Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1073) Füge007 válasza blise (#1072) üzenetére


Füge007
senior tag

Szia!

Persze tudom, hogy igazad van, de olyan régi nagy álmom ez a búvárkodás, de anyagilag soha nem engedhettem meg magamnak. Most, hogy végre tudok rá pénzt és időt áldozni, szeretnék haladni a létrán. Tudom, hogy még sok tapasztalatot kell szereznem, amihez sok sok türelem kell. Szerencsére a víz alatt már nem ''sietek'' meggondolok mindent többször is, hiszen nem csak magamért hanem a merülőtársaimért is felelősségel tartozom! Igazad van abban is, hogy erőssen biznisz íze van sok iskolának, ilyen vizsga, meg olyan vizsga, gyüjtsd a kártyákat, de tény és való nincs mogötte effektíve tudás. Szerencsére az oktatómmal jó a viszonyom és más merülésvezetők is alkamasnak tartanaak erre a technikai sportra, a szervezetem is jól bírja merülést. Igazából nem az a célom, hogy a merülési mélységeimmel hencegjek, a merülés csak egy eszköz, hohgy minnél többet láthassak egy sokak, számára sajnos elzárt, csodálatos világból! Sok ismerősöm kérdezi milyen lent lenni, csak azt tudom mondani ezt a saját szemeddel kell látnod, mert ami ott van igazából szavakkal leírhatatlan.

Egyszóval mindenkitől bocsánatot kérek, ha butaságot mondok, írjátok a lelkesedésem számlájára :)) !

És nem utólsósorban köszönöm a jókívánságaidat!

Üdv

Füge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.