Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) TommyS_27 válasza Deck (#9695) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Itt is van miről is szól az Aim Assist. Szóval maga a program nem fog akkorát segiteni. Az más kérdés, hogy léteznek konzolra is okosságok amik nem éppen legit megoldások.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9702) Deck válasza TommyS_27 (#9701) üzenetére


Deck
titán

Így van, szépen elmagyarázva. :K
Normálon van alapból de sokan ki is kapcsoljuk.

Igen, léteznek de ezek mégsincsenek úgy elterjedve mint pc-n a dolgok. Kár, hogy az ilyenek nem kapnak végleges bant. Megérdemelné az összes. Miért, nem lehet egy online játékba a csalókat végleg kitiltani? Egyszerűen, hogy nem képesek 2020-ban ezt megoldani?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9703) Casanova* válasza csƵ (#9699) üzenetére


Casanova*
veterán

[Xbox One X Multiplayer Gameplay 4K] :Y

(#9698) Deck: :R

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9704) TommyS_27 válasza Deck (#9702) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Mert egy lépéssel mindig előrébb vannak a cheat progik gyártói Aztán ha már kint van egy ideje akkor tudnak rá reagálni az anticheat fejlesztők. Ez volt/van/lesz! Ezt el kell fogadni sajnos.

engem megmondom őszintén jobban zavar, hogy a res scalet leveszi 50-re. Vagy pl az identitynél még mindig ott a kis zöld pötty... apróságok de na...

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9705) csƵ válasza Casanova* (#9703) üzenetére


csƵ
őstag

De ez az Xbox One X, és nem az S.

(#9706) Casanova* válasza csƵ (#9705) üzenetére


Casanova*
veterán

[link] Ez One S. Ez sem laggol. :))

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9707) Deck


Deck
titán

Ez a Jokr borzalmas.. :( 4et öltem 33x-or haltam emiatt a szar miatt. Egyszerűen elképzelésem sincs, hogy ezt mégis hogy. Minek kellett ilyen a játékba :/

Szerk: Na belejöttem. 35kill 24 death... :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9708) csƵ válasza Deck (#9707) üzenetére


csƵ
őstag

Még mindig jobb, mint a 0/18-as csúcs statom. :DDD

(#9709) Deck válasza csƵ (#9708) üzenetére


Deck
titán

Mikor először használtam pajzsot vagy rakétavetőt nekem is volt hasonló. Sajnos, bele kell jönni :DDD

PS5

(#9710) Deck válasza Deck (#9709) üzenetére


Deck
titán

40/21 ezzel a *arral. Szerintem ez lesz a rekordom.. :DDD

PS5

(#9711) stuka20


stuka20
aktív tag

Aim assist ide vagy oda, még azzal is marha nehéz célozni :D Ezzel azt akarom mondani, hogy konzolhoz is kell a skill. Nem ritka, hogy elvernek a konzolosok. Próbáltam én is aim assistal, de marha nehéz volt még úgy is. Néha annyira jobban játszottak, hogy már a crossplay kikapcsolásán gondolkoztam. (Ezt is meg is tettük egyszer, de érdekes módon utána nem talált meccset)
Deck, amúgy láttam, hogy valami gond volt nálad, mert chat-en vagy 8x kiírta, hogy Deck online :D

(#9712) Deck válasza stuka20 (#9711) üzenetére


Deck
titán

Ja.. De helyreállt minden. :DDD Most ezerrel pörög a farm.. ;] (közben zene, még hang se kell a játékhoz. Shipmenthez felesleges :DDD )

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9713) nincsnév007 válasza Deck (#9655) üzenetére


nincsnév007
őstag

háromszor ezt tapasztaltam és olyan gyorsan forgott a killcamban mint ha az érzékenységet 1000% tettem volna. én is ximet használok de ilyen gyorsan nem forgok,najó nem is ;]

[ Szerkesztve ]

(#9714) Deck válasza nincsnév007 (#9713) üzenetére


Deck
titán

Elég ha magas érzékenységen játszik valaki lineáris aim response curve type-al.

Remélem vicc a xim része. :K ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9715) nincsnév007 válasza Deck (#9714) üzenetére


nincsnév007
őstag

alap hogy vicc, ximmel fele ennyire nem menne a játék :DDD

(#9716) Deck válasza nincsnév007 (#9715) üzenetére


Deck
titán

Így, így. Büszke vagyok rád! :C :R

PS5

(#9717) Dave567 válasza BandiHUN (#9647) üzenetére


Dave567
addikt

Ha veszít a csapat nem érdekel, de a k/d legyen rendbe.. :DDD
Mindig lesznek minden codba cheaterek, csak nem veszik észre őket.
A Makrot viszont nem büntetik szerintem, az is van dögivel, killcambe lehet látni, hogy lő, ennyire semelyik fegyver nem pontos..

(#9718) Deck válasza Deck (#9710) üzenetére


Deck
titán

Hú, na már ez is maxos lett. A végére eléggé megtetszett :DDD
Tudjátok mit szeretek? Mikor az enemy hív egy Choppert (elég ritka azért) én meg kérek rá neki egyből P. Airstrike-ot. De ideges lehet.. :DDD ;]

PS5

(#9719) pulffy válasza Deck (#9718) üzenetére


pulffy
őstag

Így van, lehet bezony :K

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#9720) Deck válasza pulffy (#9719) üzenetére


Deck
titán

Milyen vicces már nem? Öcsém mondta amúgy 1 hete talán, hogy lehet ilyet.. :DDD
Túl oldalt összeszedi a tag, én meg egyből bumm ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9721) pulffy válasza Deck (#9720) üzenetére


pulffy
őstag

Hát, szerintem ezt lehet kezdetektől.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#9722) TommyS_27 válasza pulffy (#9721) üzenetére


TommyS_27
senior tag

:K Lehet

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9723) Deck válasza TommyS_27 (#9722) üzenetére


Deck
titán

Nekem új volt mert, sose próbáltam addig.. :DDD

PS5

(#9724) Bivaly26


Bivaly26
tag

Srácok nálatok is lassú a lobby?5-10 perc mire az embert beteszi egy random szobába?PC-n vagyok!

(#9725) Deck válasza Bivaly26 (#9724) üzenetére


Deck
titán

PS-en nem. Szinte egész nap játszom kis megszakításokkal. :R

PS5

(#9726) Bivaly26 válasza Deck (#9725) üzenetére


Bivaly26
tag

Na akkor nálam lehet valami baj vagy valami patchhel.Lehet lekell töltenem valamit hozzá vagy ujra a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#9727) Laby válasza Dave567 (#9717) üzenetére


Laby
senior tag

Te amúgy nem leléptél hogy sokkal jobb játékokkal játszol? Mindenkinek jobb lenne úgy. :U

(#9728) Deck válasza Laby (#9727) üzenetére


Deck
titán

MW1/2 és az Insurgency.

PS5

(#9729) Dave567 válasza Laby (#9727) üzenetére


Dave567
addikt

Miért? Csak az írhat ide akinek nincs élete, és folyamatosan ezzel játszik? :DD
Játszok én mással is, oda meg csak K/d-t megyek javítani, meg szeretem shipmentem elcseszni mások játékát, 3 wheelson + chooper.. :P

(#9730) Laby válasza Dave567 (#9729) üzenetére


Laby
senior tag

3 wheelson + chopper?! fúúú...igazi nehéz fiú vagy. ;]

Bárki írhat ide, de jobban szeretjük hogyha olyan ír aki érdemben is hozzátud szólni, nem csak 48x leírni ugyan azt a semmilyen problémáját, és hogy milyen fos a játék, de azért ugyan úgy tolja vele.

Szerintem találd meg a fórumon a fika pajtásodat, jelöljétek be egymást és amikor felmentek egy szerverre és elpopsiznak Titeket, akkor csúnyán írjátok le egymásnak hogy milyen fos ez a játék, és mindenki mennyire cheatel-t igaz?! Ja ne is mondd...Soha többet nem játszotok vele, aztán másnap újra és újra...

(#9731) pulffy


pulffy
őstag

Apropó wheelson, azt mi tudja megállítani couter uav? Ma elővettem, de alíg mentem vele megállt, csak lőni tudtam vele, de aztán gyorsan ki is szedték.

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#9732) Dave567 válasza Laby (#9730) üzenetére


Dave567
addikt

egy szerverre és elpopsiznak Titeket....

Mire megpróbálják, addigra kilépek... :R :R

(#9731: Bugos, el akad néha.... Meg ha nem lövöd telibe az ellent, akkor szart se ér..

[ Szerkesztve ]

(#9733) Corpuscle válasza pulffy (#9731) üzenetére


Corpuscle
őstag

EMP drone (field upgrade), azonnal hazavágja.

(#9734) pulffy válasza Corpuscle (#9733) üzenetére


pulffy
őstag

Köszi

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#9735) KaitouP


KaitouP
veterán

Ezen a héten a Modern Warfare-ben: [link]
(bakker, ez olyan lesz lassan mint a sorozatrész végi következő rész ajánlója)

Hétvégi dupla XP, új Gunfight map, and more!

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9736) laragirl83


laragirl83
őstag

A mini-grauval egyszerűen nem bírok betelni, vmi kegyetlen jó lett, főleg 50es tárral, mp5öt váltotta, ez nagy szó :))

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#9737) csƵ válasza laragirl83 (#9736) üzenetére


csƵ
őstag

Én akárhogy próbálgatom az AK-t, M13-at, Graut, mindig csak az M4 és MP5 párosnál maradok.

(#9738) Casanova* válasza csƵ (#9737) üzenetére


Casanova*
veterán

Pro versenyzők is csak mp5el és m4el tolják. :D. laragirl83: a striker nem jön be?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9739) laragirl83 válasza Casanova* (#9738) üzenetére


laragirl83
őstag

Az sem rossz, tény, sőt nagyon is kellemes, csak tűzgyorsaságával nem vagyok kibékülve. Ezért hajtom most gruuuut :DD

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#9740) csƵ


csƵ
őstag

2:39-nél az év jelenete.

[ Szerkesztve ]

(#9741) Casanova* válasza laragirl83 (#9739) üzenetére


Casanova*
veterán

Az mp5-höz és mp7-hez képest nagyon fos gyenge a striker. Grau viszont nagyon állat,csak kár olyan ocsmány ronda. Rossz nézni... :DDD Milyen kiegeket használsz Grau-ra?

Más: FaZe csapat nyerte meg a bajnokságot. Grat a srácoknak! [link] Prestinni volt a legjobb játékos.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9742) Tomko78 válasza BandiHUN (#9654) üzenetére


Tomko78
őstag

Ma kit fújt felém a szél ??? ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#9743) Deck válasza Tomko78 (#9742) üzenetére


Deck
titán

:C :DDD ;]

PS5

(#9744) laragirl83 válasza Casanova* (#9741) üzenetére


laragirl83
őstag


:K

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#9745) WaterWave


WaterWave
veterán

Ha szerencsénk van holnap megjelenik a Warzone

[link]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#9746) JSaN válasza Tomko78 (#9742) üzenetére


JSaN
addikt

Ugy latszik Lorenzot mindenhova oda fujja ellenfelnek a szel, multkor hozzam is. el is lett verve. ;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#9747) Casanova* válasza laragirl83 (#9744) üzenetére


Casanova*
veterán

Köszi! Ki is próbálom ezt. :R Majdnem úgy néz ki,mint mp5. Mini-grau a nagy tesója. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9748) Tomko78 válasza JSaN (#9746) üzenetére


Tomko78
őstag

Jó azért nem 1v1 , így azért erősen függ a csapat összetétel , lehet 1v1 már elvert volna mint jég a határt , csak ritkán futok össze PH.s emberkékkel :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#9749) Deck válasza laragirl83 (#9744) üzenetére


Deck
titán

Elég jó! Bár nálam a Monolithic mindenhol alap :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9750) oriic válasza WaterWave (#9745) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope. Holnap csak leleplezés.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.