Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) lacus83 válasza Deck (#8599) üzenetére


lacus83
senior tag

Félre értés ne essék én is húzásra használom a Shipmentet ,főleg ilyenkor mikor dupla xp is van.A hét közben ritkán játszom idő hijján,hétvégén pedig jól esik hentelni,Shipmenten pedig lehet is.
Remélem Pass2 hoz új pályákat is,nálam a kisebb pörgősebb pályák a nyerők.
pl domról is ezért szoktam le.

astro12 Nincs.A 50+ baj?Nálam az átlag a 108+ :K

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#8602) BandiHUN válasza #50433536 (#8600) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem lehet,és nekem pl.Szolonok megyéből 60 alatt sosincs a ping...
Képesség alapú a lobbiszervezés,így többször előfordulhat,hogy a szinteden csak vacak szerver van,főleg este.Bárha jól tolod,úgyis németen leszel mindig :DDD Annál jobb nemigen van,ami stabil,osztrákra ritkán dob be,de ott is 50-55 a ping.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8603) oriic válasza s.bala31 (#8597) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

BTW, a sarokban fekvő/guggoló pajzsosok ellen a legjobb az akna vagy a molotov. Semmivel nem tudják kivédeni: :)

Live-Die-Respawn

(#8604) Segal válasza BandiHUN (#8598) üzenetére


Segal
veterán

FMJ perk is rettentő hatásos ellenük :DDD Molotov ellen sincs esélyük. Szóval millió lehetőség van a pajzsosok ellen is :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8605) soo277 válasza #50433536 (#8600) üzenetére


soo277
őstag

De jó is volna:DDD :DDD :DDD

BT: wersoo#21211

(#8606) venom8888


venom8888
őstag

Lost Connection to Host/Server. Connection Timed Out

Erre valami okossag?

(#8607) boogie84 válasza lacus83 (#8595) üzenetére


boogie84
veterán

Semtex, Thermite. Szeretik nagyon. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8608) laragirl83 válasza Segal (#8604) üzenetére


laragirl83
őstag

Hm, fmj perk hatassal van shield-re?

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#8609) JSaN válasza oriic (#8578) üzenetére


JSaN
addikt

A rust nagyon varos sokat toltam MW2-ben, annyival jobb shipmentnel hogy fuggoleges iranyban is van tobb lehetoseg.

Ghost is johet, amugy a tobsegnek mi is a baja vele hogy "csunya"? En nem tudom mit kell nezni az MW2 es EZ kozott.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8610) SRII


SRII
őstag

Sziasztok! Hol lehet megvásárolni a játékot? steam en nem találtam, és kinguin sem, ööö ezt nem láttam az összefoglalóban. Vagy csak multi része van ? Most ebben a pillanatban olvastam róla és meg szeretném venni.
Köszönöm a válaszokat.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#8611) KaitouP válasza SRII (#8610) üzenetére


KaitouP
veterán

Nyilvánvalóan azért nem láttad többek közt a Steam-et sem, mivel ott nem vásárolható meg a játék. Kulcsos oldalakat próbálhatsz, de érdemesebb lehet inkább tisztán a Battle.net-ről vásárolni a játékot, de a végerednény ugyan az lesz, mert csak a Battle.net kliens alól játszható a játék.

Külön Multiplayer kiadás nincs, a klasszikus értelemben, mindent tartalmazva vásárolható meg a cucc.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8612) huby80


huby80
senior tag

Srácok a battlespass mi alapjan fejlődik? a simma XP - t veszi figyelembe? :R

[ Szerkesztve ]

(#8613) KaitouP


KaitouP
veterán

Jó kész vége kiégtem:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8614) Csokishurka válasza KaitouP (#8613) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én nem értem a poént :F
Nem kötözködés képpen hanem tényleg :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#8615) BandiHUN válasza huby80 (#8612) üzenetére


BandiHUN
veterán

Sok objektíva,napi feladatok,missziók fontosak,aztán győzelem és kill.Ahogy néztem,legjobban kill confirmed nyerés,sok dögcetlizéssel lehet jól fejlődni+a körök is gyorsabbak.HQ is nagyon jó tud lenni,csak ugye kill és pont szempontjából nézve,vagyis túléled az elfoglalást,és jól védekezel.Bónuszdolgok is számítanak jól,mint killstreakirtás és a bónuszok,pl.double kill,headshot,ilyenek.Az alap killszámra nem ad sokat.A bónusz dolgok számítanak.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8616) KaitouP válasza Csokishurka (#8614) üzenetére


KaitouP
veterán

Pedig az egyik legnépszerűbb mém. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8617) huby80 válasza BandiHUN (#8615) üzenetére


huby80
senior tag

szoval csak játszak és csináljam a dolgom :K köszönöm :R

(#8618) oriic válasza KaitouP (#8613) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jajj.. :O ;]

Live-Die-Respawn

(#8619) dombi81


dombi81
senior tag

Nem tudja véletlen valaki, a Battle Pass 2-őt majd csak kedden lehet megvásárolni, addig nem? A shop-ban nem találom.

(#8620) oriic válasza dombi81 (#8619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg csak induláskor, vagyis kedd este 7től. Viszint COD pontokért lehet venni, azt meg ugye már most meg tudod vásárolni.

Live-Die-Respawn

(#8621) dombi81 válasza oriic (#8620) üzenetére


dombi81
senior tag

2400 pont lesz, ha jól láttam, ugye?

(#8622) oriic válasza dombi81 (#8621) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1000 COD pont. A 2400 az már egy bundle pakk, amelynek az a lényege, hogy bizonoyos szinten megkapsz egyszerre. (Szerintem nem éri meg, de ez saját vélemény)

[link]

Live-Die-Respawn

(#8623) mufflika


mufflika
tag

1660 super és 1660 ti akinek ilyen van leírná milyen fps e van, milyen beállitással és melyik gyártótól.

(#8624) dombi81 válasza mufflika (#8623) üzenetére


dombi81
senior tag

Itt az 1660ti-t megtalálod, de sok múlik azon is, mekkora felbontáson fogod használni, gondolom 1080p-n: [link]
Milyen gyártótól? Majdnem teljesen mindegy, pénztárcád dönti el melyik legyen.

[ Szerkesztve ]

(#8625) s.bala31


s.bala31
őstag

Camperkedésre lehetne valamiféle 60 seces limit főleg FFA-ban mert teljesen tönkre vágja a játékot főleg nagyobb mapokon amikor mindenki beguggol valamelyik ablakos szobába és vár. Elég röhejes hogy percekig semmi nem történik mert mindenki arra vár hogy valaki megmozduljon.

[ Szerkesztve ]

(#8626) Casanova* válasza s.bala31 (#8625) üzenetére


Casanova*
veterán

[link] Ez az igazi játék. Nem kempel senki,mindenki rohangál,darál. Ezt tudnám élvezni!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8627) BandiHUN válasza s.bala31 (#8625) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ha van gránátod,Shrapnel perkkel,és raksivetőd,már rögtön 4 ilyen ablakba,sarokba köszönhetsz be életenként... ;]
Meghát tessék tanulni a mapot.Én nem értem ezt a kempergondot,van ellenszere.Plusz pont FFA,ahol mindenki ellenség,logikus is a bújkálás,mert innen már 1 lépés a BR,hogy csak 1 élet van.TDM-ezz inkább.FFA-ban egyszerűen nincs miért rusholni,nincs igazi cél(objektíva),nincs támogatandó csapat,nem megy előre senki,vagy küld gránátot,rakétát helyetted.Próbáld a HC KC-t.Megkapod a fosást,mert elvisz,ha csak meglegyint a szél,mégis bátrabbak az emberek.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8628) s.bala31 válasza BandiHUN (#8627) üzenetére


s.bala31
őstag

Nem is szoktam sokat FFA-zni, csak 1-2 kör, mert unalmas. Ezért írtam hogy talán egy időlimit meg tudná pörgetni a játékmenetet és élvezetesebb lehetne. Bár én a Qlive és Qc deathmatchekhez vagyok szokva aminek a lényege pont nem a bújkálás :) A csapat alapú módoknál nem zavar ez a fajta játékstílus.

[ Szerkesztve ]

(#8630) soo277 válasza Deck (#8629) üzenetére


soo277
őstag

Hát megint csak mapok, fegyok, skinek, érdemi változás az nem lesz

BT: wersoo#21211

(#8631) oriic válasza Deck (#8629) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ghost mellett a másik új karakter?

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8632) Deck válasza soo277 (#8630) üzenetére


Deck
titán

Mi más kéne? Én havas mapot hiányolok egyedül.

PS5

(#8633) Deck válasza oriic (#8631) üzenetére


Deck
titán

Gyönyörű.. :DDD Inkább csajok legyenek. :P
De ez nem Ghost skin inkább?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#8634) soo277 válasza Deck (#8633) üzenetére


soo277
őstag

Én csak arra gondolok hogy foglakozhatnának a játékkal is,pl spaw rendszer,szerver kereső stb..tudom hogy csak álom marad :P

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#8635) oriic válasza soo277 (#8634) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szomorú dolog, de hosszú évek óta nincs a COD-okban szerver kereső. Nem is lesz, ezen felesleges agyalni, nincs értelme foglalkozniuk vele, így is rekord eladásokat csinálnak a fejlesztők.

Live-Die-Respawn

(#8636) KaitouP válasza Deck (#8629) üzenetére


KaitouP
veterán

Így is úgy is ma jött volna, lol. :DDD

Nyomjuk he ezt a képet is, elég badass:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8637) Laby


Laby
senior tag

Hagyjuk már ezt a rakétavető a kemper ellen dumát. Sokat játszottam ezzel a résszel, de még embert nem láttam aki elrakja arra az esetre ha kempert látna. Minden bohóc elsődlegesnek használja azt a sz*rt és csak lő mindenhova amit csak lát, ennyi a játéka. Sok hülye közelharcra is azzal megy, nem számít hogy Ő is meghal, csak öljön vele...

Más: Nektek utóbbi 2 hétben nem lett fagyás érzékenyebb a játék?
Megjelenés óta soha semmi bajom nem volt vele, amiket itt írtak emberek abból egyik sem volt igaz rám. Most viszont 2 hete pár pályánként a betöltő képernyő szürke marad és csomó gondolkodás után connection lost üzenet. Vagy ha alt tab-ból próbálok visszajönni akkor is mindig kifagy (hibaüzenetre fejből most nem emlékszek) a játék.

Azóta próbáltam scan & repair-t, de nem használt.

(#8638) Deck válasza KaitouP (#8636) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#8639) pulffy válasza Laby (#8637) üzenetére


pulffy
őstag

Hát pedig én így nyomom, 10ből 9 sloton rpg van berakva secondarynak, 10. pedig a pajzs shipmentre. :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8640) csƵ


csƵ
őstag

Még csak most fedeztem fel a topikot. Kb. két hete nyomom Xbox-on egérrel.
Van még rajtam kívül, akinek frame drops gondjai vannak?

(#8641) Corpuscle válasza csƵ (#8640) üzenetére


Corpuscle
őstag

"X"-en nincs ilyen gond. Lehet az "S" kevés neki néhol?

(#8642) csƵ válasza Corpuscle (#8641) üzenetére


csƵ
őstag

Főleg a Piccadilly pálya közepén döcög. De előfordul több pályán is néhol. Sokszor érezhetően 25fps alá esik. Ez így egy vicc. Nem ezt várná az ember egy konzoltól.

(#8643) dombi81 válasza csƵ (#8642) üzenetére


dombi81
senior tag

Konzolon hogy eshet be 60 fps alá? Nem az ami garantált?

(#8644) csƵ válasza dombi81 (#8643) üzenetére


csƵ
őstag

Papíron. Ezért vagyok felháborodva.

(#8645) dombi81 válasza csƵ (#8644) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem a neteddel van valami gond? Resetelted már?

(#8646) Corpuscle válasza csƵ (#8642) üzenetére


Corpuscle
őstag

Előfordulhat, hogy a nyílt tereken sajna kevés neki az "S". Ground War-t nem játszom, de emlékeim szerint ott volt panasz régebben frame drop-ra. Attól hogy konzol, azért van jó pár játék ahol be-be esik az fps sajnos.

(#8647) csƵ válasza dombi81 (#8645) üzenetére


csƵ
őstag

Netem se túl acélos. 15Mbit, de kisebb pályákon nincs gond. Resetelni még nem mertem.

(#8648) dombi81 válasza csƵ (#8647) üzenetére


dombi81
senior tag

Akkor tedd meg, ez nem merészség kérdése.

(#8649) csƵ válasza dombi81 (#8648) üzenetére


csƵ
őstag

De a reset mivel jár?

(#8650) dombi81 válasza csƵ (#8649) üzenetére


dombi81
senior tag

Megfogod a modemet és újra indítod, ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.