Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) KaitouP válasza dombi81 (#9943) üzenetére


KaitouP
veterán

Igazából a történet egészen pontosan úgy szól, hogy kirúgták őket, miután Zampella és West pert indított a kiadóval szemben, jogdíjak miatt. Nem sokkal később vissza lettek perelve "önkiszolgálás" címszó alatt, ráadásul összeesküvéssel vádolták őket, miszerint az akkor a DICE által fejlesztett Battlefield: Bad Company 2 javára, illetőleg a Modern Warfare 2 hátrányára tolták el utóbbi DLC-jének (Stimulus Package) megjelenését - állítólag maga a DICE / EA kérte Zampelláékat erre. Házon belül a Treyarch-nak is be akartak tenni, az akkor CoD: WaW harmadik DLC-jének bejelentő videójával egy napon mutattak be egy MW2 trailert is, elvonva ezzel a figyelmet előbbiről.

Így aztán visszakerültek oda, ahonnan jöttek, mielőtt 2002-ben megalapították volna az IW-t, ezelőtt ugyanis utolsó Medal of Honor játékukat fejlesztették az EA-nél.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9952) dombi81 válasza venom8888 (#9950) üzenetére


dombi81
senior tag

Anomaliak. Sotfware-es gond van, abban biztos lehetsz.

(#9953) venom8888 válasza dombi81 (#9952) üzenetére


venom8888
őstag

jaja vagom. A windowst nem tudom Updatelni, tuti az a gond, hogy valami ninc smeg ami kene. Most ehhez probalom a megkeresni a megoldast neten,de nem sok sikerrel.

(#9954) wjbhbdux válasza KaitouP (#9937) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az állhat a háttérben hogy nemsokára bejelentésre kerül a BO ̶I̶I̶I̶I̶ és a rövid fejlesztési időbe nem fért bele a zombi mód, valószínüleg eddig próbálkoztak, most meg feladták, mint az előzőnél a single playert. Rá meg így már nincs szükség.

/s

(#9955) BandiHUN válasza venom8888 (#9950) üzenetére


BandiHUN
veterán

Akkor is,ha a játékot kilövöd feladatkezelővel,majd utána "safe mode" indítod?Nekem is lap+proci csere volt a gém alatt,de indítás előtt felraktam az új cucc drivereit,és gond nélkül indult annó.Főleg fontos az alaplap driverei!

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9956) craftsman01 válasza venom8888 (#9953) üzenetére


craftsman01
senior tag

Miért nem tudod frisíteni a wint?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#9957) oriic válasza wjbhbdux (#9954) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Két-három hét és abból is jönnek már az első leakek szerintem. :C

Live-Die-Respawn

(#9958) TommyS_27 válasza venom8888 (#9953) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Van megoldás. Eredeti windows :K

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9959) nincsnév007


nincsnév007
őstag

a játék miért változtatta meg a nevemet valami UCD-re? hogy lehet vissza állítani?

(#9960) venom8888 válasza craftsman01 (#9956) üzenetére


venom8888
őstag

Nem tudom miert nem tudom frissiteni a Wint. Ezt az uzenetet adja amikor update re nyomok:

Nem sikerült telepíteni a frissítéseket, de később újból próbálkozunk. Ha nem szűnik meg a hiba, és megoldást keresne az interneten vagy az ügyfélszolgálathoz szeretne fordulni segítségért, a hibakódnak (0x80240fff) hasznát veheti

(#9961) dombi81 válasza venom8888 (#9960) üzenetére


dombi81
senior tag

Indítsd újra a gépet, frissíteni fogja.

(#9962) venom8888 válasza dombi81 (#9961) üzenetére


venom8888
őstag

Koszonom,mar csinalja is😁 Remelem tudok mar gamelni vegre.

(#9963) venom8888 válasza TommyS_27 (#9958) üzenetére


venom8888
őstag

Jaja Tomi. Regen idiota voltam,mikor nem frissitettrm ingyen,mikor felajanlotta a windows.

(#9964) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

(#9963) venom8888 Aprón elég olcsón tudsz venni ;)

Végre egy random sráccal sikerült nyerni

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9967) KaitouP válasza wjbhbdux (#9954) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez nem is egy rossz elképzelés, ámbár én úgy gondolom hogy annyira összenőtt már a Zombies mód a Treyarch által fejlesztett Call of Duty játékokkal, hogy nem engedhetik meg maguknak, hogy ez a mód kimaradjon.

Viszont ami mostanában a Treyarch háztája körül megy, az finoman szólva is érdekes a szériát nézve. Már eleve fura volt hogy a Sledgehammer Games képtelen befejezni az egyelőre meg nem nevezett új részt (amit konkrétan az akkori állapotában "mess"-nek neveztek), aztán miután a Treyarch átvette a stafétát - nem az SHG által fejlesztett játékot, hanem az amúgy 2021-re tervezett következő Black Ops (?) játék fejlesztését - David Vonderhaar-nak, a Treyarch egyik fejesének volt egy érdekes kirohanása Twitteren, amit azóta sem magyaráztak meg. A legutóbbi hír pedig a nemrég általam posztolt, miszerint lelép a Zombies szegmens egyik fontos arca.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9968) KaitouP válasza oriic (#9957) üzenetére


KaitouP
veterán

Tuti. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9971) wjbhbdux válasza KaitouP (#9967) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Blizzardnál is ugyanez ment az elmúlt években, szépen kigolyózták a régi vezetőket, csak az marad aki bólogat hogy milyen jó ez a 300 milliós esport liga Bobby befektető haverjainak a csapatával, idén meg a CoDban is elindult..

/s

(#9972) lowzor válasza BandiHUN (#9944) üzenetére


lowzor
veterán

Ráállok akkor a Scar-ra, köszi a képet a beállításról. :)
De mondom, az annyira nem tűnik jónak, hogy ugyanannyit sebez mint az AK, de csak 20-as tárja van.
Oden-el én most ezt a beállítást tesztelem, eddig nagyon adja:

(#9973) laragirl83


laragirl83
őstag

Ahhh gun game, shipmenten.... :DD :DDD
Minden másra mastercard :))

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#9974) venom8888 válasza TommyS_27 (#9964) üzenetére


venom8888
őstag

Mar megcsinaltam, frissult az egesz Winfos. Fps az egekben vegre. Es nincs semmifele hiba uzenet

(#9975) Casanova*


Casanova*
veterán

Ha pc-én a V-Sync-et bekapcsoljátok és az fps-t belövitek 59-re,ha monitor Hz 60. Ha pl. Hz 70,akkor az fps-t 69-re kell belőni. Hogy jól lehessen irányítani. Így a game zsír selymesen fut,semmi lagg. Ráadásul full grafikával tolhatjátok. Ki lehet próbálni. Így is adja szépen,csak nincs lagg.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9976) KaitouP


KaitouP
veterán

Giant Infection mód visszakerült a játékba.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9977) WaterWave


WaterWave
veterán

jön a warzone

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#9978) wjbhbdux válasza WaterWave (#9977) üzenetére


wjbhbdux
veterán

jöjjön!

[ Szerkesztve ]

/s

(#9979) Gigi01


Gigi01
őstag

Valami ajánlott beállítás van?Most vettem egy 144Hz-es monitort.Új bill,meg egeret.
Fps igadozásom volt,nem értettem,de kikapcsoltam a gsync-et,így megvan végig a 144.
Egér 800dpi-re tettem,játékban nem vátoztattam.
A napokban minden klappolt,jobbnak éreztem magam.
De ma,mondjuk BF5-ben is,mint ha mást játszanék.
70-es szinten vagyok csak,sose kódoztam,inkább az új pályákon vagyok szar,de nagyon nem tetszik. ;]

(#9980) ßrainiac válasza Gigi01 (#9979) üzenetére


ßrainiac
addikt

En a Gsync-et nem kapcsolnam ki.

Inkabb nv control panelben nyomd be a vsync-et (jatekban meg ki) + Gsync.

Eger nalam is 800dpi, jatekban pedig 9-es sensitivity.

WaterWave: ?

:Y

En azt latom, hogy marc. 3-ra spekulaljak az erkezeset.

[ Szerkesztve ]

(#9981) Gigi01 válasza ßrainiac (#9980) üzenetére


Gigi01
őstag

Nálam úgy ugrál az fps.V-syncet megnézem ott,kösz.

[ Szerkesztve ]

(#9982) oriic válasza WaterWave (#9977) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Március 3. vagy 10.

Live-Die-Respawn

(#9983) Buster17


Buster17
addikt

Wtf ez mi volt? Infected -> utolsó vagyok -> Nuke -> pötyögi a kódot -> leszúrnak -> újra éledek null ponttal :DDD :DDD

(#9984) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kis változás:végre újra 6v6 lett a 3 daramap! :DDD
Viszont úgy néz ki,patchelték a best of the best killstreakkel elérését,tegnap megpróbáltam VTOL-lal 2x,3x wheelsonnal,és semmi.Viszont ma összejött killel a toronyból,kellett 60 kill úgyis sniperrel a napihoz,hát nézzünk szét odafent a Ruston...elsőre meglett a 10 kill... :F :))
Pedig kábé semmi hangulat nem volt játszani ma.És még shipmentet nem is adott egész este,hogy shotizzak egy kicsit/JOKR.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9985) BandiHUN válasza Buster17 (#9983) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az infected pontosan hogy zajlik?Nem próbáltam még ki,de érdekelne...1 fertőzöttről indul,vagy 1 normál,1 fertőzött csapat,vagy hogy zajlik?Vannak ugyanúgy streakek,stb?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9986) Buster17 válasza BandiHUN (#9985) üzenetére


Buster17
addikt

Nagyon jó buli én szinte már csak azt nyomon. :DD jó kis adrenalin faktor amikor 15 fertőzöt elől kell menekülni
Elején csak 1 fertőzött van. Fertőzött killek után perkeket kap és csak Nuke van 30kill után.

(#9987) soo277 válasza BandiHUN (#9985) üzenetére


soo277
őstag

Én amikor megunom a sok K/D huszárt,akkor csak azt játszok,marha jó kis mód :K

BT: wersoo#21211

(#9988) Casanova*


Casanova*
veterán

V-Sync-el olyan szépen fut a game,semmi mikrolag. Kapcsoljátok be!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9989) venom8888 válasza Casanova* (#9988) üzenetére


venom8888
őstag

Most ujra raktam a rendszert,elkezdek jatszani,fasza meg minden ,volt kb 130 fps em,de valami megsem stimmelt,nem volt olyan folyamatos a kép. Erre belementem a windiwsba es csak 60Hz en ment a monitor,at allitottam 165 re,es a g syncet is bekapcsoltam, ur isten milyen kulonbseg volt utana.

[ Szerkesztve ]

(#9990) raggg


raggg
senior tag

Aki megakadna a "perks of the job" misszióval (hack-elj 15-öt spotter perkkel): a spotter mellett az EOD is kell hozzá, csak nem írja (csak tippelem, hogy azért, mert eredetileg EOD-val lehetett hackelni). Egyébként mostmár viszonylag hamar megvan, mert spotterrel látod falon keresztül a motyókat és már hackelni is lehet falon keresztül, az aknák viszont hajlamosak falon keresztül is aktiválódni ..

ragklaatPS

(#9991) wjbhbdux válasza Casanova* (#9988) üzenetére


wjbhbdux
veterán

és nem zavar az input lag amit okoz? Próbáld meg külső programmal limitálni az FPS-t, pl RTSS de már újabb Nvidia driver is tudja pár hónapja.

/s

(#9992) Casanova* válasza wjbhbdux (#9991) üzenetére


Casanova*
veterán

Nincs input lag,ha alább lövöd be az fpst.

Ha pc-én a V-Sync-et bekapcsoljátok és az fps-t belövitek 59-re,ha monitor Hz 60. Ha pl. Hz 70,akkor az fps-t 69-re kell belőni. Hogy jól lehessen aimozni,ne legyen input lag.. Így a game zsír selymesen fut,semmi lag. Ráadásul full grafikával tolhatjátok. Ki lehet próbálni. Így is adja szépen,csak nincs lag.

Sok mikrolagnál pár golyó elmarad,nehezebben halnak. Hiába a sok fps. V-Sync-el és max grafikával élmény játszani.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9993) ßrainiac válasza wjbhbdux (#9991) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igy van, a hagyomanyos ertelemben egyaltalan nem javallott a vsync (pl. jatekban bekapcsolva), egy single player jatekhoz be lehet kapcsolni, de competitive-hez inkabb az fps-t kene limitalni. Viszont azt is inkabb a jatekban, mint kulso appban (ha van opcio, MW-ben pl. igen).

Vsync-et driverben erdemes kapcsolni G- vagy Freesync melle.

Alapbol minek max grafika? Meg a 2080Ti-os emberkek is lekapcsolgatjak Low-ra, hogy minel jobb legyen a teljesitmeny. Ha van ido egy multiplayer meccsben textura minoseget nezegetni, az mar reg rossz :U

[ Szerkesztve ]

(#9994) Casanova* válasza ßrainiac (#9993) üzenetére


Casanova*
veterán

Hogy lőjjem be a V-Syncet driverben,ha nincs nvidia control??
Nekem sajna nem gamer monitorom van. Gagyi HP monitorom van. 60Hz-val. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9995) oriic válasza Casanova* (#9992) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt kipróbálom szerintem, mert eddig csak feltoltam maxra mindent, FPS limit sem lett beállítva, de megnézném a multit, hogy milyen 1440p-144Hz/144FPS-sel.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9996) Casanova* válasza oriic (#9995) üzenetére


Casanova*
veterán

144Hz 144 fpss-el,az maga az álom! Legjobb! Egy ilyen monitorra gyűjtök. Előbb veszek Razer Tartarus V2 Gaming Keypadot. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9997) spanglee001 válasza Casanova* (#9996) üzenetére


spanglee001
addikt

én nem vennék :D ha nagyon kell akkor inkább g13.
én is monitoron gondolkodom pg278q-m volt eddig a legjobb, van valami alternatíva? 144hz/2K/1ms/ 27''-32'' eddig a tn panel volt a legyjobb játékra, de a színek nem voltak IPS szinten :DDD ez 10bites TN csak földműves látáscsökkentés?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#9998) oriic válasza Casanova* (#9996) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A monitor már jó ideje megvan, a VGA volt mindig a szűk keresztmetszet. :D (Mondjuk a GTX 1080Ti sem elég ahhoz, hogy Ultrán kipróbálhassam ezt, de majd megnézem, hogy mennyit kell butítanom a grafikán, hogy összejöjjön a dolog. :D )

Csak hogy ON legyek:

Ilyen amikor összejönnek a dolgok. (Kamerás képért sry, ki volt valamiért kapcsolva a GeForce Experience és nem tudtam screenshotot lőni. :D )

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9999) Tomko78 válasza ßrainiac (#9993) üzenetére


Tomko78
őstag

De miért baj ha a vsync fixálja 144 fpsre ? az meg hogy már egy 2080 TI is lowon kell játszani , na ott már vannak akkor gondok :DDD én egy ilyen grafikának jobban örülök , mint egy low homályos grafikának , és még 2080 TI sincs ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#10000) Casanova* válasza spanglee001 (#9997) üzenetére


Casanova*
veterán

Miért nem? Mivel jobb a drágább g13?

(#9999) Tomko78 : Atyaég ,gyönyörű a grafika! :Y Jobban látni mindent,előbb észrevenni az ellent,mint low grafon. Régi codnál más. Ennél nem mindegy!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.