Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Sirandrish válasza Balinov (#3000) üzenetére


Sirandrish
legenda

leforditottam: "melyik egy szükség folt lerögzíteni a problémák a sorral létezik elveszett amikor kapcsolt -ból néhány sor unranked kiszolgálók":DDD

nekem is több az FPS-em multiban..méhga 30an vagyunk akkor is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3002) Balinov válasza Sirandrish (#3001) üzenetére


Balinov
félisten

bázz,így én is le tudtam volna transzlétölni vmi bot-tal...korán van még.. ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3003) Sirandrish válasza Balinov (#3002) üzenetére


Sirandrish
legenda

nálam az angol addig menő míg gameban van..ott valahogy mindig megértem..ha már 2 összefüggő mondat van akkor jajajjj:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3004) Apophis


Apophis
őstag

Nálam 1024, 2AA 8AF simán beszaggat, nagyobb területeken 20 körüli FPS-t kapok, ez normális?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#3005) Balinov válasza Apophis (#3004) üzenetére


Balinov
félisten

a te konfigodon? nem :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3006) Sirandrish válasza Apophis (#3004) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát az nem normálisa...ugyanolyan baállitásokkal nekem sem esik 40alá

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3007) Bencus88 válasza Sirandrish (#2999) üzenetére


Bencus88
nagyúr

lol :R Majd igyekezünk mester:D

(#3008) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Valaki felrakta már az 1.1-es patchet?

(#3009) Sirandrish válasza Bencus88 (#3007) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát remélem is hgy legalább megizzadtk vesztés közben:DD :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3010) Apophis


Apophis
őstag

Pár óra játék után - eddig bírtam, bár nem hiszem, hogy sok van hátra belőle - a véleményem. Grafika: tény, hogy elmaradott, szubjektíve rusnya, összeeszkábált vacak, részecskeeffektekkel telerakva. Nekem speciel a CoD (1) és MOHAA óta egyetlen folytatás sem tetszett, de, hogy 3 év után képesek az első részt még grafikailag is alulmúlni, jelez valamit. Mindez nem lenne baj, ha rendesen elfutna egy középkategóriás masinán, az én felső-közép gépemen viszont konkrétan játszhatatlan. Hangokról jelenleg nem tudok nyilatkozni, ideiglenesen 990 Ft-os Hama hangszóróim vannak :o. A single a szokásos scripthegyek, ami szintén nem lenne baj, de a fő kihívás, hogy ne akadjak el a társaimban. Jelölöm az eddigi leggyengébb script kategóriában. Maguk a missziók jók lennének, de az előbbi tulajdonság megpecsételi az egész sorsát. Brutálisan rövid. Közepes-gyenge SP, nyilván a multira alapoznak, de én arról sem sok jót hallottam (ami ilyen szinten lefedett piacon nem sok jóval kecsegtet), azért ki fogom próbálni.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#3011) Bencus88 válasza Sirandrish (#3009) üzenetére


Bencus88
nagyúr

lol :R

(#3012) ZCoyote válasza Apophis (#3010) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ott pedig a Te gépeddel van vmi gebasz.
Nekem majdnem ilyen a konfigom csak a vidkártyám x1950pro és simán fut rajta.
Nem lehet hogy a futási probléma miatt értékeled le ennyire ezt a játékot? ;)

Romani ite domum.

(#3013) Sirandrish válasza Bencus88 (#3011) üzenetére


Sirandrish
legenda

jóvan mester :R te vagy a király csak kicsit játszottam a gondolattal nah :U :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3014) Sirandrish válasza Apophis (#3010) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem X1950GT@PRO-m van és érdeks módon fullon elmegy és egyszer sem akadt..
a másik...az ok hogy a Grafika nem a legjobb de azért ne essünk már tulzásba hogy az első részhez hasonlitjuk...ez olyan szinten gyerekes hogy az már nevetséges...tény hogy nem világrengető de így legalább kisebb gépen is elfut és annyira nem is ronda mint ahogy azt te beállitod itt magadnak.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3015) Bencus88 válasza Sirandrish (#3013) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem mondtam, hogy király vagyok, de van tapasztalatom

(#3016) Sirandrish válasza Bencus88 (#3015) üzenetére


Sirandrish
legenda

tapasztalatm az nekem is van cod2 téren csak kevesebb mint neked és a tapasztalat mellé nálam jár több mint egy év kihagyás is ami nem tett jót hogy mit ne mondjak:DD
de azért vannak nálam is bambábbak mikor 30gyilokkal és 55 halállal én nyerek:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3017) Apophis válasza Sirandrish (#3014) üzenetére


Apophis
őstag

Nekem ez nem letisztult grafika. Látszik, hogy összeberhelt a motor. A CoD1, hiába kapott már akkor is kivénhedt motort, koherens látványt nyújtott. Rendesen fut nálam, vagy sem (azért ennél jóval gépigényesebb cucok elmennek maxon), 80 FPS-nél sem folyamatos a mozgás (motor...), multihoz meg úgyis le kell venni minimumra. Nekem csalódás, ennyi.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#3018) Sirandrish válasza Apophis (#3017) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nemtudm..nekem folyamats és ami mégszebb az egészben hgy multiba ugyanolyan beállitások melett megy mint SP-be és ott se akad :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3019) ent válasza Kecuhun (#3008) üzenetére


ent
őstag

Igen: call of duty HQn már fenn van!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#3020) Sirandrish válasza ent (#3019) üzenetére


Sirandrish
legenda

de fel is raktad? mit tud?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3021) priti


priti
addikt

Hi, nyomjátok már a multit gondolom ezerrel... :DDD

Én COD 1-2 fan vagyok a mai napig, már ki tudja hány éve majd mindennap nyomom esténként, már-már életforma 20 perc lefekvés előtti COD, amiből gyakran másfél óra lesz :DD
Most kérdezte haver, hogy megvegyük e a 4-et.

Egy profi írja már le, hogy milyen multiban a gépigény? Nem ilyen rekmenszes hülyeségekre vagyok kíváncsi, mert el tudom olvasni a rídmít, hanem, hogy (Konfigom az adataimnál) van e FPS rendesen? Megszoktam már az 500FPS-t maxolva stabilan, így biztos gyengébb lesz 4-ben, de az arányokra vagyok kíváncsi. Szóval pont akkora a különbség a csúcskártyák javára, hogy teszem azt nálam 45FPS nála meg 100FPS? Mert akkor pont tré a multi, szóval akkor még várok vele. Ha mondjuk 100 - 160 az már nem annyira nagyon gáz. Szóval halomra fognak lőni 8800GTX-ekkel, vagy azért lehet tolni normálisan? Én már nem bírnám elviselni a hardveres hátrányt, ahhoz túl sokat játszottam.
Olyan írjon légyszi, aki Büdös Macskán (az eredetin, ahol csak dm van) első vagy második helyet ér el mindig, ne olyan aki állandóan süketel, hogy wh-zom, meg aim meg hasonlók.

Hardverlesen

(#3022) Száni válasza Apophis (#3010) üzenetére


Száni
tag

Én meg pont azon lepődtem meg, hogy a nem mai konfigomon 1280*1024 2*AA 4*AF, shadow + soft smoke off, minden más on, textúra high-on és 40-50fps között szaladgál. Sokkal gyengébbre számítottam. Igaz még csak 3 mission van kész, de eddig bejön. Sok résznél Delta Force - Black Hawk Down utánérzésem van, a macskaéletű Cpt. Price meg (eddig hányszor murderolt meg?) jópofa vicc :o .

Ha akarom megvakarom a karom, mert olyanom van amilyenem, na persze nincsen japán jenem és angol nejem sincsen.

(#3023) Sirandrish válasza priti (#3021) üzenetére


Sirandrish
legenda

a hsz végét nem birtam felfogni így inkább nem okosságokat csak tapasztalatokat mondok.
Multiba sacc per kábé ugyannyi FPS-t kapsz mint SP-be..tahát ott állitgasd a Graft addig mig megfelelő nem lesz számodra és kész..azt megkapod multiba is.

a másik...500 tuti nem lesz:D de ha ez megnyugtat régebben volt róla szó hogy itt a 4be már nem számit az FPS olyan szinten...tehát ha neked 50 másnak 100 akkor sem vagy hátrányban...vagy esetleg nagyon minimálisan...de majd valami okos ugyis elmagyarázza:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3024) Rolcsi20


Rolcsi20
senior tag

screenshotokat hova menti?

Amd X2 5600@3150+HyperTX, Giga M59SLI-S4, 2GB Kingmax 800, Asus 8800GTS 320, 500GB Maxtor11-300, LG-H50L, AeroEngine IIBBP, Enermax Liberty 400W, Samsung SM-931BF, Logitech Classic key, Logitech G7+Steelpad 5L.

(#3025) NoRb1


NoRb1
csendes tag

Hy all!

Valaki nyomja már cod4-et multiba?
Nekem az x-fire felismeri, de szervereket nem ad ki.
Milyen elérési lehetőségek vannak h lehessen játszani multiba?

Scooter Tuning! High-End /MHR/ RoX by NoRb1

(#3026) pilóta válasza NoRb1 (#3025) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szinte mindenki nyomja :D
Az X-fire nem jó még, állítólag lesz frissítés. Addig meg legegyszerűbb, ha a saját szerverkeresőjét használod: elindítod a multit, kiválasztod a join menüpontot és ping szerint rendezed a szervereket...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3027) Sirandrish válasza NoRb1 (#3025) üzenetére


Sirandrish
legenda

én pl igen...és a többi 100 ember is:DD
amugy ASE-vel lehet legegyszerübben..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3028) priti válasza Sirandrish (#3023) üzenetére


priti
addikt

kössz a törődést, bár nem nagyon lettem okosabb, nekem igazából 2 szám kéne, egy körülbelüli FPS az én karimra meg egy a 8800GTX-re. Azt gondoltam pörgősebb ez a topic és pikk-pakk választ kapok, de mindegy, akkor leszedem egy warezról és kipróbálom, a demo-ról nem nagyon akarok következtetni, azt se néztem, hogy a patch-et fel lehet e egyáltalán tenni a demo-ra, de nem szenvedek vele, csak elszarnám az időt...
Az 50-100-as példád tekintetében én egy picit szkeptikusabb vagyok, azért kössz a választ :R

Hardverlesen

(#3029) NoRb1


NoRb1
csendes tag

Köszi a válaszokat!

Na kipróbáltam, bementem a multijába---> join--> kijöttek a szerverek, de nem birom őket elindítani mert valami "PunkBuster" ír ki :D

Mit csináljak? :)

Scooter Tuning! High-End /MHR/ RoX by NoRb1

(#3030) pilóta válasza NoRb1 (#3029) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát ez esetben vásárold meg az eredeti játékot...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3031) NoRb1 válasza pilóta (#3030) üzenetére


NoRb1
csendes tag

Másképp nem is indul?
Nehogy azt mondjátok h aki multiba játszik mind megvásárolta?!? :) :)

Scooter Tuning! High-End /MHR/ RoX by NoRb1

(#3032) Sirandrish válasza priti (#3028) üzenetére


Sirandrish
legenda

az én karim egy olyan procival ami nem birja kihajtani kapok 60-80FPS-t...te akkor legalább 120at kéne hgy kapj..még picit többet is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3033) Sirandrish válasza NoRb1 (#3031) üzenetére


Sirandrish
legenda

miért mit gondoltál? :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3034) NoRb1 válasza Sirandrish (#3033) üzenetére


NoRb1
csendes tag

Azt h lehet amúgy is játszani multiba...
De ha multiba be mek h New server, akkor beenged játszani, de persze egyedül vagyok :)

És az mi h ASE?

Scooter Tuning! High-End /MHR/ RoX by NoRb1

(#3035) Sirandrish válasza NoRb1 (#3034) üzenetére


Sirandrish
legenda

az ASE? kérlek szépen a mindentlátó szem:)
amugy All-Seeing Eye ami saccperkábé 3500szerot dob ki:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3036) NoRb1 válasza Sirandrish (#3035) üzenetére


NoRb1
csendes tag

Értem :)

Letöltöttem az ASE-t , Cod2őt felismerő, de cod4-et nem!

Scooter Tuning! High-End /MHR/ RoX by NoRb1

(#3037) Sirandrish válasza NoRb1 (#3036) üzenetére


Sirandrish
legenda

háháá...nah igen..erre van egy kis trükk amit a "Call of Duty 4 only Multiplayer" topicban felkereshetsz,megcsinálhatsz és játszhatsz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3038) NoRb1 válasza Sirandrish (#3037) üzenetére


NoRb1
csendes tag

Azt a topicot észre sem vettem :Y
Na mindjárt megnézem :D

Scooter Tuning! High-End /MHR/ RoX by NoRb1

(#3039) Bencus88 válasza Rolcsi20 (#3024) üzenetére


Bencus88
nagyúr

main mappa

(#3040) Rolcsi20 válasza Bencus88 (#3039) üzenetére


Rolcsi20
senior tag

nem hiszem el :F végig néztem az egész cod mappát de akkor nem láttam...ez hihetetlen :O :C

Amd X2 5600@3150+HyperTX, Giga M59SLI-S4, 2GB Kingmax 800, Asus 8800GTS 320, 500GB Maxtor11-300, LG-H50L, AeroEngine IIBBP, Enermax Liberty 400W, Samsung SM-931BF, Logitech Classic key, Logitech G7+Steelpad 5L.

(#3041) Bencus88 válasza Rolcsi20 (#3040) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Már megvan az a lényeg

Ma már nem hiszem, hogy viszek át pályát multiztam egy jót elég is volt mára:)

(#3042) beteg válasza Bencus88 (#3041) üzenetére


beteg
őstag

gyertek játszani! elindult a szerverünk! :)
84.2.39.241:28968
pass: war

Csak futni kell!

(#3043) ent


ent
őstag

Majdnem dobtam egy hátast. Megkaptam pc dome ból a gémet és minden szerverre azt írta, hogy a cd key haszánlatban van. Minden szerverre. Hívom domot nagyon segítő készek voltak adott egy telcsi számot.

Hívom és vmi Adatvégrehajtás megakadájozása opciónál fel kellett vennem mp exéjét. Most már jó. Marha jó.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#3044) beteg válasza ent (#3043) üzenetére


beteg
őstag

vista?

Csak futni kell!

(#3045) juhito13


juhito13
csendes tag

mért van az hogy mikor cod 4 multiba belépnék akkor azt irja ki awaiting chalenge után azt irja ki hogy (timed out)????????????????? :F :F :F :F :F :F :F :F

(#3046) fpeter07 válasza ent (#3019) üzenetére


fpeter07
veterán

hmm? van patch? mikor? :))

(#3047) Sirandrish válasza juhito13 (#3045) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért me lejárt a csatlakozási idő:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3048) fpeter07 válasza NoRb1 (#3031) üzenetére


fpeter07
veterán

punkbuster-t bekapocsltad az optionsba? :)

(#3049) Sirandrish válasza beteg (#3042) üzenetére


Sirandrish
legenda

mindig él?:)
mert most én nemtudok menni de holnap mennék:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3050) fpeter07 válasza juhito13 (#3045) üzenetére


fpeter07
veterán

válassz másik szerót nekem is sokszor kiírta ezt a másik meg a 'kciu' ;)

nekem az ASE nemtalál szervert de kopiztam pár ípét és ~30 szervert már lát :)

szerk: hihetetlen hogy 21 szeróból 3-an nincs senki, a többi meg tele (kivéve 2) :S

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.