Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) Casanova* válasza Deck (#9500) üzenetére


Casanova*
veterán

Próbáltad a cdl pro módot? Meglátod az ellent és már meghalsz. :DDD Nagyon gyorsak,ügyesek vannak ott.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9502) Deck válasza Casanova* (#9501) üzenetére


Deck
titán

Sima Core. De most megcsináltam Open-re a NAT-ot. (újra) Kíváncsi leszek.. :U :DDD

Szerk: Változott a felirat. Moderate helyett Open lett. Ezenkívül semmi.. Kedvem sincs játszani kb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9503) TommyS_27 válasza Casanova* (#9499) üzenetére


TommyS_27
senior tag

igen sejtettem, kicsit utánanéztem és

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9504) Casanova* válasza TommyS_27 (#9503) üzenetére


Casanova*
veterán

Mit mond ez a kép? Nem tudom google fordítózni :DDD. Deck: én mindig moderate vagyok. Mindegy open vagy moderate,nincs különbség....

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9505) KaitouP válasza Deck (#9502) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát de akkor ne játsszál. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9506) TommyS_27 válasza Casanova* (#9504) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Dióhéjban: Hiába állítod át a régiót, akkor is a hozzád legközelebbi serverre próbál rakni.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9507) Casanova* válasza TommyS_27 (#9506) üzenetére


Casanova*
veterán

Érdekes,mert ázsiai régión ázsiai neveket is látok. Kasaki,Yuhasaki. Ilyesmi nevek....

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9508) Deck válasza KaitouP (#9505) üzenetére


Deck
titán

Nem lesz meg magától a Damascus.. :DDD :Y
Most épp jó amúgy. Többen játszanak gondolom így közelebbi embereket kapok.. :P

PS5

(#9509) Deck válasza Casanova* (#9507) üzenetére


Deck
titán

Bármilyen neved lehet, bármennyiszer átirható.

PS5

(#9510) TommyS_27 válasza Casanova* (#9507) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem tudom, Én csak megnéztem mit írnak erről. Ettől függetlenül lehet neked van igazad! :R

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#9511) Deck válasza TommyS_27 (#9510) üzenetére


Deck
titán

Vagy akár neked is. Az a logikusabb amúgy :R

PS5

(#9512) laragirl83


laragirl83
őstag

Nya még 13 győztes meccs, és win/loss ratio 2.0 :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#9513) s.bala31


s.bala31
őstag

Kb napi 1 órát szoktam játszani, de a fentebb említett magas ping, szaggatás stb hibákkal nem találkoztam. Lehet csak szerencsém volt :) Néha van hogy 12 vs 8 felállás van a 10 v 10 helyett de végül is ez még nem tragédia :) Néhány játékmód viszont tényleg idegesítő tud lenni, mivel szinte senki sem a feladatra koncentrál, plusz jó lenne egy komoly anticheat cucc.

(#9514) Deck válasza laragirl83 (#9512) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#9515) Dave567 válasza laragirl83 (#9512) üzenetére


Dave567
addikt

És mennyi K/D?? :DDD

(#9516) laragirl83 válasza Dave567 (#9515) üzenetére


laragirl83
őstag

Nyílván az xar, perpill 0.96 asszem. De vhogy engem a végén a kék átfedés és victory szöveg jobban mozgat, mint hogy frag király legyek. Nyomhatnám azt a részt csak... viszont az esetek (meccsek) 85%ban ha én nem foglalkozom objektívával, akkor senki :N

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#9517) csƵ válasza laragirl83 (#9512) üzenetére


csƵ
őstag

Nekem kb. kétszer annyi loss van, mint win.

(#9518) dombi81


dombi81
senior tag

Belefásultam én is, régen fordult elő, hogy COD helyett más kötött le, de ez idén megtörtént. Kevés a map, akárhonnan nézzük, unható így a játék. Engem a Rust és a Shipment hosszútávon nem képes lekötni, nem vagyok annyira kocka.

(#9519) KaitouP válasza Deck (#9509) üzenetére


KaitouP
veterán

De félévente csak 1 tokent kapsz névátírásra emlékeim szerint, az meg beállítható hogy az eredeti ID-t lásd-e vagy a custom ID-t (nem tudom hogy a beállításokba hogy szerepel).

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9520) Corpuscle válasza dombi81 (#9518) üzenetére


Corpuscle
őstag

Gunfight? Csak azért kérdezem, mert az elején nagyon ódzkodtam tőle, de baromi jó móka. Este besokalltam a multitól, majd felmentem Gunfight-ra (acsi miatt is kellett). Furán hangzik, de engem megnyugtat a dom, kc után.

(#9516) laragirl83: "ha én nem foglalkozom objektívával, akkor senki". Sokáig én is így voltam vele, de egyedül nem nagyon lehet nyerni. Dom-on általában gyorsan kiderül a csapat hajlandósága.

(#9521) oriic válasza laragirl83 (#9512) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En meg orulok h 1.01-rol 1.02 lett a KD-m. :D

WL arany:1.12

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9522) Deck válasza KaitouP (#9519) üzenetére


Deck
titán

Korlátlan. Mindig 1 tokent fog jelezni. Már változtattam többször is. :))

PS5

(#9523) Corpuscle válasza oriic (#9521) üzenetére


Corpuscle
őstag

Majd este lerontjuk. :DDD

(#9524) dombi81 válasza Corpuscle (#9520) üzenetére


dombi81
senior tag

Engem a játék nem bosszant, hanem unom, kevés a pálya, ahogy írtam is, ezért félreteszem egy időre. Máshoz érzek affinitást. De köszi az invitálást. :R

[ Szerkesztve ]

(#9525) stilo18


stilo18
addikt

Tegnap este összedobott egy magyar klánnal a játék, ps4 - en, SD-ben.

poWa klán néven nyomjuk, bár nyertünk, ügyesek voltak a srácok.
Ha esetleg valaki innen ott volt, akkor sry egyikünk hangneméért... :R

Bár amikor pro ligában elvertük a magyar qpak klánt, nyertünk, egyből jött, hogy nyomorék magyarok, akkor azért volt egy kis wtf érzésem, hogy azért ez gáz... :F

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#9526) csƵ válasza stilo18 (#9525) üzenetére


csƵ
őstag

Tegnap én is kaptam egy "késes krv anyad" üzenetet chatben. :DDD

(#9527) stilo18 válasza csƵ (#9526) üzenetére


stilo18
addikt

Gondolom nem lepődsz már meg :DD
Ha magyarokat látok, tudom, hogy a végére "balhé" lesz :C

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#9528) Deck válasza stilo18 (#9527) üzenetére


Deck
titán

:DDD :C ;]

PS5

(#9529) KaitouP válasza Deck (#9522) üzenetére


KaitouP
veterán

Tehát akkor bugos, te meg kihasználod. Smart. De akkor bejelentjük ezt a bugot. ;] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9530) Deck válasza KaitouP (#9529) üzenetére


Deck
titán

Úgyse hiszik el neked.. ;] :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9531) KaitouP válasza Deck (#9530) üzenetére


KaitouP
veterán

Na csak figyeljjjjjjj. :P

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9532) Corpuscle válasza csƵ (#9526) üzenetére


Corpuscle
őstag

Remélem ezután még lekéselted és kapott egy kivégzést is. :DDD

Legutóbb engem reportoltak. Természetesen "HUN" jelzés ott virított. Chat-ben megköszöntem neki, nem jött válasz. Pedig titkon egy friend invite volt a vágyam. :)

(#9533) Casanova* válasza stilo18 (#9525) üzenetére


Casanova*
veterán

Múltkor glm nadeshot- ék ellen sdéztünk. Gondolom tudod ki ő. Szerintem nem volt kamu,mert nagyon jók voltak. 5-6-ra kikaptunk. :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9534) Pro!Petya válasza laragirl83 (#9512) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nekem csak 1,35 a W/L arány goldozás mellett persze mindig az adott módot játszva igaz így sokkal tovább tart de saját érdek végett nem baszok ki a csapattársaimmal... de most már megvan amit szerettem volna, a damascus nem érdekel szval most már nem hátráltat ez se :DDD

Nekem amúgy fétisem minden meccs végén "megdicsérni" a 0 objective-s K/D huszárokat! ;]
Valahogy nem bírom bent tartani hogy ne díjazzam őket a "fáradtságos" kd hegyezésért ami közben leszarják a különböző módokat és a csapatjátékot.
Nem nehéz huszárkodni objectives meccsen tdm-et játszva, olyanokat szedni akik próbálnak az adott móddal játszani.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9535) Deck válasza Corpuscle (#9523) üzenetére


Deck
titán

Énis rontom a sajátom. LMG-kkel és 2 Sniperrel (HDR meg Dragunuv.)Borzasztóak.. :(( :DDD
Pedig az AX50-et szerettem. :D

PS5

(#9536) stilo18 válasza Casanova* (#9533) üzenetére


stilo18
addikt

Azért az szép eredmény, vereség ellenére is:R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#9537) Deck válasza KaitouP (#9531) üzenetére


Deck
titán

Minden figyelmem a tiéd..:P
Ha megszűnne a dolog és kérdeznék reddit-en vagy twitter-en mi történt.. Akkor a ph-s profilodra vagy a ps profilodra írják neked a szerelmes leveleket? :P ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9538) Corpuscle válasza Deck (#9535) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nekem elég volt BO4-ben a Dark Matter, itt csak a szükséges szintig húzom a fegyvert. A napi, heti, stb. kihívások miatt szoktam szívatni magam, elég az is.

(#9539) Deck válasza Corpuscle (#9538) üzenetére


Deck
titán

Nekem ott nem lett meg (pedig ott ezerszer könnyebb mint itt). Ez lesz az első alkalom számomra.. Ezért, különleges.. :P ;]

Challengekért ha tetszik a Calling Card vagy az embléma akkor megcsinálom, de az XP nem mozgat. Már 49-es a BP-em is. :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9540) KaitouP válasza Deck (#9537) üzenetére


KaitouP
veterán

Mindkettőre összesen, plusz adok meg egy telefonszámot is. :DDD ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9541) soo277


soo277
őstag

Nem hiszem el baszki, nem lehet játszani,akkora lag van hogy állok 1 helyben 3másodpercekig,másnak is van?vagy csak itt van valami gond :((( 1gigás netem van ,nem olcsó routerral stb..,nem tudom már mit csináljak :F
ez a játék a pecsekkel csak rosszabb lesz nem jobb,de komolyan

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#9542) Deck válasza soo277 (#9541) üzenetére


Deck
titán

Sajnos, néha ilyen, néha kevésbé.. :(

PS5

(#9543) Deck válasza KaitouP (#9540) üzenetére


Deck
titán

Várom.. :P ;]

PS5

(#9544) soo277 válasza Deck (#9542) üzenetére


soo277
őstag

Azt a durva,hogy reggelente van csak időm játszani 1 órácskát,de már 2 3 napja inkább kilépek mert megőrít de komolyan,utána meg a gyerek irogat egész nap hogy nem bír játszani :W :W :W

BT: wersoo#21211

(#9545) Deck válasza soo277 (#9544) üzenetére


Deck
titán

Sajnálom. Tapasztalatból tudom miről beszélsz.. Néha jók a meccsek, néha nem. Sajnos, sokaknak van hasonló gondja. :(
Ennek kéne lennie a legfontosabb dolognak amúgy.. Hogy, mindig normálisan fusson a játék.

PS5

(#9546) Laby válasza Corpuscle (#9532) üzenetére


Laby
senior tag

Azt meg lehet nézni hogy hányan reportoltak eddig? ;]
Engem érdekelne, mert minden napra jut néhány aki anyázik és jön a report duma.

(#9547) Deck válasza Laby (#9546) üzenetére


Deck
titán

Toxic a közösség. Nálam ki is van kapcsolva a Voice rész. Chat megy de oda lusták írogatni általában. Max ez az elloptad a killem, hogy meglegyen az xxx... Stb megy. Vagy volt már HP-on a kempelés szöveg.. Vagy volt mikor még az elején én írogattam nekik, hogy ez nem TDM meccs.. De senki se foglalkozott vele.

PS5

(#9548) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Tegnap frissített valamit, újraindult a játék, de bal felül a térkép kisebb lett. Lehet azt állítani valahogy? Köszi

(#9549) laragirl83 válasza Komi28 (#9548) üzenetére


laragirl83
őstag

Előző oldalon GhostPetya postolta, volt quick fix.
De radart nem kellene h érintse.
Egyébként amennyire tudom minimappel nem tudsz mókolni. Olyan amilyen.

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#9550) Corpuscle válasza Laby (#9546) üzenetére


Corpuscle
őstag

Fogalmam sincs. Chat nincs tiltva, mindig szívesen olvasom a “dícsérő” szavakat, önbizalom növelő. Olyan sűrűn azért nem keresnek meg. Voice csak Gunfight alatt megy, ott sokat tud segíteni a csapattárs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.