Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) Undoroid válasza BalaNce87 (#18950) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nem marad meg!Újratelepítés előtt másold ki a profilodat a játék mappájából! egyébbként visszaolvashattál volna egy kicsit,mert már többször feltették ezt a kérdést! :DDD

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18952) BalaNce87 válasza Undoroid (#18951) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez igaz, nagyjából tudtam hogyan kell csinálni, csak az érdekelt hogy ez működik e, arra meg nem találtam választ, amúgy köszi a választ :D. Cod2-nél is mindig ki volt mentve a configom, hogy ne keljen mindent beállítani újra legközelebb, csak hát itt van ez a szintlépősdi az meg betesz ha esetleg uninstallálod és kezdheted újra :), kivéve ha csak pam meg promod szervereken játszol, akkor tökmind1.

(#18953) -Mike- válasza BalaNce87 (#18952) üzenetére


-Mike-
addikt

1-es szintről megcsinálni nem több, mint 8-10munkaóra a level55-t. Egy szép vasárnapi napon megcsinálhatod ha elfelejtetted kimenteni az adatokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#18954) papa1


papa1
tag

Hello mindenkinek!!!
Ha a key code in use üzit kaom akkor elég,ha serialt cserélek,vagy teljesen halott ügy???
A game nem eredeti. :B

"már előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban...."

(#18955) -Mike- válasza papa1 (#18954) üzenetére


-Mike-
addikt

Elég, ha azt nem használja senki. Ilyet meg elég nehéz szerezni neten, ezért kell megvenni.

(#18956) papa1


papa1
tag

Köszi,de valami használhatóbb tanácsot szívesebben vennék. :(((

"már előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban...."

(#18957) -Mike- válasza papa1 (#18956) üzenetére


-Mike-
addikt

Szerintem itt warez témában nem fogsz kapni tanácsot.

(#18958) Undoroid válasza papa1 (#18954) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Khmmm!

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18959) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Érdekes, hogy én minden játéknál, amelyiket crackelve tolok soha nincs semmiféle problémám. Persze meg is veszem, ha tetszik.. :B

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18960) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Sziasztok!

Volna egy kis problémám :F ! Valakinek valami ötlete?
Előre is kösz.

Üdv.

https://ingatlan.com/33821564

(#18961) messias2 válasza Dani_kp (#18960) üzenetére


messias2
tag

hali
valószinű hogy a multiba a punkbaster beállitásával van a gond vagy hogy elavult a punkbaster
nem tom van-e patch letöltve illetve hogy mikori?
én ezekre gyanakszom :R
illetve valami program driver baja van a jól forditom de nem hiszem hogy vga driverre gondol.
Azokat nézd meg amit mondtam
ha neten tolod akkr meg aktiváld a punkbastert mert anélkül meg nem igen enged be sehova ;)

[ Szerkesztve ]

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#18962) -Mike- válasza Dani_kp (#18960) üzenetére


-Mike-
addikt

Engedélyezni kell a játékban és frissíteni a punkbustert itt.

(#18963) messias2


messias2
tag

igy van ahogy Mike mondja :R

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#18964) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Kösz messias2 és -Mike-!

Igen, azt elfelejtettem írni, hogy nem most kezdtem... :D

Patch-ből az összes fent van 1.3-tól 1.7-ig (tudtommal nincs újabb), illetve a pb is engedélyezve van és frissítettem is, de megpróbáltam újra és azt írta ki, hogy nem szükséges frissíteni, mert a legújabb van fent!
Akkor felraktam a novemberi dirctx-et, újraraktam a vga gyári driverért, de továbbra is ledob!
Lehet, hogy akkor a legfrissebb vga drirvert kéne felrakni?
De az az érdekes, hogy tegnap este még nem csinálta ezt, sőt még ma délelőtt se!

szerk.: na leszedtem a legújabb drivert és felrakom, majd meglátjuk mi lesz...

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#18965) messias2 válasza Dani_kp (#18964) üzenetére


messias2
tag

Gondoltam:D
hogy nem most kezdted de ha ezekután is kidob még amit te is mondtál akkor nincs több ötletem :B
de ezt a kidobást csak egy szervernél tapasztalod vagy soknál mert ha csak egynél akkor ne foglalkozz vele mert lehet hogy alapból ki vagy tiltva onnan pl ip-cimről :B
de lehet hogy hülyeséget mondok. de inkább a punkbaster frissités lesz a megoldás
üdv :R

[ Szerkesztve ]

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#18966) Dani_kp válasza messias2 (#18965) üzenetére


Dani_kp
őstag

:D
Ezt írja ki mikor frissítem a pb-t!
A probléma továbbra is fenn áll! Pedig most már frissítettem a drivert is!

https://ingatlan.com/33821564

(#18967) messias2 válasza Dani_kp (#18966) üzenetére


messias2
tag

hali
nem lehet hogy egymást blokkolják?
mármint a 2 játék a COD2 és a COD4?
lehet hogy az is baj nem vagy még nem tehettél fel mindent
patch asszem a 1.7 a legnagyobb a vga-dat nem tom milyen annak is a legujjabja van-e fenn illetve a punkbaster frissités:D
ha ezek ellenére sem megy akkor javaslom hogy tedd fel ujra a gamet lehet hogy valami kósza fájl okozhatja ami még régebben visszamaradhatott a játékba és az nem engedi magát felülirni:D
:R

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#18968) Dani_kp válasza messias2 (#18967) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nem, nem.
Az adatlapomon fel van tüntetve a konfigom..am. egy giga gf 76gt...
De közbe megtaláltam a megoldást egy külföld fórumon és kiderült, hogy nem én vagyok az egyetlen aki ilyen gondokkal küzd! Valamiféle rootkit épül be a rendszerbe, amit vírusírtó szoftver nem lát, és ezt a PB valamiféle cheat féleségnek látja, ami persze nem az és ezért dob le!
De szerencsére ennek is van megoldása, le kell tölteni ezt a Sophos Anti-Rootkit-et (de csak regisztrálás után lehet leszedni) és fel kell tenni, majd átvizsgálni a rendszert és amit talál le kell törölni, majd újraindítani a rendszert! De ha így is kidob a PB akkor nincs más hátra, mint előre leformázni a gépet és újrarakni az op.rendszert.

szerk.: na f*sza, továbbra is ledob a PB, akkor maradt az újratelepítés :O :O ...

szerk2.: ez az cod2-ből is ugyan úgy ledob :W :O

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#18969) messias2 válasza Dani_kp (#18968) üzenetére


messias2
tag

akkor sok sikert hozzá:D

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#18970) Dani_kp válasza messias2 (#18969) üzenetére


Dani_kp
őstag

kösz :R :((( :W

https://ingatlan.com/33821564

(#18971) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Most játszottam egy szerón és volt egy gyerek aki lámázgatott egy másikat, mert GL-t használt. annyira de kész vok ezektől a f..zkópéktól hogy nem igaz :W , miért lenne akkora lámaság, része a játéknak, ilyen szempontból miért nem írják sose hogy tilos a claymore meg láma aki azt tolja, nagy "pro"-nak nevezi magát mert jó a promodba, ami kb abból áll hogy leegyszerűsítik a játékot, teljesen átformálják a saját kedvükre a "pro" fejlesztők. Én se szeretem az idióta perkeket, de kb mi értelme van annak hogy kijön egy játék és kb mindent kiszednek belőle meg átakalítanak, annyira, hogy kb ne is legyen köze az eredetihez, bombacsörgés, láthatatlan bomba, hát ezek nagyobb hülyeségek, egyik planttől hallod hogy a másikra rakják stb... Ilyen szempontból szedjék ki az összes fegyvert amik a pam/promod fejlesztőknek nem tetszenek, mert szerintük nem ide illő fegyver. Meg nyomatják hogy nagy skilles vok, könyörgöm a cod2-höz is több skill kellet mint ehhez, minden fegyver autómata, gyerekjáték eltalálni bárkit is. Az lenne a jó ha lenne egy pam meghagyva az alapvető dolgokat, perk nélkül, legyen benne GL, nem kell hozzá nagy tudás tény, de kiegészítője a fegyvernek, ugyanúgy ahogy a silencer is, meg két gránát van benne csak, és mondjuk egy csapatba egy embernek lehet, ahogy csipa meg shotgun is. Az itt a gond hogy képtelenek efogadni amilyen lett a cod4 mutlija, ezért gyorsan tesznek róla hogy megváltoztassák, olyanra amilyen az 1 vagy a 2 volt. Jó rész a kettő, de ez már más rész, más fegyverekkel újabb ötletekkel, nem kéne mást tenni, egyszerűen elkéne fogadni és kész.

Sry ezért a hosszú szövegért, de már annyira zavart az a gyerek :D, a végén kicsit másmerre tértem el :B, de levezettem a GL-ből :D

(#18972) Dani_kp válasza BalaNce87 (#18971) üzenetére


Dani_kp
őstag

Közlöm veled, hogy most már engem is zavar a GL, last stand és a martydom! Mikor kezdő voltam én is használtam mindet, de ahova járok szeró veteran elite soldiers full hardcore, ott nincs tiltva semmi! Nekem a fent felsorolt dolgok addig voltak berakva míg nem teljesítettem a hozzá tartozó challenge-ket.
Amúgy meg szerintem égő ha valaki az 55-ös szintjével (aki tényleg fáradtságos munkával jutott el odáig és nem csalva) az GL-ezik, de szerencsére ilyen nagyon kevés van, inkább ez az olyan 55-ös szintűekre érvényes akik 2-3 kattintással érték el. Mert aki tényleg rendesen jutott el odáig az tudja, hogy már lámaság ezeket a dolgokat használni.
De visszatérve a GL-re nekem nem is az a legfőbb bajom, hogy használják, hanem az, hogy nem tudják "kezelni", ezt arra értem, hogy csak ellövik a vakvilágba és többnyire talál is és engem inkább ez bosszant. Mert, ugye én nyomulnék előre, de állandóan az ilyenektől halok meg, mert csak épp, hogy maguk elé lövik kb. 10-12 méterre.
Összességében nem értenek hozzá, csak lőnek vele minden fele, nem pedig "irányítottan" oda lövik, ahova kéne! Mivel elsősorban a grenade launcher azért találták ki és fejlesztették több évtizeden át, hogy úgy könnyítsek meg a katonák dolgát, hogy minél messzebbről szedjék ki az ellenséget és ne közelről kelljen gránátot hajítani oda!

szerk.: sorry, hogy, ha hosszúra sikeredett!

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#18973) BalaNce87 válasza Dani_kp (#18972) üzenetére


BalaNce87
addikt

"De visszatérve a GL-re nekem nem is az a legfőbb bajom, hogy használják, hanem az, hogy nem tudják "kezelni", ezt arra értem, hogy csak ellövik a vakvilágba és többnyire talál is és engem inkább ez bosszant."
Igen csak itt az a gond hogy a gránáttal is sokszor van ilyen (azzal kivétellel hogy azt dobják nem lövik), akkor azt is szedjék ki?
Én értem mit mondasz, de ez egy játék, ha benne van az a rohadt GL, akkor mi az első reakció, nem az hogy ez jó ötlet, hanem kiszedik a p..ába, most akkor ráolthatom az összes emberre hogy lámaság a claymore az airstrike meg a helikopter, érdekes ezeket miért nem szedik ki, mert ahhoz meg pláne nem kell tudás hogy a helikopter leszedjen 8 embert, SD-be igaz ritka a helikopter.

[ Szerkesztve ]

(#18974) Dani_kp válasza BalaNce87 (#18973) üzenetére


Dani_kp
őstag

Én nem mondtam, hogy szedjék ki.
De a gránátot nem lehet összehasonlítani a GL-el, legalábbis én nem tudom. Mivel már valaki, olyan szintre növeli tudását gránát dobásba, hogy csak néha én is lesek. Meg a gránát dobásnak vannak különböző technikái, GL-ből meg csak kilövöd és ha nem tudod, hogy hova lövöd akkor csak reménykedni tudsz, hogy öl valakit, illetve ha eldobod a gránátot azt célszerűen oda dobod ahova akarod! Gránátnál ha te magad dob sokkal nagyobb az esélye, hogy ölsz is és nem csak vaktában "lövöldözöl" GL-el!
De ez csak az véleményem!

Úgy látom, csak egy részét érted annak amit mondtam! Nekem semmi bajom nincs a GL-el csak az bosszant, hogy sok kis csicska 10-12 éves akinek apuci-anyuci megveszi neki a gépet, hogy a gyerek lefoglalja magát valamivel és ez a gyerek véletlen bekempel vmi jó helyre és állandó jelleggel az átkozott GL-el öli az ellenfelet és ebből szedi magának a kill-t! Engem csupán ez zavar, mivel 2-3 lövést nem tud már leadni a fegyóból, mert addigra meghal, hogy újra GL-ezen! Persze az is furcsa, hogy egyre több az ilyen és valamiféle különleges érzékük van a GL-el való makkolással!

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#18975) BalaNce87 válasza Dani_kp (#18974) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igaz hogy a gránátot kitaktikázzák meg vki tudja hova kell dobni, de én már iszonyat sokszor láttam hogy elhajítja vmerre fel az egekig azt beadja neki.

(#18976) Dani_kp válasza BalaNce87 (#18975) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ez is igaz, de ahhoz olyannak is kell lennie a pályának, illetve azért a gránátot lehet hallani, hogy hova pattan és azért van némi esélyed, hogy elmenekülj onnan!

az #18974-es hsz-hez még annyit, hogy természetesen vannak kivételek, de nagyon elvétve!

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#18977) pr1mzejEE válasza BalaNce87 (#18971) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Erre igen egyszerű a válasz. Az alapjáték PUB-ra készült, a Pam és Pro mod meg versenyszerű játékra. És bizony nem csak a PAM és PRO mod készítői döntötték el, hogy mi legyen és mi ne legyen a modban, hanem a versenyszerűen játszó gamerek is. Kicsit bután festene fragmuvikba, hogy jön eSuba Luckeer (már ha ismered) és GL-el 5 mp után ownedel mer belövi ellenfél spawnra map végéről.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18978) messias2 válasza BalaNce87 (#18971) üzenetére


messias2
tag

hali
ne aggódj én se csipem az ilyen szervereket múltkor csoportos szavazást csináltak arról hogy legyek kidobva mert csalok:D
Nálam a csalás abból állt hogy úgy vetett a szerencse hogy3x sikerült ugyanazt az ürgét kiszednek és rám vágták hogy csaló XD
Aztán visszamentem hogy megkérdezzem hogy fáj hogy lelőnek téged?erre megint kidobtak na hát erre most mit mondjak:D Én nem kezdek rinyálni vagy szép szavakkal illetni az embert ha lelőnek csak játék amugy meg megy a játék tovább:D
Ja a másik hogy ki van alakitva a szerver 12 játékosra és mikor belépsz mit tapasztalsz?
Menny el 1v1-ezni akarunk hát mit mondjak gyönyörű:D
üdv :R

[ Szerkesztve ]

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#18979) messias2


messias2
tag

ja és azt elfelejtettem hozzá hogy ezeket a dolgokat 55 szintű emberkék vágták a fejemhez:D

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#18980) Kabu


Kabu
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tapasztaltabb mutizóktól, mint amilyen én vagyok.
1.7-es patch van fent COD4-hez, a játék nem eredeti...Soha nem multiztam semmivel, de most szeretnék, csak sajna láma vagyok hozzá... :W
Feltettem az Xfire-t, majd szépen meg is találom a szervereket, rákattintok valamelyikre, indítja a játékot, és ilyenkor szervertől függően tobb dolog tapasztalható:
- Vagy az írja ki, hogy a reg. kód használtban van, próbáljam meg később....
- Vagy a szerver alacsony pingeseknek van / Lehet szar a netem? 1Mbit/
- Vagy kapcsoljam be a punkbustert - amit hiába kapcsolok akkor be, ha kilépek, és újra indul a játék, megint ki van kapcsolva....

Mit szúrok el?

Ezekhez a szerverekhez kell a punkbuster??
Valaki tudna olyan szervert ajánlani, lehetőleg magyart, ahol szívesen látnak egy kezdőt is?

Előre is köszi mindenkinek, aki segít :R !

(#18981) messias2 válasza Kabu (#18980) üzenetére


messias2
tag

hali
1.6 is és az 1.7 is fenn van patchből?
illetve ha punkbaster baja van akkor frissiteni kell azért dobhat le mert elavult.
alacsony ping az nem a netedre gondol hogy gyors vagy lassú hanem a játékosok tehetsége hogy milyen ügyes pl 1 lövés egy ölés meg stb
a keykode in use az gondolom másoknál is előfordul sajna van ilyen nálam is:D
ez a punkbaster ki-kapcsolás nekem is volt nekem is azt mondták hajdan hogy frissitenem kéne valahogy meg is oldottam de nem volt jelentősége:D
ha ezek ellenére is gond van javaslom hogy telepisd újra a játékot álltalában be is jön és utánna jó szokott lenni:D
üdv :R

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#18982) Sirandrish válasza Kabu (#18980) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha a kulcs van használatban az azt jelenti hogy nem tudsz felmenni mert Origi a szero vagy legalábis azonos kulcsal játszottak már ott vagy valami ilyesmi.

ha meg azt irja hogy "Server is for low ping player only" az azt jelenti hogy neked folyatosan 150felett van a pinged..legalábbis abban az adott pillanatban amikor csatizol..nem kevés az 1 megas net max az fordulhat elő hogy töltesz le vagy fel vagy pedig a szolgáltatód szarakodik

a PB-t meg be kell kapcoslni illetve Updatelni is kéne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18983) horyk válasza papa1 (#18956) üzenetére


horyk
senior tag

Az a gond hogy olyan szerverre mész fel ahol be van kapcsolva a cdkey check, ide csak origi gémmel lehet femenni.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18984) horyk válasza Dani_kp (#18974) üzenetére


horyk
senior tag

Na én ezért nem járok PUB szerverekre inkább Promodban warozok.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18985) Kabu


Kabu
tag

Köszi a gyors válaszokat :R , du. már otthon leszek, majd megnézem, hogy mit tehetek a hazáért :C

(#18986) Kabu


Kabu
tag

1.6 és 1.7 is fent van.... :R

(#18987) Kabu


Kabu
tag

Az előfordulhat, hogy töltöttem, sőt, megnézem anélül is....Szervert esetleg tudtok ajánlani? Köszi! :C

(#18988) Kabu


Kabu
tag

Horyk nagyon jó a honlapotok :-)! Gratula hozzá! :C

(#18989) pr1mzejEE válasza Kabu (#18987) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Olyan szerverekre érdemes felmenni, ahol van admin és ha van admin, akkor se egy 10 éves pöcs :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18990) Sirandrish válasza Kabu (#18987) üzenetére


Sirandrish
legenda

használd a MOD gonbot mert negy Dádá lesz...

#18991 és a válasz gombot is:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18991) Kabu


Kabu
tag

Bocsesz :DDD

(#18992) horyk válasza Kabu (#18988) üzenetére


horyk
senior tag

THNX ! A honlapon talász szervert is ! ;)

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18993) BalaNce87 válasza pr1mzejEE (#18977) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ne haragudj de én nem találom versenyszerűnek azt, hogy csörög a bomba, meg bármerre nézhetsz ha teszed, meg láthatatlan, ebbe most mi a pro, végre megcsinálták a bomba plantet normálisra, erre ahogy jön az első pam, mit hallok, csörög a bomba. Cod2-be is kiakasztott ez a csörgő megoldás, de ott már elfogadtam, 4-be végre ezt kiszedték és tök jól megoldották, erre mi az első feladat, megcsinálni olyanra mint 2-ben, mert ahhoz szoktak hozzá a versenyszerűen játszó emberek. Igazából értem mit írsz, de akkor se kell lámázni meg anyázni, mert vki GL-t használ, én szerintem meg az a nevetséges ha egy bomba csörög, mert egyszerűen ilyen nem létezik.

[ Szerkesztve ]

(#18994) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Hello.
Cod2-ztem egy kicsit pár év kihagyás után és megjött a kedvem a játékhoz úgyhogy lenne pár kérdésem :D
1. Játszanak-e annyian a a cod4 multival, mint a 2-vel?
2. Milyen gép kell hozzá, hogy min.60 FPS el fusson maxon?
3. Mennyi szopás van a warez verzióval?
4. Sok-e a csíterláma? :DDD
5. Jó-e a játék?
6. Bocs
7. Inkább boxra vegyem-e meg?

(#18995) Bocaa


Bocaa
senior tag

hogy a rákban lehetne megoldani hogy az IP-t beírom és ugy tölti be a szerót :F

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#18996) -Mike- válasza Bocaa (#18995) üzenetére


-Mike-
addikt

A játékban, pl a menüben megnyomod a 0-t, oda beírod, hogy /connect szóköz és az IP-t.

(#18997) BalaNce87 válasza Tomekk. (#18994) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ha régen is elment a gépeden és azóta újítottál, akkor biztos meglesz a 60 fps de ahogy látom 6800 GT-vel a 125- is meglesz, dx7-be (szerintem), játszák annyian mint a 4-et sőt többen, azóta is. A csíterlámázás megy még mindig, mert ilyenek magyarok, túl sok a 12 éves beteg gyerek, de hát codba ezekből nagyon sok akad. Hát ha akkor jó volt a játék akkor most is az maradt számodra, gondolom :). Xboxon hanyagold az fps-eket, ha komolyabban játszol vele akkor mindenképp pc. Ennyi lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#18998) Tomekk. válasza BalaNce87 (#18997) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Amikor kijött a cod4 demója az siralmasan ment a gépemen bármire is állítottam, azért kérdeztem hogy milyen gép kéne hozzá, de ha a multiban van dx7 es kapcsoló mint a 2-ben akkor lehet esélyem ezzel a géppel is. De ottvagyok gondban, hogy a single része boxra sokkal jobb lenne(max graf), lehet boxra megveszem PC-re meg lewarezolom a multi miatt :DDD (új gépre meg nincs pénz, meg nem is akarok nagyon rá költeni :D )

most látom ahogy újraolvastam a kommentedet, hogy félreértettél én a cod4 el akarok multizni nem a 2 vel. mind1 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18999) Bocaa válasza -Mike- (#18996) üzenetére


Bocaa
senior tag

kösz :R

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#19000) Atomgeszi válasza Tomekk. (#18998) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én boxon tolnám a single-t meg a multit is! Nincs csaló, max graf van, mindenki egyenlő esélyekkel indul!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.