Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1464) Laby


Laby
senior tag

Nekem marhára bejött már a béta is, 1-2 apróságot leszámítva mintha teljes játék lett volna és hiányérzetem van hogy nem ülhetek le bármikor játszani vele. Ráadásul ennek a javított és jóval bővített verziója vár ránk, nagyon várom már! Rég tetszett így játék, mint most ez.

CoD WW2-höz szoktam ahhoz képest rettenetesen belassult a játék. Pont emiatt nem is találom magam egyelőre, nem úgy megy ahogy szeretném át kell szokni mert teljesen más a játékmenet.

A játékmódok nagyon jók, imádom hogy a régi CoD2-ben kedvenc HQ mód visszajött. Illetve az SD mód szerintem ultra rossz lett a WW2-ben, számomra játszhatatlan. Itt marha jól megoldották az SD-t is, már ha a Cyber Attack helyette lesz.

Nagyon (de tényleg nagyon!) örülök hogy végre értelmes a sebzés is. Az összes ember az ismeretségi körömben hasonlóan van, okádtunk ettől a 1,5 tár egy ember játékoktól. Régen egyik sem ilyen volt, most meg az összes ilyen és nem értettük sosem hogy miért.
Itt végre reális a sebzés. Szerencsére nem Hardcore szintre ment le, pont jól eltalálták.

Annak is nagyon örülök, hogy itt nem lesznek quick scope mesterek, nagyon megöli a játékélményt.

A fegyverek és tulajdonságaik is nagyon bejönnek, a módolhatóságuk is.

Küldetések, plusz fegyverek, pályák, módok és én meg is vagyok egy jó darabig. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.