Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) athomi válasza athomi (#18150) üzenetére


athomi
veterán

Múlkor volt egy Cod2-es srác, aki egész egyszerűen kiszedte a main mappából az egyik IWD fájl-t, aminek eredménye az lett, hogy eltűntek a dobozok a pályáról. Szóval vannak itt ötletek. :D

(#18152) west válasza athomi (#18151) üzenetére


west
őstag

Akkor lehetoseg van boven,csak nehogy aztan ne induljon :DDD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#18153) pr1mzejEE válasza athomi (#18151) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

pbshoton se látszódott?

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18154) kavicssli válasza athomi (#18150) üzenetére


kavicssli
addikt

Ez jó válasz és érdekes is! :R :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18155) Boci_83 válasza athomi (#18148) üzenetére


Boci_83
őstag

Én nem tudom minek véljem azt, hogy ugrás közben kettőnket lő le kis AK-val úgy hogy előtte még sebzésünk sem volt, vagy semmi sebzés, túlélési lehetőségem, csak azonnal halál, persze a pálya másik oldalától lő, vagy lövöm a másik egyént nagy AK-val és semmi, még a találat jelző sem jelez. :U :(((
Nem vagyok egy túl jó játékos, ismered a stílusomat, sokan vannak közölünk is, akik sokkal jobbak tőlem, de annyi feltűnt már, hogy valakibe néhány golyó elég, valakibe meg egy fél tár sem gond.
Szóval én elhiszem ezeket a cfg-s dolgokat, mert tuti hogy a netkapcsolathoz optimalizált cfg, az előnyhöz juttatja egyes játékosokat, ebből adódóan kevesebbet sebződik, vagy jobban sebez, de nem úgy ahogy sokan gondolják, hogy az életerőt átírom 100-ról 150-re, vagy sebzést x-ről y.-ra. :U

[ Szerkesztve ]

**********

(#18156) tomi_mod válasza Boci_83 (#18155) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Kb. 5 ből 1 alkalommal én is tapasztaltam ezt. Fél tár rámegy hallani is a jelzőt, közbe játsza a nyulat aztán egyszer csak elkezd lőni én meg meghalok.
Na de az is megesik, hogy nem panaszkodok van pl a Star player challange ott 5:1 kill death-et kell csinálni, ami nem egy rossz eredmény :) egyszer sikerült csak meglőni.
Szóval kivitelezhető ezért nem is csíterezek meccsek közben ha valaki nagyon jól nyomja, miért ne lehetne igazán pro...
...azt viszont nem értem, hogy ha csak megfigyelő akarok lenni, mert valaki érdekel, hogy hogyan nyomja, akkor az esetek 99%-ban a levegőben van a cam és nem tudok playerre váltani, meg mozogni sem. Ez mitől lehet??? Tdm-ben van ez...

(#18157) janeko válasza athomi (#18151) üzenetére


janeko
őstag

mikre rá nem jönnek :)) de a pb képeken látszik? :U

(#18158) athomi válasza janeko (#18157) üzenetére


athomi
veterán

minden valószínűség szerint :K

(#18159) Sirandrish válasza janeko (#18157) üzenetére


Sirandrish
legenda

mivel még a kis négyzetet is lekapja ha használnád így gondolom hogy a PB nem teszi oda a fél mapot ha az hiányozna:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18160) janeko válasza athomi (#18158) üzenetére


janeko
őstag

akkor nem érnek vele sokat

(#18161) Sirandrish válasza janeko (#18160) üzenetére


Sirandrish
legenda

amugyse mert attól függetlenül a dobozok otvannak csak ő nemlátja őket..így nem tudja lelőni hamarabb mert ott van a doboz...amin nem tud átlőni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18162) janeko válasza Sirandrish (#18161) üzenetére


janeko
őstag

ha tudja, hogy a doboz mögött van, akkor sokat segít.. persze, csak ha jól tudja kihasználni

(#18163) Sirandrish válasza janeko (#18162) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezzel ugyanolyan könnyen le lehet bukni mint egy WH-val.
a Másik meg hogy igencsak kivülröl kell tudnia a mapokat ahhoz hogy tudja meddig tart a doboz mert ha 10-20szor kezd el lőni még mielőtt kiérnél (ugye nemtudja hol a doboz vége) akkor már baszhatja...
mert ugye a WH-t lehet okosan használni...mivel látod hogy pontosan mikor ér a sarokra..de a láthatatlan texturák miatt ez kivitelezhetetlen...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18164) janeko válasza Sirandrish (#18163) üzenetére


janeko
őstag

szerintem aki már kivesz egy-két fájlt tudatosan, az ismeri is a mapokat

(#18165) Sirandrish válasza janeko (#18164) üzenetére


Sirandrish
legenda

ismeri..az egy dolog...de hogy miliméterre pontosan tudná a láthatatlan textrurákról hogy hol kezdődnek illetve hol érnek véget azt biza kétlem...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18166) janeko válasza Sirandrish (#18165) üzenetére


janeko
őstag

jó azt én is... mind1... ezzel is ugyan olyan könnyen, talán még könnyebben is lebuknak az amatőrök, mint a wh-val..

(#18167) Sirandrish válasza janeko (#18166) üzenetére


Sirandrish
legenda

jóval könnyebben..:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18168) Balinov válasza Sirandrish (#18165) üzenetére


Balinov
félisten

gonos ON: te is tudod nem? gonosz OFF.. :DDD :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18169) Sirandrish válasza Balinov (#18168) üzenetére


Sirandrish
legenda

:R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18170) Balinov válasza Sirandrish (#18169) üzenetére


Balinov
félisten

bocs, Sir, de ekkora magaslabdat vetek nem lecsapni.. :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18171) Sirandrish válasza Balinov (#18170) üzenetére


Sirandrish
legenda

tőled már megszoktam az ilyesmit:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18172) Balinov válasza Sirandrish (#18171) üzenetére


Balinov
félisten

meg finom is voltam, mi? gyiku nem lenne ilyen finom es uriemberes.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18173) Sirandrish válasza Balinov (#18172) üzenetére


Sirandrish
legenda

2 kényszerpihit már köszönhetek is neki ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18174) athomi válasza Sirandrish (#18165) üzenetére


athomi
veterán

PCW warokat lehet vele hozni, ráadásul simán meg lehet jegyezni pontosan hol vannak a dobozok, főleg mert a doboznak van egy árnyéka a földön, ami jó tájékozódási pontot ad.

(#18175) Balinov válasza Sirandrish (#18173) üzenetére


Balinov
félisten

emlekszem ra... :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18176) Sirandrish válasza Balinov (#18175) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát még én:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18177) kavicssli válasza athomi (#18174) üzenetére


kavicssli
addikt

:DDD
Akkor mindenkinek sok sikert hozzá! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18178) janeko válasza athomi (#18174) üzenetére


janeko
őstag

tapasztalatból írod mi? ;]

(#18179) athomi válasza janeko (#18178) üzenetére


athomi
veterán

az aim-ot meg a wh-t részesítem előnyben :P

[ Szerkesztve ]

(#18180) janeko válasza athomi (#18179) üzenetére


janeko
őstag

ja bocsi, azt, hittem lejjebb is adod a szintet, de te nem engedsz belőle :U :D

(#18181) Attila14


Attila14
aktív tag

Nem tudtok egy megbízható helyet ahonnan eredeti cd-kulcsot lehet venni?

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18182) janeko válasza Attila14 (#18181) üzenetére


janeko
őstag

bolt ;)

(#18183) Attila14 válasza janeko (#18182) üzenetére


Attila14
aktív tag

akkor lehet muszáj lesz megvennem teljesen :DD

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18184) janeko válasza Attila14 (#18183) üzenetére


janeko
őstag

miért? félig akartad csak megvenni? ;]

(#18185) Tálydi válasza Attila14 (#18146) üzenetére


Tálydi
senior tag

Okok! Thx a segítséget! :R

Eeeeh, what’s up, doc?

(#18186) Attila14 válasza janeko (#18184) üzenetére


Attila14
aktív tag

Csak kulcsot :D az fél ár :)

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18187) thenew0ne


thenew0ne
csendes tag

Sziasztok!
Nekem az lenne a gondom, hogy feltelepítettem a játékot már másodjára :((( és egyszerűen nem jön be a szerverlista és ha xfire-vel próbálok csatlakozni akkor is csak "Connectin Timed Out". Szóval a 11 mp lemegy és semmi, beállítottam úgy is, hogy 60 mp legyen, de úgy sem jó. Játékot feltelepítettem, patcheket is 1.3-tól 1.7-ig, majd PB update, de semm iegyszerűen pedig már minden hülyeséget próbáltam, hogy jó legyen. Volt olyan is, hogy egyik nap jó volt a másik nap meg már nem. Win Vistát használok és van router is itthon. Aki tud légyszíves segítsen!
Előre is köszönöm a segítséget! :B

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#18188) thenew0ne


thenew0ne
csendes tag

A játék eredeti!

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#18189) BalaNce87 válasza thenew0ne (#18188) üzenetére


BalaNce87
addikt

Valószínűleg a tűzfalad miatt van, engedélyezned kell a cod4 exe fájlt.

(#18190) thenew0ne válasza BalaNce87 (#18189) üzenetére


thenew0ne
csendes tag

Win tűzfalat használok és engedélyezve van a cod4mp és sp exe is. :(((

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#18191) pigatt


pigatt
őstag

Üdv.!

Lenne egy pár kérdésem régen nem codoztam, most elővettem újra. Legutóbb még xp használtam és ott nem lehetett normal-nál feljebb venni a grafikát, gondoltam biztos azért mert a high az a dx10. Azóta gépet cseréltem vista x64 van fent és itt sem lehet normal-nál feljebb venni. Miért???

i9 / 4080 / 32"

(#18192) Macei


Macei
tag

Fiuk a Cod 4 tudja a Dx10et Ha igen akkor hol kapcsolom be neki? köszi

(#18193) BalaNce87 válasza Macei (#18192) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én szerintem nem tudja a Dx10-et.

(#18194) Pecc válasza Macei (#18192) üzenetére


Pecc
őstag

Nem tudja.

(#18195) kavicssli válasza pigatt (#18191) üzenetére


kavicssli
addikt

Azóta gépet cseréltem vista x64 van fent és itt sem lehet normal-nál feljebb venni. Miért???

Nekem engedi extrára felvenni a textúra részletességét! :K ...x32 Vista van fent! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18196) janeko válasza Macei (#18192) üzenetére


janeko
őstag

nem tudja

(#18197) Macei válasza janeko (#18196) üzenetére


Macei
tag

Loll
Aszittem h tudja. És az akkor mért van h sűrűn látok vidiket amiken sokkal szebben néz ki a graf mint ami nálam 1280*1024ben fullon van?
A normált sehogysem lehet feljebb tornászi? Végre tudnák igazán fullon jáccani de ezekszerint eddigis ugy jáccotam:(

(#18198) feka007 válasza Macei (#18197) üzenetére


feka007
nagyúr

A videók általában elfedik a részleteket. A BiA:HH is szebbnek tűnt videókban, csak akkor tűntek fel a hiányosságok, mikor játszottam vele.

(#18199) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

uj verzio a pitbull&waffle modbol
created by Waffles and Pitbullos

Minigun
mines aknak
sniperzoom(34x zoom a snipereken es 1shoot/1 kill)
minden fegyver automata
prestige rangrendszer(55 rol indulsz 65 ig)
pitskinpack(tobb mint 100 uj skin)
zene menu(9 zene mix:80'disco,90'disco,pajzanmulatos,rock,rock&roll,house stb)
iranyithato heli belulrol raketavetovel
uj jatekmod a Retrevial(ahol a taskat kell megkeresnunk es elvinni a celhoz)
kes helyett szamurajkard
3d nezet
laser on/off

update:
m21silenced es kar98 sniper
uj perkek: longer knife,jetpack,Irobotc4,suicide bomb
uj fegyver tunning az r700 es a barrett acoggal most automata es hangtompitos
uj jatekmod zomtdm(zombik a hunterek ellen tdm re alapozva)
atombomba 10 killnel(ledobasa utan a sugarzas ol par masodpercig)
uj fegyver skinek
rpg tunning(pontosabb es halalosabb)

Pitbull&Waffle Mod:.62.112.194.67:28982

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18200) athomi válasza kavicssli (#18195) üzenetére


athomi
veterán

Nem a textúrákra gondolt, hanem az árnyékokra, víz megjelenítésére, stb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.