Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) oriic válasza DrTechnoid (#9600) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott a kés. :D

Live-Die-Respawn

(#9602) DrTechnoid válasza oriic (#9601) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Pont ez az , nekem az Axe vagy valami más ütleg kéne :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#9603) KaitouP válasza DrTechnoid (#9602) üzenetére


KaitouP
veterán

Sodrófa jön a következő szezonban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9604) BandiHUN válasza KaitouP (#9603) üzenetére


BandiHUN
veterán

Bézbózütő jöhetne :DDD
Jó poén késelni is mondjuk,kés+pajzsot még csak láttam,de nem szerettük a srácot :U
Ruston sikerült begyűjteni a 4.Merciless-t,tényleg egész jó lett az M13,igaz az erősebb lőszerrel+kellett a lőszeres láda,de azé' van :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9605) Bivaly26


Bivaly26
tag

Miért lehet az hogy nem tudok csatlakozni semilyen játékhoz!15 perce probálkozok egy szobába sem dob be pedig minden játéktipus ki van választva? PC!Érdekes.Tegnap este is ilyen volt.

(#9606) Casanova*


Casanova*
veterán

[Chicago Huntsmen vs Toronto Ultra ] Ez nagyon szoros verseny volt. Éppen csak megnyerték a csikágóék. Csikágóéknak,Scump-éknak drukkolok a bajnokságon. :C

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9607) raggg


raggg
senior tag

Tegnap sikerült megnyerni a gunfight tournamentet egy random belga arccal :C A legjobb, hogy elsőre eljutottunk a finals-ig, ahonnan egyszerre vágott ki minket a játék a főmenübe. :D Szóval harmadjára lett meg. De jópofa még mindig a gunfight, csak az a f*s Hill ne lenne.

ragklaatPS

(#9608) Casanova*


Casanova*
veterán

[London Royal Ravens vs Atlanta FaZe]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9609) stuka20 válasza BandiHUN (#9584) üzenetére


stuka20
aktív tag

15 kill mission-höz (ha még nem javították) elég, ha elmész ground warra és lövöldözöd az uav, personal radar vagy vtol-okat. A lényeg, hogy ne halj meg, ha nuke-ot dobnak, akkor előtte lépj ki és indíts el egy újat, nem fogja újra kezdeni a számolást. Nekem kb. a 4-5. körre lett meg, mert annyian lövöldözték...A lényeg, hogy maradj bázison egy ammo resuply mellett + tedd a be a spotter perket ennyi.

(#9610) craftsman01 válasza BandiHUN (#9604) üzenetére


craftsman01
senior tag

Lucille jöhetne. :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#9611) venom8888


venom8888
őstag

Jelenleg most hol a leg olcsobb a jatek?

(#9612) BandiHUN válasza stuka20 (#9609) üzenetére


BandiHUN
veterán

Azt a bugot én úgy olvastam,már tavaly javították,viszont egy dolog megmaradt,ha életben maradsz,jöhet vezérelt killstreakból is a maradék kill,legalábbis a 4. 10est én wheelsonnal pótoltam ki,vagyis 7 valós kill mellé 3 kellett,és beadta! ;]Viszont nem jár a Merciless kiírás és pont,van olyan szintes feladat,azt nem csináltam meg vele,oda tényleges valós 10 kill kellett.
Egyébként nem baj,ha kihívósabb,úgy is jó dolog,hisz végülis saját kézzel ölés számít,auto killstreakkal is megy,HA kill chain perk van bent!

De irtó feszültség,meg sok halál pl.shipmenten csinálni,tuti valaki megtalál,egy random gránáttal akár.Rust jobb,ott ha jobb a csapat,DOM-ban stabilan lehet az ellen pontjánál szerezni 7 killt.
Mostanában amúgyis jobban megy a játék,megszerettem a normalt.Mega ez meglesz,már úgyis lazulás lesz,jó lenne PH-sokkal többet játszani,szintre is meglett a 130,ma már meglesz a feladatokra is az 50-es csillag,halad ez.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9613) craftsman01 válasza venom8888 (#9611) üzenetére


craftsman01
senior tag

https://hardverapro.hu/apro/akcios_steam_origin_uplay_battle_net_jatekok/friss.html

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#9614) venom8888 válasza craftsman01 (#9613) üzenetére


venom8888
őstag

koszonom

(#9615) stuka20 válasza BandiHUN (#9612) üzenetére


stuka20
aktív tag

Kizárt, hogy tavaly javították ugyanis én idén januárban csináltam meg azzal a módszerrel.

(#9616) csƵ válasza mcwolf79 (#9574) üzenetére


csƵ
őstag

Mármint melyik konzolon? Mert nekem nemigen van meg a 60 sose, és a 30 körüli is elég gyakori.

(#9617) BandiHUN válasza stuka20 (#9615) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én ezt olvastam,mert megtaláltam redditen a módszert,de novemberi volt a topic,és a decemberi postok is arról szóltak,hogy nem működik.Amire gondoltam,hogy a pointmannal esetleg meg lehet csinálni,behívva wheelsont,chopper gunnert,az működhet így.
Egyébként akkor meglenne boldog-boldogtalannak szerintem az a misszió.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9618) Deck válasza csƵ (#9616) üzenetére


Deck
titán

Slim-en és Pro-n is megvan a stabil 60.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9619) stuka20 válasza BandiHUN (#9617) üzenetére


stuka20
aktív tag

(#9620) csƵ válasza Deck (#9618) üzenetére


csƵ
őstag

Nekem nincs. Viszont nagyon sok csaló van :(

(#9621) Deck válasza csƵ (#9620) üzenetére


Deck
titán

Hol van sok csaló? Konzolon tuti nem.. Meg nem mindenki csaló aki jobb.
Ha nem lenne stabil az fps én aztán tuti észrevenném. Nagyon allergiás vagyok az ilyenre.. :DDD

PS5

(#9622) csƵ válasza Deck (#9621) üzenetére


csƵ
őstag

Crossplayen játszom pc-sekkel.

(#9623) Deck válasza csƵ (#9622) üzenetére


Deck
titán

Ez a te döntésed, akkor lehetnek bőven. + több fps és fov. Ez miatt a 3 dolog miatt nálam ki is esik. :))

PS5

(#9624) oriic válasza csƵ (#9622) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én PC-n vagyok, szintén crossplay ON, de talán egy csalóval találkoztam eddig amióta PC-n tolom.

Live-Die-Respawn

(#9625) Deck válasza oriic (#9624) üzenetére


Deck
titán

Igen, legtöbb esetben ez úgy néz, hogy aki jobb nálunk az tuti csal.. :))

PS5

(#9626) csƵ válasza Deck (#9623) üzenetére


csƵ
őstag

Na, azt minek neveznéd, hogy beugrik elnéz balra, majd a fejemre rántja ellenkező irányba a keresztet és fejes. És nem egy ilyen mák van egy menet alatt. Simán látszik a mozgásából, hogy semmi skillje nincs, de folyamatosan bead neki 5 killt egy tárral meg ilyen finomságok. És nem én jegyeztem meg a chatben, hanem mások is. Nincs azzal baj, ha valaki jobb nálam, mert a mezőny egyharmada általában jobb, de azért vannak kirívó esetek, amikor több mint gyanús a dolog.

(#9627) TommyS_27 válasza Deck (#9625) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem azt mondom, hogy nincsenek csalók, de azért el van túlozva rendesen a dolog.

A magyar gamer társadalomra amúgy is jellemző évtizedek óta, hogy azt gondolják náluk szebb okosabb ügyesebb nem létezik. Aki mégis jobb az csak csalhat! tisztelet a kivételnek.

Jó példa erre egy ismerős aki nem volt a legügyesebb, de csiterezni azt világbajnok szinten tudott.
Egész meccs alatt ment a trashtalk, hogy mindenki csal. Volt 10:35-as kd-je. Az enemynél meg a top fraggernek 40:30. Nekem volt valami 50:20. Amikor megkérdeztem, hogy ezek szerint Én is csalok? Akkor elhallgatott. Azóta inkább nem játszok ilyen rinyagépekkel.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9628) dombi81 válasza TommyS_27 (#9627) üzenetére


dombi81
senior tag

Meglepetésemre eddig ebben a COD-ban fordul elő eddig a legkevesebb csalás. Persze akad olyan lobby, de igen ritka.

(#9629) Deck válasza TommyS_27 (#9627) üzenetére


Deck
titán

Teljesen egyetértek veled. :R

PS5

(#9630) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Van valami beállítás amivel le lehet szedni ezt a 'darás' kinézetet? Mert kezd idegesíteni mostmár, a vidkari ( asus rog 2070 ) szerintem még bírná a kiképzést feljebb is ( minden high meg max meg ultra ) 100 alatti fps-em nem nagyon van . Ha ehhez kapcsolódik valamellyest , ez a render resolution hatással lehet erre az elmosódott nézetre?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#9631) Dave567 válasza csƵ (#9626) üzenetére


Dave567
addikt

Ez a bead 5 killt, nem csalás, csak szarok a szerverek ennyi, akinek van türelme, meg bírja az ilyen gagyiságokat, és ezen nevelkedett, annak megfelel, de már a legtöbb embernek nem.
Van jobb játék ennél....

(#9632) csƵ válasza Dave567 (#9631) üzenetére


csƵ
őstag

Nem ezt mondtam. Nekem is adott már be ennyit. De neki folyamatosan. És, mint írtam a mozgásán nem látszott, hogy tud játszani.

(#9633) Deck válasza Dave567 (#9631) üzenetére


Deck
titán

Pl mi a jobb játék ennél?

PS5

(#9634) Dave567 válasza csƵ (#9632) üzenetére


Dave567
addikt

Akkor report, folyamatosan, mondjuk úgy se ér semmit, de hátha... :R

(#9635) TommyS_27 válasza Deck (#9633) üzenetére


TommyS_27
senior tag

MINDEN! :Y

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9636) mobal válasza DrTechnoid (#9630) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Depth of Field off, meg a két film graint is told csúszkára. Továbbá az egyik élsimítás is pakol ilyen effektet, asszem sima 2xTXAA nem.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9637) Dave567 válasza Deck (#9633) üzenetére


Dave567
addikt

MW1/2.
Ott van az Insurgency, ami Taktikai FPS, nincsenek ilyen fos lagok, ott ha meglövöd az ellenfelet meghal....

(#9638) Deck válasza Dave567 (#9637) üzenetére


Deck
titán

Ne nevettess már, én meg azt hittem komolyan beszélsz.. :DDD
Bár legalább akkor megvannak a játékaid és egyből 3 is, így nem kell ezzel a "*arral" játszananod.. :K
Jó játékot kívánok hozzájuk! :R

PS5

(#9639) Deck válasza TommyS_27 (#9635) üzenetére


Deck
titán

Az. Minden IS nem? ;] :DDD

PS5

(#9640) KaitouP


KaitouP
veterán

PKM <3 Ha az ember rádolgozik a quick ADS-re, akkor elég badass a kicsike közép és nagy méretű pályákon.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9641) DrTechnoid válasza mobal (#9636) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nah kipróbáltam, sokkal jobb. Kösz a tippet.
Egyébként ma már harmadszor vágott ki "szerver leállt" hibával az asztalra. Legutóbb úgy hogy 27 killel mentem HC FFA-n , és akkor ctd :DDD Egy kicsit költhetnének még Blizzardék erre a szerverparkra, vagy bármire amivel stabilabb lenne , mint pl a cs, ott az egy évre eső meccs közbeni kivágások száma tart a 2-3-hoz.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#9642) BandiHUN válasza mobal (#9636) üzenetére


BandiHUN
veterán

Filmic pakol,de nem vészes,én azt használom még a kicsike 1050TI-vel is,csúszkák lent,render 90%,full HD,és teljesen szép csíkozódásmentes így,depth of field,blur off,a többi high,medium,és 60-70 fps megvan.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9643) BandiHUN válasza stuka20 (#9619) üzenetére


BandiHUN
veterán

Köszi,ezt néztem végülis én is,csak másik altopikot,kiderült,amit patcheltek,az a másik meccsre átvitel,ha másodszorra jól olvasom :DDD
De végülis ami tutifix,az se rossz,pointman itt+vezérelt streakek,vagy normálisan a 7 kill,aztán wheelson,az nem bánt,ha nincs meg az egész 2 nap alatt,végülis az IFV-t leszámítva minden missziót megcsináltam már,majd a tierekből jöhetnek újak még.Bár skinekkel lennék így... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9644) Dave567 válasza Deck (#9638) üzenetére


Dave567
addikt

Meg van Köszi!!! :R

(#9645) s.bala31 válasza DrTechnoid (#9630) üzenetére


s.bala31
őstag

Nálam néha csinál olyat hogy fullscreenről átáll magától windowed fullscreenre és a rendert visszaveszi 66-ra ami totál mosottá teszi az egészet. Ilyenkor vissza szoktam állítani a fullscreen módot 100-as renderrel és kész. Amúgy szerintem felesleges full grafon tolni, én szinte mindent levettem low-ra kivéve a texture res-t, így stabil 144 fps minden mapon 95-ös FOV-al.

(#9646) Dave567


Dave567
addikt

Cheatre vissza térve, MACROVAL mi a helyzet??? Mert sokan nem veszik észre...

(#9647) BandiHUN válasza Dave567 (#9646) üzenetére


BandiHUN
veterán

Észrevehető az...a büdös életbe nem raksz össze olyan buildet,amit azzal lőnek...de legyen vele boldog.Sokan használnak sokmindent,de általában túl hülyék hozzá/úgyis veszít a csapat ;] Legyen boldog a 10 másodpercig élő streakjével,mert ha másnál nem is,NÁLAM van rakéta... :DD
Igazából csak az aimbotos az ami bosszantó,meg az a WH-s,aki a leglehetetlenebb helyen talál be halálpontosan,mert elqrja a streakeket...

Egyébként hogy lehet élvezni a ground wart? 4 meccset mentem,mind a 4 rape-vesztés volt,öltem ilyen 10-et a többiekkel együtt,az ellenfélnél meg 3 60+killes csávó.Nem akarom elhinni,hogy ez ilyen... :W Mindenki sniperel ezerrel,legalább 2-3an kempelik a pontot meg a HQ-t rakétával,esélyem nem volt JOKR-el,mert mire az becsapódik,rég nem volt sehol semmi.Szóval lehet a módszer jó,de kábé esélytelen.Inkább maradok a "hagyományos+ próbáknál,majdcsak összejön az 1db 10 és 15 kill,quad feedet ma is toltam többet is,RPG+gránát elég,de wheelsonnal se volt nagy dolog,az meglesz.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9648) csƵ válasza BandiHUN (#9647) üzenetére


csƵ
őstag

Én még a wh-st is többre becsülöm, mint az aim-ozót. Mert annak tényleg rohadtul nem látom értelmét, hogy csak a wasd-t nyomja meg a bal klikket. És, hogy ebbe mit tud valaki élvezni, elképzelni nem tudom...

(#9649) mobal válasza s.bala31 (#9645) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nálam is. Bug.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9650) BandiHUN válasza csƵ (#9648) üzenetére


BandiHUN
veterán

Engem abból zavar jobban,hogy az aimost azért látja-érzi mindenki,a wh-st meg aki kicsit stratégiázna,meg objektívázna.Aki csak rongyol előre,meg úgyis hal killenként,annak mindegy.
Most pl.itt a hülye feladat a 15 halálnélküli killre,és full random módon vágják tönkre full kis senkik,mert nem vagy tűzvonalban,a WH-t leszámítva más indok NINCS,hogy pont Téged szúrjon ki az ilyen.Ma is volt ilyenem,hogy volt a tagnak 6 killje összesen,de engem ellökött egy VTOL-tól és 2 wheelsontól egy DOM körben,úgy,hogy mindig máshol voltam,és killcam nincs.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.