Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Xaels


Xaels
félisten

Tegnap Tournament-eztem egy régi klántársammal. Nagyon jó lett ez a megvalósítás. Viszont patch óta majdnem minden meccs után, legyen az bármi, mindig ledob update miatt... este töröltem a játékot és újra leszedtem hátha segít, de ezt majd csak este tudom meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9202) mcwolf79 válasza lacus83 (#9195) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én nem szopatom magam PC-vél, úgyhogy az általad említett dolgok engem nem érintenek . Aki az elmúlt évek tapasztalatai alapján továbbra is PC-vel szopatja magát az meg is érdemli .
Talan azért egyébként , mert nem halok meg meccsenként legalább 5-ször azért , mert az ellenfél elé spawnolok. Shipment-en semmi jelentősége nincs a tudásnak , full lutri az egész játék . Itt azért ha ez ember okosan játszik talán életben lehet maradni 10 másodpercnél tovább is
. A toronyba meg megy egy rakéta , és problem solved.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#9203) Xaels válasza Rico45 (#9199) üzenetére


Xaels
félisten

Én is szerettem azt a mapot, de COD4-ben is ki volt dobva a war mapok közül. Nem hiszem, hogy behoznák.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9204) Dave567 válasza DrTechnoid (#9198) üzenetére


Dave567
addikt

De a Terminál az verhetetlen. :D
De én már ide nem várok semmit, sajnos undorító játék lett, a spawnal együtt, Rush is, ugyan úgy bedob az ellenség elé, mellé, mire megmozdulok már meg is haltam.

Tegnap sikerült összeszedni a wheelsont, megálltam, folyamatosan dobta be elém az embereket, nem kellett semmit csinálnom, csak lőnöm.
És ez velem is megtörtént párszor, ki is léptem.

Néha fel járok K/D-t javítani, azt csókolom, másra számomra nem is jó.
Ha megyek a pontra akkor senki nem mozdul meg, csak a toronyba campelnek.

(#9205) mcwolf79 válasza Dave567 (#9204) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem értem miért játszol akkor még vele. Mióta megvetted csak sírsz, hogy milyen szar. Idén nem kell megvenni az új részt , és akkor megkíméled magad egy csalódástól. Nem tökéletes a játék , de ha téged csak felbax , akkor mi a búbánatért játszol vele??? Tudj rá, hogy bebuktad az árát, és skip-eld a sorozatot!

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#9206) Dave567 válasza mcwolf79 (#9205) üzenetére


Dave567
addikt

De ez tök alap lenne egy spawnot megcsinálni.
A többit már nem is említem.
A részt sajnálom amivé lett.

(#9207) Deck válasza Csokishurka (#9200) üzenetére


Deck
titán

Beállítások - Account részen találod meg.

Discord-ra ia írtam:
Ma 14:00 mindenkinek megfelel? Egyidőben kéne megcsinálni az egészet ugye. 2 emberhez lehet csatlakozni, megvárjuk amíg elvileg meglesz a 6v6 aztán mondjuk Beállítjuk, hogy csak Hardpoint legyen és egyszerre indítjuk el a keresést aztán először az egyik aztán a másik csapat csinálja meg az injured és a 3killes dolgokat. Rajtam kívül ki vállalja, hogy meghívja az embereket és majd egyszer indítja el velem a keresést a fentiek alapján? Az egész pajzsos móka igazából mahar meglehet.

Kíváncsi leszek, hogy jön össze a dolog.. :DDD

PS5

(#9208) etrop01 válasza Csokishurka (#9200) üzenetére


etrop01
tag

nekem meg csak négy szám van utána, rejtély :D

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#9209) mcwolf79 válasza Dave567 (#9206) üzenetére


mcwolf79
veterán

A Shipment pálya el lett baxva ez tény . Elmérték, túl kicsi lett. De nem kötelező rajta játszani , kész . Ha randomba bedobja én már lépek is ki, és indítok új keresést. Ennyi.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#9210) k-adi válasza soo277 (#9194) üzenetére


k-adi
nagyúr

hiába 200 fős, ha az első 3 percben lecsökken 55 re :) jól hangzik ez a 200 szám de elég hamar úgyis lecsökken tűrhető létszámra amit már bír a gép is :D .

(#9211) Rico45 válasza Xaels (#9203) üzenetére


Rico45
őstag

[link] Van itt egy ilyen pletyka :Y

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#9212) Dave567 válasza mcwolf79 (#9209) üzenetére


Dave567
addikt

Az is, de én most a Rushtról beszéltem inkább. :R

(#9213) k-adi válasza Rico45 (#9211) üzenetére


k-adi
nagyúr

uu jo lenne egy Overgrown :) szeretem az erdős pályákat

(#9214) csƵ


csƵ
őstag

Ez a szégyen is elért. Egy egész meccset lehoztam kill nélkül. Tekintve, hogy az előző pályán match leader voltam, eléggé érthetetlen.

(#9215) soo277 válasza k-adi (#9213) üzenetére


soo277
őstag

Az nagyon faxa lenne szerintem is :B ,csak ott mennyi kemper lenne atya ég :W :W :W

BT: wersoo#21211

(#9216) Xaels válasza Rico45 (#9211) üzenetére


Xaels
félisten

Pletyka, de legyünk realisták. Overgrown nem volt populáris, nem volt CB-n meg ESL-en sem. Ha régi térképet akarnak visszahozni még bőven van mit ami kedveltebb volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9217) venom8888 válasza Rico45 (#9211) üzenetére


venom8888
őstag

Kibaszott szep a palya, a haz is, lesznek meg itt Map-ok boven. Szerintem ev vegeig k 10+

(#9218) nincsnév007 válasza Rico45 (#9211) üzenetére


nincsnév007
őstag

de jó lenne :C

(#9219) Deck válasza Deck (#9207) üzenetére


Deck
titán

Jöjjön discordra aki jön de eddig csak 6-an vagyunk a 12-ből.

PS5

(#9220) stuka20 válasza Deck (#9219) üzenetére


stuka20
aktív tag

Nem kötelező a discord csak valahova írjon, hogy jönne.

(#9221) venom8888


venom8888
őstag

A palya kivalasztoban, az a COD LIga valo valamire, vagy semmivel sem leszek elorebb vele?

(#9222) JSaN


JSaN
addikt

utobbi 1-2 honapban surun elgondolkodom hogy miert van TDM-en kivul barmilyen mas [Object] alapu jatek mod? :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#9223) soo277 válasza Deck (#9219) üzenetére


soo277
őstag

Bocsi srácok,de nem tudok családi okokból :( ,majd legközelebb

BT: wersoo#21211

(#9224) csƵ


csƵ
őstag

Ez a folyamatos szerverszakadás roppadt idegesítő.

(#9225) KaitouP válasza csƵ (#9224) üzenetére


KaitouP
veterán

Nálam legalább minden második meccs után új in-game update-t jelez, és restart-t force-ol. Majd megunja.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9226) Deck válasza soo277 (#9223) üzenetére


Deck
titán

Nem gond. Többen is jelezték, hogy mégsem jó nekik így elmaradt.

PS5

(#9227) venom8888


venom8888
őstag

Nem tudok ground Wart menni, a kezdo kepernyoje lefagy,majd kidob a jatekbol, de allandoan,csak a kis mapokat enngedi jatszani, valakivel elofordult ez?

(#9228) venom8888


venom8888
őstag

Es ha 10-1 x be ad a palyara,akkor nem tudok Spawnolni senkire,semmire

(#9229) Tomko78


Tomko78
őstag

Szerény angol tudásom szerint , ki kell lőni a ellenséges kocsit amiben utazik egy manus ? ;] vagy valami ilyesmit kell csinálni ?

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#9230) JSaN válasza Tomko78 (#9229) üzenetére


JSaN
addikt

Siman csak uss el 3 enemy-t ugy hogy egy jarmut vezetsz, ground warban ez easy.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#9231) TommyS_27 válasza Tomko78 (#9229) üzenetére


TommyS_27
senior tag

El kell ütnöd 3 ellenséget! :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9232) venom8888


venom8888
őstag

Lost Connection To Host/Server Connection Timed Out erre van valami megoldas?

(#9233) Tomko78 válasza JSaN (#9230) üzenetére


Tomko78
őstag

de ez a mostani ground war egy katasztrófa , még a HC is sokkal jobb , hc legalább látom ki az ellen de itt groundba néha mutatja néha nem , hogy ki az ellen

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#9234) pulffy


pulffy
őstag

Skacok az APC Turrets az mi akar lenni?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#9235) Rico45 válasza nincsnév007 (#9218) üzenetére


Rico45
őstag

:K

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#9236) BandiHUN


BandiHUN
veterán

NNo,a hétre befejezős a dupla időszak,asszem' elég jól megtanultam a normál módot,sőőőt...105.szint,30-as pass,és még megcsináltam minden feladatot/operátort is :DDD Uccsó körben halál nélkül VTOL,de aztán felnéztem is a toronyba,mert stopping power killek kellettek,toltam a tune upot,mert 25 upgrade is kellett gyorsan,hát nem kicsit elmentünk DOM-ba,erre a legvégén valaki betolta ezt az ellentől:

Vagyis lényegében mindenki öngyilkos lett tőlünk,szerencsére lejárt a kör.Szép hackek mehetnek...
De ilyen körök mentek már:

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9237) Trevi


Trevi
tag

Nem is tudtam hogy elrejtettek a játékban zöld Jedi fénykardokat! :C :F

(#9238) csƵ


csƵ
őstag

Split screen-ben szokta valaki tolni? Mióta megvan az új patch, szó szerint játszhatlan, nincs meg a 20fps sem. Kezd elegem lenni nagyon.

(#9239) pigatt válasza Trevi (#9237) üzenetére


pigatt
őstag

Több pályán is láttam már ezt a hibát, remélem hamarosan javításra kerül.

i9 / 4080 / 32"

(#9240) stuka20 válasza Trevi (#9237) üzenetére


stuka20
aktív tag

(#9241) Deck válasza BandiHUN (#9236) üzenetére


Deck
titán

Néha jó ez a map, néha nem. Shipment után a 2. kedvencem lett :P

PS5

(#9242) Chris1983107


Chris1983107
tag

Sziasztok!

A következő kérdésekre keresném a választ. Először is magamról annyit, hogy eddig a competetive, illetve multiplayer fps-ek világa elég távol állt tőlem. Mindig is tehetségtelennek tartottam magam, vagyis inkább azt mondanám, hogy az elején feladtam és nem vártam meg a progress-t. :D Most először, amióta az új COD megjelent kíváncsi lettem, mert nagyon tetszett az elejétől fogva. A megjelenés óta nyomom, annyi csak, hogy ez az első ilyen jellegű próbálkozásom a multizás terén. A 30-as éveim közepén járok, tehát vannak már restanciáim az életben, viszont, ahhoz képest elég "sokat" töltöttem a játékban pláne magamhoz képest. :) A kisebb map-okat már kezdem érezni. A nagyobbakat még szoknom kell. (Nem tudom honnan lőttek le távolról érzés....)

Szóval az első kérdésem, amire még nem igazán tudtam rájönni, hogy mivel vagy hogyan lehet előhívni, ezt a sokszor teleportálásra emlékeztető mozgást. :D Vannak játékosok, akik olyan tempóval váltanak irányt, vagy "repkednek" össze vissza, mintha teleportálnának. Legalábbis az én szememnek úgy tűnik. Ez valami hack? Vagy esetleg az évek meg a rutin? Ezt nem tudom még hova tenni sokszor, hogy a még a "virtuális" fizikát is megszégyenítve kerülik ki a golyókat, repülnek el előle. Amikor kapják is, némelyik player úgy "tűnik el" a sortűz elől, mintha ott sem lett volna, sőt én maradok alul. :F
Ez a pro játékosok sajátossága esetleg? :)

A másik kérdés, hogy lehetne-e esetleg csatlakozni egy kis közös játékra valamelyik klánhoz, csapathoz, mert hát persze jó egyedül is, meghát a fejlődés miatt nem is ártott a dolog, de azért már kipróbálnám csapatban, hogy még többet tanulhassak és közösen időt tölthessek honfitársaimmal is :D

Köszönöm, ha a hossza ellenére elolvastad.

[ Szerkesztve ]

(#9243) Laby válasza Chris1983107 (#9242) üzenetére


Laby
senior tag

Hello!

Valószínűleg még rá kell állnia a szemednek, mert ennyire azért nem durva a helyzet. Ami tudja befolyásolni az emberkék sebességét, az a Dead Silence, amit a Field Upgrade-k között találsz. Kicsit gyorsabban mozog tőle a játékos, és mindezt csendesen teszi.

Ezen kívül esetleg smg-vel, pisztollyal, késsel vagy valami könnyebb fegyverrel megy amivel gyorsabb a megszokottnál.

Esetedben inkább arra tippelek, hogy még nem szoktál hozzá, mert ezek sem adnak olyan irtózatos nagy változást a sebességhez.

Velünk tudsz jönni játszani, van egy baráti társaságom akikkel sokat nyomjuk.
Battle.net: cicakaka#2760

(#9244) Deck válasza Laby (#9243) üzenetére


Deck
titán

Pont ahogy írod + a no stock. :K

PS5

(#9245) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Sziasztok! Benne lennék ilyen csapatos mókákban Én is. Eddig azért nem erőltettem mert senkit sem szerettem volna felkúrni azzal, hogy a damascust húzom és nem az objectiveket csinálom. :P Szóval csatlakoznék valami társasághoz. Napi szinten játszom, hol délelőtt hol délután. (Esti órákban nem nagyon vagyok.)
PC, de Crossplay On
Szóval itt elérhettek :R :
Activision: iTommy5#1834677
Battlenet: ITommyS#2649

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9246) Chris1983107 válasza Laby (#9243) üzenetére


Chris1983107
tag

Köszönöm. Akkor még ezt emésztenem kell. :D 144hz-es monitoron amúgy is kell a szemnek a gyakorlat. Igen, van még a "double the time" perk, attól is jobb a sprint teljesítmény ugye. Próbálok mindent megnézni, tesztelni, ha már lúd legyen kövér alapon. Akkor, ha majd nem céges gép előtt leszek, mindenképpen megkereslek titeket. :D

(#9247) regener


regener
veterán

Szerintem a Rust élhetőbb a nagyobb mérete és több lehetőség miatt mint a Shipment. Tegnap benéztünk oda ismerőssel HC-n és normálon is, jó kis emlékidézős pálya.

(#9248) Xaels


Xaels
félisten

A legújabb patch óta rendszeresen kidobott update hibával PS4-en, letöröltem a játékot és újraszedtem az egészet és a mai nap folyamán 1-szer nem dobott ki eddig. Úgy néz ki megoldódott a gondom.

Másik, hogy elkezdték színezni az emberek a nevüket és kurva idegesítő amikor az ellenfél csapatában van 1 akinek olyan kékre van állítva mint a szövetségesek jelzése.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9249) Deck válasza Xaels (#9248) üzenetére


Deck
titán

Hivatalos elismert bug a színezés, megfog szűnni nyugi.

PS5

(#9250) stuka20 válasza Chris1983107 (#9242) üzenetére


stuka20
aktív tag

Ott van a discord szerver az összefoglalóban, pont emiatt jött létre. Átlag hárman szoktunk késő délután estefele fent lenni. (változó) Ahhoz képest mennyien csatlakoznak a szerverre elég kevesen jönnek játszani, pedig mindig ott vagyunk a szobában.
Tehát hozzánk is bátran lehet csatlakozni, szívesen játsz(anánk)unk mi is több emberrel.
(#9245) TommyS_27 Ne aggódj, csapatban játszom, de néha én is "munkakerülő" vagyok. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.