bannolt mar tolunk is

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18716) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

EvenBalance has released a new cvar that tells instantly if a server is cracked or not.
Server 00.00.00.00.:00000 has been removed from the Hub because it is a cracked server.
If an attempt is made to add cracked servers to your account in the future, it will most probably end up with a complete team account suspension.
If you have a query regarding this matter, please post up on the forums and a complete explanation will be given.
:W :W
valaki tud egy jo szerver figyelo honlapot ami jol szuri a csalokat es mukodik is

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18717) Zsubi válasza horyk (#18714) üzenetére


Zsubi
őstag

Nem, be van kapcsolva :U

(#18718) horyk válasza Zsubi (#18717) üzenetére


horyk
senior tag

Akkor OFF ,mivel a max fps-ed így csak annyi lehet ahány Hz-en fut a monitorod.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18719) -Mike-


-Mike-
addikt

Sziasztok!

Felrakom újra a játékot, az a kérdésem, hogy a mostani szerverek többsége melyik patchel fut? Melyiket kell felrakjam?

(#18720) horyk válasza -Mike- (#18719) üzenetére


horyk
senior tag

A szerverek 99%-ban az 1.7-es patch-et használják.
Felrakod az 1.6-ost utána meg az 1.7-est, a patch-eket az oldalunkról is letöltheted.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18721) kavicssli válasza -Mike- (#18719) üzenetére


kavicssli
addikt

Ahogy az előttem szóló is írta 1.6 majd 1.7 de a PunkBusterről se feledkezz meg! ;)

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18722) -Mike- válasza kavicssli (#18721) üzenetére


-Mike-
addikt

A pb volt az első amit feltettem. :)
Kösz horyk, lejött minden.

(#18723) Zsubi válasza horyk (#18718) üzenetére


Zsubi
őstag

aha.... értem :D
Köszi az infót :R

(#18724) feka007


feka007
nagyúr

Köszi akinek felvett, visszajeleztem. :R

(#18725) crysis18 válasza Casanova* (#18713) üzenetére


crysis18
tag

az a hamachi van fent
és milyen lanfix kell
1 linket adhatnál ahonnan le tudom szedni

(#18726) Casanova* válasza crysis18 (#18725) üzenetére


Casanova*
veterán

[link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18727) crysis18 válasza Casanova* (#18726) üzenetére


crysis18
tag

kössz
am a call of duty 4 hez kellene mert abba nem sikerül szervert csinálni
abba segíts kérlek
előre is kössz
ti hogy játszottak cod4et hamachin
mert mi akár hogy csináljuk nem sikerül :W :W :W

(#18728) Casanova* válasza crysis18 (#18727) üzenetére


Casanova*
veterán

cod4-be csak multizok. azt hittem a cod5-el volt gond. cod4-et nem játszunk hamachin.. sorry,h nemtok segíteni.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18729) Undoroid válasza Pitbullos (#18715) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Pitbullos!

Reméljük a legjobbakat...Az előbb voltam egy külföldi szerón!PB-ON és eddig oké lenne...Egy kedves ellenfél "vadul" nyomta az AIM-ot...a 'jól szuperáló' PB-pedig csak azokat a játékosokat vágta ki,akik anyázták a csalót! :DDD

Komolyan elgondolkoztam azon,hogy ennyire nehéz lenne a COD4-multiplayer(is)?Mire jó,ha csal valaki?Így semmi értelme nincs játszani! :F Ilyenkor jönne jól egy Global HW-Bann...

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18730) Pitbullos válasza Undoroid (#18729) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

a jatek pb je egy szar nem er semmit es lehet hogy az admin volt a csalo es ezer bannolt pbvel :DDD

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18731) kanmajom


kanmajom
tag

helo!

nem tudtok egy "papós" csitermentes szervert, mert már ég a pafám a 20 kill 20 assist 40 death-es eredményeim miatt. :B
(elég sok szokott lenni az assist is, szóval vannak azé találataim csak nem pusztulnak el mindig)
a cod 2 jobban ment. gondolom a 90-20 as eredményű gémereknek a menö 10k-s gémer egér mellett a csít is segit :W

nekm csak egy wireless egér+bill. van

[ Szerkesztve ]

Szeretne ingyen pókerezni? Nem kell mást tennie, csak regisztrálni, befizetni huszonöt dollárt és már kezdheti is!

(#18732) horyk válasza crysis18 (#18727) üzenetére


horyk
senior tag

A COD4-hez minek a hamachi :F

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18733) Talib válasza kanmajom (#18731) üzenetére


Talib
tag

"gondolom a 90-20 as eredményű gémereknek a menö 10k-s gémer egér mellett a csít is segit"

Ezt cáfolnám :DD Nincs gamer egerem (egy 5 éves Logi MX300), soha nem cheateltem, mégis összejönnek jó statok. Sokat kell gyakorolni, és Neked is lehet jó eredményed.

[ Szerkesztve ]

(#18734) crysis18 válasza Casanova* (#18728) üzenetére


crysis18
tag

oké
köszi azért :R :R
cod5be nem tod hogy van e tört szeró??
vagy ti szoktatok csinálni szervert hamachin???

(#18735) crysis18 válasza horyk (#18732) üzenetére


crysis18
tag

azért mert mi hamachin akarunk 2v2őzni
azért kértem a helpet de nem sok választ kaptam

(#18736) horyk válasza crysis18 (#18735) üzenetére


horyk
senior tag

Hamachit belövöd, utána:
COD4 multiplayer/ Start New Server/Dedicated : LAN -ra teszed + beállítod a játékod amilyenre akarod, utána Start. Ezután tudnak hozzád felcsatlakozni. Ennyi. ;)

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18737) kanmajom válasza Talib (#18733) üzenetére


kanmajom
tag

elég sokat gyakoroltam a cod 1 megjelenése óta végignyomtam multiba 1-uo-2-t ezekben jobb eredményeket értem el.
mostanában volt egy kis kihagyásom, illetve a korábbi gépem gyengesége miatt csak a 2-t nyomtam de most beruháztam 200k-t egy új gépbe többek között a cod4-5 miatt is. a 4 multi bejön nagyon. :R de az uo multi a csúcs nálam :P
az egerem egy szar irodai wireless Labtec infraegér, billentyűvel egy csomagba drága volt mint az arany mer dizájnos de annyi.
régen a4tech 4d-s egérrel küldtem amivel jobb eredményeim voltak ezért vsz az is számít. gondolom a wireless lassabb meg pontatlanabb. ezért lehet hogy nem tudom követni az ellen mozgását és bár sok assist találatom van viszonylag kevés kill :W

a beszúrt képen lévő lúzer team átlagát hozom kb. :O

[ Szerkesztve ]

Szeretne ingyen pókerezni? Nem kell mást tennie, csak regisztrálni, befizetni huszonöt dollárt és már kezdheti is!

(#18738) kavicssli válasza Talib (#18733) üzenetére


kavicssli
addikt

Jaaaa hogy HC! :D lekempelsz az elején 5 embert! Air behív és utána pofátlan módon bejön a heli! :U

ahogy ez ellenfél tímet elnézem nem volt nehéz összevadászni őket! :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18739) kavicssli válasza kanmajom (#18731) üzenetére


kavicssli
addikt

gondolom a 90-20 as eredményű gémereknek a menö 10k-s gémer egér mellett a csít is segit

Ekkora baromságot régen olvastam!Honnan veszed hogy akiknek jó a statjuk azok csítelnek!? :F :W Csak egy ésszerű választ mondj... :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18740) athomi válasza kanmajom (#18731) üzenetére


athomi
veterán

Az egérnek nem sok köze hozzá, ezt csak a egérgyártók jól működő marketingje pumpálta bele a játékosok agyába. :) A lényeg, hogy jó legyen a fogása és egy 1000 DPI-t tudjon.
Nekem most egy A4Tech X7 egerem van és a plusz funkciókon kívül (3x tűz, oldalgombok) semmivel nem jobb, mint az előző 700 Ft-os Dana egerem, sőt, fogásra még rosszabb is.

Attól pedig, hogy valakinek jó a statja még nem csíter. A sok publáma közt egy medskill-es már könnyedén kiemelkedik. :)

[ Szerkesztve ]

(#18741) Casanova*


Casanova*
veterán

csá! kunmajom nem is egyszer lecsitereztél engem,meg a haveromat is. pedig mi nem csalunk. nem a killcamot kell nézni. ilyenkor menj a specbe és ott nézd meg a játékost,hogy játszik és meglátod ,hogy nem csal. ésszel játszik,nem rohangál össze-vissza.. régebben mindig figyeltem őket specbe,sokat lehet tanulni. mindenkinek megvan a saját taktikája.. menj specbe figyelni őket, csinálj demókat és nézd vissza...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18742) athomi válasza Casanova* (#18741) üzenetére


athomi
veterán

Public szervereken spectator-ban nem lehet mozogni.

(#18743) Talib válasza kavicssli (#18738) üzenetére


Talib
tag

Igen HC, mert nem szeretek fél tárat kiereszteni egy halálhoz. Kinek a pap... Az viszont tetszik, hogy ennyiből meg is állapítottuk, hogy nem csak csiter, hanem kemper is vagyok :)

(#18744) Casanova* válasza athomi (#18742) üzenetére


Casanova*
veterán

igen,tudom! de vannak szerverek,ahol igen lehet mozogni a specben..

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18745) Balinov válasza Casanova* (#18744) üzenetére


Balinov
félisten

Hanyszor, de hanyszor hianyoltam ezt a ficsort regen...Legalabb tanulna az emer egyket igazan jo jatekostol.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18746) Casanova* válasza Balinov (#18745) üzenetére


Casanova*
veterán

:DD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18747) athomi válasza Talib (#18743) üzenetére


athomi
veterán

Publik eredménnyel büszkélkedni? A kis public hero :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18748) Balinov válasza Casanova* (#18746) üzenetére


Balinov
félisten

Mostme'? :DDD Jótól tanulni sosem szégyen!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18749) horyk válasza athomi (#18740) üzenetére


horyk
senior tag

Hát igen az egérnek nem sok köze van a gémer skilljéhez.
Haver is megvette 18k-ért a G9-es patkányt (azér nem egér mert akkora mint 1 patkány :D ) és nem lett jobb a skllje. :DD
Aúgy nekem is X7-esem van, X710-FS. :K

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18750) athomi válasza Balinov (#18745) üzenetére


athomi
veterán

Én sem értem miért szedték ki a spectator-ból való nézelődést. :F

horyk: Nekem is X710-FS van. A 3x tűzgomb semmirevaló, az oldalsó gomboknak meg javarészt csak netezés közben veszem hasznát. :DDD
Nagy kezű családból származom és sajnos az egér elvész a kezemben. :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.