Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Sirandrish válasza Zjunior (#987) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem mondtam hogy rossz game...jó game de én CoD-ra vágytam és ez a nevétől eltekintve nem az..ennyi...nekem hiányzik a háborus környezet az a megszokott hangulat és a többi és a többi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1002) Sirandrish válasza Tuco Ramirez (#991) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért futás közben is előrefele tudom tartani a puskát:DD
nem azt mondom hogy pontos lövést engedek el de vaktába tudok lövöldözni amitől ha 2en fedezékbe vonulnak már jó nem?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1003) Sirandrish válasza Zerocool21 (#994) üzenetére


Sirandrish
legenda

rakd fel az uj drivert..nekem ilyesmit nem csinált..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1004) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nagyon király lett ez a demo. Van történés ezerrel. Csak az zavar, hogy néha véletlen hajlamos vagyok csapattársakat leszedni véletlenül, aztán mehet előről. :U

I am having fun staying poor.

(#1005) wesker24 válasza Pubszon (#999) üzenetére


wesker24
senior tag

Válasz ment !! :R

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#1006) Tuco Ramirez válasza Sirandrish (#1002) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nem, ez a társak dolga. A gyalogsági harcászat csapatmunka. A csapat egy része tűzzel fedezi a többiek előremozgását, aztán szerepcsere. Ez így működik a való életben, és úgy vettem észre, hogy ezt jól visszadják a CoD4-ben is. Nézd csak meg a társakat: előrerohannak, keresnek egy jó kilövési pozíciót, lőnek, aztán rohannak egy új helyre, ahonnan megint lőnek és így tovább.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1007) Sirandrish válasza Tuco Ramirez (#1006) üzenetére


Sirandrish
legenda

de én Rambo akarok lenni...és mi van ha kapok egy levelet amiben megirják hogy az egész várost ahol élek lerombolták a nácik? akkor nem mehetek mint a hülye mert nem fedeznek a társak?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1008) Pubszon válasza wesker24 (#1005) üzenetére


Pubszon
veterán

Nekem nincs cod4_intro.bik csak ez van cod_intro.bik

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1009) Sirandrish válasza Pubszon (#1008) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem az ugyanaz csak elirta mert emlékezetből nyomta vagy nemtudom:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1010) Balancee


Balancee
aktív tag

Sziasztok! Egy pár mondattal hozzájárulnék én is a forumhoz.
Igaz én elöször leszoltam a cod4-et, hogy második világháborusnak kéne lennie, meg hogy tiszta stalker, de kelemessen csalodtam. A demobol itélve (amit ma sikerült végigjátszanom) a teljes játék nagyon nagy durranás lesz. Remélem az ára megközeliti az airbornet.(10 körül) Sajnos az utobit ahogy vártam számomra az akora csalodás volt.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1011) Pubszon válasza Sirandrish (#1009) üzenetére


Pubszon
veterán

Sztem is, és már szóltam a havernak, nyomja felfele. :D

TAG LETTEM!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1012) Sirandrish válasza Pubszon (#1011) üzenetére


Sirandrish
legenda

De most az az egy videot tolja fel? nem ugyanazt szedte le a srác amit mi is? mert ha igen akkor az is sz*r lesz nála nem?

AMugy gratula:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1013) mad1 válasza Balancee (#1010) üzenetére


mad1
veterán

:K
nagyot fog szolni az biztos!!!

Ne szemetelj ! = Steam

(#1014) Tuco Ramirez válasza Sirandrish (#1007) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Oké, feladom! :) Nyomjad a Rambo stílust a CoD4-ben, sok sikert hozzá. Azt azért majd írd meg, hogy a teljes játékban meddig sikerült ezzel a módszerrel eljutnod Hard fokozaton... ;)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1015) Sirandrish válasza Tuco Ramirez (#1014) üzenetére


Sirandrish
legenda

a CoD2-ben sem jelentett akadályt.

És nem kell félreérteni...nem azt mondtam hogy így kéne végigtolni a gamet...csupán azt hogy jólenne ha lenne benne ha már ilyen inteligensekre csinálták meg az embereket...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1016) oxaher.


oxaher.
csendes tag

Atyaúristen mekkora isten ez a demo :R megvan ugynaúgy a cod2es feeling csak modern környezetben és a fegyverek is királyak + azt vettem észre hogy egyáltalán nem fps függő h mien gyorsan lő a fegyver mint pl:cod2ben a garand...szal zsír lesz ez a multi :C

(#1017) Pubszon válasza wesker24 (#1005) üzenetére


Pubszon
veterán

Töröld a cod_intro.bik-et, és egy másik file-t, mondjuk az atvi.bik-et másold át ugyan ebbe a mappába cod_intro.bik néven és menni fog. :D

Amugy már ide fal van töltve.

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1018) mad1 válasza oxaher. (#1016) üzenetére


mad1
veterán

es a fegyverek hangja...nagyon elethu...mar-mar-felelmetes.es a hidas resz?a raketavetovel?pfuuu vazz.kepbe van :C

Ne szemetelj ! = Steam

(#1019) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Nektek sikerült kilőni a hídon a tankokat? Nekem kilövés után mindig beakadt a rakéta a távvezetékbe. Feljebb meg nem tudtam mászni.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1020) Drizzt válasza Tuco Ramirez (#1019) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Igen, kilövés után a rakéta rögtön eltűnik az égbe, majd felülről becsapódik.

I am having fun staying poor.

(#1021) wesker24 válasza Pubszon (#1017) üzenetére


wesker24
senior tag

Ezer köszönet még egyszer !! Te egy ISTEN vagy !! :DDD :R :R :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#1022) Csabipici


Csabipici
aktív tag

Most néztem meg újra a telepítést és Vista alatt fel is hívja rá a figyelmet, hogy a DX9c-t mindenképp fel kell rakni, függetlenül attól, hogy van-e már DX10 a gépen. Ezért gondolom, hogy ez a demo csak DX9-es. Tehát még nem a végleges grafika.
Ettől függetlenül így is szép a játék. Ha majd kijön a full game, akkor kíváncsi leszek, hogy DX10-ben hogy fog futni a gépemen. :U

[ Szerkesztve ]

(#1023) oxaher. válasza Csabipici (#1022) üzenetére


oxaher.
csendes tag

Multiban úgyis ki lesz szedve a füst meg az ilyen fps zabáló "fölösleges" effektek ráadásul dx7miatt lesz fps bőven :)

(#1024) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Úgy néz ki mégsem úgy töltötte le ahogy szerettem volna ugyanis nem indul:)Na keresek egy rendes oldalt

(#1025) Bencus88 válasza horvathkrisz (#990) üzenetére


Bencus88
nagyúr

kössz krisz remélem itt jó lesz

(#1026) STC Speed


STC Speed
őstag

Azért faszán megcsinálták a demot,csak nem győzőm többször végigvinni :DD

(#1027) Pubszon válasza Bencus88 (#1024) üzenetére


Pubszon
veterán

Mit ír ki hogy nemindul?
Mert nekem meg az eggyik haveromnak sem indult, és törölni kellett egy file-t.
:)
Ha "Hibajelentés Küldése" ablak jelenik meg akkor tudom a megoldást.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1028) Pubszon válasza wesker24 (#1021) üzenetére


Pubszon
veterán

Szívesen. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1029) Patrick válasza oxaher. (#1023) üzenetére


Patrick
addikt

Dx7? Ez Dx9. Nem lesz dx7.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#1030) Bencus88 válasza Pubszon (#1027) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Valami szaros dll fájlt nem talál.

(#1031) edgR válasza Csabipici (#1022) üzenetére


edgR
őstag

tudtommal csak dx9 lesz (mint beallitasi lehetoseg)..

(#1032) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egy kérdés. Hogyan kell visszatölteni egy mentést? Lehet hülye vagyok, de ha meggebedek sem látok rá semmi lehetőséget, mindig csak újat kezdene, a régiek törlésével...

Szóval akkor ez a demo DX9 csak, de a véglegesben már használható lesz a DX10?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1033) ent


ent
őstag

:C Állat a gém... Kicsit furcsa... Dekrízsis marad elsőnek...olyan érzésem van, mint egy cod2 feltupírozva c&c 3d formájában...a tankos jelenet kicsit gáz, hogy ki-kivel van...

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1034) edgR


edgR
őstag

nekem bejon a demo. bar a cod2-vel csak futolag talalkoztam, valoban eleg sok a hasonlosag. amolyan felturbozott cod2 motor, csili-vili (helyenkent viszont iszonyu gagyi) grafika, es kituno hangulat.
ha a teljes single-ben a kommandozas es a henteles aranyat jol talaltak el a keszitok, akkor sztem nagyon korrekt kis jatek lesz belole.

(#1035) edgR válasza CPT.Pirk (#1032) üzenetére


edgR
őstag

load-ot en sem talaltam, gondolom ez egy bug, es majd a teljes jatekban lesz csak aktivalva az a gomb.
ha megfigyeled kilepsz save-vel, majd ujat inditanal, akkor alul figyelmeztet, hogy torlodik az autosave. innen gyanitom hogy ott egy gomb inaktivalodott :B

dx10: egyel sasolj feljebb #1031 :)

(#1036) Spirit


Spirit
őstag

Mindenki azt mondja, hogy milyen alacsony a gépigénye a játéknak. Találtatok már esetleg valamit a játékban, amire nagyon érzékeny?(vga driver, stb). Aláírásomban szereplő géppel 1024 maxon 30-80 fps, de apám gépén(A64 2,5ghz, 1Gb ram, 7600Gt@700/1600) 1024-ben közepes grafnál is csak 20-30fps, csak zárt teren, és ha senki nincs ot, akkor kúszik fel 50-60-ig.

(#1037) Pubszon válasza Bencus88 (#1030) üzenetére


Pubszon
veterán

A telepítés végén felraktad a DirektX kiegészítéseket?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1038) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Felrakom, kiválasztom a nehézségi szintet.. utánna asszem van egy olyan, hogy start game, kattintok, tölt valameddig, tipikus windows hang és utánna megáll az egész.. öklet? :(

(#1039) STC Speed


STC Speed
őstag

4xAA
Amennyire lehetett felhúztam a grafikát.


http://kepfeltoltes.hu/071012/shot0008_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/071012/shot0009_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/071012/shot0020_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#1040) CséZé


CséZé
őstag

Na akkor hozzászólok én is :)
Vélemény? über-brutál játék...lenne...ha nem láttam volna benne egy akkora bugot(sajna nincs meg mert mielőtt elmentetem volna kikapcsoltama gépet) a hulla 2 méter magasan vizszintesen feküdt a levegőbe :Y :W . Na ha az ilyen bakikat kijavítják akkor nem lesz semmi gond, és kapunk egy olyan játékot hogy csak na. Amúgy szóhoz se jutok olyan jó lett/lesz :DD A fegyverek iszonyat jók.
Na akkor jöjjön az fps dolog :F 1024X768 max detail AA off = 25-50Fps
800X600 low detail AA 2X (alap beállítás) = 70-125Fps.
Nem is olyan gépigényes mint amire számítottam, gondolom lutiba még ennyire sem lesz, legalábbis remélem :R
Na bocs h ilyen hosszú lett.

(#1041) STC Speed


STC Speed
őstag

Innen szedjátek ez a leggyorsabb és nem hibás [link]

[ Szerkesztve ]

(#1042) edgR válasza STC Speed (#1041) üzenetére


edgR
őstag

http:// lemaradt, de sabaj :)

(#1043) STC Speed válasza edgR (#1042) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi pótoltam. :R

(#1044) feka007


feka007
nagyúr

Nagyon pergős a játék, persze ez a demó is csak annyi, hogy bepillantást enged a játékba, én öt perc alatt végeztem vele. A grafikát a demóben nem lehet kimaxolni, bár nem tűnik nagy számnak, inkább a mozgás az, ami üt.

(#1045) Sirandrish válasza feka007 (#1044) üzenetére


Sirandrish
legenda

5perc??
Akkor faszányosan körbenézhettél:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1046) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

UnrealEngine3-at használ ez a játék?

(#1047) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Jah, az fps-t hogy iratjátok ki? Nekem nem írja ki a fraps se.

I am having fun staying poor.

(#1048) sakto válasza Drizzt (#1047) üzenetére


sakto
őstag

én speiciel fraps-al....
tényleg jo game :C de semmi köze a cod szériához.... :(

(#1049) feka007 válasza horvathkrisz (#1046) üzenetére


feka007
nagyúr

Szvsz igen, mivel itt is darabos a mozgás... Érdekesre sikerült ez az U3 engine.

[ Szerkesztve ]

(#1050) keIdor válasza feka007 (#1049) üzenetére


keIdor
titán

Ha megnézed ez a CoD2 feltúrbózott Engine-je... semmi UE3 nincs benne márcsak az 4×AA miatt is...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.