Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) Chris1983107 válasza stuka20 (#9250) üzenetére


Chris1983107
tag

Rendben. Köszönöm. Én most tényleg rákaptam. Addig azonban nem akartam senkit "zavarni" közös játékkal, amíg egy egyeneset nem tudok lőni. :) Mára azért már jobb a helyzet. :C

(#9252) dombi81


dombi81
senior tag

Szerintem ez így egyre unalmasabb, hiába tették be a Rust-ot. 4-5 kör és halálra unom magam. Bárcsak lennének új pályák, eredetiek, normálisak.

(#9253) stuka20 válasza Chris1983107 (#9251) üzenetére


stuka20
aktív tag

Senki nem várja el, nem vagyunk esporterek, ahol ez követelmény. Mi csak élvezzük a játékot és a társaságot. :)

(#9254) Deck válasza dombi81 (#9252) üzenetére


Deck
titán

Én a nagy mapokat kerülöm, így még kevesebb map van számomra.. :DDD
Amúgy egyetértek azzal, hogy lehetne több és változatosobb map.. De sajnos semmit se tudunk tenni. :(

PS5

(#9255) dombi81 válasza Deck (#9254) üzenetére


dombi81
senior tag

Most nem túlméretezett mapokról van szó, alig van lehetőség, ez van. Mindenkit egy térkép választására ösztönöz, ez így nagyon kevés.

(#9256) csƵ


csƵ
őstag

Engem már az is érdekesen érint, hogy nem lehet választani a map-ok közül, csak amit dob a gép...

(#9257) dombi81 válasza csƵ (#9256) üzenetére


dombi81
senior tag

Iszonyat egyhangú. Nem véletlenül játszom most már hetente. Kockajátékot csináltak belőle. Zsíros haj, ne fürödj le, napi egy melegszendvics, nulla munka, lustaság, adj neki, kb. ez a mottója. Annyira sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#9258) jozefgucci1 válasza dombi81 (#9257) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 Egy óra után nekem unalomba fullad sajna . Elég gyakran ugyan azokat a mapokat dobálja vissza , nem lehet választani . A BR részéről lehet tudni valamit ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9259) Deck válasza dombi81 (#9257) üzenetére


Deck
titán

"Kockajátékot csináltak belőle. Zsíros haj, ne fürödj le, napi egy melegszendvics, nulla munka, lustaság, adj neki, kb. ez a mottója"

Azért, nem kéne túlzásokba esni.

PS5

(#9260) csƵ


csƵ
őstag

Ha nincs ötlet új mapokra, akkor merítsenek a régi játékokból. Öltöztessék MW2019 ruhába pl. a CoD2-es Carentant vagy Toujane-t.

(#9261) Deck válasza csƵ (#9260) üzenetére


Deck
titán

Írd meg nekik twitter-en pl.

PS5

(#9262) dombi81 válasza Deck (#9259) üzenetére


dombi81
senior tag

Akinek nem inge, nem veszi magára.

(#9263) Deck válasza dombi81 (#9262) üzenetére


Deck
titán

Nem kell ilyen ezer éves közhelyekkel dobálozni.. ;] :DDD

PS5

(#9264) dombi81 válasza Deck (#9263) üzenetére


dombi81
senior tag

:DDD :DDD Azért fürödjél. :DDD Én már annyira hülyére untam ezt a játékot, nulla kihívás.

[ Szerkesztve ]

(#9265) Deck válasza dombi81 (#9264) üzenetére


Deck
titán

Zuhany alól játszom így nincs ilyen gondom.. ;] ?
Minden meccsen nuke is megvan? Akkor valóban unalmas lehet.. Esetleg játsz nagyon magas pingel.. ;] :DDD

PS5

(#9266) dombi81 válasza Deck (#9265) üzenetére


dombi81
senior tag

:DDD :DDD Viccen kívül. Kevés térkép. Ez így iszonyat kevés. Nagyon unom, ezért nem játszom. A Nuke önmagában nem dob föl. :DDD :N

[ Szerkesztve ]

(#9267) Deck válasza dombi81 (#9266) üzenetére


Deck
titán

Persze ez érthető. :K Sajnos.. :(

PS5

(#9268) KaitouP válasza dombi81 (#9266) üzenetére


KaitouP
veterán

Fel nem dob, de legalább kirobbanó élményt ad.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9269) BusinessGuy válasza dombi81 (#9266) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Az a baj a szaros GW-t meg 2v2-t tolják....
Ha azokat beleveszed sok pálya van...az más kérdés hogy azokat sokan hanyagoljuk...
Amúgy a2v2 pályák jöhetnének alap módba is ha már a rust és a shipment is ott figyel....
Simán megtehetnék hogy konvertálják a régi pályákat...Csak akkor mivel adják el a következő részt...annyi tartalmatnem tolhatnak hogy ellegyél évekig...

(#9270) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én most piszokul élem a Rust-ot,és a normál módot,azóta nem is játszottam HC-n,igaz benne volt,hogy ha jól emlékszem,csak az xp volt a dupla a HC-sen,a simán meg a fegyó XP is,nulláról kihúztam a SA 87-et vagy melyik könnyű LMG-t+shotiztam,de megcsináltam a késes,dobókéses,sniperes,gyógyításos,lőszerosztós stb.feladatokat is,nem is maradt más,csak az 5x 10 kill halál nélkül(...),meg amikhez a GW kell.Gold lett a Strela P is,már csak a JOKR-en kell dolgozni,de az állati szemétség,hogy sok helyről a toronyt túl közelinek mondja,erre ha felmegyek a toronyba,már mindjárt enged oda lőni,ahonnan lentről próbálkoztam...M4 is majdnem kész,HC-n nekem nem tetszett.
Rust elég jó map,sokoldalúbb,mint a Shipment,és húzni is több mindent lehet,mellé normálisabb a játék is sokkal.Mondjuk longshotokra alkalmatlan,még a torony tetejéből se adta LMG-vel,mintha valami bug lenne a távolság számításával,nem 3D-ben lenne,hanem levetítve mintha a földről lőnék,meg ugye ott a JOKR bug is.

Jaés nagyon jó a 2 új fegyó,azokkal is toltam,de inkább azért kevesebbet,mert a platinába nem számítanak az utólag jött fegyverek.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9271) Dave567 válasza dombi81 (#9257) üzenetére


Dave567
addikt

Cheatet kifelejtetted minden mennyiségben...

(#9272) KaitouP


KaitouP
veterán

Ezen a héten a Modern Warfare-ben - 2WXP, Reinforce mód és egyéb dolgok: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9273) BandiHUN válasza Dave567 (#9271) üzenetére


BandiHUN
veterán

Azért tegnap amit lefotóztam,hogy valaki az ellenfélből full öngyilkolta a csapatunkat bosszúból,mert szoptak,hát az tényleg durva,túlmutat már holmi aimboton,WH-n...inkább ettől félek,hogy jönnek a valódi hackek ezzel,repkedés,statbanyúlkálás,gombnyomásra killstreak,mint régen...SEMMIT nem tesznek.Még jó,hogy az aimosok nem tolják már fullfejessel,mint annó,így azért ki lehet már ketten is lőni.WH meg...mozogni kell gyorsan,vagy lassan,de okosan,iszonyatos mit le lehet művelni Dead Silence+Tune Up perkkel,gyakorlatilag állandóra lehet tolni,ha van ellenfél.Az extra lőszer+LMG is ilyen,sose fogy ki,még normalon is lehet annyit ölni. ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9274) Qtya72 válasza BandiHUN (#9273) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Amit lefotóztál az 1 killstreak, White Phosphorus, 10 killért. Ma Én is kaptam csomagból, ha belemész, meghalsz, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#9275) csƵ


csƵ
őstag

Teljesen más minden napom a játékban, ma pl. szinte minden matchen 2K/1D volt a statom. A pinget is jobbnak éreztem, valahogy a játék is gördülékenyebben futott.

(#9276) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No, az eddigi infók alapján március elején jön a Battle Royale, az első hírek ezen a héten jönnek később, amerikai YouTube-erektől is jönnek majd a videók.

[link]

szerk: Tippem: Március 10.

Live-Die-Respawn

(#9277) stuka20 válasza BandiHUN (#9273) üzenetére


stuka20
aktív tag

Van egy oldal, ha fizetsz és odaadod az accountodat, akkor kihúzzák neked az összes fegyót maxra. Illetve olyan is van (eddig csak konzolon láttam), hogy létrehoz egy lobbyt és becsatlakozik 11 bot és ingyen (értsd: nem nagyon támadnak vissza) öli őket.

(#9278) csƵ válasza stuka20 (#9277) üzenetére


csƵ
őstag

Ennek is mi értelme? Az ilyen játékokban az út a lényeg, nem a cél.

[ Szerkesztve ]

(#9279) BandiHUN válasza Qtya72 (#9274) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem.Ma is volt,hogy kaptunk,és a nevek mellett a jel nem ilyen.És a képen sincs nyoma se semminek,White phosphorus-ra rögtön füst,és égő pontok.Egyszerűen csak összeestünk,semmi nem volt sehol,csak ez az öngyilokjel,talán úgy lehet elérni,ha kilövöd pl.a saját claymore-od vagy lőszeresdobozt.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9280) BandiHUN válasza stuka20 (#9277) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát legyen boldog,akinek ez kell...énnekem tök jó érzés,mikor hármasával jönnek az új skinek,és még külön nem is koncentrálok valamire.Lehet,hogy sose lesz meg a Damascus,de a fene tudja,használnám-e...elveszne a feladat.Rakétánál pl.nemsokára meglesz a platina,és rakétát valamilyet mindig viszek,mert egyszerűen kell a jó játékhoz,mert lehet pl.engem nem lő a VTOL,de a csapat felét igen,és cumizunk.Vagy pl. ma is tolták az arcunkba a counter-uavot,és lövöldözhettem le állandóan raksival(nem baj,kell is a camohoz ;] ),mert amúgy 1 tár lett volna bárkitől kilőni...
Nincs értelme csalni se.A szint mindig visszamegy 55-re úgyis.Még a fejes se,nekem jóval hamarabb megvan,mint ahány kill kell a fegyóval.Meghát csak tolni kell.Nekem most a SA 87-re minden más összejött,mire meglett a 600 vagy hány kill,csak a kihajolós/ letámasztós és a kieg nélküli van hátra.Mindez péntek óta,0-ról,mind normalon...tök jó érzés. :DDD A winem is már 120-al több,mint a lose,az is jó dolog,most 1.25 az arány.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9281) stuka20 válasza BandiHUN (#9280) üzenetére


stuka20
aktív tag

Mindenki másban leli örömét.
A célom nekem is a damascus, az már egy más dolog, hogy meglesz-e vagy sem :D, de én, ha megszerzem, azt csak is tisztán fogom. Na jó ez hazugság volt...khm..#12... :)

(#9282) lacus83


lacus83
senior tag

Azt vettem észre hogy a pici kinai 1500é farsangi maszkos ürgék hatványozottabban golyó állók.Vagy csak nekem nem adja update óta semmivel semmit?
Se AK47,se MP7,Se MP5,se M4A se pisztoly,se shoti.
Egyszerűen nem értem.
Persze most hogy már nem fagy ki,nem dob le a game és időm is lenne játszani nem adja semmi.
Régen meg volt a 20-30 kill most meg 6:?
Nem vagy egy pro vagy csak keveset játszom,nah de mikor húzom neki 1-2 másodpercig nem történik semmi?Konfigom ugyan az,latecy ugyan annyi mint volt.
WTF?

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#9283) csƵ válasza BandiHUN (#9280) üzenetére


csƵ
őstag

"A szint mindig visszamegy 55-re úgyis"
Ezt nem értem, hogy megy vissza?

Nekem kb. kétszer annyi lose van, mint win. Mindig rossz csapatba kerülök. ;]
Tegnap sikerült egy olyan fegyvert összeállítani, amivel már jobb vagyok. Legalábbis most erre fogom a jobb teljesítményt. M13-ból így egy tárral le lehet lőni 3 embert is. Azért eddig túlnyomó részt kb. 1 tár volt egy ember.

(#9284) oriic válasza csƵ (#9283) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A szint mindig visszamegy 55-re úgyis"
Ezt nem értem, hogy megy vissza?

A szezonok végével.

Live-Die-Respawn

(#9285) WaterWave


WaterWave
veterán

Azért aki ezt a realism ground wart megcsinálta annak eltörném a kezét komolyan... Kivették a simát berakták ezt..

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#9286) pulffy


pulffy
őstag

Szerintetek BR módban is fog pörögni a BP?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#9287) oriic válasza pulffy (#9286) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel teljesen külön mód lesz, így szinte biztosan nem.

Live-Die-Respawn

(#9288) pulffy válasza oriic (#9287) üzenetére


pulffy
őstag

Akkor akár oda is behozhatnak külön BPt.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#9289) Deck válasza oriic (#9287) üzenetére


Deck
titán

Olvastam, hogy állítólag ingyenes lesz. Remélem ez azt jelenti, hogy nem lesz muszáj letölteni..

PS5

(#9290) oriic válasza Deck (#9289) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, elvileg F2P lesz. Az update jó kérdés, konzolokon multihoz most sem kell letöltve lennie campaign pakknak (Legalábbis nekem xbox-on anno ment a multi anélkül is).

Live-Die-Respawn

(#9291) KaitouP válasza WaterWave (#9285) üzenetére


KaitouP
veterán

Ott van a sima, Friends with benefits név alatt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9292) Deck válasza oriic (#9290) üzenetére


Deck
titán

Igen, a kampány így van és remélem, hogy ez is így lesz. Nincs kedvem +60GB-hoz (tipp) úgy, hogy nem is érdekel a dolog. Így is 155GB aztán ez még lesz több is év végére.

PS5

(#9293) csƵ válasza oriic (#9290) üzenetére


csƵ
őstag

Frankó, én meg másfél napig töltöttem mindent, mire lejött, mert az Xbox topikban azt mondták, hogy mindent le kell tölteni.

(#9294) Deck válasza csƵ (#9293) üzenetére


Deck
titán

1,5 nap? Az kemény azért.. Nekem pár óra alatt lejött az egész. És még csak a teljes letöltési sebesség közelébe se voltam, sajnos.

PS5

(#9295) WaterWave válasza KaitouP (#9291) üzenetére


WaterWave
veterán

Nah így már jobb azért

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#9296) Deck


Deck
titán

Hogy lehet, hogy konzolos egeres ellenfelet ad be mikor a crossplay off? Egyszerűen nem értem.

PS5

(#9297) mobal


mobal
MODERÁTOR

Csak én érzem a P90-et rettenet gyengének? Jól meg kell tunkolni mindenkit...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9298) oriic válasza Deck (#9296) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A crossplay a platformra vonatkozik. Ugyanúgyg PS4-es ellenfeleid vannak,csak valszeg vegyes party-t kaptál ki ellenfélnek. (Egér+kontrolleresek egy csapatban. Az más kérdés, hogy a rendszer miét rak össze illyenekkel)

(#9297) mobal

Én azt ritkán használom, de kb ugyanígy vagyok az UMP-vel. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9299) mobal válasza oriic (#9298) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

UMP-t még nem sikerült unlockolnom. Idáig így érzem: MP5 > MP7 | AUG > P90

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9300) Deck válasza oriic (#9298) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.