Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Sirandrish válasza phanzetomox (#23000) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem a fejrázó smile sem azt jelenti hogy nem létezik de teljesen mindegy:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23002) Attila14 válasza D1Rect (#22977) üzenetére


Attila14
aktív tag

Felmentem próba ként azokra szerverekre amiken ti nyomjátok és láss csodát az összesről bannoltak, szép dolog nem mondom, sajna a magyar cod4 scene elég szánalmas ( tisztelet a kivételnek), ha egy jobb játékos feltéved egy HUN pub szerverre már egyből letámadják hogy csal, persze van csaló rengeteg de a 90%-uk nem a HC szervereken csal. HC ban kb annyi a lényeg hogy lőj mint a marha a megszokott helyekre és már hal is az ember. Realitás ide vagy oda ez akkor is csak egy játék marad amiben az 1 golyó általi halál túl sok! Ha már perkezel ne ilyen szemeteket használj hanem olyant ami javítja a teljesítményed pl az MD a legnagyobb hülyeség amit beleraktak a játékba.

[ Szerkesztve ]

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#23003) ~Ph'vEscha válasza D1Rect (#22981) üzenetére


~Ph'vEscha
aktív tag

Promodban sokkal erősebbek a fegyverek , mint egy teljesen alap szerveren , de nem annyira mint hcban , szóval kb ugy a 2 között .

Uj nickem : Phvhun

(#23004) ~Ph'vEscha


~Ph'vEscha
aktív tag

lejárt a szerk idő ..

Csiribiriszerón nincs pb , szóval nagyobb a valószinűsége hogy valaki csal .
Ne csodálkozz hogy a fele whzott ( nemtudom már ki irta )

Uj nickem : Phvhun

(#23005) CPT.Pirk válasza ~Ph'vEscha (#23004) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én írtam, arra a szerverre mazochizmusból járunk.

Ott nem valószínűségekről van szó, hanem 3 falon keresztül lőnek rám! ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#23006) -Ge3k- válasza forceberg (#22999) üzenetére


-Ge3k-
csendes tag

Nem dicsekedni akartam de felháborító ha egyes embereknek nem tetszik valakinek a HSZ-e akkor rohan az admin haverjához és ok nélkül bannol.

Sajnos rossz emberekkel szállok "vitába" amit egyesek túúúúl komolyan vesznek.
Azt hiszik a véleménykülönbség már elég indok egy bannhoz...

nah mindegy!

örülök a mai PHsoknak a szerónkon!
thx a gamét... :C :R

elvileg hamarosan lesz rajta paintball MOD is amit fun jelleggel futtatunk majd időnként.

véleményeket,észrevételeket,játékélmény javítására szolgáló 5leteket várjuk

a fórumunkra
vagy a honlapunkra

yó 8 mkinek!

atilla14!
nálunk is voltál?

[ Szerkesztve ]

(#23007) Sirandrish válasza -Ge3k- (#23006) üzenetére


Sirandrish
legenda

gondolom rám gondolsz éppen:)
Hát én marhára nem szóltam senkinek...a másik dolog hogy ha szólnék is milyen okon bannoltathatnálak?
"nem egyezik a véleményünk bannold" vagy mi?

a harmadik: nem vettelek komolyan, egyszerüen nem tudtam mire vélni a hsz.ed..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23008) Möhe válasza Attila14 (#23002) üzenetére


Möhe
addikt

a noobTeam szerveren 2 Guid-ban van kiosztva,ott max a PB rakott ki,nem mi

milyen néven próbáltál feljönni?

(#23009) Attila14 válasza Möhe (#23008) üzenetére


Attila14
aktív tag

Azon lehet nem voltam, 3 szerverről bannoltak csak, általában az alap modos magyar szerverekről bannolnak mert ott nem ismernek.

[ Szerkesztve ]

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#23010) Möhe válasza Attila14 (#23009) üzenetére


Möhe
addikt

ehh,nézz fel hozzánk,max onnan is ki leszel bannolva ;] :P :DDD

promod-os szerverre vevő lennék este felé, hova érdemes menni? (még nem voltam promodon)

[ Szerkesztve ]

(#23011) D1Rect válasza Möhe (#23010) üzenetére


D1Rect
félisten

Tegnap este olyan hajnai 2-ig csapattuk. Készült párszáz ss.
Majd nézd már át légyszi, mert Zoszo nem találta meg.

(#23012) Möhe válasza D1Rect (#23011) üzenetére


Möhe
addikt

csak pár darabot találtam,azok is mind rólunk,lehet hogy Blade már megleste őket

(#23013) D1Rect válasza Möhe (#23012) üzenetére


D1Rect
félisten

Oksa. :R

[ Szerkesztve ]

(#23014) Attila14 válasza Möhe (#23010) üzenetére


Attila14
aktív tag

78.24.9.139:29410 <--- ezen a TDM szerveren kezdők is még meg megállják a helyüket.
pár magyar promod sd szerver: 84.2.39.249:28977
193.142.209.145:28998
193.142.209.145:28999
84.2.39.221:28966
ha már jól megy a game: 91.198.152.54:28960
212.224.69.129:1337
HQ 85.236.101.99:29360

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#23015) johniee válasza Attila14 (#23014) üzenetére


johniee
senior tag

Jó ez a www.twse.cz #41 PROMOD LIVE TDM szeró :K ;]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#23016) SipiBcs válasza Möhe (#23012) üzenetére


SipiBcs
őstag

Kacagtam a console kiíráson!! 3 fekete pb shoot után bann!! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23017) johniee válasza SipiBcs (#23016) üzenetére


johniee
senior tag

Nekem mindig fekete a PB shotom :U ;] Biztos van valami bug a profilomban.

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#23018) Attila14 válasza johniee (#23017) üzenetére


Attila14
aktív tag

Milyen windowsod van?

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#23019) Möhe válasza SipiBcs (#23016) üzenetére


Möhe
addikt

:DDD
Ez csak figyelmeztetés,a 3-at meg hogyan nézzük,azt már mi döntjük el. Ha furán játszik,és ezt többen is említik játék közben,megnézzük a képeit ha olyan van, akkor van mire fogni hogy kiraktuk,és mosom kezeimet.
Amúgy nekem is van fekete képem,de elég ritkák.

(#23020) johniee válasza Attila14 (#23018) üzenetére


johniee
senior tag

Win7 :)

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#23021) Attila14 válasza johniee (#23020) üzenetére


Attila14
aktív tag

Akkor told a pub wh-t ezerrel a pb shot ugyis fekete lesz :DDD

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#23022) johniee válasza Attila14 (#23021) üzenetére


johniee
senior tag

Szeretem a kihívásokat :) Habár volt már olyan, hogy nagyon nem ment a játék, és beizzítottam egy pálcikaemberes okosságot ;]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#23023) Fédra3


Fédra3
csendes tag

Aki akar vegyen fel, profilomba adatok

GamerTag: DariouX360

(#23024) SipiBcs válasza johniee (#23022) üzenetére


SipiBcs
őstag

Te leszel pálcika vagy a minimappon van a csík?

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23025) johniee válasza SipiBcs (#23024) üzenetére


johniee
senior tag

A minimapon mindig látom a narancssárga pöttyöket, jobb mint az UAV :Y
Az ellenfelek lesznek pálcikák - akár falon át :D be lehet állítani, hogy jobbklikkre csak az ellenfelet célozza, és csak lőni kell :Y :DDD

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#23026) .-Blade-.


.-Blade-.
csendes tag

Figyelem!
Új hackert fogtunk. Pb screenshot készült róla. .noob Team szerveren. Illető neve: [HES]chaos

[ Szerkesztve ]

(#23027) D1Rect válasza .-Blade-. (#23026) üzenetére


D1Rect
félisten

Volt szerencsém játszani ellene.
Folyamatosan low-ozott. :D

(#23028) SipiBcs válasza johniee (#23025) üzenetére


SipiBcs
őstag

CSÍTER!! :(((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23029) Möhe válasza .-Blade-. (#23026) üzenetére


Möhe
addikt

Itt éppen war-ra hívta a népet,fél órája.

az ilyen szarjon felbolydult méhkast :(((

[ Szerkesztve ]

(#23030) Möhe válasza Möhe (#23029) üzenetére


Möhe
addikt

elbaktam :W
flash változatban szépen látni mindent

(#23031) D1Rect


D1Rect
félisten

Este megint jót játszottunk. :R
Másik szerón újra belefutottunk GARDISTA gyerekbe, annyit gépeltem, hogy valami 0:13 lett a statom, de ő meg olyan ideges, hogy lelépett. :D

(#23025) johniee: Te tényleg csalsz? Minek?

(#23014) Attila14: Kipróbáltam a promod-ot, nekem nem gyere be.
Rohadtul golyóálló benne mindenki. :) Ja és nincs gránát...

[ Szerkesztve ]

(#23032) SipiBcs válasza D1Rect (#23031) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha war-ra szeretnél "edzeni", akkor kénytelen vagy a promodfinal serverekre járni, mert nehéz ellenfelet találni hc warra, vagy PAM mod-ra. Nem mondom, hogy lehetetlen, de nem könnyű.

Möhe: A PB shotot hol tudom megnézni? Ha jól sejtem a miniadminban ellövöm, de utána hol keressem?

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23033) Möhe válasza SipiBcs (#23032) üzenetére


Möhe
addikt

Total Commander-ben FTP kapcsolatot állítasz be a szerveretekhez,értelem szerűen a jelszó az amihez a miniadminnal is konfigolod (mellesleg a ModernRcon,vagy a Cod Rcontool-sokkal de sokkal jobb).
Kapcsolódsz hozzá,majd: Hálózat/rejtett fájl látszik-> itt megjellenik a .callofduty4 mappa
azon belűl : pb/svss -> itt van minden eddigi előtt pb kép, html,valamint .png formában is.

Amúgy a tegnap waroztunk , eléggé furcsa volt ez a promod.Már eleve furcsa volt hogy jött a gyerek avval hogy ez a hivatalos war mód,nah mondom és ez ki a f@szt érdekel? Leszerződtünk vagy mi? Nekem úgy áll össze a war hogy van 2 fél,ez a két fél megbeszéli a pályát ,időt,modot (ha kell) ,de hogy jön a hivatalos szöveggel,anyám borogass. Nem kupaforduló vagy valami vérremenő dolgot játszunk.
Amikor visszahívtuk őket hogy normál HC-ban nézzük meg ők mit tudnak,erre: hát abban a bohockodásban nemtudom hogy lenne kedvünk. Pfffff, vaze,köszi már ha nekik nem jó akkor huzza a száját anya kedvence. Americas Armyban rengeteget waroztunk, megbeszéltük 5 perc és már ment is a game,vicc amit reagáltak a kérésünkre tegnap.
Pro-mod, miért pro? Gagyi mod vaze,semmi nincs,a gyerekbe 1 tár kell AK-ból,nincs kilengése a fegyvernek, és áááááááááááh...... hagyom a csába.
Csakis HC-ban fogok warozni,ha valakinek nem tetszik akkor nem fog velünk kiállni,egy gonddal kevesebb.

(#23034) SipiBcs válasza Möhe (#23033) üzenetére


SipiBcs
őstag

Erre szerintem sokan fognak neked reagálni! :K Szvsz 1 oldalnyi fikázást kapsz majd! :DDD De ez a TE véleményed, remélem ezt sokan kulturáltan figyelembe veszik majd.

Mellétéve: Ugye a multi, mint olyan... elindul normál mod-ban. Utána kijön a PAM-mod és az ilyen-olyan pub mod-ok. Elvileg amit a CB-n használnak a legtöbben, az után megy a PCW "társadalom" is.
Csak 1 egyszerű példa. CB-n tilos a cset felületet használni, kivétel ez alól a játék előtti "helló" meg map egyeztetés! Ha PCW-n beírod pl, hogy ne bindeljen vagy ne dumáljon a cseten, mert kick lesz vagy vége a war-nak..... általában befogják a szájukat.

Én sosem CB-ztem, ezeket csak olvasás után vagy hallomásból írom. Amit elmeséltek a CB-ről az pont elég volt. Nem kívánok hivatalos csíterek között játszani. (akinek nem inge... nem gatyája!!!!!)

A technikai infót köszi, majd rápróbálok.... :R

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23035) Kr/\toS válasza SipiBcs (#23034) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Szerintem semmit nem fog kapni; mert a promod tényleg egy rakás szar. Szerintem a CB-n sem követelmény. A fényeket is tiltják benne, de annak a hiányában nincs térérzékelés és a 1 mosott fos lesz az egész grafikából. Kellemetlen élményeim vannak vele nekem is.

(#23036) Möhe válasza SipiBcs (#23034) üzenetére


Möhe
addikt

Vállalom,és akinek nem inge nem veszi magára,de akinek inge az már az ő baja,öltözködjön fel rendesen. Igen saját vélemény,nem közvélemény kutatás bejelentése volt,magam nevében szidtam a pro-modot,de látom másnak is megvan a véleménye róla.

(#23037) SipiBcs válasza Kr/\toS (#23035) üzenetére


SipiBcs
őstag

Félreértés ne essék, nekem sem szimpatikus, mi több nem tartom sokra a promodot. A live-ban pl elvették az egyik kedvenc szórakozásomat a nade időzítést. :(((
Csak annyit gondoltam a sorok közé, hogy ha irc-n nem akarsz sorba állni fél órát - órát egy ellenfélért, akkor kénytelen vagy együtt haladni a tömeggel.

Az oldalnyi fikázás, majd a nagyszájú "PRO" játékosoktól érkezik, hogy pub hc egy rakás kaksi.... Én pl, ha szórakozni szeretnék, akkor HC HQ-t játszom, mert ezt szeretem!! De a klánommal meg imádom az SD-t, amit pubon nem szívesen játszom, mert ritka, hogy egy véletlenszerűen generált csapat valóban úgy SD-zne, hogy csapatban mozog, figyel egymásra. Pedig ez lenne a lényege... ugye...

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23038) johniee válasza D1Rect (#23031) üzenetére


johniee
senior tag

Nem, csak mikor nagyon olyan kedvem van. Akkor is PB nélküli szerón :U

Ha már lúd, legyen kövér :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#23039) SipiBcs válasza johniee (#23038) üzenetére


SipiBcs
őstag

Véleményem szerint ez mi nem tartjuk viccesnek. De a többiek nevében inkább nem nyilatkozom. ÉN NEM TARTOM VICCESNEK ÉS TELJESEN ELÍTÉLEM! :(((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23040) Möhe válasza johniee (#23038) üzenetére


Möhe
addikt

ejnye ,keress egy sarkot és szólunk ha kijöhetsz onnan :(

(#23041) johniee válasza SipiBcs (#23039) üzenetére


johniee
senior tag

Jó, hát én is elítélem. De néha, mikor tele a hócipőm, és gyanúsan sokat ölnek egyesek, én is bevetem magam...jobb szeretem a tiszta játékot. De amikor valakinek 2x annyi a killje mint a másik csapat elsőjének(30-15)...És még engem lowoz... :U

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#23042) D1Rect válasza johniee (#23038) üzenetére


D1Rect
félisten

De minek? Sose értettem. Magyarázd el plz. :R
(#23041) johniee: Értem.

Egyébként ha most veszel WH-t telefont nyerhetsz. :DDD

Mikor jön valaki, hogy elmondja miért jó promod?

@SipiBcs: Mivel nekem ez szórakozás nem igazán veszem szívemre, ha nem tudok menni war-ozni, meg klánozni.
War közben: He, várjatok egy kicsit, mert felébredt a gyerek, felveszem, és onnantól csak egérrel játszok. :)

(#23043) Möhe: Már frissítettem a lapot. :B

[ Szerkesztve ]

(#23043) Möhe válasza D1Rect (#23042) üzenetére


Möhe
addikt

az előbb mondta, hirtelen felindulásból

(#23044) SipiBcs válasza D1Rect (#23042) üzenetére


SipiBcs
őstag

Annó meghívásra pont ezért csatlakoztam a Nyugdíjas Elit Veteránokhoz, mert nem vérre menő war-okat szerveztek. Szórakozásból, meló után, gyermek mellett egy kis kikapcsolódás. Nem feltétlen frag vadászat, győzelem hajkurászás a cél. Csípjük egymást, jó a hangulat....... nekem ennyi tökéletesen elég! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23045) Möhe válasza SipiBcs (#23044) üzenetére


Möhe
addikt

Mi noob-ok egy szedett-vedett alakokból egy versenyre összeverődve egy szín alatt játszó emberekből álló csapat volt. Azóta mindenki megunta addigi "helyét" vagy felbomlott az addigi csapata. Aztán így lettünk gyüttmentek,hontalanok :DDD baráti összejövetele,mert sokat játszottunk egy helyen,kötetlenül,az addig játék közben/után eltöltött beszélgetéseknek köszönhetően játszunk közösen játszani.Majd egyikünknek elgurult a gyógyszere,és véglegesítve lettünk,egyenruhát is kaptunk ( névhez előtagot) ,majd lakást is (honlapot) ,és legutóbb kaptunk egy kis játszóteret is (szervert). :DDD Leginkább ..opatjuk egymást szóban és játékban,de ami nálunk van az nagyon jó közösség. Itt senki sem 100-as,nem lóg ki senki. :DD

[ Szerkesztve ]

(#23046) p3rgam3nt válasza Möhe (#23045) üzenetére


p3rgam3nt
tag

Csak te.
Te vagy az egyedüli csaj :DD :DD :DD

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#23047) Möhe válasza p3rgam3nt (#23046) üzenetére


Möhe
addikt

emészám tudodhová? :P (este a szerverre,mielőtt más jutna eszedbe :DDD )
vaze már itt sincs nyugta az embernek a főnöktől,nah nála gurult el a bogyó :DD

(#23048) koxes


koxes
tag

hi

promod szervereken iwd-hibával dobál ki mit kell cvsinálni hogy ne dobáljon ki?
a promod mappát már letöröltem

(#23049) Attila14 válasza koxes (#23048) üzenetére


Attila14
aktív tag

akkor meg is oldottad a problémát. promodlive202-ben már nincs ilyen iwd hiba.

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#23050) .-Blade-.


.-Blade-.
csendes tag

Ha valaki szeretne warozni (nem vérre menő/kuva anyukádozós/köpködős) azok ellen szívesen kiállunk. 1 feltétellel... mivel ez tényleg nem cb/twl meg minden faxság, hanem csak amolyan szórakozás/gyakorlás, így mód nélkül, egy sima alap hc szerveren történne az esemény :) noobteam2007@indamail.hu címre dobjatok egy e-mailt ha kedvetek támad :) 2v2-től 7v7-ig bármi jöhet :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.