Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) KaitouP


KaitouP
veterán

January 24 Community Update: [link]

Ebben az IW fejlesztői említenek pár sort a héten történt eseményekről, a frissítés által hozott már kijavított és még kijavítatlan hibákról.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8052) ates2


ates2
senior tag

Shipmenten/shoothouse-nál én azt szeretem,hogy az ellent meglátom 0,1 sec alatt majd 0,2sec.-re meghaltam,konkrétan az egérrel nem tudok klikkelni meghaltam,nézem vissza kill camot,ő még zoomol is a fegyóval meg oda húzza rám és lő,meghaltam :D
Érdekes lett a TTK vagy nem tudom ezen variáltak e de érezhetőbben előbb halok meg mint pár hete/hónapja.

[ Szerkesztve ]

(#8053) Csokishurka válasza Casanova* (#8043) üzenetére


Csokishurka
őstag

Annyit nem vesz le, csak minimálisat, nem minden az ADS :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#8054) #50433536


#50433536
törölt tag

Sziasztok!
A játék pc-re csak a blizard battle.net -ről elérhető? Egyáltalán nincs steam-es vagy más változata? Nem vagyok képben ez ügyben, leragadtam a steam/origin párosban. Felvilágosítana valaki? Előre is köszi!

(#8055) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Ez is megvan :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#8056) craftsman01 válasza #50433536 (#8048) üzenetére


craftsman01
senior tag

Én vagy 5 percet toltam a Ground War-on, az már nem Cod szerintem. Csak kis mapokon tolom, ha nagy mapp kell akkor megyek Bf1, vagy Battlefront2.Bf5 nekem is megvan megjelenéskor megvettem,van vagy 50 óram benne,elég is volt.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#8057) ates2 válasza #50433536 (#8054) üzenetére


ates2
senior tag

igen battle.netről. nincs steam

(#8058) Acheron válasza Pro!Petya (#8045) üzenetére


Acheron
őstag

A frissítés után a filter módosítás megviccelt, így két meccset normál módban toltam végig HC helyett. Ugyanezt éreztem, a HC - hoz képest bántóan sok ideig kell pumpálni ólommal az ellent (közben még fedezékbe sétálni vagy visszalőni is volt ideje, nem egyszer) Úgy érzem, ennyi HC után számomra játszhatatlan a normál mód (anno az MW2 -ben nem volt ennyire legyengítve a sebzés normál módban) Teljesen egyetértek, minden pályát és játék típust át kellene vinni HC - ra is, hogy ott is teljes legyen az élmény.

(#8059) Casanova*


Casanova*
veterán

Most néztem,.hogy M4-re az első Cronen mini reflex-el pontosabb a lövés,mint a népszerű G.I mini reflex-el. Ugyanis a G.I. mini reflex levesz a control-ból. Le is cseréltem Cronen-re.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8060) Pro!Petya válasza ates2 (#8052) üzenetére


Pro!Petya
addikt

A shipment ebben a formában egy rakás $zar maradjunk annyiban! Már bocsánat. Semmi másra nem jó csak fegyvert húzni.
Kicsi ennyi emberre, ami még hagyján de a spawn rendszer is itt a legrosszabb.
Nyugodtan kijelenthetjük hogy ezen a pályán a tényleges tudás / skill csak sokadlagos tényező.
Kb a szerencse és a spawn rotáció ami 90%-ban meghatározza hogy ki hogyan fog teljesíteni, a maradék 10% meg a SBMM.
Mondom ezt úgy hogy nekem is vannak parádés meccseim rajta, de nem amiatt mert mekkkora pro vagyok hanem mert a ~120 killemből vagy 30 olyan volt hogy elém spawnoltatta az enemyt, a másik 30 meg már alapból úgy halt meg hogy a tűzvonalamba éledt.
Jah és mínusz a killstreak, és tényleges kill meg volt vagy 20-30....

Szval akármennyire is védik itt egyesek h mekkorra király pálya, hát nem az ... messziről sem.
A másik meg ez a szöveg hogy akinek nem tetszik az vegye fel a ritmust mert lassú ehhez meg egyéb baromságoktól is eldobom az agyam. :DDD

(#8058) Acheron
"Úgy érzem, ennyi HC után számomra játszhatatlan a normál mód"

+1 :K

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8061) ates2 válasza Pro!Petya (#8060) üzenetére


ates2
senior tag

Abban egyetértünk,hogy egy halál fos map,és csak a camozásra meg fegyó húzásra jó.
Shoothouse is. Csak érdekes,hogy arra sincs időm megnyomjam az egeret meghaltam :D
és látom ő meg zoomol odahúzza lő :p szóval ez az ami érdekes.

Shipment jó lenne HA még 1x ekkora lenne.

[ Szerkesztve ]

(#8062) dombi81 válasza ates2 (#8061) üzenetére


dombi81
senior tag

Én a ping-re fogtam ezt a jelenséget.

(#8063) ates2 válasza dombi81 (#8062) üzenetére


ates2
senior tag

Általában egyforma a pingek vannak,kivétel mikor jön egy 100+ pinges emberke és ő a hero az érdekes mondjuk.

(#8064) Pro!Petya válasza Acheron (#8058) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"(anno az MW2 -ben nem volt ennyire legyengítve a sebzés normál módban)"

Elnézve az új Cod normál módot és a BFV-t nagyon úgy néz ki hogy ilyen latymatyag TTK/TTD , indokolatlan sok hp és legyengített fegyverekre van igény a jelenlegi játékosbázisnak/generációnak hogy tudjanak érvényesülni. (jah utóbbiban már a HC mód sincs, ráadásul az így is harmatos alap módót meg folyamatosan gyengítik mert ők figyelik és felmérik a játékosbázist... "Dice")
Úgy fest már nem módi ez a "ha lelőnek, meghalsz" régi bevett szokás :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8065) Casanova* válasza Acheron (#8058) üzenetére


Casanova*
veterán

Pontos célzással nem kell sok ólom beléjük,elég könnyen halnak. Pont jó! Nekem itt nagyon bejön a normál mód. Sok gyakorlás után neked is befog jönni.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8066) Pro!Petya válasza Casanova* (#8065) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Miért kellene megszokni egy olyan dolgot ami nem életszerű , főleg ha van HC-ban alternatívája?!
:U
Inkább, nem kéne megkülönböztetni a két bázist hogy az egyik mindent kap a másik meg csak választhat pár módból..

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8067) Casanova* válasza Pro!Petya (#8066) üzenetére


Casanova*
veterán

Csak mondtam,hogy normál módhoz sok gyakorlás kell. Nehezebb ölni,mint hc- ban.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8068) dombi81 válasza ates2 (#8063) üzenetére


dombi81
senior tag

100-as pinggel elég nehéz volna megmagyarázni, mármint az illetőnek, hogy jól teljesített. Tegnap belefutottam, 78-as pingem volt, maximális Telekom nettel, szinte játszhatatlan volt a játék, nem is erőltettem. Mára visszaállt minden, de nem értettem ezt az egészet.

(#8069) pulffy válasza Casanova* (#8067) üzenetére


pulffy
őstag

Szerintem meg tök mind 1, normálon nehezebb ölni, de nehezebben is halsz, hc könyebb ölni de könyebben is halsz.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8070) Zafir78


Zafir78
tag

Üdv mindenkinek! A legutóbbi patch hazavágta a thermal scope-ot? Alig különbözik mostmár a hőforrás a környezetétől. Így már alig ér valamit (Xbox).

(#8071) KaitouP válasza Zafir78 (#8070) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezért kellene olvasni a patch note-t, abból világosan kiderül hogy mi változott: [link] Egyébként nem, a thermal scope-t nem érintette változás.

Más, mindenkinek:
Ez gáz: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8072) dombi81 válasza KaitouP (#8071) üzenetére


dombi81
senior tag

Ez már az.

(#8073) Zafir78 válasza KaitouP (#8071) üzenetére


Zafir78
tag

Meg fogsz lepődni, elolvastam. A kérdés előtt. Ezért kérdeztem, mert nem jeleztek semmi változást, mégis sokkal rosszabb lett.

(#8074) KaitouP válasza Zafir78 (#8073) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor az valószínűleg placebo, rosszabb nem lett a lista szerint, erre vonatkozó bug report a Comminity Update-ben egyelőre pedig nem szerepel.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8075) Zafir78 válasza KaitouP (#8074) üzenetére


Zafir78
tag

Nem placebo, mert azonkívül, amit írtam még olyan jelenség is volt, igaz nem mindig, hogy ablakon kinézve vele, majdnem full feketeség volt csak a scope-ban. Eddig ilyen hiba nem volt.

(#8076) dombi81 válasza Zafir78 (#8075) üzenetére


dombi81
senior tag

Az lehet vga driver hiba is, tégy vissza egy előzőt.

(#8077) KaitouP válasza Zafir78 (#8075) üzenetére


KaitouP
veterán

Én ezt értem, de amíg ez bug report-ban, vagy patch note-ban változásként nem szerepel, addig ez kvázi nincs, ha meg mégis hiba lenne, azzal majd visszajelzés alapján foglalkoznak. A kérdésed arra irányult hogy a legutóbbi frissítésben erre vonatkozóan történt-e változás, a listában nem szerepel, tehát - szánt szándékkal legalábbis- nem történt változás.

Addig is, ha ezt hibának érzed, ezen a felületen tudsz visszajelzést hagyni a fejlesztőknek: [link]

Szerk.:
(#8076) dombi81
Xbox-on nyomja, ez a lehetőség ki van zárva, de egyébként PC-n nem lenne haszontalan lépés.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8078) dombi81 válasza KaitouP (#8077) üzenetére


dombi81
senior tag

Oh, ezek szerint több hiba fordul elő konzolón, mint pc-n? Itt semmi gond.

(#8079) Dave567 válasza Acheron (#8058) üzenetére


Dave567
addikt

Pontosan, azok a régi szép idők, mondjuk akkor nem figyeltem oda a stat-ra, mentem és öltem.
Azóta eltelt pár év, és inkább a Taktikai fps felé vettem az irányt, nehéz is vissza szokni erre, hogy tunkolni kell, olyan BF3 érzésem van... :K

(#8080) KaitouP válasza dombi81 (#8078) üzenetére


KaitouP
veterán

PS4-en dettó, nem vettem észre problémát ezzel kapcsolatban. Ettől függetlenül nem gondolom hogy a kolléga hazudna, szimplán erről a hibáról eddig még nem volt információnk.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8081) KaitouP


KaitouP
veterán

Frissítettem, kicsit ráncfelvarrtam a topik összefoglalót, valamint felvittem egy új menüpontot is XVI. Bug report és felhasználói visszajelzés néven, a fenti esetből kiindulva.

Bárkinek bármilyen javaslata van, akár itt, akár PM-ben várom! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8082) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nem bírtam ki muszáj volt megvennem, igaz jobban örültem volna ha a sima kar98 modellhez adják ki, de ígysem rossz.

Ez meg no komment, kicsit vesztésre állunk vagy az ellenfél már a második vtol+chopper kombót hívja ás már leave, én meg azért sem...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#8083) soo277 válasza Csokishurka (#8082) üzenetére


soo277
őstag

Akuuu de állat, én mondjuk az m40, vagy r700 csippát várom, remélem nem hiába

BT: wersoo#21211

(#8084) Zafir78 válasza KaitouP (#8077) üzenetére


Zafir78
tag

Kösz mindenkinek!

(#8085) KaitouP válasza soo277 (#8083) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem lehetetlen hogy jönni fog.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8086) Casanova* válasza boogie84 (#7697) üzenetére


Casanova*
veterán

Azért csinálom a feladatokat domin. :K :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#8087) soo277 válasza KaitouP (#8085) üzenetére


soo277
őstag

Jáááj de jó lenne istenem, nem is mennék mással ;)

BT: wersoo#21211

(#8088) KaitouP


KaitouP
veterán

Az Activision megállapodást kötött a Google-el, mely értelmében az Activision Blizzard profi, eSport játékközvetítései, többek közt a Call of Duty League is csak és kizárólag YouTube-on lesz követhető: [link]

A megállapodás magában foglalja azt is, hogy az Activision Blizzard játékai alá a Google Cloud szolgáltatja majd a lehető legjobb játékélményt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8089) regener válasza KaitouP (#8088) üzenetére


regener
veterán

Minőségben legalább jobb lesz mint a Twitch.

(#8090) venom8888


venom8888
őstag

Krisztusom, mi ez a 48Gb letoltes? Ujra fel kell rakni a jatekot, letorlodott magatol vagy mi?

(#8091) Bivaly26


Bivaly26
tag

Szevasztok!Cod4 ota nem játszottam FPS játékkal online!Megvettem a CODMW2019-et ez az első játék amit vettem 1993 óta amióta pc-t használok! :) Itt nincs olyan hogy te választassz szervert?Csak ez a quick random fa**ság van?Nagyon teszik a játék a cod4 ből ismert pályák nagyon tetszenek!Videokártyát kell cserélnem az már biztos! :) Sok sikert a játékhoz mindenkinek!

(#8092) KaitouP válasza Bivaly26 (#8091) üzenetére


KaitouP
veterán

Nincs választható dedikált szerver, a játék a hozzád legközelebbi játékosokkal a szintén hozzád legközelebbi szerverre rak titeket.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8093) Bivaly26 válasza KaitouP (#8092) üzenetére


Bivaly26
tag

Köszönöm!
Ebből nem lesz Clanbase war az biztos! :) Sebaj attól még élvezetes!Akkor a haverokkal nem toljuk egy szerveren az már tuti kár hogy a közösségi élményt elveszik! :D

(#8094) melan


melan
senior tag

Sziasztok!
Tervezem megvenni a játékot, főleg amiatt, hogy crossplatform játszható (néha gyerkőccel játszanánk együtt is :) )
Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha xbox-on és pc-n is szeretnék vele játszani, kétszer kell megvennem? Vagy ha megvan, akárhány eszközre telepíthető? Lehet láma kérdés...

(#8095) dombi81 válasza melan (#8094) üzenetére


dombi81
senior tag

Egy játék csak 1 gépre telepíthető.
Meg kell venned pc-re és box-ra is.

[ Szerkesztve ]

(#8096) #67467520


#67467520
törölt tag

Pinget mikor fog mutatni a program? Orulnek ha real time latnam..

(#8097) KaitouP válasza #67467520 (#8096) üzenetére


KaitouP
veterán

Játék közben a options menüt előhozva az Account fülön látod a real time pinget.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8098) KaitouP válasza Bivaly26 (#8093) üzenetére


KaitouP
veterán

A CB War meccsek ideje már nagyon régen leáldozott, sok mai játékos, aki esetleg nagyon fiatal vagy nemrég kezdett el ismerkedni ezzel a szériával azt sem tudja mi az.
Ellenben a közösségi élményt azért nem vették el, barátaidat meghívhatod a saját partydba, hogy együtt játszatok pub meccseken, vagy akár saját, private lobbyt is indíthatsz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8099) ates2 válasza dombi81 (#8068) üzenetére


ates2
senior tag

Hát 100+ pingesek mikor találkozom velük általában elsők,szóval vagy csalnak vagy nem tudom :p

(#8100) Bivaly26 válasza KaitouP (#8098) üzenetére


Bivaly26
tag

Köszi az is valami ha van ilyen!Tegnap vettem a játékot még ismerkedek vele!Köszi az infókat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.