Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1474) Acheron válasza Laby (#1470) üzenetére


Acheron
őstag

Van olyan perk, ami a sebességet, illetve a felgyorsult állapotban tölthető idötartamot növeli. Meglehet ilyenekkel találkoztál. Én sem igazán kedvelem az ilyen felgyorsult, többnyire késsel "operáló" fantomokat (szerintem ez a legkevésbé reális a játékban), de mivel vannak, alkalmazkodni kell hozzájuk. Esetükben pl jól működik a korábban épp kifogásolt Claymore, megfelelő helyen és módon elhelyezve. No de ez egy játék, mindenki úgy játssza, ahogy akarja vagy ahogy tudja - mégha nem is kedvelik ezért feltétlenül a többiek.
Ami a korábban említett taktikusságot illeti, azt gondolom, itt is lehet taktikázni, de ehhez kell egy csapat. Csapat nélkül ennek nem sok tere van pl egy TDM -ban, a meccsek rövidek, többnyire teljesen ismeretlenekkel rak összes a játék, nem egyszer nyelvi korlátokkal, az alapvető csapatszerepek tisztázására sincs idő, nem hogy taktika kialakítására. Ettől még pl egy Dom. vagy HQ meccsen lehetne törekedni az alapszabályok követésére. Itt azért zárójelben megjegyzem, hogy ha valaki elkezd bevédeni egy pontot pl Dom. -ben, gyorsan megkapja a camper bélyeget - meglehet, van aki ezért (is) rohan.
No persze ez csak az én véleményem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.