Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) Sirandrish válasza Casanova* (#20000) üzenetére


Sirandrish
legenda

a demot frapsel vedd fel...és azt már ismerni fogja a vegas..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20002) Balinov válasza Sirandrish (#20001) üzenetére


Balinov
félisten

ugyugy...

valahogy nem lehet megbuherni a frapszet, hogy ne a sajat kodekjevel, hanem mondjuk egy mjpeg kodekkel rogzitsen?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#20003) Casanova* válasza Sirandrish (#20001) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi,de a fraps vagy 2 giga videót csinál a demóból :Y

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#20004) Sirandrish válasza Casanova* (#20003) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah..majd azt kell ilyen olyan kis megoldásokkal lekicsitnyiteni..másképp nemtudod megoldani ugyhogy barátkozz meg a 2 gigával:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20005) Attila14 válasza Casanova* (#20003) üzenetére


Attila14
aktív tag

érdemes azokat a részleteket külön-külön felvenni amiket felszeretnél használni, utána a részleteket összefűzöd a sony vegasban.

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#20006) Balinov válasza Casanova* (#20003) üzenetére


Balinov
félisten

csinalna az nagyobbat is,ha nem lenne a kodekjenek 2gb-os fajlkorlatja. Egyebkent ha tenyleg szeretnel normalis minosegu fragmuvit csinalni, nem tudod meguszni a frapsos boszme fajlos megoldast. Szepen rogzited a fraps-szal, majd virtualdubbal kivagod a sallangot, elmented direct stream copy-ban, aztan mehet a vagott anyag a Vegasba,Premierbe efektezni,szerkesztgetni.

Mai tobbszazgigas winyoknal miert gond a 2gb-os fajlmeret?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#20007) Casanova*


Casanova*
veterán

köszi srácok!! majd csinálok jó kisvideót... elöbb demókat kell csinálni. sok-sok demot :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#20008) Casanova*


Casanova*
veterán

megtudja valaki mondani,hogy ez mi?? -----> r_polygonoffsetbias mit tud eza parancs?? :DDD kiváncsi lennék!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#20009) cellpeti


cellpeti
veterán

Mennyit nyom a latba egy jó kis gamer egér?
Így se megy annyira rosszul,csak érdemes beruházni!!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20010) Attila14 válasza Casanova* (#20008) üzenetére


Attila14
aktív tag

textúra borítások. asszem ezt azt ellehet vele tüntetni, de a pb kidob ezért nem érdemes.

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#20011) Attila14 válasza cellpeti (#20009) üzenetére


Attila14
aktív tag

kényelmesebb és jobb a fogása! apró különbségek vannak, jelentős javulást nem hoz, bár a régi egértől függ, mert azért egy kicsi egérrel sokkal nehezebb játszani! ha versenyzel is akkor azért nem árt egy gamer egér, egy olcsóbb a4tech megteszi sztem (a4tech x750 5k)

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#20012) karesz501 válasza Attila14 (#20011) üzenetére


karesz501
senior tag

Itt a Ph!-n lehet 7,5k -ért vadi új Logitech MX518-at venni. BestBuy ennyiért: kiváló optikával, remek jobbkezes fogással, programozható gombokkal és menet közben állítható dpi érzékenységgel! :K

Most rendeltem egyet én is, a megkopott, de remek MX510-emet fogja leváltani :K

Life is no picnic!

(#20013) Attila14 válasza karesz501 (#20012) üzenetére


Attila14
aktív tag

az is fasza cucc, csak azért írtam az a4tech-et mert nekem [ilyen] van és nagyon megvagyok vele elégedve. mondjuk én még a nyáron 5k-ért vettem, dehát a válság! :(((

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#20014) cellpeti válasza karesz501 (#20012) üzenetére


cellpeti
veterán

Logitech MX518nak nagyon jó optikája van,ha jól tudom.
Razerre gondoltam,de volt MX518am fasza volt,csak el kellett adnom! :O

Attila14 biztos jó egér,csak nekem nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20015) Casanova* válasza Attila14 (#20013) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi!!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#20016) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Vki tud vmit az új mapokrol ?Egyik szerveren írták ,hogy nemsokára elérhetők lesznek ,de nem találok semmit róla.Lehet kamu.?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#20017) Pitbullos válasza jozefgucci1 (#20016) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

kamu a cod4 hez nem adnak ki tobb kiegeszitest mert a cod modern warfare 2 on dolgoznak a keszitok es mar regebb bejelentettek nem lesz tobb hivatalos palya csomag vagy patch a cod4 hez.

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#20018) cellpeti válasza Pitbullos (#20017) üzenetére


cellpeti
veterán

Abba mi lesz? :U Pedig most akarom megvenni a COD4et eredetibe,de...

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20019) sHafiii válasza cellpeti (#20018) üzenetére


sHafiii
tag

Az a következő rész. Call Of Duty Modern Warfare 2, ez a neve.

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#20020) karesz501 válasza cellpeti (#20018) üzenetére


karesz501
senior tag

Ettől még megveheted simán "eredetibe", nemdebár? És azért nem holnap lesz kész a program...

Life is no picnic!

(#20021) Nunder


Nunder
őstag

Üdv.

Tudom rengetegen feltették már a kérdést (visszakerestem) de nem találtam érdemleges választ tehát megpróbálom. Mivel csak otthon van net az albértelben meg nem :O ezért arra az elhatározásra jutottam hogy offline multiznék. Tehát lehetséges e most már valamilyen szintű (mondjuk a legjobb) bot-okat bepakolni a multiba? Ha igen hogyan/honnan/miként lehet ezt megtenni? Azért szeretném mert nagyon kijövök a formából amíg hazaérek :( A válaszokat előre is köszönöm. Bárkinek bármi ötlete van...

Akármilyen gagyi alternatív megoldás érdekel...

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20022) CséZé válasza Nunder (#20021) üzenetére


CséZé
őstag

de egy büdös kocka vagy hallod :DDD
játsz single-t akkor, ha ennyire félsz h kijössz a formádból omg :Y

(#20023) karesz501 válasza CséZé (#20022) üzenetére


karesz501
senior tag

Olvasd el a kollega logout.blog -ját, nem koczka a srác, több mint értelmes, csak a CoD elvette az eszét ;]

Life is no picnic!

(#20024) BalaNce87 válasza Gergello (#19995) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nah megtaláltam, a sok promod mappa közül, elég sok helyen külön kell leszedni a promodot, gondolom vmivel változtattak rajta és ezért.

(#20025) Nunder válasza CséZé (#20022) üzenetére


Nunder
őstag

Kikérem magamnak :((( :P Őszintén szólva a kíváncsiság hajt meg az hogy a szabad 20 percemet ha éppen nincs más dolgom akkor CoD4-gyel is tölthessem. A single 2x megvolt de nyomába se ér. Meg a multi az multi. De javítsatok ki ha tévedek... Meg amúgy se kommentárt kértem hanem BOT-okat :P

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20026) BalaNce87 válasza BalaNce87 (#20024) üzenetére


BalaNce87
addikt

Sry lejárt a limit, lejátszani még mindig nemtudom, szokásos szöveg, a demo neve not found. :(

(#20027) Balinov válasza Nunder (#20025) üzenetére


Balinov
félisten

Parancsolj

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#20028) LamaCube válasza Balinov (#20027) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez mekkora vazze:DDDDKira vagy eccsém:DDDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20029) Balinov válasza LamaCube (#20028) üzenetére


Balinov
félisten

:R :R :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#20030) karesz501 válasza Balinov (#20027) üzenetére


karesz501
senior tag

Tréfarépa, igaz NyúlÚr? :DD

Life is no picnic!

(#20031) cellpeti válasza Balinov (#20027) üzenetére


cellpeti
veterán

Ez kész! :)) :DD :DDD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20032) Nunder válasza Balinov (#20029) üzenetére


Nunder
őstag

Nadeezmár mégiscsaksok :DDD Úgy látom mindenki ilyen pojénos hangulatban van. Lehet hogy holnap újra beírom a kérdést...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20033) Balinov válasza karesz501 (#20030) üzenetére


Balinov
félisten

ma reggel vegre megtalaltam a hutobe.. :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#20034) CséZé válasza Nunder (#20032) üzenetére


CséZé
őstag

felesleges, ugyanis tudomásom szerint nincs hozzá bot

(#20035) karesz501 válasza Nunder (#20032) üzenetére


karesz501
senior tag

Itt van mod -ban vmi okosság, nézd meg.

Mellesleg szerintem ebben a google lesz a barátod ;)

Life is no picnic!

(#20036) Nunder válasza karesz501 (#20035) üzenetére


Nunder
őstag

Hát ez az. Nézegettem én már eleget csak azt hittem itt van esetleg valakinek tapasztalata ilyen téren. Meg hát mire való a szakmai CoD4 fórum ha nem ilyen kérdésekre :D

mod: Ezt a linket pont megtaláltam én is. Ez lett volna a következő kérdés.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20037) cellpeti válasza Nunder (#20036) üzenetére


cellpeti
veterán

Kutakodj itt is egy kicsit,hátha találsz vmit! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20038) Attila14 válasza BalaNce87 (#20026) üzenetére


Attila14
aktív tag

[link]
ez kell neked a lejátszáshoz!

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#20039) Nunder válasza Nunder (#20036) üzenetére


Nunder
őstag

Nah kipróbáltam de ezt gyorsan el fogom felejteni... Egészen pontosan ez egy sz@r! Jó nem is vártam sokat tegyük hozzá.

mod: Akkor marad a sima multi meg az egész hetes várakozás :( CS-ben nem voltak ennyire együgyűek a botok. Ok hogy más a motor meg minden de akkor is...

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20040) SystemRoot válasza Nunder (#20039) üzenetére


SystemRoot
őstag

Én életemben egyszer találkoztam botos szerverrel Codban, hát azt hittem megártott a pálinka.

Elképesztően szánalmasul működik.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#20041) Nunder válasza SystemRoot (#20040) üzenetére


Nunder
őstag

Feltettem ezt a szánalmat és console-be beírtam hogy legyen 12 bot a mapon. Na ekkor elszabadult a pokol. Ugyanis ez egy teljesen vaktában lövöldöző (wh-s mind de télleg - tudja hogy merre vagy) bandát eredményezett. Nem is hogy vaktában - > egyfolytában! Meg mindegyiknek 999es a pingje és így lagolnak vagy rezeg a kép nem tudom. Először nem fogtam fel. Nyilvánvalóan megakadnak némelyik lépcsőnél, meg tömörülnek. De a legjobb az hogy olyan masszív 15fps-em volt hogy az csuda. Szóval eddig tartott a Botozás.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20042) BalaNce87 válasza Nunder (#20041) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát az a 15 fps elég gyenge, kivéve ha nincs gyenge procid (egymagos), mert a botok mozgását vminek számolnia kell.

(#20043) SystemRoot válasza BalaNce87 (#20042) üzenetére


SystemRoot
őstag

ugyan, az valami bug, nem létezik hogy ennyi erőforrást lefoglaljon egy ennyire szar és primitív algoritmus.

Sztem ezt a bot-os dolgot el kell jól felejteni, mintha sose lett volna.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#20044) cellpeti válasza SystemRoot (#20043) üzenetére


cellpeti
veterán

Attól,hogy valami szar,nem biztos,hogy primitív és lehet ezért zabálja a procit meg a memót! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20045) szucsinka


szucsinka
őstag

sziasztok nkéne egy kis segitség
a spanomnak eredeti COD4 van a gépén de vmi gebasz miatt kibasza a punkbuster evvel a szöveggel:kicked player "zosi" (for 0minute) restriction:corrupted file/memory (81354)
vki segitsen pliiz :R

(#20046) Nunder válasza BalaNce87 (#20042) üzenetére


Nunder
őstag

Configom a cuccok között és sztem az 1.9GHz Turion X2 nem biztos hogy gyenge. Főleg hogy nem full grafon és felbontáson játszok. :U Nem egy erőgép a lapi természetesen de a multiban sem szokott baj lenni mikor 20-an vagyunk egy szerón...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20047) Nunder válasza szucsinka (#20045) üzenetére


Nunder
őstag

Google + pár kulcsszó = eredmény
Nagyon úgy néz ki hogy a barátod mégsem "teljesen eredeti" játékot használ, ugyanis itt azt javasolják hogy töltsön le egy 1.7es verzióhoz tartozó .exe cracket és az majd kijavítja a hibát :U
Másik lehetőség az, hogy valamilyen alkalmazás (pl. vírus) módosította az iw3mp.exe file-t és a PB még az eredetit látja és azt keresi. Ekkor reinstall és a PB-t újratelepíteni a gamma mappájába! Előtte ne felejts mentést készíteni a profilról. Ha esetleg mégsem javulna ki a hiba akkor olvasgasd az előbb linkelt fórumot :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20048) horyk válasza Nunder (#20047) üzenetére


horyk
senior tag

A multihoz nem kell crack ! :U

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#20049) szucsinka válasza Nunder (#20047) üzenetére


szucsinka
őstag

a játék teljesen eredeti én installáltam fel
az egeész játék reinstall?

(#20050) Nunder válasza horyk (#20048) üzenetére


Nunder
őstag

Az egy dolog én is csak azt mondom amit ott olvastam...

szucsinka: Egy próbát megér. Csak ne felejtsd el a profilmentést.
Ez a probléma minden egyes belépésnél fennáll?

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.