Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18351) Sirandrish válasza kerlac (#18350) üzenetére


Sirandrish
legenda

senki sem kért a magyarázkodásra:)
csupán mejegyeztem hogy furi...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18352) frame>24 válasza Sirandrish (#18351) üzenetére


frame>24
addikt

igazából én vagyok fura, aki említés nélkül is nézett ilyeneket, ő jogosan kérdezett rá, ha már beköptem ide az infót...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18353) kerlac válasza Sirandrish (#18351) üzenetére


kerlac
őstag

megnyugtattál :)

igen, inkább kíváncsi mint furi....

[ Szerkesztve ]

(#18354) Sirandrish válasza frame>24 (#18352) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó persze:)
nincs ezzel semmi gond csak számomra furcsa avagy érdekes:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18355) Boci_83 válasza frame>24 (#18341) üzenetére


Boci_83
őstag

Nekem is egy linket plz. :B tnx. :R

**********

(#18356) Balinov válasza Boci_83 (#18355) üzenetére


Balinov
félisten

na,most mar beallok en is a sorba.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18357) kerlac


kerlac
őstag

menniy furi ember :DD

(#18358) Sirandrish válasza kerlac (#18357) üzenetére


Sirandrish
legenda

izlések és...gépfegyverek:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18359) frame>24 válasza Boci_83 (#18355) üzenetére


frame>24
addikt

LoL

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18360) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ha elfelejtettem lementeni a profilomat, akkor azt már sehogy nem tudom vissza szerválni mi? (cd key termeszétesen uaz). Nincs vmi mód arra, hogy megint 55-ös legyek, ne kelljen előröl kezdeni?:U

(#18361) t-shirt


t-shirt
veterán

Bár lehet már ismeritek [link]

[ Szerkesztve ]

(#18362) Sirandrish válasza t-shirt (#18361) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah én ár láttam de nagyon jól sikerült helyszinek mindenesetre:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18363) kavicssli válasza t-shirt (#18361) üzenetére


kavicssli
addikt

Ezt ismertem de nagyon köszi a linket! Elképesztő részletességgel készítették el a mapokat! Nekem hangulatban is ez a helyszín jött be a legjobban! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18364) kerlac válasza kavicssli (#18363) üzenetére


kerlac
őstag

várom Sirandrish kommentjét, hogy: Neked hangulatos a tömegszerencsétlenség helyszíne?! fura...

:DD :DD :DD :DD

(#18365) Sirandrish válasza kerlac (#18364) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemtudom most mé vagy ilyen..egyáltalán nem ugy értettem hogy ettől rossz ember lennél vagy akármi...

Kavics:Neked hangulatos a tömegszerencsétlenség helyszíne?! fura...

Kerlac: most jó?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18366) kerlac válasza Sirandrish (#18365) üzenetére


kerlac
őstag

Sosevoltmégilyenjó..azé sokkot nem kaptam! :DDD

:R :R :R

(#18367) Sirandrish válasza kerlac (#18366) üzenetére


Sirandrish
legenda

remélem is hogy most nagyon jó:D
nah a sokkot majd akkor kapod ha megint WARozunk:DDD :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18368) kavicssli válasza Sirandrish (#18365) üzenetére


kavicssli
addikt

Jóvanna! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18369) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

nagyon jo ha volna anyi p[enzem meg vennem a hejszint jo lenne airsoftozni vagy paint ballozni :DD
tisztara cod4 hangulat lenne ott rohangalnank airsoft fegyokkal :DDD

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18370) Kavicsusz válasza Pitbullos (#18369) üzenetére


Kavicsusz
tag

Véletlenül köztük lenne egy M16, vagy egy M4 ;]

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#18371) kerlac válasza Pitbullos (#18369) üzenetére


kerlac
őstag

ja, és pár év múlva mindenki kinyúlna rákban és egyéb nyavalyákban.... :U

(#18372) frame>24 válasza Pitbullos (#18369) üzenetére


frame>24
addikt

Nekem inkább stalker hangulatom lenne... :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18373) Pecc válasza SzlobiG (#18360) üzenetére


Pecc
őstag

Van rá mód:)

(#18374) janeko válasza Pitbullos (#18369) üzenetére


janeko
őstag

lenne hangulat az biztos :))

(#18375) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

mindenki vegyen airsoft fegyot maganak jovobe megyunk atom foldre a komunistakhoz es lenyomunk par tdm et a valodi block palyan :D

mod gazmaszkot is vegyetek igy meg jobb lesz a hangulat stalkercod4 :DD

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#18376) SzlobiG válasza Pecc (#18373) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jaja közbe rá is találtam.:))

(#18377) janeko válasza Pitbullos (#18375) üzenetére


janeko
őstag

miért, füstgránát is lesz? ;]

(#18378) fpeter07 válasza janeko (#18377) üzenetére


fpeter07
veterán

alap, egy év mulva meg megyünk a temetésünkre :DDD

(#18379) janeko válasza fpeter07 (#18378) üzenetére


janeko
őstag

te elmész majd a saját temetésedre? :D ;]

(#18380) Attila14 válasza janeko (#18379) üzenetére


Attila14
aktív tag

Ott lesz nem? :DD

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18381) janeko válasza Attila14 (#18380) üzenetére


janeko
őstag

igen, de ő azt mondta, hogy MEGY :D :Y

(#18382) horyk válasza janeko (#18381) üzenetére


horyk
senior tag

Menni megy, csak nem a saját lábán. :DDD

Amúgy, sztem a paintball sokkal jobb mint az airsoft. A Paintnál nem tudod letagadni ha eltalálnak meg a golyó is nagyobbat üt. :DDD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#18383) kavicssli


kavicssli
addikt

30 hsz csak OFF! :( :W
Még mindig keresünk a BlizZarD csapatba med+ csipást! www.blizzard-clan.extra.hu

Sirandrishnál és Boci_83-nál lehet jelentkezni PÜ-be! :K

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18384) frame>24 válasza kavicssli (#18383) üzenetére


frame>24
addikt

Én még csak lvl 16 gunnery sergeant vagyok, nem hiszem, hogy a klán-tagság veszélye fenyeget, de már így érdekelne, hogy mi az a med+ csipás??

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18385) kavicssli válasza frame>24 (#18384) üzenetére


kavicssli
addikt

:D

Ne legyen nagyon kezdő illető sőt inkább álljon közelebb a reptébe is lelövöm a legyet játékoshoz! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#18386) frame>24 válasza kavicssli (#18385) üzenetére


frame>24
addikt

Ahh, pedig de szeretem a snipert! Legszívesebben .50 Barrett-tel mennék, de asszem azt csak 49. szinten lehet unlockolni :Y :O

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18387) Sirandrish válasza frame>24 (#18386) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ha sniperkedni akarsz akkor ne autocsipával akarj menni mert annak semmi értelme...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18388) janeko válasza frame>24 (#18386) üzenetére


janeko
őstag

én is szeretek sniperel menni, pubon.. de waron azért fontosabbak a pontok mint a fun

(#18389) frame>24


frame>24
addikt

Hmmm..nagyon rossz érzés láma kérdéseket feltenni, de hogy is függ össze az automata fegyver a pontokkal? Meg miért nincs értelme?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18390) Attila14 válasza frame>24 (#18389) üzenetére


Attila14
aktív tag

Waron nincs automata sniper :D

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#18391) pr1mzejEE válasza frame>24 (#18389) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Automata csipával nem kell annyira pontosnak lenned, mert ha mellé lősz egyből lőhetsz mégegyet, amíg el nem találod ezáltal koncentrálni sem kell annyira. Az 'egylövetűvel' :D meg figyelni kell és pontosnak lenni. Ez az én álláspontom .

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18392) Sirandrish válasza frame>24 (#18389) üzenetére


Sirandrish
legenda

az autocsipa ugy lő ahogy az egeret katitntod...azaz olyan mint egy G3...végülis nem auto csak félauto..és ráadásul ilyen félauto csipák nincsenek war modokban.

a pontal nem függ össze..Janeko szvsz arra értette hogy ő is szereti a csipát de nem megy neki olyan jól mint pl AK-val így waron a gépfegyot részesiti előnyben mivel ott nem csak a fun a lényeg hanem a győzelem is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18393) frame>24


frame>24
addikt

Ahha...gondoltam, hogy valami ilyen is lesz, hogy túl nagy előny a bolt-action rifle-ökhöz képest.
A mod-oknál meg még messze nem tartok, S&D-ra szoktam felmenni.

mod: Jó.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18394) Sirandrish válasza frame>24 (#18393) üzenetére


Sirandrish
legenda

a warok 90%a SD-ben van..
a véltozás annyi hogy nincsenek perkek...meg ki van véve jónéhány fegyo...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18395) fpeter07 válasza janeko (#18379) üzenetére


fpeter07
veterán

vagy a kaszás jön érted? :P

(#18396) janeko válasza fpeter07 (#18395) üzenetére


janeko
őstag

jaja, és, hogy honnan tudom, hogy ő jön? hát itt kopogtat már az ajtómon :(

frame>24: arra gondoltam amit Sirandrish leírt, mert azért nem mindegy, hogy egy cb meccsen nyerünk vagy kikapunk :)

(#18397) klambi


klambi
addikt

nem tudja valaki az "<<A.S.E>> Hardcore Fejér megye" szerver elérhetőségeit, mert bannoltak csak azt nem toom mért...
szokás szerint.... :DDD

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#18398) Talib válasza klambi (#18397) üzenetére


Talib
tag

<A.S.E.>1nsan3 x-fire elérhetősége: 1nsan3hun

Megjegyzem, fura dolgokért bannolnak, pár napja egy klántársamat, mert nem hitték el neki, hogy tényleg olyan jól tud játszani cheat nélkül...

(#18399) Talib válasza Talib (#18398) üzenetére


Talib
tag

...és hozzáteszem, ez ügyben beszéltem a lent említett adminnal, aki közölte, hogy sajnos ők ha bannolnak valakit, nem nagyon fogják visszavonni...

(#18400) Robinhofan


Robinhofan
csendes tag

Szevasztok!
Az lenne a kérdésem hogy a cod4et ki lehet-e irni 2 dvd-re, mert 6,6 giga, ami ugye nem fér rá egy db dvd-re. Ha ki lehet irni 2 dvdre akkor milyen program kell hozzá? És egyáltalán lehetséges?
Köszönöm a segitséget!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.