Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) BandiHUN válasza Acheron (#8349) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én megcsinálom a damascust majd,amúgy grat! :C
EBR14-et kezdtem el most,pajzsot,pisztolyt,és meglepődtem,hogy egész jól el lehet lenni,azt hittem,majd szopok a 14-gyel,erre már a második napon sikerült elmenni vele emergency airdropig is normál nem shipment HQ-n :DDD Több,mint 300 killt vágtam bele 2x 2 óra alatt(HC persze).
A pajzs meg fun,de a pisztolyhoz kötelező is,védi a hátat,fekve meg...
M13 még nagyon nem fekszik,olyan semmilyen fegyó,bár készül,de nem kedvenc.Raksikat sikerült már szintileg felhúzni,de van rajta dolog,és nehéz,hogy mindenki "bombázós" streakeket visz inkább,gond a földi streak kill.Support is egyre kevesebb van,belejöttek az emberek,feljebbi streakeket visznek.Mikor még az RPG-t maxoltam,általában volt mindig 1-1 personal fent...
SMG még UZI kéne+MP7,de shotiból viszont összesen volt 10 killem,így azt kezdtem el.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8352) venom8888 válasza dombi81 (#8350) üzenetére


venom8888
őstag

HC-n ha mesz,meg teljesen mind1 mivel mesz :)

(#8353) Dave567 válasza Dragon3000 (#8320) üzenetére


Dave567
addikt

Actinál nem érdekel ez senki, kutya nem ellenőrzi.

(#8354) BandiHUN válasza venom8888 (#8352) üzenetére


BandiHUN
veterán

Háát,ez nagyon nem így van...
Piszokul számít,mi van nálad,mekkora a táv,mi van az ellennél.Pl.esélytelen vagy középtávon pl.SMG-vel egy riflés ellen,mert neked hiába talál az első golyód,vagy akár 3 is,ha ő elvisz 1 lövésből.De ha pl.kistáv,rusholsz,őneki nem lesz esélye,ha rárontasz,mert mire ADS-el,már benne van fél tár,főleg hipfire.
Szóval azért árnyalt ez a "mindegy mivel" kategória.
És sajna be kell nyelni jobban a rossz spawnt,és hogy tényleg mindenféle ember van az ellennél,lehet sok killt csinálni,de sok lesz a halál is HC-n,aminek nagy részével tenni sem lehet sokat,maximum kempelve egy-egy jobb szitut.De pl.kimozogni nagyon kevés esély van a simához képest,és a gránátok sem látszanak.Objektívázni meg főleg minuszos lehet killben.
Viszont tény,hogy HC-n jobb az időtényező és a lőszer sem fogy el,mert 1 tárból meg lehet ölni akár 5 embert is+pörög az egész,a halállal nem törődve időegység alatt sokkal több killt lehet szerezni,könnyebb a fejes,a triplakill,duplakill,ami sokszor véletlen is beesik.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8355) dombi81 válasza venom8888 (#8352) üzenetére


dombi81
senior tag

Csatlakozom. Minden fegyvernemnél kb. 3-4 fegyver az ami jobban használható. A többi nem sokat ér, csak van.

(#8356) Acheron válasza dombi81 (#8350) üzenetére


Acheron
őstag

A fejlesztésnek, kiegészítők megszerzésének én látom értelmét, ezekkel sokszor hatékonyabbá lehet varázsolni az adott fegyvert az alapmodellhez képest. A camok gyüjtögetése valóban nem túl hasznos, de néha szórakoztató. Ellenben kicsit sincs jó hatással a K/D arányra, ha valakinek ez fontos.
(#8351) LorenzoHUN: Az szép vállalás, jó sok " munka" lesz benne! Grat az eddigiekhez, nekem nem hiszem, hogy lenne türelmem a pjzs, kés és pisztoly fejlesztésekhez. Ha az AR kész, visszaállok a kedvencekre (FAMAS, AK + SMG vagy Sniper, pályafüggően), és megpróbálok valamit javítani a nagy fejlesztgetésben lerontott statomon.
(#8352) venom8888: Ezzel nem tudok egyetérteni, HC -n is erősen kijönnek a fegyverek közötti különbségek, a pontosság, vissarúgás, de még a sebzés is. A HC mód nem egyenlő azzal, hogy egy lövés egy halál bármilyen fegyverből.

[ Szerkesztve ]

(#8357) BandiHUN válasza Acheron (#8356) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én szeretek a fegyókkal bíbelődni inkább,mint a K/D...Nagy kár,hogy nincs valami objektíva mutató stat is,csak a W/L,bár mióta ténylegesen megvonom a vállam a halálra,lazább is vagyok,meg a winráta is keményen kúszik felfelé.
A camo-k meg jól mutatnak,lehet vett fegyóval is gizdulni,de pár skin is jó,vagy most pl.elkezdtem az operátor missziókat+maxolni a tieres feladatokat,ma már meglesz a tier 100 is,mert márcsak másfél kell...az op missziók meg jók,mert kap az ember egyedi kinézeteket,amik még nem is olyan bazáriak.Bááár...most volt potya pontom,megvettem a kígyós LMG-t,de 500-ért jár animált kígyós embléma és card is+a fegyó is szép,megérte,nomeg pisztoly killt is piros nyomjelzőssel tolok,ha funolok,akkor a piroslövős SCAR-ral egyengetem a népet... ;]

Egyébként tényleg van jópár "rossz" fegyó,de én úgy vettem észre,hogy ez inkább abból jön,hogy az alapfegyó gyenge több területen,és soká nyílnak meg a pontosító,erősítő kiegek.Van azért jó build,persze más kérdés,hogy kell hozzá ölni több százat gagyi állapotban,és türelem kell hozzá.Plusz rá is kell állni,mire jó a cucc,baromi nehéz tud lenni mondjuk AR-ról átállni pisztolyra,vagy SMG-re és vissza.Talán a legjobb erre mindig 1-1 fegyóra tényleg ráállni minden áron,akkor könnyebben jön minden.Vagy legalábbis hasonlókat húzni egyszerre,nekem pl.az autoshoti és a pisztoly hasonlóan gyors mozgás és hatótáv most.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8358) Acheron válasza BandiHUN (#8357) üzenetére


Acheron
őstag

Szerencsére annyi féle fegyver közül lehet választani, hogy mindenki megtalálja a kedvére valót. Lehet, csak a játékos stílusához nem passzol némelyik, ahogy mondani szokták, nem rossz az, csak másra való. :D
A camo vadászat számomra a gyakorlásról és a fegyver megismeréséről is szól, AR -eknél minimum 800 kill kell az aranyhoz, ez alatt meg is lehet kedvelni egy - egy fegyvert. Így voltam az Odennel és az M13 - al is. Mire az ember odaér az utolsó előtti szinthez, ahol kiegészítők nélkül, csak az alapfegyverrel kell lehozni 100 killt, már egész jól megy, az M13 -al pl nagyon jókat mentem a kis - közepes pályákon így.

(#8359) Solesz84


Solesz84
aktív tag

Sziasztok. Tegnap megvettem a jatekot es nem tudom h nalam van-e a gond de nekem a 11GB Vram-bol 10,5-ot hasznal kb. Rambol pedig kb 10-12GB-ot. Ez normalis? Masnak is ilyen?

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#8360) GAbre válasza Solesz84 (#8359) üzenetére


GAbre
veterán

Vettem 1 kocsit 10literes fogyasztásból első úton 8litert fogyasztott normális? :W
GIYF

Avatar

(#8361) soo277 válasza GAbre (#8360) üzenetére


soo277
őstag

Maradékot ad nekem:DDD :DDD :DDD

BT: wersoo#21211

(#8362) #50433536


#50433536
törölt tag

Nekem néha kilép játék közben, néha azt is írja, hogy memória hiba. A BF1, 3, 4 és 5 jól megy, nem hiszem hogy nálam van a hiba. Valaki tud esetleg megoldást?

(#8363) GAbre válasza #50433536 (#8362) üzenetére


GAbre
veterán

Ez van 1 ideje a játékkal sajnos.

Kb 1 hónapja posztoltam képet

Rem-X:
Nekem ez nem játékhibának tűnik.
Nézd meg esetleg az eseménynaplót mi történt.
De vszeg vagy régi a drivered.
Vagy overclock nem stabil.Esetleg memóriahiba.Bár vszeg máshol is elő kell jönnie ennek.
Minden esetre eseménynapló és google,vagy fórum,ha frissek a driverek.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#8364) #50433536 válasza GAbre (#8363) üzenetére


#50433536
törölt tag

Köszi, akkor várjuk a javítást.

[ Szerkesztve ]

(#8365) Rem-X válasza GAbre (#8363) üzenetére


Rem-X
senior tag

Sziasztok!

Olyan is van, hogy semmi hibaüzenet??? Egyszerűen fogja magát és kirak az asztalra... Rettentően idegesítő. :O

Try again, fail again, fail better!

(#8366) dudu5130 válasza Rem-X (#8365) üzenetére


dudu5130
őstag

Kirak az asztalra? Szerintem azt aakrja ,hogy tölrs egyet :DDD

(#8367) Solesz84 válasza GAbre (#8360) üzenetére


Solesz84
aktív tag

Koszonom ez nagyon segitokesz valasz volt! Gratulalok! :C :C :C

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#8368) Rem-X válasza GAbre (#8363) üzenetére


Rem-X
senior tag

Szia!

Friss a driver, nincs OC és sehol máshol nem tapasztalok hasonlót. :(

Try again, fail again, fail better!

(#8369) KaitouP válasza Solesz84 (#8359) üzenetére


KaitouP
veterán

Edukációs jelleggel javaslom (tényleg jóindulatból) ezt az írást: [link]

Egy modern játékról beszélünk, modern igényekkel. A programnak - mivel igénye van rá - kihasználja a gépedben rejlő kapacitást, így a gyorsabb futtatás miatt természetesen kvázi teletölti a memóriát. Így működik egy PC ezen része.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8370) KaitouP válasza Rem-X (#8368) üzenetére


KaitouP
veterán

OS mennyire régi telepítés? Safe mode / driver uninstall megvolt?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8371) Rem-X válasza KaitouP (#8370) üzenetére


Rem-X
senior tag

Közben lehet megvan a ludas... a Rivatuner.

Try again, fail again, fail better!

(#8372) GAbre válasza Rem-X (#8371) üzenetére


GAbre
veterán

Nekem is az van mégse dobálgat ki.

Avatar

(#8373) Rem-X válasza GAbre (#8372) üzenetére


Rem-X
senior tag

Itt mégis most okésnak tűnik. Korábban az MSI Afterburnert már le kellett lőnöm, mert mikor alt-taboztam akkor directX hiba volt. Most hogy a rivatunert is kilőttem nem lépett ki 4 meccs óta.

Try again, fail again, fail better!

(#8374) craftsman01 válasza Rem-X (#8373) üzenetére


craftsman01
senior tag

Fosul van megírva a game ennyi.De attól még jó játék ne értsetek félre.Arra nemigen vették a fáradtságot, hogy optimalizáljanak, meg minek,igy is dől a lé.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#8375) Solesz84 válasza KaitouP (#8369) üzenetére


Solesz84
aktív tag

Koszonom szepen a valaszt! :R Azt hittem az en gepemmel van vmi baj de akkor megnyugodtam! :) Koszonom meg1x!

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#8376) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Amúgy nektek is vannak még ilyen mikro akadások a játékban? Oké nincs egy erőművem de emlékszem az elején semmi ilyen nem volt és elég idegesítőek ezek az fél másodperces fagyások. 10 böl 4 szer emiatt halok meg. Másnak is van ilyen aki gyengébb konfiggal tolja?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#8377) dudu5130 válasza Csokishurka (#8376) üzenetére


dudu5130
őstag

Ha megjön a rizsa, tükör sima lesz :DDD

(#8378) Csokishurka válasza dudu5130 (#8377) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát akkor már remélem :DDD
Rendesen furcsa lesz szaggatás nélkül tolni meg ha a vga is meglesz akkor meg jól is néz majd ki a játék :DDD
(Hálistennek visszaestek az árak a tomahawk is már normál áron van meg a proci is)

Apropó ki honnan szokott számitogép alkatrészt venni?

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#8379) #50433536


#50433536
törölt tag

Sziasztok!

A hibaüzenetekre visszatérve észrevettem, hogy a game nem fagy le, ha közben nincs elindítva a facebook messenger. Ha játék közben elindítom, azonnal jön a memória hiba.

(#8380) boogie84


boogie84
veterán

az ilyenek miatt lenne jó dedikált szerver [link] :W
az a druva, h egy percet vártam a kereséssel, újra ide dobott be, ugyan ez ment.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8381) venom8888 válasza dombi81 (#8355) üzenetére


venom8888
őstag

En meg mondom oszinten, csak Mp7 el megyek HC-ra, nagykepuseg nelkul mondom, 9/10 mecset en vezetem elso helyen.
Nem csinalok semmi kuldetest,csak olok, a fegyveremre kivan gyujtve minden alkatresz, magamnak osze raktam valamit, azt csa,megyek apritani. Az hogy arany legyen kurvara nem izgat, azert nem fogok szopni 1 hetig, es oletni magam,csak azert hogy, rosz szituban legyek a kuldetes miatt, pl csak gugolva,meg maszva, meg faszom tudja. Inkabb a karakterek erdekelnenek,de azok amik jol neznek ki, penzes mind. Pl van az a kukas ember :) Az jol nez ki,de mikor meg lattam ,hogy kb 6000ft -nyi kredit kell hozza, elengedtem.

[ Szerkesztve ]

(#8382) Segal válasza venom8888 (#8381) üzenetére


Segal
veterán

Az aranyozáshoz a feladatok nagy része úgy is megcsinálható ha qrvára nem is azzal foglalkozol de a végén persze vállalni kell némi hátrányt a többiekkel szemben. Engem is egy darabig érdekelt az aranyozás a fene se tudja már 8 vagy 9 fegyverre van meg de az igazság hogy a multi részt sem indítottam napok óta nem hogy az aranyozást.
Persze biztos elő lesz még véve de most pihen nálam egy kicsit :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8383) soo277 válasza Segal (#8382) üzenetére


soo277
őstag

Új mapok,fegyok,"BR"ig, nálam is pihi van :K

BT: wersoo#21211

(#8384) dudu5130 válasza soo277 (#8383) üzenetére


dudu5130
őstag

Amúgy valami hivatalosat lehet már tudni a BR módról?

(#8385) oriic válasza dudu5130 (#8384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg semmit.

Live-Die-Respawn

(#8386) soo277 válasza oriic (#8385) üzenetére


soo277
őstag

Én attól félek nem is lesz :O

BT: wersoo#21211

(#8387) craftsman01 válasza soo277 (#8383) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ebből latszik nem is élvezitek a gémet,én elvagyok headquarters móddal, meg ha még pályat is lehetne választani 2 lenne amin játszanék. D nem vagyunk egyformák. :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#8388) soo277 válasza craftsman01 (#8387) üzenetére


soo277
őstag

Félreértesz,én szeretem ezt a játékot,főleg Hq Dom ot,de a sok agyhalott megöli a játékélményt,meg azt hogy nem talál rendes csapatot simán keresőbe,mert mindenki elmebeteg shipmenten nyomja,az meg nem az én hibám

BT: wersoo#21211

(#8389) Solesz84 válasza Csokishurka (#8376) üzenetére


Solesz84
aktív tag

Nekem is vannak akadasok neha, mas jateknal viszont nincs.

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#8391) piero86


piero86
aktív tag

Anti-Cheat rendszer várható valamikor? Mert szerintem fullon van csalóval. Guggolva megyek a fal mögött az ajtóhoz, killcamban végig rajtam a célkereszt, amint kilépek fedezékből végem. És folyamatosan ez van.

(#8392) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nem tolja rosszul, szeretnek igy loni karral

[link]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#8393) WaterWave válasza Csokishurka (#8392) üzenetére


WaterWave
veterán

kb ez a hihetetlen kategória.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8394) Dave567 válasza piero86 (#8391) üzenetére


Dave567
addikt

Már közzé tették volna, hogy mennyit bannoltak....

De engem még mindig jobban idegesít a köcsög spawn, shipment-en egy undormány..
El kezdem lőni az enemyt, erre be dobja a csapattársamat, persze ő is meghal.

Meg már itt is érezhetően gyengébbek a fegyverek, Mp7 tuningolva is kb 3 golyó, Mp5 úgyszintén...

(#8395) WaterWave válasza Dave567 (#8394) üzenetére


WaterWave
veterán

Ha csak ez lenne a legnagyobb gond. De egy shipmentre miért lehet aktiválni az égi csapást azt valaki megmagyarázhatná...
Egyáltalán miért is kell erőltetni bele ezt.
Helikopter, az a buzi nagy Jet és a rakéták.
Vagy legalább ne ilyen formában.
Ugy spawnolsz hogy egyből meghalsz... Esélyt se ad, hogy legalább rácélozz. Nem sok értelme van.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8396) dudu5130 válasza Csokishurka (#8392) üzenetére


dudu5130
őstag

De ps-sel és xbox-szal, hogyan lehet így rántani? Ez nem fér a fejembe.

(#8397) Dave567 válasza WaterWave (#8395) üzenetére


Dave567
addikt

Az úgy spawnolsz az igen, undorító itt, de mondjuk shoothouson se különb ami nagyobb, mert simán volt, hogy a két betonfal közé dobott, persze be volt campelve, és ezt kétszer is.
A miért kell erőltetni, mert az lenne a cél ha normálisan meg lenne csinálva a játék, hogy kikapcsoljon kicsit, de 95%-ban csak felcsesz..
De az ilyen csapások jók, mert legalább tudod, hogy jó vagy, mert elő tudtad hívni... :R

(#8398) aragorn1000


aragorn1000
csendes tag

Sziasztok. Valakinek előjött egy ilyen grafikai hiba ami a mellékelt fotókon látható? Nem minden felületen látható csak bizonyos textúránál zoomoláskor. Kipróbáltam már minden fajta grafikai beállítást de semmi nem használt. [link] [link]

(#8399) boogie84 válasza WaterWave (#8393) üzenetére


boogie84
veterán

Sztem akikkel ez a híró játszik azok keresik a WASD-t a billentyűzeten. Ha hallom honnan lőnek másodikat már nem lő az tuti.

(#8391) piero86
codban anticheat? :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8400) WaterWave válasza boogie84 (#8399) üzenetére


WaterWave
veterán

Az a baj, hogy látom, hogy nem csal, de tényleg hihetetlen kategória.
Ilyen simán el tudja lehetetleníteni a játékot és a kedvet.
Én is szép fejeseket adok, de mire megnyomom a ravaszt ez a gyerek már kétszer megölt úgy, hogy zoomolt félig. Döbbenetes.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.